Įkraunama...
Įkraunama...

2018 rugsėjo stebuklai

Oi Dove neramu. bet geriau jau dabar pastebi, kad kazkur kazkas, nei per gimdymą, tada jau ir daktarai nebezinotų kas ir kaip ir kodėl. Aš planuoju metams atostogas imti. paskui ziūrėsim.
Blondinele26, tai kai tik po pora val dirbi tai suprantu, kad gera ištrūkti iš namų. o jei po 8 ir dar kelias pirmyn atgal tai visa dieną kūdikėlio nematyt irgi nesinori. Beje laikykis. gulintis režimas man atrodo toks baisus dalykas. Aš čia vat planuoju, kaip nuvaziuot kraiteli susipirkti, kaip vyresnelius i mokslus po truputi ruošti ( na kuno kulturos aprangos, uniformos ir pan...)
Atsakyti
Sveikutes,
uzsisakiau dar pusiau homoepatiniu vaistu nuo pilvo spazmu, ir kaip daktarike rekomandavo, prigulu du kart dienoj po pusvalanduka bent. Kaip 3-ju vaiku mamai tai labai gerai manau smile.gif Visi supranta, kad gulet realu tik ligoninej, o ne namie su pulku vaiku smile.gif Bet praejusiam nestume pati pirma is forumo pagimdziau, ankstuka, tai sy karta jau reaguoju rimciau i pilvo tempimus. Siaip pirmas artejancio gimdymo pozymis man buna zemyn nusileides pilvas: kai staiga zemyn paziurejus ne arbuza matau o savo ****** nestuke.gif Tikiuosi visos ramiai spesit kraiteli susipirkt, ar bent jau sarasiuka vyrams padaryt, ka is kokios parduotuves pirkt.
As kaip ir viska turiu, ir dar primetu , kad dovanu koki komplektuka kudikiui gausiu, tai naujo nieko kol kas neperku, yra is ankstesniu vaiku like pakankamai. Aisku naguciai niezti pirkt, bet is patirties zinau, kad uztenka kiek turiu.
.

Atsakyti
Ir as neketinu per daug išlaidauti ir prisipirkti be proto. Juk tie leliukai taip greitai auga. Va ši bei ta atsiėmėm, ka buvom nuo dukters paskoline. sakiau dar nauja komplektuka į ligonine nusipirksiu ir viskas. Tik vis tiek kai pradedi sąrašą daryti tai oi oi oi gaunasi. Reikia čiuzinio, kaldrytės. tada į vaistinę visokių iklotu paklodziu ir kompresiuku pieno fabrikėliams. tada dar vonelės neturim ir visų tų mažmožių kaip žirklutės, šukutės, šampunai, aliejai, kremukai. Ir kas be ko sauskelnės...
Niu žodžių taip nieko daug neplanavau, o vis tiek su sąrašais po parduotuves reiks bus palakstyti....
Blondinele tavo gal vaikučiai mažesni, kad viskas išlikę. mano mažiausiia tai 8 metai, tai iš tokių daiktelių kaip ir beveik nieko nebelikę.
Atsakyti
QUOTE(Nessi @ 2018 07 13, 14:39)
Ir as neketinu per daug išlaidauti ir prisipirkti be proto. Juk tie leliukai taip greitai auga. Va ši bei ta atsiėmėm, ka buvom nuo dukters paskoline. sakiau dar nauja komplektuka į ligonine nusipirksiu ir viskas. Tik vis tiek kai pradedi sąrašą daryti tai oi oi oi gaunasi. Reikia čiuzinio, kaldrytės. tada į vaistinę visokių iklotu paklodziu ir kompresiuku pieno fabrikėliams. tada dar vonelės neturim ir visų tų mažmožių kaip žirklutės, šukutės, šampunai, aliejai, kremukai. Ir kas be ko sauskelnės...
Niu žodžių taip nieko daug neplanavau, o vis tiek su sąrašais po parduotuves reiks bus palakstyti....
Blondinele tavo gal vaikučiai mažesni, kad viskas išlikę. mano mažiausiia tai 8 metai, tai iš tokių daiktelių kaip ir beveik nieko nebelikę.

Atsakyti
Labas rytas,
Man jau nuo vakar atostogos, nusprendžiau užsiimti generaliniu namų tvarkymu smile.gif)) apsukos lėtesnes nei ne nėščiai, nes vis norisi prigulti pailsėti... Kad nebūtų taip viskas gerai, sūnus stovykloje susilaužė pirštą, teko anksčiau parsivežti ir dar neaišku, kaip bus su kita planuota stovykla.
Nessi, Blondinele, laikom kumščius, kad viskas būtų gerai.
Aš imsiu atostogas dviem metams, bet antrus matyt grįšiu į darbą. Mano darbas irgi toks, kur visą dieną turi išbūti, plius viršvalandžiai, norisi pasidžiaugt leliuku, nes visai nematyčiau.
Pas mane nuo vyresniojo likus tik lovytė su patalyne ir vonelė, kažkiek rūbelių sesė atiduos, bet vežimas ir visi kiti daiktai keliauja į pirkinių sąrašą. Visi klausia, ką veiksiu per atostogas, sakau, kad tik spėčiau viską pasidaryti, ką planavau smile.gif))
Atsakyti
Ar kuri nors jau kraunates lagamina i ligonine?
Del kraitelio, tai be daugelio daiktu apseit galima. Jau del trecio vaiko nestatem vaikiskos loveles net, nes pas mus kartu miegojo, zindymo pagalviu nebenaudojau,paprasta pagalve tam tiko, pirmas maudynes kriauklej darem- daug patogiau nei vonelej ir greiciau. Vystymo stalas irgi nereikalingas man, patiesaliuka pakloji ant lovos ir pakeiti pampi. Net dregnu serveteliu nenaudojom namie, kriauklej sikniuka prausiau. Gultuko nepirkau, lavinimo kilimelio irgi- siltas kilimas tam tiko. O su pirmu vaiku tai ojojoj kiek viskas svarbu buvo... nestuke.gif
Kokia jusu patirtis?
Atsakyti

Sveikutes, grizau ir as cia :) 

kaip jus? as jau atostogose nuo liepos 18 dienos. gliukozes testo man nedare ir nesiule, bet 35 savaite ims paseli del streptokoko bakterijos. 

reiktu gal pradet krautis krepseli, bet taip tingisi, nezinau nuo ko pradet, kai viskas nauja ir pirmas vaikutis :D gal galit is savo patirties pasakyti ka tikrai reikia pasiimt ir ko nepanaudojot? buciau labai dekinga, nes tos nesciuju atmintines nemanau, kad yra tokios tikslios, vistiek atrodo, kad kazko pritruks arba bus per mazai :D

Atsakyti
Sveikos,

ramu čia smile.gif
Aš būdama darbe dažniau tikrindavau SM smile.gif Atostogaudama nejungiu kompo, o iš telefono tingisi rašyt.
Dar niekas nepagimdėte? Aš labai tikiuosi sulaukti tikrojo termino, noriu pasimėgauti laisve, nors miegoti darosi vis sunkiau, bet paskui iš vis bus maža miego biggrin.gif

Dėl daiktų, dar nieko nepirkau, reikia vežimėlį kaip nors išsirinkti ir keletą rūbelių. Pamenu su pirmu, labiau jaudinausi, žiūrėjau, ko reikia, bet irgi minimaliai visko turėjo, o, jei ko protrūkdavo, vyras nueidavo į vaistinę/parduotuvę ir nupirkdavo, bet tai buvo prieš 10 metų, o dabar su tokia internetine prekyba, jei ko reiks užsisakysiu ir viskas ;)
Visi tie nėščiųjų kraiteliai, kurie surašyti, tikrai nereikalingi. Ko reikia, tai vaikui rūbelių, paklodyčių ir pampersų ir automobilinės kėdutės iš ligoninės parsivežti, o sau įklotukų ir tinklinių kelnaičių, mobilaus pakrovėjo. Jei vyras šalia, visa kita pagal poreikį. Aišku, prireiks tų daiktelių, bet ir pirksit tada kai reikės. O namuose aišku turi būti lovytė, jei kartu nemiegos, vežimėlis ir patalynė smile.gif Vystymo lentos neturėjau ir dabar nepirksiu, vonelę turim seną, nors pamenu stengiausi maudyti, kuo rečiau, kad neišsausinčiau odos ir viskas buvo gerai, net ligoninėje prašiau nemaudyti tik gimusio, o galvytę pavalyti ir tiek.

Kokius vežimėlius turit, planuojat pirkti?
Atsakyti

Sveika, 

mes išsirinkom tutis mimi style, pirksim jau už savaitės, labai laukiu :D labai maloni važiuoklė, pripučiami ratai, pravažumas geras bus, tokio ir ieškojom. daug kas sako, kad sunkus, bet aš manau, kad jei išsirinksiu lengvą, tai žiemą kankinsiuosi :D užlipt 12 laiptelių sugebėsiu ir su tuo svoriu, mažai kas skundėsi, kai skaičiau atsiliepimus :) 

Atsakyti
Labuka, o lopšys didelis? Mes turėjom kažkokį lenkišką, buvo labai didelis, bet vaikui nerealiai patogu jau paaugusiam miegoti, o maniškis nemažas buvo, ir ta sportinė dalis į 100 procentų gulimą poziciją nusileisdavo. Nors mums didesnio žiemai reikėjo, o dabar atvirkščiai bus smile.gif negaliu apsispręsti.
QUOTE(Maday59 @ 2018 08 14, 12:50)
<p>Sveika, </p><p>mes išsirinkom tutis mimi style, pirksim jau už savaitės, labai laukiu biggrin.gif labai maloni važiuoklė, pripučiami ratai, pravažumas geras bus, tokio ir ieškojom. daug kas sako, kad sunkus, bet aš manau, kad jei išsirinksiu lengvą, tai žiemą kankinsiuosi biggrin.gif užlipt 12 laiptelių sugebėsiu ir su tuo svoriu, mažai kas skundėsi, kai skaičiau atsiliepimus smile.gif </p>

Atsakyti

Mums pasirodė pakankamai didelis, bus jam ten vietos :) man patiko ir tas spalvų pasirinkimas, keturi amortizatoriai.. toks tikrai fainas važiavimas juo bus :)

Atsakyti