Įkraunama...
Įkraunama...

Spalinukai 2018

Tai kur spalio menesio pilvukai? Jungiames drasiai :)

Atsakyti

Jee pagaliau. Laukiau kol kas sukurs tema 😁😁😁😁 jungiuosi

Atsakyti

Sveikos  :)  Ir aš jungiuosi  :)​ 

Atsakyti

Sveikos :) labai nedrąsiai ir aš vieną koją čia keliu. Testai kol kas tik vaiduokliauja, beeeet labai daug vilčių dedu 😊

Atsakyti

Gal ir prisistatom merginos. Is kur . Kelintas vaikutis , kiek metu 🤗🤗

Man 30 antras mazylis. Airija . 😉

Atsakyti
Sveikos. Ir as nedrasiai i gretas. Man 32, nestumas... na ju buvo ne vienas, bet kolkas sekmingas tik pirmas, pries 11 metu ) o dabar zinau, kad viskas bus gerai
Atsakyti

Labas rytas :) Kaip smagu matyti jau sukurtą grupę!

Lygiai prieš 10 m. tokiu pačiu metu jungiausi 2007 m. spalinukuose :) Deja vu :)

Jeigu viskas gerai, atrodo antrasis mūsų spaliukas taip pat pakeliui, dar garsiai nedrasu ir dziaugtis...ryt vizitas pas daktara ir viskas bus aiskiau ;)

 

Atsakyti
QUOTE(kitten` @ 2018 02 14, 08:49)
<p>Labas rytas smile.gif Kaip smagu matyti jau sukurtą grupę!</p>
<p>Lygiai prieš 10 m. tokiu pačiu metu jungiausi 2007 m. spalinukuose smile.gif Deja vu smile.gif</p>
<p>Jeigu viskas gerai, atrodo antrasis mūsų spaliukas taip pat pakeliui, dar garsiai nedrasu ir dziaugtis...ryt vizitas pas daktara ir viskas bus aiskiau ;)</p>
<p> </p>


Tikriausiai pries 11 )) as irgi buvau tarp 2007 metu ziemos nestukiu. Atrodo senai ir netiesa ir viskas uzmirsta )) 11 metu praejo
Atsakyti

Labas rytas :)  kol kas tyloka čia, tikiuosi bus daugiau prisijungiančių ;)

Aš jau šiandien ryte kai pasidariau testą, nebekilo jokių abejonių, turėsiu ką vyrui šiandien padovanoti  :rolleyes:  rytoj eisiu hcg darystis.

Man 28, vaikelis bus antras, nors nėštumas penktas jau...žinau, kad dar anksti džiaugtis, bet širdis vis tiek spurda  :wub:​ 

Atsakyti

Tikriausiai pries 11 )) as irgi buvau tarp 2007 metu ziemos nestukiu. Atrodo senai ir netiesa ir viskas uzmirsta )) 11 metu praejo

 

Kadangi sūnui 10 m šiuo metu, todėl taip automatiškai susiskaičiavo :)

O skirtumas tikrai gautųsi 11 m. :4u:

 

Felicija, kaip suprantu, taip pat "užtempėt" su antruoju :P

 

 

Labas rytas :)  kol kas tyloka čia, tikiuosi bus daugiau prisijungiančių ;)

Aš jau šiandien ryte kai pasidariau testą, nebekilo jokių abejonių, turėsiu ką vyrui šiandien padovanoti  :rolleyes:  rytoj eisiu hcg darystis.

Man 28, vaikelis bus antras, nors nėštumas penktas jau...žinau, kad dar anksti džiaugtis, bet širdis vis tiek spurda  :wub:​ 

 

Aš vakar ruošiau tokią pačią dovaną, bet rado vonioje su visais įrodymais, nepasisekė :)

Rytoj bandysiu be eilės prašytis pas savo daktarą, nes šiaip registravo tik pirmadieniui :/ labai nesinori tiek laukti..greičiau norisi žinoti :wub:

 

Prisistatau - Esu Giedrė. Man 33 :)

 

Atsakyti

Man kita sav, skanas . Bus apie 7sav. Laukiu nesulaukiu. Cia nedaro kraujo , gaila

Atsakyti

Ooo kaip smagu, kad pildosi gretos :)

Man greit bus 35, trecias vaikutis :) Vilnius.

Man dar tik penkios savaites, tai neinu dar pas gyd., nes anksti dar.

Atsakyti