Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 173 TEMA (VASARIS)

Kapsules kur plaukam stprinti bent man padeda :) jos nenuplaunamos po plovimo apslakstau plaukus. Dar toks kremas ice cream taip ir vadinasi :) irgi kaip nenuplaunamas kondicionierius tik svarbu nepadaugint jo :) 

I tema, lyg jau ryskeja mano ov testas, jee :D dar blankesne uz kontroline, bet bent matoma :D tiesa, temp ryte 36.2, nebudavo man tokios zemos ciklo vidury..

Atsakyti
Gardi sveikinu 4u.gif Kaip suprast vejas ipute? biggrin.gif nebuvo nd vaisingomis dienomis?
Atsakyti
02.24 - Vabaliukstis nelaukia mmm
02.28 - Boružiukas* nelaukia mmm
03.03 - Ispaikyta nelaukia mmm
​03.09 - deraramos nelaukia mmm
03.23 - FoxLady nelaukia mmm

Nebezinau jau kada nelaukti mm. Praeita menesi ciklas buvo 35 dienos, si menesi 27 dienos, kai iprastai buna apie 31d.
Tai ir Ov reiskia ivyko tikrai anksciau nei iprastai, iki 13cd. 10cd buvo nd, bet nieko verysad.gif
Atsakyti

Cd trukme butu vidurkis is paskutiniu ~4 ciklu trukmes :)

Atsakyti
Jo programele ima vidurki, bet niekada neatitinka mano mm pagal ja biggrin.gif
Atsakyti

Gal gali speti jei sis buvo trumpas tai gal kitas bus ilgesnis? :D 

Atsakyti

Merginos, aš truputį ne į temą  :D  Gal kuriai pavyko sėkmingai išspręsti besielektrinančių plaukų problemą?  :)  Siaubas, šiaip ne taip suvaldžiau situacija su kondicionieriais, bet kai dabar šala, tai nebepadeda ir tie kondicionieriai  :unsure:​ 

O nebandei aliejuko kokio nors? Kelis lašiukus ant delnų ir paglostai per plaukus. Aš dedu ant sausų jei reikia ir keletą kartų per dieną. Naudoju Schwarzkopf Glis kur Daily oil man padeda jis.

Atsakyti

Kisulita, man aliejai su situ padeda. Smulkesnes strukturos - kokosu daug kam tinka (man lyg ir netiko), argano, is bedos migdolu. Dabar prisiminiau anksciau naudota Orofluido (atrodo taip vadinas) - neblogas, ir kvepia visai smagiai. Po plovimo dregnus plaukus nuo galu iki vidurio kazkur istepi ir gerai yra. Ir siiap i plaukus panasesni tampa, ne i pakulas, kaip mano :D (Naturaliai garbanojasi, issukavus - debesis plauku mases lieka) :D

Mes dirbam dirbam. Teoriskai nuo 8 kas antra sake, bet nesigauna taip idealiai - stengiames kaip imanoma arciau grafiko :D OT vis dar neigiami (lyg ir 13-ta dabar, sake gali pasislinkt i anksciau nuo +/- 18-tos, bus matyt kaip). Dar taip teks pasidarbuot, o kovo 1 progesteronas, ziures ar suveike vaistai.

Atsakyti

Nebezinau jau kada nelaukti mm. Praeita menesi ciklas buvo 35 dienos, si menesi 27 dienos, kai iprastai buna apie 31d.
Tai ir Ov reiskia ivyko tikrai anksciau nei iprastai, iki 13cd. 10cd buvo nd, bet nieko verysad.gif

 

O nebandėt su vyru kas antrą dieną visą mėnesį spalvint gal pataikytumėt kad toks ciklas nereguliarus  :) 

Atsakyti
Kisulita, deraramos, Ispaikyta, dėkoju Jums, mergaitės smile.gif
QUOTE(FoxLady @ 2018 02 21, 09:19)
Gardi sveikinu 4u.gif Kaip suprast vejas ipute? biggrin.gif nebuvo nd vaisingomis dienomis?

Pirmą mėnesį nd darėm jau po vaisingų ir juokėmės, kad jei užkibtų, tai būčiau iš tų, kurioms vėjas įpučia smile.gif o vasarį jau vyko kryptingas darbas būtent tada, kada reikėjo smile.gif

Išvis, pagal skaičiuokles turėčiau į spalį kraustytis. Bet aš esu 95 proc. tikra, kad pastojau vasario 2 d. ir manau, kad bus lapkritinis kūdikis. Bet turbūt su visais šitais svarstymais man jau laikas kraustytis iš čia.
Atsakyti
Pakomentuokit prasau. Prog 40.64 darytas 21ciklo diena ciklas 26 dienos kazkur. Normos <0.21-4.45 folik
14.12-89.14 ovuliac
10.62-81.28 liutein
<0.21-2.32 post menopauze
35.68-286.2 I trimestras,
81.25-284.29 II trimestras,
153.91-1343.55 III trimestras
Ar yra galimybe pastoti. 
Atsakyti

I normas telpa ka ir daugiau komentuoti :)

Atsakyti