Įkraunama...
Įkraunama...

Spalinukai 2018

QUOTE(MRSA @ 2018 03 19, 10:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Zunkelis" data-cid="72041436" data-time="1521453657"><div><p>... na pas mane situacija lb identiška su nuotaikų kaita :/ bet skaičiau jog 9 sav.ji itin ryškiai pasireiškia.
Nenušaukit už tokias mintis! ...bet tikrai pradėjo atrodyti jog aš beprotė, niekas to vaiko mano aplinkoje nenori ir nelaukia/reikia nuo visų slėlpti nors dėl trupučio šventos ramybės... Man beveik 35-eri, o jaučiuosi lyg būčiau ryžusis kažkokiai paaugiškai avantiūrai, dėl kurios gali tekti lb gailėtis. Žodžiu liūdna pačiai nuo tokių minčių...</p></div></blockquote><p></p><p>Uzuojauta del tokios situacijos, bet galvok tik apie tai ko nori tu. Niekas kitas tavo gyvenimo nenugyvens. As irgi visokiu tokiu pamastymu turiu nu ir ka. Faktas tas kad tai mano reikalas ir musu seimos. O ka aplinkiniai sneka, tai cia ju problemos. Patys nesugeba su savo gyvenimu susitvarkyt, o kitiems aiskina kaip ir kada gyventi...</p><p></p><p></p><p></p><p></p>

Ačiū, Brangute, tiesiog mąstau taip jog tiems nelaimingiesiems tiesiog neparanku, kad ištūksiu iš jūjų gniaužtų... darbe art nebegalėsiu bet kaip ir bet kada kada jiems paranku..., o dėl motinos manyčiau žino, kad finansų tiekimas nutruks..., o dar ir pati dreba, kad gink D... nieko nepaprašytumėm. Nors jau man gyvenimo paranoja peržengus visas galimas ribas ir rodos esu pasiruošusi viskam..., bet dar bijau jog kažko neapgalvojau
Atsakyti

Ačiū, Brangute, tiesiog mąstau taip jog tiems nelaimingiesiems tiesiog neparanku, kad ištūksiu iš jūjų gniaužtų... darbe art nebegalėsiu bet kaip ir bet kada kada jiems paranku..., o dėl motinos manyčiau žino, kad finansų tiekimas nutruks..., o dar ir pati dreba, kad gink D... nieko nepaprašytumėm. Nors jau man gyvenimo paranoja peržengus visas galimas ribas ir rodos esu pasiruošusi viskam..., bet dar bijau jog kažko neapgalvojau

Mes tam ir esam cia kad vienos kitas palaikytume. Akivaizdu kad kai kurioms is musu sunku ir artimieji mazesni pagalbininkai nei visiskai pasaliniai zmones. Visoms mums buna blogu dienu ir nuotaiku. Aciu D ne visoms ir viena diena :D kitaip net is SM paguodos nesusilauktume :D praeis ir tau tas juodas debeselis. Po kurio laiko viskas nebeatrodys taip blogai. Mes moterys, o dar ir nescios, todel mums atleistina nuotaiku svyravimai, blogos mintys ir nerimas.

Visoms kam reikia geros nuotaikos siunciu  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti
Sveikos visos, noriu jungtis prie jūsų gausaus būrio. Mes kaip ir neesam visiški spalinukai( pgl. Mano paskaičiavimus turėtumėm gimti lapkričio pirmom dienom). Bet lapkritinukų temos dar nėra, o jūs jau su patirtimi, todėl norisi įsilieti į jūsų gretas ax.gif
Man tai pirmas nėštumas, bet labai lauktas ir planuotas. Šiuo metu mums 7savaitės, o man 24metai, nes kiek mačiau mamytės pasisako savo amžių smile.gif
Mums labai įdomi visa informacija, nes kol kas bent manęs nepykina ir nežinau ar tai labai gerai. Kiek skaičiau nėra blogai ir taip pasitaiko. Ir šiaip labai jau mažai tų simptomų jaučiu, na taip nuotaika svyruoja šiek tiek, krūtinė jautri, kvapai irgi erzina. Bet daugiau labai jau ramiai smile.gif
Tikiuosi viskas bus gerai, beje gyvenu ne Lietuvoj, o čia be 12 savaitės nepriima pas gydytoją. Todėl dar ilgai nežinioje teks būti ar viskas puikiai klostosi unsure.gif
Ačiū toms, kurios nepatingės perskaityti ir pasidalinti patirtimi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisbeta @ 2018 03 20, 09:40)
Sveikos visos, noriu jungtis prie jūsų gausaus būrio.


Labuks, Lisbeta 4u.gif Pirmiausia, tai sveikinimai wub.gif
Smagu, kad jungiesi, galbūt ir mūsų dalis pernešios į lapkritį, o tavasis gali ir paskubėti į spalį, tad tikrai lygios teisės biggrin.gif

Labai normalu, kad nepykina, manęs su pirmuoju visiškai nepykino ir su antruoju nejaučiu jokių požymių, apart to, kad jautri krūtinė ir labai pučia pilvą (bet vėlgi pastebiu, kad šis požymis labiau jaučiamas su antraisiais ar vėlesniais nėštumais, o gal ir klystu)

Mes aktyvesnės esame FB 4u.gif Jeigu norėsi jungtis, paprašyk Erielės pakvietimo 4u.gif

Man su pirmuoju nėštumu labai padėjo supermamos. Tikrai čia rasdavau atsakymus į visus savo klausimus. Ir auginant mažiuką jaučiausi bendruomeniškai, kartu džiaugdavomės, liūdėdavome, persirgdavome visokias ligas. Lb daug patirties ir žinių čia gavau.

Tkiuosi pagelbėsim išgyventi visas baimes 4u.gif

Beje, kokioje šalyje gyvenat?
Tikriausiai būsi jauniausia iš mūsų nestuke.gif 4u.gif

Ar privačiai nebandei užklausti, galbūt anksčiau pasižūrėtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitten`: 20 kovo 2018 - 10:21
QUOTE(kitten` @ 2018 03 20, 11:18)
Labuks, Lisbeta 4u.gif Pirmiausia, tai sveikinimai  wub.gif
Smagu, kad jungiesi, galbūt ir mūsų dalis pernešios į lapkritį, o tavasis gali ir paskubėti į spalį, tad tikrai lygios teisės  biggrin.gif

Labai normalu, kad nepykina, manęs su pirmuoju visiškai nepykino ir su antruoju nejaučiu jokių požymių, apart to, kad jautri krūtinė ir labai pučia pilvą (bet vėlgi pastebiu, kad šis požymis labiau jaučiamas su antraisiais ar vėlesniais nėštumais, o gal ir klystu)

Mes aktyvesnės esame FB 4u.gif Jeigu norėsi jungtis, paprašyk Erielės pakvietimo 4u.gif

Man su pirmuoju nėštumu labai padėjo supermamos. Tikrai čia rasdavau atsakymus į visus savo klausimus. Ir auginant mažiuką jaučiausi bendruomeniškai, kartu džiaugdavomės, liūdėdavome, persirgdavome visokias ligas. Lb daug patirties ir žinių čia gavau.

Tkiuosi pagelbėsim išgyventi visas baimes  4u.gif

Beje, kokioje šalyje gyvenat?
Tikriausiai būsi jauniausia iš mūsų nestuke.gif  4u.gif

Ar privačiai nebandei užklausti, galbūt anksčiau pasižūrėtų?


Sveiki, ačiū už palaikymą. Aš gyvenu Norvegijoje. Bet kiek pastebėjau čia besilaukiančių priežiūra labai ribota. Paskambinus užsirašyt vizitui, pasiūlė vietą jau vos ne sekančią dieną - abortui darytis. Kai paaiškinome, jog mes vaikelio norime. Tada iš karto buvo pasakyta, kad per anksti ir vos ne taip, kad nėra dar ko skambint. Jie labai atmestinai žiūri bent man taip pasirodė. O kiek tariausi su čia esančiais tėveliais. Sakė visi laukė iki 12 savaitės, nes anksčiau priima nebent privačiai. O sumos už konsultaciją kosminės smile.gif Tai kolkas kol jaučiamės puikiai bandysim laukt. Jei kažkas pasijaus neyprasto iš karto bėgsim privačiai ;)
O dar reiks ir į Lietuvą grįžt pranešt tėveliam. Tai būtinai apsilankysiu ir Lietuvoje pas gydytoją smile.gif
Atsakyti

Aš savęs klausiu ar aš LT dirbčiau taip kaip dirbu čia biggrin.gifir mano atsakymas tikrai NE! Va nuo čia ir pradėkime, nes vidinis noras kažko kažkur pasiekti yra pats svarbiausias!

Nuskambėjo taip, lyg norint kažko pasiekti, ar norint geresnio gyvenimo Lietuvoje tam šansų nėra ir tik emigruoti reikia :)

Manau, kad visur galima kažko pasiekti, kai žinai ko nori ir sieki  :4u: 

Aš visą gyvenimą Lietuvoje gyvenu ir esu patenkinta, man vos 27, bet jau pasiekiau daug, turiu gerą darbą, su vyru turime nuosavus namučius, įsirengėme juos jau ir dabar galime ramiai planuotis šeimą  :)  Taigi labai norint, visur bus gerai  :D​ 

Atsakyti

Kadangi dauguma mūsų virš 30, ar galvojat dėl genetinių?

Dėl genetinių tyrmų, tai man dar nėra 30, bet darysiuos  :) Aišku jeigu viskas bus gerai su nėštumu, nes jau irgi nerimauju prieš echo...

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 03 20, 12:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Zunkelis" data-cid="72034559" data-time="1520960734"><div><p>Aš savęs klausiu ar aš LT dirbčiau taip kaip dirbu čia vartotojo įkelta nuotraukair mano atsakymas tikrai NE! Va nuo čia ir pradėkime, nes vidinis noras kažko kažkur pasiekti yra pats svarbiausias!</p></div></blockquote><p>Nuskambėjo taip, lyg norint kažko pasiekti, ar norint geresnio gyvenimo Lietuvoje tam šansų nėra ir tik emigruoti reikia smile.gif</p><p>Manau, kad visur galima kažko pasiekti, kai žinai ko nori ir sieki  4u.gif </p><p>Aš visą gyvenimą Lietuvoje gyvenu ir esu patenkinta, man vos 27, bet jau pasiekiau daug, turiu gerą darbą, su vyru turime nuosavus namučius, įsirengėme juos jau ir dabar galime ramiai planuotis šeimą  smile.gif  Taigi labai norint, visur bus gerai  biggrin.gif​ </p>


Tikrai nenorėjau pasakyti, kad reikia emigruoti... kaip tik noriu pasakyti jog galima gyventi GERAI VISUR IR VISKAS PRIKLAUSO NUO ĮDĖTŲ PASTANGŲ KIEKIO IR NORO... Neišsivaizduoju kaip Jūs iš viso taip supratote iš konteksto, na bet tiek to...
Džiugu jog Jums taip puikiai sekasi ;) sėkmės ir toliau judant pirmyn!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 20 kovo 2018 - 14:38

Vat, o aš buvau dingusi, reikėjo atsiriboti nuo visko, nes nuo paskutinės echo teko laukti 4 sav. kitos, tai kartais stogas važiavo belaukiant... O dabar, kai jau liko kelios dienos, taip nelaukiu aš tos echo, taip bijau, kad vėl bus kaip praeitą kartą  :unsure:​ 

Atsakyti

Sveiki, ačiū už palaikymą. Aš gyvenu Norvegijoje. Bet kiek pastebėjau čia besilaukiančių priežiūra labai ribota. Paskambinus užsirašyt vizitui, pasiūlė vietą jau vos ne sekančią dieną - abortui darytis. Kai paaiškinome, jog mes vaikelio norime. Tada iš karto buvo pasakyta, kad per anksti ir vos ne taip, kad nėra dar ko skambint. Jie labai atmestinai žiūri bent man taip pasirodė. O kiek tariausi su čia esančiais tėveliais. Sakė visi laukė iki 12 savaitės, nes anksčiau priima nebent privačiai. O sumos už konsultaciją kosminės smile.gifTai kolkas kol jaučiamės puikiai bandysim laukt. Jei kažkas pasijaus neyprasto iš karto bėgsim privačiai ;)
O dar reiks ir į Lietuvą grįžt pranešt tėveliam. Tai būtinai apsilankysiu ir Lietuvoje pas gydytoją smile.gif

Sveika prisijungusi  :4u: jo pas mus (mes kitoje skandinavijos salyje) taspats su daktarais, jiems iki 12 savaiciu naturali gamtos atranka ir jie nieko labai nedaro. As buvau supanikavus pradzioj nes buvo kraujo pasirode norejau pasidaryt HCG, nes jau buvo viena kart liudnai pasibaige, tai sako mes cia tokiu tyrimu nedarom. Musu atveju SM pagalba ir isminciu skrynia  :D 

Labuks, Lisbeta 4u.gifPirmiausia, tai sveikinimai wub.gif
Smagu, kad jungiesi, galbūt ir mūsų dalis pernešios į lapkritį, o tavasis gali ir paskubėti į spalį, tad tikrai lygios teisės biggrin.gif

Labai normalu, kad nepykina, manęs su pirmuoju visiškai nepykino ir su antruoju nejaučiu jokių požymių, apart to, kad jautri krūtinė ir labai pučia pilvą (bet vėlgi pastebiu, kad šis požymis labiau jaučiamas su antraisiais ar vėlesniais nėštumais, o gal ir klystu)

Mes aktyvesnės esame FB 4u.gifJeigu norėsi jungtis, paprašyk Erielės pakvietimo 4u.gif

Man su pirmuoju nėštumu labai padėjo supermamos. Tikrai čia rasdavau atsakymus į visus savo klausimus. Ir auginant mažiuką jaučiausi bendruomeniškai, kartu džiaugdavomės, liūdėdavome, persirgdavome visokias ligas. Lb daug patirties ir žinių čia gavau.

Tkiuosi pagelbėsim išgyventi visas baimes 4u.gif

Beje, kokioje šalyje gyvenat?
Tikriausiai būsi jauniausia iš mūsų nestuke.gif4u.gif

Ar privačiai nebandei užklausti, galbūt anksčiau pasižūrėtų?

Oi kaip smagu skaityti apie simptomu nebuvima, kaip mane guodzia  :P nes man irgi tik pilva ir tepucia va ir pozymiai  :D 

As irgi noreciau pas jus i fb prisijunkti  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(*malena* @ 2018 03 20, 19:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lisbeta" data-cid="72042590" data-time="1521534733"><div><p>Sveiki, ačiū už palaikymą. Aš gyvenu Norvegijoje. Bet kiek pastebėjau čia besilaukiančių priežiūra labai ribota. Paskambinus užsirašyt vizitui, pasiūlė vietą jau vos ne sekančią dieną - abortui darytis. Kai paaiškinome, jog mes vaikelio norime. Tada iš karto buvo pasakyta, kad per anksti ir vos ne taip, kad nėra dar ko skambint. Jie labai atmestinai žiūri bent man taip pasirodė. O kiek tariausi su čia esančiais tėveliais. Sakė visi laukė iki 12 savaitės, nes anksčiau priima nebent privačiai. O sumos už konsultaciją kosminės vartotojo įkelta nuotraukaTai kolkas kol jaučiamės puikiai bandysim laukt. Jei kažkas pasijaus neyprasto iš karto bėgsim privačiai ;)
O dar reiks ir į Lietuvą grįžt pranešt tėveliam. Tai būtinai apsilankysiu ir Lietuvoje pas gydytoją vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Sveika prisijungusi  4u.gif jo pas mus (mes kitoje skandinavijos salyje) taspats su daktarais, jiems iki 12 savaiciu naturali gamtos atranka ir jie nieko labai nedaro. As buvau supanikavus pradzioj nes buvo kraujo pasirode norejau pasidaryt HCG, nes jau buvo viena kart liudnai pasibaige, tai sako mes cia tokiu tyrimu nedarom. Musu atveju SM pagalba ir isminciu skrynia  biggrin.gif </p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kitten` " data-cid="72042565" data-time="1521533908"><div><p>Labuks, Lisbeta vartotojo įkelta nuotraukaPirmiausia, tai sveikinimai vartotojo įkelta nuotrauka
Smagu, kad jungiesi, galbūt ir mūsų dalis pernešios į lapkritį, o tavasis gali ir paskubėti į spalį, tad tikrai lygios teisės vartotojo įkelta nuotrauka

Labai normalu, kad nepykina, manęs su pirmuoju visiškai nepykino ir su antruoju nejaučiu jokių požymių, apart to, kad jautri krūtinė ir labai pučia pilvą (bet vėlgi pastebiu, kad šis požymis labiau jaučiamas su antraisiais ar vėlesniais nėštumais, o gal ir klystu)

Mes aktyvesnės esame FB vartotojo įkelta nuotraukaJeigu norėsi jungtis, paprašyk Erielės pakvietimo vartotojo įkelta nuotrauka

Man su pirmuoju nėštumu labai padėjo supermamos. Tikrai čia rasdavau atsakymus į visus savo klausimus. Ir auginant mažiuką jaučiausi bendruomeniškai, kartu džiaugdavomės, liūdėdavome, persirgdavome visokias ligas. Lb daug patirties ir žinių čia gavau.

Tkiuosi pagelbėsim išgyventi visas baimes vartotojo įkelta nuotrauka

Beje, kokioje šalyje gyvenat?
Tikriausiai būsi jauniausia iš mūsų vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Ar privačiai nebandei užklausti, galbūt anksčiau pasižūrėtų?</p></div></blockquote><p>Oi kaip smagu skaityti apie simptomu nebuvima, kaip mane guodzia  tongue.gif nes man irgi tik pilva ir tepucia va ir pozymiai  biggrin.gif </p><p>As irgi noreciau pas jus i fb prisijunkti  4u.gif​ </p>


Smagu, kad atsiranda daugiau ne Lietuvoje šį malonumą patiriančių. Smagu bus pasitart. Bet jūs labai taikliai pasakėt jie tai vertina kaip natūralią atranką. Nors patarimus bent jau galėtų duoti kaip išsaugoti tą mažą stebuklą, bet net apie vitaminus neužsimena smile.gif
Atsakyti

Lisbeta, sveika prisijungusi :)

*malena*, jei nori į fb- rašyk Eriele žinutę ;) ji prastai jaučiasi, tai retokai čia užsuka.

Man šiandien suėjo 9 sav. Pykinimas beveik praėjo, tik kartais šleikštulys atsiranda, bet užvalgius praeina. Tai sakyčiau visai nebligai man čia sekasi.

Pilvas jau laaabai matosi, nors dar nė gramo nepriaugau. Draugė šiandien užsuko, tik pro duris įėjus pirštu į pilvą dūrė ir paklausė - "kas čia?" 😂🙈

Atsakyti