Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pagirti, padėkoti...

Turetu buti ir toks:)))

Musu apylinkes daktare labai gera- Naujosios Vilnios poliklinikoje Rita Kundrotiene (cia Vilniuje)
Turiu dar labai gera ginekologe- Linda Širšinaitiene, VGN,
stomatologe- Asta Žukiene, dirba stomatologijos klinikoje Gostauto gatveje, Uz Skalvijos kinoteatro kitas pastatas (cia privati)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 13 gruodžio 2006 - 11:47
Šeimos klinika ' Eikim kartu" gyd. Tarasevič thumbup.gif , Kaunas
Ji prižiūri abu mano vaikiukus nuo gimimo ir aš ja labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Vale Vanagiene, Sanciu poliklinika. Jei ne ji, del Centro poliklinikos protuoliu kaltes dabar tureciau tik antraji vaika sad.gif O jos deka dabar turiu abu heart.gif Mes jai net nepriklausem pagal rajona!

Asta Bakutiene, Dainavos seimos medicinos centras, priesais Telekoma. Seimos gydytoja. Laaaabai gera. Labai demesinga. Tikrai esam jai daug uz ka dekingi. Irgi - ne darbo valandos skaiciuojamos, o ziuri i zmogu heart.gif

Va mano saraselis is dvieju zmoniu smile.gif

Aha, dar zinau viena gera gydytoja - echoskopuotoja. Uktveris pavarde. jis pediatras dar. Dirba Klinikose ir Ortopediniam. Jis specialistas neblogas, bet pagrindine jo savybe, kad jis baisiai mielas biggrin.gif Nu jau toooookio mielumo, kad as pamaniau, kai buvau, kad jis cia mano, maitinancios motinos, D biustu susizavejo laugh.gif O po to ziuriu, kad visos bobutes pas ji eilutej sedi. Ir kai jis atidaro kabineto duris, tai ta bobute, kuriai eile, tiesiog nusvinta kaip roze biggrin.gif Zodziu, bobutems jis irgi labai mielas smile.gif O apie vaikus kaip apsokineja! Nu zodziu nepabuves neivertinsi biggrin.gif
Atsakyti
MUSU IS "VITA LONGA" PEDIATRE ROSITA TOTILIENE thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Man nestozaure dar bunant l. patiko Seskines poliklinikos ginekologe-Markauskiene, tik eiles pas ja ilgiausios--niekada nepaleis namo, jei jaus, kad dar tau kas neaisku ar neramu del ko.
Musu pediatre irgi mum patinka--Uzupio seimos centre--LINKIME SVEIKATOS--Rasa Katkeviciene.
As aplamai uz tokius mazus seimos centriukus, kur viskas apmokama is ligoniu kasu --ir kokybe bei aptarnavimas kaip privacioj klinikoj, nes rupi, kad zmogus is ju nepabegtu..O jei reikia specialisto, siunciama, kur jie yra.Nes tos grandiozines poliklinikos, kur visiem dzin, ar tu iseisi ar ateisi--vis tiek eiles ir barniai , jokios tvarkos bei pagarbos---bet gal cia jau atskira diskusija sia tema deretu uzvest wink.gif
Atsakyti
O apie kokius konkrečiai gydytojus kalba eina?
Man gerą įspūdį paliko Santariškėse dirbantis chirurgas G.Pošiūnas. Kadangi mano mažė nuo gimimo turi hemangiomą ir mes pas jį dažnai lankomės, tai su juo pakankamai bendravome. Jis konkrečiai išaiškina viską, nevyniodamas į vatą žodžių. Mūsų atvejų pasakė, ką galima daryti, kokie gali būti rezultatai, pasekmės ir dėl visko jau beliko paties apsispręsti.
Atsakyti
"Vita Longa" klinikos vaiku gydytoja Gudiene. Gal kas pas ja lankotes.? Mes pas ja persirasem is Centro poliklinikos smile.gif
Atsakyti
gyd. urologas Krasauskas dirba sanatariski vaiku urologiniam stacionaro skyryje
Atsakyti
Seskines poliklinikos ginekologe - gyd. D.Kanapickiene. Fantastiska tiesiog. ir maloni , ir daug demesio skiria pacientei. Atsakinga labai. Jei nors kuom abejoja- pasikviecia kolege, kad ta pasakytu savo nuomone.
Atsakyti
Vaikų stomatologė Žalgirio poliklinikoj gyd. Račienė thumbup.gif
Atsakyti
Gyd. Kirilova (ginekologė iš Raudonojo Kryžiaus ligoninės)
Pediatrė A.Vaitulionienė
Atsakyti
Nuostabi gydytoja, dirbanti Vilniaus gimdymo namuose - Elona Tvaronaviciene, fantastiska gydytoja ginekologe Karoliniskiu poliklinikoje - Daiva Kersulyte, ir labai faina pediatre neontologe Grigelioniene, dirbanti santariskiu neontologijos skyriuje.
Atsakyti