Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 172 TEMA (SAUSIS)

Jokio vaiduoklio nerodė 🙄 dėl to ir galvoju ar laukti mmm ar ar darytis 🤔

Atsakyti

Aš taip pat dar tyliai viliuosi kad nesulauksiu mm  :rolleyes: 

O mane liga paguldė visiškai į lovą. Sloga baisi ir savijauta klaiki, galvą plėšia, momentais atrodo nežinau net kur lyst taip blogai. Prisidariau naminių vaistų ir drybsau lovoj.

Aš prigriebiau tris testukus tai darysiu dar du rytus, nes galvoju šian dariau dieną, o buvau daug skysčių išgėrusi tai hcg galėjo būti nepakankamai stiprus, bent jau taip gydytojai kalba.

Atsakyti

Na ot testas vakare buvo blankutis, mane apsedo testu manija :D 

Atsakyti

Sveikos merginos  :rolleyes: 

Griztu viena vakara namo ir ziuriu - mano grazuolis sedi prie MANO kompiuterio. Prieinu arciau - jis cia, FORUME!!! As net issiziojau.Sako jis man: "Na norejau pasmalsauti, ka tu tam kompe vis skaitineji"  :D 

Ir prasidejo. Eina paskui, meilinasi kaip katinas nuo ryto iki vakaro: "Nebelaukim, pradekim jau db". Aiskinu, kad bent pora men turime pagerti folio rugsti (geriam nuo sausio 8), o jis tik moja ranka - NEBUTINA, pradekim ir viskas  :D  :D  :D 

Grasina apsaugas mesti lauk ir griebti mane (kai tik mano dienos pasibaigs)  :D  

Atsakyti

Na ot testas vakare buvo blankutis, mane apsedo testu manija :D

Mane irgi  :D​ 

Atsakyti

Grasina apsaugas mesti lauk ir griebti mane (kai tik mano dienos pasibaigs)  :D  

Žiūrėk, kad skylučių apsaugose nepribadytų  :D  Pagirtina, kad taip nekantrauja, maniškį tai kalbint ištisai reikėjo  :D​ 

Atsakyti

Ir maniškį skatint  :D  jau jau šiandien Darom  :B  :D​ 

Atsakyti

Jeigu ne ryte ką tik pabudus matuota, tai iš vėliau matuojamos temperatūros nelabai informacijos gausi, nes ji kinta per dieną  :)​ 

Na kad ir paprastai temperatūra man gyvenime nebuvus aukščiau 36.2 😂 o daba nuo O kaip laikos.. jai ne  :nestuke  tada kažkas negerai ..anksti ryte neišlipus iš lovos ten žemai  bun 37 😉 diena bišk daugiau  bet pažąstį...ir aplamai gyd.ne kartą minėjo kad pakilus iki 37.5 normalu  :nestuke nebent tikrai jaučiasi kad negaluojam 

Kadangi ne pirmą ir ne antrą gaudom jau žinau save..bet niekada nesakyk niekada..moters organizmas lb mįslingas 

Atsakyti

Sveikos merginos  :rolleyes:

Griztu viena vakara namo ir ziuriu - mano grazuolis sedi prie MANO kompiuterio. Prieinu arciau - jis cia, FORUME!!! As net issiziojau.Sako jis man: "Na norejau pasmalsauti, ka tu tam kompe vis skaitineji"  :D

Ir prasidejo. Eina paskui, meilinasi kaip katinas nuo ryto iki vakaro: "Nebelaukim, pradekim jau db". Aiskinu, kad bent pora men turime pagerti folio rugsti (geriam nuo sausio 8), o jis tik moja ranka - NEBUTINA, pradekim ir viskas  :D  :D  :D

Grasina apsaugas mesti lauk ir griebti mane (kai tik mano dienos pasibaigs)  :D  

Nu ir nelaukit. Nieks negarantuoja, kad bac ir pastosi taip lengvai. Teisingai zmogus sako - pirmyn, kol uzsivedimo yra :D

Atsakyti

Labas mergaites 😊

O as sulaukiau savo mm. Gal ir gerai, o tai du istisi menesiai testu gadinimas ir pinigu metymas y bala buvo. Kodel jos taip sugalvojo sudurniuot ir mane paerzint🤔

Atsakyti

Nu ir nelaukit. Nieks negarantuoja, kad bac ir pastosi taip lengvai. Teisingai zmogus sako - pirmyn, kol uzsivedimo yra :D

 

As ir nesispyriociau, tik, kad norisi laikytis gydytojos rekomendaciju pagerti folio rugsti bent du men. O mes dar tik men laiko ji vartojam... Sakau, o gal dar veikti nepradejo, gal dar reik pastiprint organizma  :rolleyes: 

Atsakyti