Įkraunama...
Įkraunama...

Spalinukai 2018

Kažin kaip Aveeno laikosi? ...atsiliepk, brangute, jeigu užsuki ;)

MRSA aš irgi prašmatnų vežimą nuciokinus už 1000 eur., biggrin.giftai bus arba Stokke arba Icandy peach biggrin.gifnu ir dabar Tu man, noriu ir viskas... ir netgi pradėjau svarstyt, kad visgi naują gallll..

Sveika!! ;) Tikrai, kad prapuoliau :) Nieko idomaus gyvenime nevyksta, laukiu skano kita savaite. Bus pirmasis ligonineje. Privaciai buvau 8 savaite, viskas tvarkoje, tad labai tikiuosi, kad kita savaite irgi viskas ok bus :)

Tikrai tikejausi, kad bus blogiau. Buvo pora dienu tikrai nekokios. O siaip tik nepavalgius ima pykinti, kai uzvalgau - viskas ok!

Ziurinejuosi vezimukus, lovytes ir visokius niekaliukus. :) Paskutiniu metu uzejo minimalizmo banga - nieko neperku, nes nieko nereikia, visko turiu. Ziuriu daug vlogu youtube, kas pasiteisine vaikams, kas ne :) 

Kaip ir nieko naujo :) Tingiu tingeti 😂

Smagu, kad prisiminei! ;) Kaip paciai sekasi? Ar jau pilvelis lenda? Kaip darbe reikalai? ;)

Atsakyti
QUOTE(Aveeno @ 2018 )
Kaip paciai sekasi? Ar jau pilvelis lenda? Kaip darbe reikalai? ;)</p>


Ojjj... man skanas tik balandžio 24 d. (bus 15-os sav pr), tad žinok jau nė nžn ar laukiu... man gerai kaip yra = apsipratau, o ir laiške lb aiškiai išdėstyta, kad jeigu viskas gerai tai bus pirmas ir paskutinis skanas.

Darbe niekam nė šiukšt, tyliu kaip pelė, nes man ten tos psichinės papildomų nervų tąsymo nereikia, gryšim po atostogų LT ir pasakysiu, bus birželio vidurys, bandysiu gal net iki birželio pb datraukt, kad turėt tas 26sav PRSI dengimą dėl visa ko, bet čia jau nuo pilvo dydžio priklausys. O paskui jeigu blogai verksiu GP, kad nuvarą skauda/viską skauda, stresą patiriu darbe ir imsiu sick leave, nes savo psichinės sveikatos neleisiu niekam trikdyt šiuo metu.
Šiaip pas mane nieko nesimato dar tad aš rami, nors jau įsigijau juodą taškuktą bliuską biggrin.gif
Darbe lb sunku, kai atvarau po 12hr shiftą ir dar viena viską į antrą aukštą sutampau, tai žinok naktį kai į tuliką reikia kojas surakina, užpakalį per vidurį nervus lb skauda, bet ryte jau gerai būna... Aš dar sugebu pasportuot tarp viso šito ritmo, nes jeigu nesportuočiau tai kažin ar patemčiau..., bet jau kartais savijauta tai nė rankelių nei kojelių...

Sėkmės tau skane ;) prisijunk pas mus FB
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 12 balandžio 2018 - 13:13

Zunkelis, as darbe pranesiau, kai buvo 6 savaites. Virsininkas prieme labai siltai naujienas, leido pasimazinti darbo kruvi ir saves ziureti daugiau. Tikrai labai patenkinta esu :) 

O tu irgi nepersitempk, nes irgi pavojinga. 

Kodel tau tik vienas skanas? Juk daugiau ju daro per visa nestuma ligoninej. Paskirs gp ir ligoninej prieziura. 

Svarbiausia, kad iki siol viskas gerai, o toliau laikysim kumscius! ;)

Atsakyti
QUOTE(Aveeno @ 2018 04 12, 11:52)
<p><strong>Zunkelis, </strong>as darbe pranesiau, kai buvo 6 savaites. Virsininkas prieme labai siltai naujienas, leido pasimazinti darbo kruvi ir saves ziureti daugiau. Tikrai labai patenkinta esu smile.gif 
</p><p>O tu irgi nepersitempk, nes irgi pavojinga. </p><p>Kodel tau tik vienas skanas? Juk daugiau ju daro per visa nestuma ligoninej. Paskirs gp ir ligoninej prieziura. </p><p>Svarbiausia, kad iki siol viskas gerai, o toliau laikysim kumscius! ;)</p>

Na aš dar nežinau ar man VIENAS SKANAS! ...bet pas mane ligoninės laiško gale lb aiškia parašyta, kad jeigu per skaną pripažins, kad nėštumas nesunkus tai bus pirmas ir paskutinis skanas, čia gal tik mūsų ligoninės policy. Aš dar nebuvau pirmam skane, jisai balandžio 24d., bandysiu prašytis ir daugiau... bet kažin ar kas ką darys dėl to, nes jaučiu ten visus kaip konveiriu varo. O Tau tai tikrai pripažins komplikuotą, nes pas tave du ir gausi daugiau nei vieną skanalą, nepergyvenk!

Žodžiu džiugu, kad viskas gerai klojasi Tau, laikykis taip ir toliau, Sėkmės ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 12 balandžio 2018 - 17:11

Labas, o tai spalinuku daugiau neturim? Nera norinciu i FB jungtis 🤔

Atsakyti
Sveikos,

Aš tikriausiai su ne visai tipiniu klausimu. Bet kaip ir buvau minėjus anksčiau šiuo metu gyvenu Norvegijoj bet jau kitą mėnesį grįžtu į Lietuvą. Ir gimdysiu Lietuvoje. Mums dabar 11 savaitė.
Ar esat kuri nors susidūrusi su tokia situacija ir gal galit paaiškint ar man bus mokamos paslaugos Lietuvoje. Nes kiek man sakė gimdymas ir priežiūra bus mokama. Ar gali taip būti jeigu aš grįžusi mokėsiu sveikatos draudimą? Beje dar minėjo jog turiu parsivežti algalapius iš Norvegijos. Kokiu tikslu jie yra reikalingi?

Labai ačiū už atsakymus ir tikiuosi visom sekasi puikiai laukti stebukliukų ;)
Atsakyti
QUOTE(Lisbeta @ 2018 04 26, 17:38)
Sveikos,

Aš tikriausiai su ne visai tipiniu klausimu. Bet kaip ir buvau minėjus anksčiau šiuo metu gyvenu Norvegijoj bet jau kitą mėnesį grįžtu į Lietuvą. Ir gimdysiu Lietuvoje. Mums dabar 11 savaitė.
Ar esat kuri nors susidūrusi  su tokia situacija ir gal galit paaiškint ar man bus mokamos paslaugos Lietuvoje. Nes kiek man sakė gimdymas ir priežiūra bus mokama. Ar gali taip būti jeigu aš grįžusi mokėsiu sveikatos draudimą? Beje dar minėjo jog turiu parsivežti algalapius iš Norvegijos. Kokiu tikslu jie yra reikalingi?

Labai ačiū už atsakymus ir tikiuosi visom sekasi puikiai laukti stebukliukų ;)

Sveika. Del algalapiu nzn nieko, bet del pacio sveikatos draudimo yra logiska, jog jo neturesit. Jeigu jau negyvenate LT, turejote deklaruoti isvykima. Vadinasi su LT jusu jokie santykusi ir isipareigojimai nesieja. Nebent, jus griztate legaliai. T.y., susitvarkote grizimo dokumentus, kaip priklauso. Tuomet pradedate moketi psd. Nezinau tu visu subtilybiu, ar sveikatos draudimas atsinaujina tuoj pat pradejus moketi psd moketi ir pan., bet faktas, kad nelegalizavusi grizimo i LT uz viska mokesite.
Atsakyti
QUOTE(Mama meška @ 2018 04 26, 19:25)
Sveika. Del algalapiu nzn nieko, bet del pacio sveikatos draudimo yra logiska, jog jo neturesit. Jeigu jau negyvenate LT, turejote deklaruoti isvykima. Vadinasi su LT jusu jokie santykusi ir isipareigojimai nesieja. Nebent, jus griztate legaliai. T.y., susitvarkote grizimo dokumentus, kaip priklauso. Tuomet pradedate moketi psd. Nezinau tu visu subtilybiu, ar sveikatos draudimas atsinaujina tuoj pat pradejus moketi psd moketi ir pan., bet faktas, kad nelegalizavusi grizimo i LT uz viska mokesite.


Išvykimas buvo legaliai deklaruotas ir jokių įsiskolinimų nėra. O grįžimas taip pat bus deklaruotas. Greičiausiai dar kelis mėnesius bus dirbama. Tai kaip ir bus užtikrintos socialinės garantijos. Tik išdirbtas laikotarpis nebus pilnas.
Atsakyti
QUOTE(Lisbeta @ 2018 04 26, 19:08)
Išvykimas buvo legaliai deklaruotas ir jokių įsiskolinimų nėra. O grįžimas taip pat bus deklaruotas. Greičiausiai dar kelis mėnesius bus dirbama. Tai kaip ir bus užtikrintos socialinės garantijos. Tik išdirbtas laikotarpis nebus pilnas.

Tai tada gal ir nereikes moketi uz sveikatos paslaugas. Motinystes pasalpai tai tikrai neuzdiebsite (bet gal jums mokes dabartine salis?), bet psd dirbant turi buti uztikrintas, manau.
Atsakyti
QUOTE(Mama meška @ 2018 04 26, 20:19)
Tai tada gal ir nereikes moketi uz sveikatos paslaugas. Motinystes pasalpai tai tikrai neuzdiebsite (bet gal jums mokes dabartine salis?), bet psd dirbant turi buti uztikrintas, manau.


Motinystės pašalpa bus iš dabartinės šalies ir ją ims mano vyras ne aš. Taip tiesiog bus paprasčiau, kad jis galėtų su mumis būti ir neprarasti darbo smile.gif
Atsakyti

Lisbeta, siūlyčiau paskambinti arba parašyti į sodrą, tikrai viską paaiškins ir patars kaip geriau padaryti :)

Atsakyti

Sveikos merginos :) ir aš jungiuosi prie jūsų būrio :) numatomas gimdymas spalio 18 d. lyties dar vis neparodo 

Augam mes pagal visas normas, sveriam 274 gr.

Atsakyti