Įkraunama...
Įkraunama...

herbertas.a@gmail.com

Šiaip man pasirodė, kad tai gyvybiškai svarbu ką čia rašau. Man padėkosite po 3-4 dienų – kai šis kvėpavimo metodas jums stebuklingai suveiks (man jau suveikė, širdžiai oro trūkdavo kaip reikiant).  

Pafantazuokim: kas nutiktų, jei Lietuvoj būtų masiškai pereinama į diafragminį kvėpavimą - įsivaizduokit ligonines, kuriose dingtų pacientai nes jiems staiga per savaitę išlakstytų daugybė širdies, kraujagyslių ligų, staiga susitvarkytų kraujo spaudimai, baigtųsi daugybė astmų, nervinių psichinių nesąmonių...

PILVO PŪTIMO METODAS

Kvėpavimas pilvu (taip, tai Jogos kvėpavimo pratimas Nr.1, bet velniop ezoteriką) tai yra diafragminis kvėpavimas mažam ir vidutiniam krūvio intensyvumui (puikiai tinka ir bėgant, tereikia išsižioti ir iškišti liežuvį :) Po 3 dienų tavo organizmo laukia energetinis stebuklas - galėsi lakstyti nepavargdamas! Daug mažiau valgysi ir miegosi. Širdžiai niekada netrūks oro.

A - Įkvepiame– pilvas išsipučia

B - Iškvepiame – pilvas susitraukia

Viskas.

- Geriausia kvėpuoti per nosį. Iškvėpimas ilgesnis už įkvėpimą, bet taip gausis savaime. Kvėpavimo ciklų skaičius per minutę - nesvarbu. Visi kvėpavimo niuansai (kurių pilnas Google) - taip pat nesvarbu kol dar neišmokote pilvu kvėpuoti negalvodami kaip jūs kvėpuojate - Tai ne gydomasis pratimas. Pradėję pirmus "pūtimo" įkvėpimus, daugiau NIEKADA nekvėpuokite kaip anksčiau. Jei pirmomis dienomis prisikvėpuosite deguonies iki galvos svaigimo - nieko baisaus, svarbu kad nelūžtų šonkauliai :)

- Drąsiau, dabar pat pradėkite "pūsti pilvą". Tai darykite 3-5 dienas non stop - bet kur ir būdami bet kokioje padėty. Pagalba pradžiai: jei yra laisva ranka (tarkim važiuojant dviračiu), uždėkite ją ant pilvo, įkvėpdami pirštus ištieskite į šalis, o iškvėpdami - net įspauskite į pilvą.

- Stebėkite save ir kurkite savas kvėpavimo technikas. Galutinis TIKSLAS - kad stovint iki pusės prieš veidrodį atrodytų kad jūs nekvėpuojate – kad nesimatytų jokių krūtinės, raktikaulių, šnervių, pečių judesių. Ir apskritai - kvėpavimą krūtine reikia uždrausti kaip daugybės negalavimų sukėlėją!

 

Kodėl turėtų suveikti ir negi visas pasaulis toks durnas kad šito nedaro? :)

Beveik visi žinome šį metodą, o kokie 10 proc net išbandę visokių ten sveiko gyvenimo būdo stovyklų metu. Padarėme pratimų, pasijutome geriau ir numetėm. Neišdrįsom pasiimti kaip pagrindinio. Šį diafragminį kvėpavimą yra žiauriai pasisavinę medituotojai atpalaiduotojai (logiška kad taip pakvėpavus suveikia nusiraminimas, išsiskiria hormonas kortizolis), Google 95 proc. diafragminio kvėpavimo nuorodų - į mažai moksliškus ezoterinius psichologinius straipsnius (yra ir rimtesnių - ten kur apie dainavimą ar povandeninį nardymą). Išvada, kuri išbandyta savo kailiu - taip kvėpuoti galima ir BŪTINA NUOLAT, o ne vien daryti pratimus kartas nuo karto prisiminus.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Eupnea

https://en.wikipedia...matic_breathing

Atsakyti

Alio alio adminai, kažką ne taip padariau kad temos neliko  :)
​Tema: Gilus diafragminis kvėpavimas 

Atsakyti
Dalykas geras, bet nėra ko čia taip jau pergirti kaip panacėjos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 04 kovo 2018 - 10:34