Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau patarimo.

Laba diena.

Su mergina draugaujame jau 4 mėnesis. Jai 25, man 31. Gyvename ir dirbame šiuo metu viename ir tame pačiame mieste, tačiau kartu negyvename - ji gyvena viename bute, o aš kitame.

Mergina yra iš kito miesto. Kas antrą ar net kas kiekvieną savaitgalį ji nori išvažiuoti į savo gimtąjį miestą (ir dažniausiai viena tą nori daryti). Aš mėginau kalbėtis, kad taip būti mano nuomone neturėtų, nes aš savaitgaliams lieku vienas, bet jai tas pats - važiuoja ir tiek. Retai ir mane pasiima. Ten ji būna ne tiek pas tėvus, kiek su draugėmis ir draugių draugais kažkur bastosi (paskui deda foto į FB jos draugės po savaitgalių ir viskas matosi). Kai būna su manimi tame pačiame mieste, tai vis nori kažkur išlėkti, kviečia ir mane dažniausiai, bet aš ne visada galiu, ir kai negaliu - tiesiog lekia viena, kad ir į šokius. Didžiausia problema, kad ji visai nesiderina su manimi, elgiasi taip, lyg būtų viena - ką sugalvoja, tą ir daro ir į mane nelabai atsižvelgia (kartais, bet labai jau priverstinai, kai prispaudžiu). Tai jaučiuosi taip, lyg ne draugautume (nes jokio bendrumo nėra), o tiesiog tampytumėmės.

Aš labiau šeimos žmogus, o ji ne, kaip matau.

Noriu paklausti, kaip manote, ar man verta taip draugauti? Ar žmogus keičiasi? O gal tiesiog ją paleisti. Nes man atsibodo sėdėti vienam, kai ji kažkur bastosi, arba net ir kai būna, klausytis visokių priekaištų, kad esu per daug priklausomas nuo santykių ir pan.

Prašau nenukrypkit nuo temos. Tiesiog patarkite, iš praktikos gyvenimiškos, ar čia yra kažkokių perspektyvų? Ar man verta dar toliau būti kantriam ir laukti pokyčių, kol ji pagaliau pradės derintis ir iš tikrųjų draugauti, ar čia nieko jau nebus.

Dėkui.
Atsakyti
Susirask ir tu draugu, tada nesedesi vienas.
Labai blogai, kai moterys, susiradusios vaikina, pamirsta drauges ir tevus arba visur tamposi kartu, nepaplepesi tarp musu mergaiciu. Reikia tureti savo erdves. Gi ne kasdien laksto.
Ir siaip - kai rasai, mane palieka viena, manes nepaima ir t.t., tai skamba, kad tarsi butum krutimi maitinamas kudikis, kurio negalima nuo papo patraukti biggrin.gif as cia nepiktybiskai, jei ka biggrin.gif
Kodel nori istirpti tuose santykiuose? turek savo draugu, hobiu, interesu, tada busi idomesne asmenybe,o ne merginos priedas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kin: 12 sausio 2018 - 11:40
QUOTE(TomasTomas_naudotojas @ 2018 01 12, 12:33)
Tai jaučiuosi taip, lyg ne draugautume (nes jokio bendrumo nėra), o tiesiog tampytumėmės.

Aš labiau šeimos žmogus, o ji ne, kaip matau.

Viską parašėte pats. Esate ne tie žmonės, kurie ne draugauja, o tamposi.
Arba tėra tarp jūsų paprasto draugo statusas, be jokių planų ateičiai.

Kai žmogų myli-viską darai dėl jo, net jei nėra galimybių kartu gyventi, vis tiek planuose šeima ir bendras gyvenimas. Ir atvirkščiai, kol nėra jokio tinkamo varianto, dėl kurio drugeliai pilve plasnotų, tinka ir artimas draugas-atsarginis variantas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 01 12, 12:38)
Susirask ir tu draugu, tada nesedesi vienas.
Labai  blogai, kai moterys, susiradusios vaikina, pamirsta drauges ir tevus arba visur tamposi kartu, nepaplepesi tarp musu mergaiciu. Reikia tureti savo erdves. Gi ne kasdien laksto.
Ir siaip - kai rasai, mane palieka viena, manes nepaima ir t.t., tai skamba, kad tarsi butum krutimi maitinamas kudikis, kurio negalima nuo papo patraukti  biggrin.gif  as cia nepiktybiskai, jei ka  biggrin.gif
Kodel nori istirpti tuose santykiuose? turek savo draugu, hobiu, interesu, tada busi idomesne asmenybe,o ne merginos priedas.



Na, be įžeidimų šitas forumas negali. Matai, jeigu ieškosiu draugų, hobių, kitų interesų ir tik juose skęsiu, tai man nereikės moters ir šeimos. Jeigu tu sakai, kad vyras ir moteris turi gyventi atskirus gyvenimus, tai jie nėra pora. Geriau yra sekantis komentaras, kuris yra taiklesnis.
Atsakyti
Tai reikejo testi ana tema:

Ar mergina bus į savo mamą? Prašau patarimo.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 01 12, 12:52)



Na, ta tema pavirto į kažkokį įžeidinėjimų, nusišnekėjimų ne į temą šou. Aš ten jau nieko neatrenku. Niekada iki šiol santykiams spręsti nenaudojau forumų, klausydavau draugų, šeimos patarimų, bet dabar labai įdomu, prieš priimant sprendimus, pasižiūrėti, ką sako nešlaiški žmonės.

Beje, tikrai nepadeda, kad tėvai merginai neįdiegia vertybių, kaip ir parašyta aname poste:)
Atsakyti
Dar buvo galima testi sia tema
https://www.supermam...?...1037826&hl=
Atsakyti
QUOTE(TomasTomas_naudotojas @ 2018 01 12, 11:33)


Noriu paklausti, kaip manote, ar man verta taip draugauti? Ar žmogus keičiasi? O gal tiesiog ją paleisti. Nes man atsibodo sėdėti vienam, kai ji kažkur bastosi, arba net ir kai būna, klausytis visokių priekaištų, kad esu per daug priklausomas nuo santykių ir pan.



Neverta. Nesikeis nei ji, nei tu. Netinkat jus vienas kitam.
Atsakyti
QUOTE(TomasTomas_naudotojas @ 2018 01 12, 12:43)
Na, be įžeidimų šitas forumas negali. Matai, jeigu ieškosiu draugų, hobių, kitų interesų ir tik juose skęsiu, tai man nereikės moters ir šeimos. Jeigu tu sakai, kad vyras ir moteris turi gyventi atskirus gyvenimus, tai jie nėra pora. Geriau yra sekantis komentaras, kuris yra taiklesnis.

Izeidimu cia nebuvo.
O Jus krastutinumu zmogus - arba draugai ir hobiai, arba moteris. Labai jau krastutinumai. Visi zmones paprastai turi visu siu dalyku balansa gyvenime. Skirtingomis proporcijomis skirtingais gyvenimo tarpsniais. Is kur tas dusinantis susikoncentravimas i viena zmogu? Leiskit jai kvepuoti.
Atsakyti
QUOTE(TomasTomas_naudotojas @ 2018 01 12, 12:00)
Na, ta tema pavirto į kažkokį įžeidinėjimų, nusišnekėjimų ne į temą šou. Aš ten jau nieko neatrenku.


Gal reikia priprasti prie moterisko bendravimo stiliaus. Nebutinai ji perimti.
Juk gyvent ruosesi su moterimis. Reikes susisneket kazkaip
Atsakyti
Man siaip klausimas kilo - ka jus veikiat gyvenime? Be to, kad miegat, valgot ir i darba nueinat.
Siaip idomu, ka su jumis merginai idomaus nuveikti, jei ji siulo, o jus atsisakot.
Atsakyti
Opiat dvadcat piat biggrin.gif
Tomai, kiek galima? Jei esi šeimos žmogus, tai ir ieškok sau bendraamžės, kam tau 6 metais jaunesnė? Vyresnei jau laikrodukas tiksės, pati tikriausiai jau vaikų, šeimos norės, o ta jei sveika, tai ir po trisdešimties pagimdys, tai dar viš 5 metų visur tusintis gali ir nesusitupėti pagal tave kaip tu nori.
Atsakyti