Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

Dėl buto - dar neįdėta skelbimai. Jeigu kaina bus patraukli, pirksime. Jeigu ne, palauksim to, ko norim.
Sūnui labai nuobodžiauja, daug prie planšetės sėdi. Aš savaitę buvau su juo. Jam neskauda, bet labai neoatogu, diskomfortas, atsibodo. Antradienį pas gyd.
Ačiū, kad teiraujies smile.gif!

Bandau daugiau ramybėj,.atidedu visokius reikalų tvarkymus.

Papildyta:
Ar mokat gerai plaukti? Ar šokinėjat iš valties, nuo tiltelio?
Nekabai moku plaukt. Nešokinėju, nuskęsčiau gal.iš karto.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Sim@ @ 2019 06 22, 09:27)
nuo kada ateina nauji nariai neprisistatę į šią temą ir bendrauja "lyg niekur nieko"? (nuo vakar kaip matau. DG* kas tokia? ar čia paslaptis?)

Sim, nuo kada Tu čia taisykles nustatinėji? Forumas yra viešas, kas nori, tas ateina. Ir kokio prisistatymo reikia? Kas domina, paklausk.
DG, sveika sugrįžusi į temutę 4u.gif Aš tikrai Tave pamenu.

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 09:50)
Kaip miegojot sianakt?

Lyg tai normaliai, bet su daugybe pabudimų. Bet jau vien tai, kad nereikia anksti keltis į darbą, yra gerai. Mėgstu rytus, kai galiu neskubėt, atsinešt kavos į lovą, peržiūrėt telefone naujienas

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 09:58)
I dusa megstat eiti labiau rytais ar vakare?

Labiau vakare, prieš miegą. Bet ir ryte tinka

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 10:07)
O Jusu pavarde kazka reiskia?

Nieko nereiškia. Mergautinė pavardė buvo labai labai reta Lietuvoje ir man labai graži. O pavardė pagal vyrą - eilinė, tokių daug Lietuvoje yra

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 10:15)
Jums graziau istekejusios moters pavardes galune su -iene ar -e ?

Dažniausiai man gražiau skamba -ienė

QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 20:57)
Ką priešais save matot?

Jei tik konkrečiai prieš save- tai miegamojo siena

QUOTE(DG* @ 2019 06 22, 21:23)
Mėgstamiausiais vakaro praleidimas namuose?

Vakaras, kai visa šeima namie ir visi veikiam kas ką. Man labiausiai patinka - vakaras su knyga, vakaras su filmu.

DG, pamiršai pati atsakyt į savo klausimą

QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 22:39)
Norit dabar valgyt?

Dar ne. Ryte man ilgokai valgyti nesinori

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 23:12)
Ka darot,kai jauciat pervargus nuo darbo ir siaip visko,o darbu atidet negalit,kazkur isvykt irgi ne?

Nieko ypatingo nedarau, tiesiog stengiuosi daugiau pailsėti ir laukiu atostogų.

QUOTE(Agrefa @ 2019 06 23, 00:39)
Ar mokat gerai plaukti? Ar šokinėjat iš valties, nuo tiltelio?

Plaukt gerai nemoku. Ir į vandenį nešokinėju. Jei žinočiau kad gylis toks, kad sieksiu dugną, tada nebijočiau šokt.

Agrefa, Tavo berniukui - greito gijimo 4u.gif

Ar nutiko paskutiniu metu Jūsų gyvenime kažkas nekasdieniško?
Taip, išėjau praeitą savaitę iš darbo, į kurį reikėjo toli važinėt ir kuris man nepatiko. Nuo liepos 1 d. vėl dirbsiu pačiam mieste darbą, kurį mėgstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alkaja: 24 birželio 2019 - 08:08
QUOTE(Alkaja @ 2019 06 24, 08:06)
Ar nutiko paskutiniu metu Jūsų gyvenime kažkas nekasdieniško?
Taip, išėjau praeitą savaitę iš darbo, į kurį reikėjo toli važinėt  ir kuris man nepatiko. Nuo liepos 1 d. vėl dirbsiu pačiam mieste darbą, kurį mėgstu.

Laba!
Ačiū už palinkėjimus berniukui! 4u.gif

Oooo, kokios naujienos! Jaučiu, kad tikrai atsigauni, išėjusi iš šio darbo, kad slėgė jis tave. Dar ir truputį laiko turi pailsėt iki liepos 1 d.
O kaip.mamos savijauta? Kaip.tėvukas?

Yra blogų žinių, netikėtų-vyro draugas nuskendo. Čia dar kalbi telefonu, čia neužilgo gauni žinią. unsure.gif

Jeigu eitumėt sveikinti neartimos draugės sūnaus prie bažnyčios vestuvių proga, ką neštumėt? Ar tik gėlių, ar dar kažką? Ką?
Nežinau, gal prieš kokius 10 metų tik.sveikinau, tad supratimo neturiu.

Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 06 20, 10:34)
Jei perkate mineralinį, tai paprastą ar su skoniais? -

visokį

QUOTE(Agrefa @ 2019 06 20, 10:41)
Ką paskutinio labai skaniai.suvalgėt?

Salotų lapų rinkinį iš IKI, žinoma su kt.žaliomis daržovėmis. Šian būsiu IKI, jei tik bus, padarysiu foto, apie ką aš čia

QUOTE(Laili @ 2019 06 20, 11:55)
Kiek maudymukų turite?

Vieną bendrą iš avon

QUOTE(Agrefa @ 2019 06 20, 17:44)
Kai gimė sūnus,.į palankynas ėjo kas kada norėjo. Dabar, matau, ateina tokia mafa, kad tėvai patys praneša, kada pasiruoššę, nori priimti. Koks jūsų požiųris į tai?

Lankė ką tik gimusį Kauno klinikose, paskui namie

QUOTE(Nastya @ 2019 06 20, 21:31)
Saslykus ar dar kazka kepimui/grilinimui perkate jau gatavus, sumarinuotus, ar marinuojat pacios? -

Ir pati, ir perku jau marinuotus


sveikos blink.gif

matėt šį filmą?
vartotojo įkelta nuotrauka
(taip, kartu su sūnumi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 24 birželio 2019 - 17:23

Dėl buto - dar neįdėta skelbimai. Jeigu kaina bus patraukli, pirksime. Jeigu ne, palauksim to, ko norim.
Sūnui labai nuobodžiauja, daug prie planšetės sėdi. Aš savaitę buvau su juo. Jam neskauda, bet labai neoatogu, diskomfortas, atsibodo. Antradienį pas gyd.
Ačiū, kad teiraujies smile.gif!

Ar mokat gerai plaukti? Ar šokinėjat iš valties, nuo tiltelio?

Na,linkiu priimti geriausia sprendima :) 

Nesokineju,plaukt moku,nepasakyciau,kad gerai

Ar nutiko paskutiniu metu Jūsų gyvenime kažkas nekasdieniško?

Kad nieko kazkaip. Viskas iprastai pas mus

Jeigu eitumėt sveikinti neartimos draugės sūnaus prie bažnyčios vestuvių proga, ką neštumėt? Ar tik gėlių, ar dar kažką? Ką?

As gal pradesiu nuo to,kad neiciau sveikint. Nebent pazinociau ta sunu,artimai (kiek imanoma,kaip mamos draugei). Per mano vestuves vyro mamos drauges suejo kelios. Nelabai supratau ko :) vyras irgi iki dabar nesupranta. Jos manes nezino (tai rodo kiek artimai bendrauja su mano vyru tos drauges). Vyras irgi “bendrauja” su jom tiek,kiek mama papraso padet kazka jom padaryt. O siaip per pacius sveikinimus po ceremonijos matosi pacios jautesi nejaukiai,kai pamate,kad susirinke tik artimiausi zmones,o jos tokios is sono visai. Tai pirmiausiai susimastyciau apie tai,ar tikrai jau laukia manes,nebent patys jaunavedziai kviete.

Baigiant burbet ir atsakant i klausima,nesciau tik geliu,jei jaunieji pageidauja gauti geles :) 

matėt šį filmą?

Taip

Jei perkat internetu drabuzi ir pasirodo Jums rubas per mazas siek tiek. Grazinat ar pasiliekat :D ? Galvoju ka daryt. Gavau suknele,mazoka per krutine. Ir siaip manau numetus kelis kg graziau gultu. Svarstau gal tikrai pasilikt.. 

Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 24, 17:19)
matėt šį filmą?
vartotojo įkelta nuotrauka
(taip, kartu su sūnumi)

Nemačiau, bet daug apie jį kalbama. Kokie tavo įspūdžiai?

QUOTE(Aidos @ 2019 06 24, 17:50)
Na,linkiu priimti geriausia sprendima smile.gif 

As gal pradesiu nuo to,kad neiciau sveikint. Nebent pazinociau ta sunu,artimai (kiek imanoma,kaip mamos draugei). Per mano vestuves vyro mamos drauges suejo kelios. Nelabai supratau ko smile.gif vyras irgi iki dabar nesupranta. Jos manes nezino (tai rodo kiek artimai bendrauja su mano vyru tos drauges). Vyras irgi “bendrauja” su jom tiek,kiek mama papraso padet kazka jom padaryt. O siaip per pacius sveikinimus po ceremonijos matosi pacios jautesi nejaukiai,kai pamate,kad susirinke tik artimiausi zmones,o jos tokios is sono visai. Tai pirmiausiai susimastyciau apie tai,ar tikrai jau laukia manes,nebent patys jaunavedziai kviete.</p><p></p><p>Baigiant burbet ir atsakant i klausima,nesciau tik geliu,jei jaunieji pageidauja gauti geles smile.gif </p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Sim@" data-cid="72457887" data-time="1561389559"><div><p>matėt šį filmą?
</p></div></blockquote><p></p><p>Taip</p><p></p><p>Jei perkat internetu drabuzi ir pasirodo Jums rubas per mazas siek tiek. Grazinat ar pasiliekat biggrin.gif ? Galvoju ka daryt. Gavau suknele,mazoka per krutine. Ir siaip manau numetus kelis kg graziau gultu. Svarstau gal tikrai pasilikt.. </p>

Bus sunku, aš sunkiai šitame reikale apsisprendžiu...

Patiko pasisakymas. Jei atvirai, aš su dvejonėm esu, eit sveikint, ar neit. Bet šiek.tiek daugiau linkstu link ėjimo. Su juo mes gražiai bendravom, kiek pas draugę atvažiuodavom. Ir picą kartu kepdavom, ir pasivaikščiot eidavom, ir kartu į Vokietiją keliavom. Ryšys kažkoks yra, bet tikrai nesam draugai, nesiskambinam, tarkim. Nežinau. Palauksiu dar kitų pasisakymų.

Kelintą batų dydį nešiojat?
40-tą.

Papildyta:
Dėl rūbo-grąžinčiau tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 21, 06:42)
ilgasis savaitgalis. Turit Jonų, Janinų?
Turim Joną, bet kartu nešventėm.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 21, 06:59)
Turit namuose orchidėjų (phalenopsi)? Kiek?
Turiu, dabar bijau sumeluot, gal 7 kokias.
QUOTE(kulverstukis @ 2019 06 21, 09:12)
Jus ka geriau pernesat - karsti ar salti?
Karštį wub.gif Kaifas man.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 21, 10:10)
Koks gražus poelgis jus sujaudino?
Ne tai, kad sujaudino, bet šiandien grįžtant į Vilnių kamštyje viena moteris susiruošė kirst gatvę. Kamštis toks lėtai judantis, pristabdžiau aš, kad ją praleist, tai jinai dar priėjo padėkot, kad praleidžiu biggrin.gif
QUOTE(DG* @ 2019 06 21, 19:47)
Kaip reaguotumete į pastovia ir nepagrįstą kritiką?  4u.gif
Va taip. Labai patiko kaip Mackevičius nupasakojo. 100% taip ir yra. Tie nelaimingi žmonės savo pyktį, pavydą, nesėkmes lieja ant kitų, kritikuoja, rašo bereikšmius komentarus. O realiai tai niekaip nereaguočiau, aš gyvenu taip kaip man patinka ir kitų nuomonė man po vienodai rolleyes.gif
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 21, 19:57)
Jeigu skauda gerklę, ko pirmiausiai griebiatės?
Sučiulpiu strepsils. Bet net nepamenu kada taip buvo paskutinį kartą.
QUOTE(DG* @ 2019 06 21, 20:01)
Geriausiais vaistas nuo galvos skausmo? biggrin.gif
Solpadeine.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 21, 20:08)
Ko paskutinio valgėt?
Braškių.
QUOTE(DG* @ 2019 06 21, 21:19)
Ar esate turėję migreną? kaip nuo jos gelbėjates?  biggrin.gif
Migrenos turbūt ne, bet retsykiais pasitaiko stiprus galvos skausmas, bet visada padeda tik 1-2 tirpios tabletės solpadeine.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 05:55)
Ką paskutinio sapnavot?
Kad bulvės išaugo jau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(DG* @ 2019 06 22, 09:42)
Grįžtant prie migrenos ar galima ką nors padaryti kad  nereikėtų taip kankintis?
Žinok neįsivaizduoju, sunku pasakyti, kai pati nuo jos nekenčiu 4u.gif Manau kiekvienas žmogus atranda savo būda, kad bent jau nuraminti tą migreną.
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 10:50)
Kaip miegojot sianakt?
Mažai, bet gerai.
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 10:58)
I dusa megstat eiti labiau rytais ar vakare?
Vakarais.
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 11:07)
O Jusu pavarde kazka reiskia?
Labai nesidomėjau, bet šiaip ne. Pavardė kaip pavardė, rusiška. Nėra labai populiari.
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 11:15)
Jums graziau istekejusios moters pavardes galune su -iene ar -e ?
Daugumoje atvejų -ienė, bet nebūtinai.
QUOTE(DG* @ 2019 06 22, 22:23)
Mėgstamiausiais vakaro praleidimas namuose?
Jei būtinai namuose, tai bendra vakarienė ir po to kai kažką bendrai darom, žaidžiam su vaikais ir panašiai.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 23:39)
Norit dabar valgyt?
Oi ne, apsaugok D. Jau tiek savaitgalį prisivalgiau, kad baisu. Išties, gerai kai pas mane greita medžiagų apykaita, gal po kelių metų reikės stabdyt arklius, nes dabar galiu džiaugtis tuo, kad valgau išties tai ką noriu ir kiek noriu (žinoma per daug nepiknaudžiaujant) ir, kad neina į kūną.
QUOTE(Aidos @ 2019 06 23, 00:12)
Ka darot,kai jauciat pervargus nuo darbo ir siaip visko,o darbu atidet negalit,kazkur isvykt irgi ne?
Atidėčiau nelabai skubius darbus, bandyčiau rasti laiko sau.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 23, 01:39)
Ar mokat gerai plaukti? Ar šokinėjat iš valties, nuo tiltelio?
Plaukiu gan gerai, nesiskundžiu. Šokinėju žinomoje vietoje tik (konkrečiai tik pas save sodyboje) arba jei matau dugną. Kelionėse daug kartų iš jachtų, laivų šokinėjom, ten kur gylis 30 ar 40 metrų, bet vanduo skaidrus, kad viskas visiškai matosi.
Papildyta:
QUOTE(Alkaja @ 2019 06 24, 09:06)
Ar nutiko paskutiniu metu Jūsų gyvenime kažkas nekasdieniško?
Taip, šiandien turėjome nemalonų nuotykį. Labai nepasisekė vyrui. Teko kviesti greitąją. Buvom prie ežero, pramogavom kateriuku, po to šiaip krante. Na ir jam bebraidžiojant kažkaip labai stipriai susipjaustė koją į stiklą, ne pačią pėdą, bet pėdos šoną, kur kauliukas. O matytumėt kiek kraujo buvo blink.gif Visa pakrantė nusidažė. Aš labiau už jį išsigandau. Šiaip ne taip išlipo, kraujas fontanu, mėsos gabalas tabaluojasi blink.gif Na aš greitai vaistinėlę, pėdą aprišau savo paplūdimio skara, draugė padėjo, bet vistiek teka tas kraujas non stop. Tai gerai tame krante kur mašina buvom, iškvietėm greitąją, iki didesnio kelio pavažiavom ir pasakė vežam siūt. Susiuvo, pasakė, kad nėra taip blogai, viskas bus normaliai. Dabar aišku sudėtinga vaikščiot, bet pasakė su kiekviena diena bus lengviau.
O šiaip, tai nerealiai pikta dėl tokių žmonių, kurie meta stiklus ar panašų Š į ežerus, upes ar kitur. Aš jau net nešneku apie šiukšlinimus aplamai. Kaip dėčiau baudas po 5000 eur už numestą cigaretę ar dar ką, tai kartą susimokėję, - kitą kartą galvotų ką daryt. Pikta negaliu.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 24, 17:57)
Jeigu eitumėt sveikinti neartimos draugės sūnaus prie bažnyčios vestuvių proga, ką neštumėt? Ar tik gėlių, ar dar kažką? Ką?
Pradėkim nuo to, kad išvis neičiau sveikinti neartimos draugės sūnaus. Net ir artimos draugės vaikų neičiau sveikinti, jeigu pati asmeniškai su jais nebūčiau pažįstama, nebendraučiau. Jei bendraučiau, tai priklauso nuo bendravimo, bet irgi manau, jei žmonės norėtų - patys pakviestų. Aš nesuprantu tų ėjimų sveikinti, nei darbo kolegų, nei dar kažko. Bet čia gal tik aš taip.
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 24, 18:19)
matėt šį filmą?
Dar ne, bet turiu sąraše ir anksčiau ar vėliau žiūrėsim su vyru.
QUOTE(Aidos @ 2019 06 24, 18:50)
Jei perkat internetu drabuzi ir pasirodo Jums rubas per mazas siek tiek. Grazinat ar pasiliekat biggrin.gif ?
Priklauso nuo situacijos, bet greičiausiai grąžinčiau.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 24, 20:20)
Kelintą batų dydį nešiojat?
39.

Sveikos mirksiukas.gif
Daug darbų reikalų turit ateinančiai savaitei? - Nemažai. Ypač rytoj. Turbūt neturėsiu kada ir atsikvėpt.
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2019 06 18, 14:33)
Kada paskutinį kartą buvote turguje? Šeštadienį, trijuose Vilniaus turguose buvau

prieš gerą savaitę
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 18, 15:07)
Ar laikotės duoto žodžio, pažado?
Taip, stengiuosi visada ištesėti tai, ką pažadėjau. O mano vyras jei pasakė, tai 85%, kad neįvykdys. Jūs neįsivaizduojat, kaip erzina ir bjauru.

taip
QUOTE(Nastya @ 2019 06 18, 21:13)
Neturiu tokio plano artimiausiu metu, o ir neturėčiau ko pramėtyt. Didelę reviziją dariau
Ką per Jonines? - Sodybėlėn. Draugų bus.

Birštone
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 18, 22:45)
Jūsų darbo vietoje yra kondicionieriai įmontuoti lubose? (nebuvo, bet nuo pirmadienio jau montavo ir šiandien pagaliau sumontavo, tai rytoj KMUK valgykla nebejaus tropinio karščio)

taip
QUOTE(Visgi @ 2019 06 18, 23:25)
Laukiat ryt ko?
Siuntinio.

geras pasakojimas biggrin.gif
ne
QUOTE(Laili @ 2019 06 19, 00:11)
Langus valotės pačios ar samdot žmones ar įmonę?
Paskutinį kartą išvalė firma, žiauriai patenkinta likau, nes turim nemažai langų, iš kurių 4-5 sunkiai pasiekiami, tai dirbo vyrukai po prakaitu. Galvoju jau apie kartojimą.

ir tai, ir tai dariau, dabar robotas daro biggrin.gif
QUOTE(Nastya @ 2019 06 19, 00:55)
Kokia naujiena nustebino paskutinį kartą? - Kad skiriasi Zuokai.

nebuvo kažko tokio dabar
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 19, 06:09)
Ar yra pas jus dabar kažkoks apsisprendimas,.svarstymas, ar ne?
Yra. Dėl to buto mūsų name. Nudurnėsiu.

taip
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 19, 06:35)
kaip manote, gal ateinantis karštis nebus toks tropinis, kaip buvo? (manau, kad taip)

nebaisus jis man, tai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 19, 07:01)
Ar yra pas jus namuose akmenukų?
Yra. Įdomesnius tysia tiek vyras, tiek sūnus. Daro kompoziciją ant palangės. Jaučiu, susemsiu kurią dieną ir baigsis.

keletas
QUOTE(Climent @ 2019 06 19, 12:22)
Ar yra jums kada nors kilę minčių būti vegetare?
(Ne, nebuvo tokių minčių)

ne
QUOTE(Nastya @ 2019 06 19, 13:41)
Ką veikiat? - Trešnes ir braškes valgau, pasidariau kokteiliuką trečiadienio proga ir sėdžiu va sau kieme ant saulės, nes nu, o kodėl ne?  happy.gif

diiirbu
QUOTE(kami_ @ 2019 06 19, 14:31)
Ar darbovietėje planuojamas etatų mažinimas? Planuojamas tik nežinome kada.

ne
QUOTE(Visgi @ 2019 06 19, 15:21)
Chia sėklų turite namuos?
Turime, nuolat yra. Ypač man skanu su natūraliu graikišku jogurtu.

taip
QUOTE(Nastya @ 2019 06 19, 22:51)
Kokias salotas valgėt paskutinį kartą? - paprastas su svogūnų laiškas, salotų lapais ir grietine.

salotų lapai su balzamiku
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 20, 07:06)
Jeigu įvestų jūsų vardą ir pavardę į google, daug nuorodų būtų?
Nedaug-darbovietė, fb, klase.lt, dar pora nereikšmingų.

su darbu susiję
QUOTE(Nastya @ 2019 06 20, 11:34)
Jei perkate mineralinį, tai paprastą ar su skoniais? - Tik paprastą, jei noriu skonio tai pati įsimetu ar citriną ar dar ką.

tik paprastą
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 20, 11:41)
Ką paskutinio labai skaniai.suvalgėt?
Norfoj nusipirkau labai skaniai sunokusį, minkštą avokadą. Jau nepirmą kartą tik Norfoj tokių randu. Labsi skaniai susivalgė.

pusryčius šian 0 jogurtas su javainiais
QUOTE(Laili @ 2019 06 20, 12:55)
Kiek maudymukų turite? Kadangi beveik nesideginu ir nesimaudau, tai tik vieną.

4
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 20, 18:44)
Kai gimė sūnus,.į palankynas ėjo kas kada norėjo. Dabar, matau, ateina tokia mafa, kad tėvai patys praneša, kada pasiruoššę, nori priimti. Koks jūsų požiųris į tai?

irgi už tai
QUOTE(Nastya @ 2019 06 20, 22:31)
Saslykus ar dar kazka kepimui/grilinimui perkate jau gatavus, sumarinuotus, ar marinuojat pacios? - Tik pati.

ne
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 21, 06:42)
ilgasis savaitgalis. Turit Jonų, Janinų? (turiu tik mamos draugę Janiną, bet ją sveikinu nuvažiavus atostogauti Palangon, nes ji joje gyvena)

ne
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 21, 06:59)
Turit namuose orchidėjų (phalenopsi)? Kiek?
Turiu tik vieną.

ne
QUOTE(kulverstukis @ 2019 06 21, 09:12)
Jus ka geriau pernesat - karsti ar salti? As tai salti.

sakyčiau ir tai, ir tai, tik karštį labiau mėgstu
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 21, 10:10)
Koks gražus poelgis jus sujaudino?
Vakar draugo mama atnešė man orchidėją, sūnui ir vyrui lauktuvių ir pasakė gražius žodžius. Netikėta viskas buvo.

kolegos pagalba
QUOTE(DG* @ 2019 06 21, 19:47)
Kaip reaguotumete į pastovia ir nepagrįstą kritiką?  4u.gif

reaguočiau biggrin.gif
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 21, 19:57)
Jeigu skauda gerklę, ko pirmiausiai griebiatės?
Skalauju gerklę druskos tirpalu.

mirkau kojas
QUOTE(DG* @ 2019 06 21, 20:01)
Geriausiais vaistas nuo galvos skausmo? biggrin.gif

nžn
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 21, 20:08)
Ko paskutinio valgėt?
Kotletą suvalgiau, kažkaip valgyt norėjosi.

salotos su tuno apkepu
Papildyta:
QUOTE(DG* @ 2019 06 21, 21:19)
Ar esate turėję migreną? kaip nuo jos gelbėjates?  biggrin.gif

ne
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 05:55)
Ką paskutinio sapnavot?
Daugybių daugybę mažų žalčių. Nudurnėsiu  unsure.gif .

darbą
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 22, 10:27)
nuo kada ateina nauji nariai neprisistatę į šią temą ir bendrauja "lyg niekur nieko"? (nuo vakar kaip matau. DG* kas tokia? ar čia paslaptis?)

čia ne uždara tema, taip kas tikrai gali ateit kas nori
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 10:50)
Kaip miegojot sianakt? Nelabai kaip,paskutiniu metu prastai miegu,nepailsejus jauciuosi. Siaip viskas negerai,ryskiai reikia atostogu</p>

gerai
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 10:58)
I dusa megstat eiti labiau rytais ar vakare?</strong> Siaip labiau vakare,bet ir rytinis dusas gerai prablasko</p>

vakare
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 11:07)
O Jusu pavarde kazka reiskia?</strong> Reiskia,bet ne lietuviu kalboj. Gal ispanai,meksikieciai kokie tik suprastu ka ji reiskia biggrin.gif o lietuviai isgirde visi sako,kad negirdeta pavarde ir ar isvis lietuviska</p>

ne
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 11:15)
Jums graziau istekejusios moters pavardes galune su -iene ar -e ?</strong> Man labai priklauso nuo pavardes ir nuo pacios moters  rolleyes.gif na kitoms kazkaip netinka ta -e prie veido kaip as sakau biggrin.gif o buna ir pavardziu,kurios su -iene graziau skamba</p>

visiškai sutinku
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 21:57)
Ką priešais save matot?
Ant stalo laikrodį, šakotį ir didelę vazą.

koleges
QUOTE(DG* @ 2019 06 22, 22:23)
Mėgstamiausiais vakaro praleidimas namuose?

su vyru
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 23:39)
Norit dabar valgyt?
Noriu  rolleyes.gif , bet nevalgysiu.

aga
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 23, 01:39)
Ar mokat gerai plaukti? Ar šokinėjat iš valties, nuo tiltelio?
Nekabai moku plaukt. Nešokinėju, nuskęsčiau gal.iš karto.

seenas klausimas - nugi visai ne
dėl tos temos, Agrefa, jau ir pati spėjau pamiršt, reiks pasikapstyt biggrin.gif
QUOTE(Alkaja @ 2019 06 24, 09:06)
Ar nutiko paskutiniu metu Jūsų gyvenime kažkas nekasdieniško?
Taip, išėjau praeitą savaitę iš darbo, į kurį reikėjo toli važinėt  ir kuris man nepatiko. Nuo liepos 1 d. vėl dirbsiu pačiam mieste darbą, kurį mėgstu.

nea
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 24, 17:57)
Jeigu eitumėt sveikinti neartimos draugės sūnaus prie bažnyčios vestuvių proga, ką neštumėt? Ar tik gėlių, ar dar kažką? Ką?
Nežinau, gal prieš kokius 10 metų tik.sveikinau, tad supratimo neturiu.

gėlių
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 24, 18:19)
matėt šį filmą?

ne
QUOTE(Aidos @ 2019 06 24, 18:50)
Jei perkat internetu drabuzi ir pasirodo Jums rubas per mazas siek tiek. Grazinat ar pasiliekat biggrin.gif ? Galvoju ka daryt. Gavau suknele,mazoka per krutine. Ir siaip manau numetus kelis kg graziau gultu. Svarstau gal tikrai pasilikt.. </p>

neperku, bet grąžinčiau
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 24, 20:20)
Kelintą batų dydį nešiojat?

35
QUOTE(Nastya @ 2019 06 24, 22:20)
Daug darbų reikalų turit ateinančiai savaitei? - Nemažai. Ypač rytoj. Turbūt neturėsiu kada ir atsikvėpt.

kaiup vyro koja??
nea

nervuoja kas pastaruoju metu?-plaukuosena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 06 24, 21:20)
Daug darbų reikalų turit ateinančiai savaitei? - Nemažai. Ypač rytoj. Turbūt neturėsiu kada ir atsikvėpt.

Vyrui sveikatos! unsure.gif

Bus labai daug.

QUOTE(errachka @ 2019 06 25, 13:44)
dėl tos temos, Agrefa, jau ir pati spėjau pamiršt, reiks pasikapstyt biggrin.gif

nervuoja kas pastaruoju metu?-plaukuosena biggrin.gif

Jau išsprendė ponia Lylia! smile.gif

Na taip. Nusimato neišvengiamas kontaktas su man nemalonia persona. Jau dabar purto ir bandau nusiteikinėt.

Lašišą ar kitokią žuvį dažniau kepat orkaitėje ar ant keptuvės?
Vis tik ant keptuvės dažniau.
Atsakyti
Laba 🙂
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 03, 00:28)
Ar visą laiką, nuo.pirmos iki paskutinės klasės, mokėtės vienoje ir toje pačioje mokykloje?
Mokiauai dvejose mokyklose.
Ne, ne visą laiką. Pradinėse klasėse mokiausi vienoje, o vėliau kitoje, kuomet tėvai pakeitė gyvenamąją vietą, ta prasme, tame pačiame Vilniuje pakeitė. Iš pradžių mokiausi vadinamoje tuomet Krasnūchoje, Gerosios Vilties vidurinėje, nes tėvai turėjo namą Paneriuose, o paskui Žvėryno vidurinėje, bo tėvų namas Žvėryno mikrorajone, prie Vingio parko. Tai mano vėlesnė vaikystė ir paauglystė praėjo centre, Vingio parke, senamiestyje, nes ranka buvo pasiekt pasivaikščiojimams. Pamenu, kaip man tie visi mikrorajonai užu centro atrodė kaip užu Vilniaus užribio, kaip atskira atskira respublika 😄
QUOTE(Nastya @ 2019 06 03, 02:33)
Mėgstat, patinka jums bijūnai?- Labai wub.gif
Taip, man bijūnai labai patinka 🏵🏵🏵 Į temą klausimo. Prieš mėnesį buvome artimų žmonių labai gražiame (žmonos ir vyro bendrame) gimtadienyje, kaip aš sakau_žurnalo viršeliui; brangiausioje senamiesčio kavinėje, užsakytas profesionalus fotografas, t.y. visiems bendrai ir atskirai su fotosesija nuo lauke iki kavinės, spalvotai ir juoda-balta, ir t.t. ir pan,. vienu žodžiu jubiliatų tobulai viskas iki menkiausios detalės apgalvota ne tik sau bet ir svečiams. Trumpai tariant labai gera aura toje aplinkoje buvo. Tai štai, grįžtant prie tų bijūnų, jie iš anksto informavo apie savo pageidavimus, kad dovana pinigais_kelionę nusipirks (mėgsta keliauti), o gėlės- po 2 bijūnus. Labai patinka man tokie dalykai- dovana konkrečiai, gėlės konkrečiai. Su ta potekste, kad namuose nereiktų dešimt skirtingų vazų skirtingoms gėlėms, o kai mūsų buvo apie 30, tai tos bijūnų vazos namuos labai gražiai atrodė, namai skendėjo bijūnuose (žinau, vėliau mačiau, nes buvau svečiuose).
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 03, 08:14)
SITUACIJA iš mano gyvenimo.
Vienžo, yra likę tik 2 gyvos mano tetulės, tėtės seserys. Abiems virš 80 metų. Karts nuo karto joms paskambinu, pasikalbam.
Viena tetulė gulėjo ligoninėj, ten sudėtinga situacija buvo, bet išsikrapštė iš ligos ir po ligoninės apsistojo pas savo dukrą (mano pusseserė). Su ta pussesere ryšys yra, bet nėra stipriai artimas (kartais susirašom ar susiskambinam, bet gilesnio bendravimo nėra).
Labai noriu aplankyt tetulę pas tą puskę, norisi nuvažiuoti, bet labai nenoriu užduot klapato puskei, nes Dzūkijoj svečių atvykimas tai toks kaip ir rūpestėlis gaunasi, nemokam mes tik su kava ir pyragėliu priimt, stalus nukraunam. Ir puskė nepakviečia, nors žino, kad aš į tėviškę savaitgaliais važiuoju (iki jos namų nuo tėviškės kažkur apie 25 km, netoli).
Tad kaip man elgtis - dar nevažiuot; ar važiuot, bet paskambint tik prieš kokią valandą, kad jai neliktų laiko tuos stalus kraut ir ruoštis, ar iš viso tik palaikyt ryšį su tetule ir puske telefonu, žinutėm ir taip parodyt dėmesį. galvoju, jeigu važiuočiauž, tai al viena arba tik su sūneliu, kad jai nesudaryt rūpesčių.
Jei labai norėčiau aplankyti tai važiuočiau (luktelėčiau, nevažiuočiau dar, jei žmogus neseniai iš ligoninės), tik paskambinčiau iš anksto (tikrai ne prieš valandą) ir pasakyčiau, kad noriu aplankyti tetą ir ar galėčiau užsukti (ir ne todėl, kad skambinant perspėti, kad stalą nukrautų), o tiesiog, kad galbūt žmonės nemėgsta kai prieš pat faktą pastato aplankant, o dėl puskės įpročio neturėtum pergyventi ir jaustis nepatogiai, juolab tu retas svečias, klapato nepridarai iš esmės 🙂
QUOTE(Laili @ 2019 06 03, 11:43)
Kokį paskutinį rūbą sau pirkote? Plėšytus džinsus.
Prėjusią savaitę pirkau ilgą ilgą, iki pat žemės, baltą suknelę su šiek tiek raštu, net nupasakot neina, na bet žiauriai žiauriai graži.
QUOTE(Nastya @ 2019 06 03, 13:48)
Ar jums būna taip, kad žinot klausimą, kurį norėsit čia parašyt, bet atsakius į klausimus ir atėjus laikui užduot klausimą, jūs būnat jį pamiršusios? - Pasitaiko.
Labai retai man taip nutinka.
QUOTE(Laili @ 2019 06 04, 11:08)
Naudojat Instagram'ą? Taip, labiau patinka nei FB.
Taip, pagrinde tik jį.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 04, 12:20)
Šovė į galvą toks klausimas, nestandartinis. Buvo daug pasisakymų dėl Spoorgos, kad ji iš temutės išėjo neatsisveikinus, kad pasielgė vaikiškai ir t.t. Bet neatsisveikinę išėjo visos (ir tos,kurios kalbėjo, kad tikrai parašys atsisveikinimo laikšką, kai nusoręs nesivaident čia). Vienos dingo staiga, kitos užsukdavo retai pasirodyt, nors man tas retas pasirodymas tolygu išėjimui iš temutės. Vienintelė Alkaja perspėjo iš anksto, kad užsuks ir įvardijo to.priežastis.
Tad klausimas-kodėl buvo taip išskirtinai minima Spoorga, jei ji nepasielgė kažkaip kitaip, nei visos?
Galvoju, kad jos labai trūksta, kad buvo įdomi, kad buvo nefalšyva.
Man regis nebuvo daug tokių pasisakymų, o kad dažniau buvo teiraujamasi, tai normalu, nes įprasta buvo kasdien čia matyti, bendrauti, todėl ir pasigesta buvo.
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 05, 08:09)
Kokią nuoskaudą, kada jautėt paskutinį kartą?
Vakar darbe, kad davė labai sunkų ir sudėtingą darbą, sakydami, kad geriausiai sugebėsiu su juo susitvarkyt. Bandžiau dar spardytis, tartis, kad atostogų liepos mėn. išeisiu, kad negalėsiu padaryt. Nors mano ta pati pareigybė, ta pati kategorija, kaip ir kitų. Bet vis tiek man paskyrė. Dabar įtampoj gyvensiu visą laiką, nes ten tikrai bus nuolatinis stresas. Nu kažkaip unsure.gif bet buvo labai apmaudu.
Galvojau, galvojau ir niekaip prisimint negalėjau.
QUOTE(kami_ @ 2019 06 06, 13:52)
Po darbo iškart namo ar dar kur nors važiuosite?
Užsuksiu į degalinę kuro įsipilti, gal į PC, o gal ir ne, nžn dar.
QUOTE(errachka @ 2019 06 07, 15:14)
geriat paprastą vandenį ar mineralinį - maišau tokį ir tokį
Tik paprastą vandenį.

Kai tušu dažotės blakstienas, nuo kurios akies pradeda?
Nuo dešinės.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 06 25, 14:31)
Kai tušu dažotės blakstienas, nuo kurios akies pradeda?
Nuo dešinės.

Nežinau net, nesu į tai atkreipusi dėmesio. unsure.gif Jeigu prisiminsiu, rytoj atkreipsiu dėmesį.

Geriat, gėrėt jūs arba jūsų šeimos nariai žuvų taukus?
Ne. Negėrėm nė vienas ir neplanuojam.
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 09:50)
Kaip miegojot sianakt?

gerai

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 09:58)
I dusa megstat eiti labiau rytais ar vakare?

Ir tada, ir tada

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 10:07)
O Jusu pavarde kazka reiskia?

nežinau

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 10:15)
Jums graziau istekejusios moters pavardes galune su -iene ar -e ?

Tik -ienė

QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 20:57)
Ką priešais save matot?

Kompą

QUOTE(DG* @ 2019 06 22, 21:23)
Mėgstamiausiais vakaro praleidimas namuose?

Gulėjimas

QUOTE(Agrefa @ 2019 06 22, 22:39)
Norit dabar valgyt?

Oi, ne

QUOTE(Aidos @ 2019 06 22, 23:12)
Ka darot,kai jauciat pervargus nuo darbo ir siaip visko,o darbu atidet negalit,kazkur isvykt irgi ne?

Tiesiog einu miegoti


SVEIKOS 4u.gif


kaip atlaikėte šios dienos +32_? (sunkiai, bet vis ėjau į Wc - po kriaukle nusiprausti šaltu vandeniu)
Atsakyti