Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Carlin @ 2018 12 12, 19:04)
jei bus šią savaitę, paimsiu  smile.gif

Aciu, atpedinsiu iki taves, nes pakeiciau darbo vieta ir grizau prie Katedros. Duosi zinoti, kada ateiti ir kur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2018 12 12, 16:28)
mano jau stovi supakuotas Saeco Lyrika One Tach vietoj kalėdinės eglutės , nes ją puošiam tik prieš kūčias ☺ visi suka aplink ratus ir spėlioja kas toj dėžėj ten supakuota 😂 Rijada, laikykis 😉😂

Omg blink.gif Jei nepatiks, aleliuja man tomato.gif fear.gif gun_smilie.gif Šitokia atsakomybė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2018 12 12, 23:39)
Manau, kad greitai gausim pakvietimus  rolleyes.gif  santa2.gif

Su kurjeriu prasilenkėte? biggrin.gif

QUOTE(Louhi @ 2018 12 13, 00:30)
597 čia prie Kalėdinių?

Taip 4u.gif tik jau nesu garantuota, kad 597 ateis iki Kalėdų, gali būti kad tarpušventy tik gausiu.
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2018 12 13, 01:02)
Omg  blink.gif  Jei nepatiks, aleliuja man  tomato.gif  fear.gif  gun_smilie.gif  Šitokia atsakomybė biggrin.gif

Gausi srebt dvigubai kavos biggrin.gif
Atsakyti
Loren nera ziniu del kauno siuntu?
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2018 12 13, 07:29)
Su kurjeriu prasilenkėte?  biggrin.gif
Taip 4u.gif  tik jau nesu garantuota, kad 597 ateis iki Kalėdų, gali būti kad tarpušventy tik gausiu.


Aha biggrin.gif Tik neskelbiu labai garsiai, laukiu kol Jūs paskelbsit rolleyes.gif Nes mačiau, kad kalnas dėžių, tai laiko reikia išrūšiuoti 4u.gif
Atsakyti
O gal netyčia ateis abi 595 ir 596 bigsmile.gif Tai reikia suskubt baigt mokėt ..
Papildyta:
QUOTE(juratela @ 2018 12 13, 09:53)
Aha  biggrin.gif Tik neskelbiu labai garsiai, laukiu kol Jūs paskelbsit  rolleyes.gif  Nes mačiau, kad kalnas dėžių, tai laiko reikia išrūšiuoti  4u.gif

aš kaskart stebiuos Sandrixxx greičiu dirbt šitą darbą. Pas mane tai veiksmas vykdavo naktį virtuvėj. Kai atidarai 5 dėžutę ir ieškai kuriam čia kampe gafsa lotuliukas.gif Jėzau, nupušt galima. Sandrixxx 4u.gif 4u.gif 4u.gif Profesionalai čia dirba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 12 13, 09:33)
Loren nera ziniu del kauno siuntu?


Vakare bus gauta Kauno 545 siunta 4u.gif Laukite laiško rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Loren @ 2018 12 13, 10:35)
Vakare bus gauta Kauno 545 siunta  4u.gif Laukite laiško  rolleyes.gif

bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, sos 4u.gif
Mokejau Rudaplaukei saskaitas ir pasirodo mokejimo paskirti buvau nurodziusi ne ta evp numeri (kazkokiu budu paemiau sena ruosini su senu jos evp numeriu). Cia jau buvo senokai, pries gera menesi. Pasirodo pinigai nesuvaikaciojo ir tik siandien tai pastebejau kodel. Ka dabar daryti? Parasiau ir Rudaplaukei laiska su visais print screenais, bet nuraminkit, kad tie pinigai kazkaip bus surasti (atgal negrizo), nes suma nemaza :unsure
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 13 gruodžio 2018 - 10:16
QUOTE(Alexia @ 2018 12 13, 09:18)
O gal netyčia ateis abi 595 ir 596  bigsmile.gif  Tai reikia suskubt baigt mokėt ..
Papildyta:

aš kaskart stebiuos Sandrixxx greičiu dirbt šitą darbą. Pas mane tai veiksmas vykdavo naktį virtuvėj. Kai atidarai 5 dėžutę ir ieškai kuriam čia kampe gafsa  lotuliukas.gif Jėzau, nupušt galima. Sandrixxx  4u.gif  4u.gif  4u.gif Profesionalai čia dirba  wub.gif

Gafsa gali buti bet kuriame kampe unsure.gif

QUOTE(Girl. @ 2018 12 13, 10:14)
Merginos, sos 4u.gif 
Mokejau Rudaplaukei saskaitas ir pasirodo mokejimo paskirti buvau nurodziusi ne ta evp numeri (kazkokiu budu paemiau sena ruosini su senu jos evp numeriu). Cia jau buvo senokai, pries gera menesi. Pasirodo pinigai nesuvaikaciojo ir tik siandien tai pastebejau. Ka dabar daryti? Parasiau ir Rudaplaukei laiska su visais print screenais, bet nuraminkit, kad tie pinigai kazkaip bus surasti (atgal negrizo), nes suma nemaza :unsure

Pradeciau galu ieskot banke, kaip veikia visa ta sistema.
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2018 12 13, 10:14)
Merginos, sos 4u.gif 
Mokejau Rudaplaukei saskaitas ir pasirodo mokejimo paskirti buvau nurodziusi ne ta evp numeri (kazkokiu budu paemiau sena ruosini su senu jos evp numeriu). Cia jau buvo senokai, pries gera menesi. Pasirodo pinigai nesuvaikaciojo ir tik siandien tai pastebejau kodel. Ka dabar daryti? Parasiau ir Rudaplaukei laiska su visais print screenais, bet nuraminkit, kad tie pinigai kazkaip bus surasti (atgal negrizo), nes suma nemaza :unsure

skambinkit i paysera +370 5 2071558,sutvarkys
Atsakyti