Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip viska pamirsti..

Sveikos.,nezinau gal kazkur panasi tema ir yra,bet..Na tiesiog siuo metu isgyvenu didziuli sielos skausma.Buvau isduota savo draugo su kuriuo draugavom kelerius metus.Net nezinau kazkaip net mintys nesidelioja..Buvo draugyste apie 4 metus,mylejau,tikejau kad ir jis..daug kartu tai sake,demesys,grazus zodziai,atrode viskas taip...na...suprantate.Pries savaite viskas griuvo!Suzinojau kad yra jau kita,kuriai tie patys meiles zodziai rasomi.Ir tai jau tesesi nezinia kiek laiko.As kazka itariau,bet..mylejaau,tikejau,kol pati ne issiaiskinau visko.Is pradziu gynesi,bet prisipazino.Skaudziausia ne tai kad jo neber mano gyvenime,bet ta apgaule..,nezinau kiek dar viskas butu tesesi jei nebuciau issiaiskinus pati.Kodel taip zmogus elgiasi nesuprantu,o ir paaiskinimas jo kazkoks netikras.Bijojo neva man pasakyt,bijojo iskaudint,todel vienu metu su abiem..Dar skaudziau kai isgirdau is jo kad dabartine moteris jo buvusi meile.Kai jie issiskyre Jis sutiko mane ir neva tai visus tuos metus su mmanim buvo tam kad pamirstu ja.4 metai,argi tiek reikejo..Deja ji apsireiske vel,ir ta ju meile pasirodo vis tai ir neisbleso.Vat toks tas jo paaiskinmas.Nezinau..Supratau tik viena,jis niekad manes nemylejo,naudojosi kai daigtu,kaip irankiu kad uzsimrsti.Pastaruoju metu esu visiskai sugniuzdyta,jauciuos tokia sutrypta,pazeminta.Skauda...labai labai...Nezinau kada viskas uzsimirs.
Atsakyti

Tai, kad jau seniai tie santyliai jusu klibantys buvo su visokiom peripetijom, pati abejojote, ar testi bendravima, ar ne..tai ir pasibaige viskas. 

Atsakyti
QUOTE(*** Sėlija @ 2018 01 30, 22:11)
<p>Tai, kad jau seniai tie santyliai jusu klibantys buvo su visokiom peripetijom, pati abejojote, ar testi bendravima, ar ne..tai ir pasibaige viskas. </p>

Taip abejonu budavo,nesakau nieko,tiesiog prisiekinedavo kad nnieko nera ir jam reikalinga tik as.KAD ir paskutini karta pries tai kai viska suzinojau kalbejom telefonu,graziai,normaliai,pamenu jis ddar pasake kad jokiu kitu jam nereikia,reikia tik manes,ir...tuo mettu kai mes kalbejomis jis vaziavo pas ja.
Atsakyti
Fui, skystas tas jusu vyriokas. Dziaukites, kad laiku atsikratet tokio.
Atsakyti
QUOTE(LadyInRed_7 @ 2018 01 30, 22:06)
Fui, skystas tas jusu vyriokas. Dziaukites, kad laiku atsikratet tokio.


Matau yra berniukas. Ko gero ne jo, tai reiskia skyrybu patirciu jau buvo. Be to tai jau trukdis, didesnis ar mazesnis, kitiems santykiams
Atsakyti
QUOTE(LadyInRed_7 @ 2018 01 30, 23:06)
Fui, skystas tas jusu vyriokas. Dziaukites, kad laiku atsikratet tokio.

Is dalies dziaugiuosi,kad demaskavau ji,o tai neaisku kiek tai butu tesesi,ir man "myliu"ir anai"myliu".Nesuprantu vieno,kaip zmogus taip gali zaist jausmais.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 01 30, 23:18)
Matau yra berniukas. Ko gero ne jo, tai reiskia skyrybu patirciu jau buvo. Be to tai jau trukdis, didesnis ar mazesnis, kitiems santykiams

vat butent,ilgai dar bus sunku kazkuo pasitiket...
o tas berniukas jau 50 su virsum metu beje.
Atsakyti
QUOTE(Blyksnis @ 2018 01 30, 22:35)
o tas berniukas jau 50 su virsum metu beje.


Tai jums 70+?
Atsakyti

nu įdomiai, būtų įdomu sužinoti, kokio jūs amžiaus esate? Tikiu, kad skauda, visoms mums skauda, bet su laiku tai aprimsta, tikrai lengva pamiršti nebus, bet pasimirš. Manau, kad gerai, jog atkapstėte tai, ką jis slėpė, kitaip manau, kai tiesa po ilgesnio laiko išaiškėtų iš jo būtų dar skaudžiau. Linkiu stiprybės, tai praiena :wink:​ 

Atsakyti
QUOTE(Nellihartje @ 2018 01 31, 03:21)
<p>nu įdomiai, būtų įdomu sužinoti, kokio jūs amžiaus esate? Tikiu, kad skauda, visoms mums skauda, bet su laiku tai aprimsta, tikrai lengva pamiršti nebus, bet pasimirš. Manau, kad gerai, jog atkapstėte tai, ką jis slėpė, kitaip manau, kai tiesa po ilgesnio laiko išaiškėtų iš jo būtų dar skaudžiau. Linkiu stiprybės, tai praiena wink.gif​ </p>

Aciu.Stiprybes tikrai reikia,bet dabar tokia ta busena kad kartais staugt norisi.Stengiuos negalvot,neprisimint kas buvobet va neistrinsi visko i atmintis taip greit,tos mintys..jos pacios i galva lenda.Gaila metu issvaistytu veltui su siuo zmogumi.Ir ant saves kartais pykstu,kad taip praskydau kaip kokia 16-mete elgiuos(o man jau 45)
Atsakyti
Metai praleisti įsimylėjus nebūna veltui. Geras jausmas tas įsimylėjimas. 
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2018 01 31, 14:31)
Metai praleisti įsimylėjus nebūna veltui. Geras jausmas tas įsimylėjimas. 

Sutinku su jumis,bet kai viskas staiga tap griuva,kai supranti kad buvo tiek melo,...
Atsakyti
gal ir nemelavo tas vaikinas. Tiesiog jis mylėjo keletą moterų - taip tikrai būna. gyvenimas tai ne eilaštis ar filmas.
Atsakyti