Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 09, 09:48)
Kada nusimato atostogos?</strong></p><p>Liepos 20   ploja.gif 

Tai jau labai greitai!
Aš nuo Joninių atostogauju, turiu jų visą mėnesį.

QUOTE(Alkaja @ 2020 07 09, 18:59)
Turit namuose palapinę, miegmaišį?
Palapinės neturim, tik miegmaišį sūnui kažkada pirkom

Miegmaišis yra. Palapinė irgi kažkur tėviškėj yra.

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 09, 20:39)
lyjo? (oi, dar ir kaip)

Rintai? Absoliučiai nelijo, nė lašo.

Laba!
Ar būna, kad pasidarot tokį kokteiliuką džinas+tonika.
Taip, dabar mano mylimas.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 09, 23:49)
Ar būna, kad pasidarot tokį kokteiliuką džinas+tonika.

oooo, kadaise jis buvo mylimas ir mano, ypač studentavimo laikas - toks nekaltas bigsmile.gif ax.gif
--
mano "ant bangos" - viskis ir cola (paskutiniu metu - ne, bet būdavo vakarais)


LABAS RYTAS ax.gif

Šiandien kaip žinia - liepos 10 diena - Miegantys broliai. Liaudyje yra toks posakis: "Jei atsikėlus ryte lyja iki pietų per Miegančius brolius, tai lietūs lydės visą likusią vasarą." Ar šiuo metu lyja pas Jus ir, ar tikite šiuo posakiu? (taip, lyja lb smarkiai ir posakis teisingas)
Atsakyti

Turit namuose palapinę, miegmaišį?

Turim 

lyjo? (oi, dar ir kaip)

Ne. Vakar pas mus saulė švietė

Ar būna, kad pasidarot tokį kokteiliuką džinas+tonika.

ne 

Šiandien kaip žinia - liepos 10 diena - Miegantys broliai. Liaudyje yra toks posakis: "Jei atsikėlus ryte lyja iki pietų per Miegančius brolius, tai lietūs lydės visą likusią vasarą." Ar šiuo metu lyja pas Jus ir, ar tikite šiuo posakiu? 

Žinau tokį posakį. Taip. Lija labai pas mus. 

Darot savaitės meniu ir apsipirkinėjat vieną kartą savaitei, ar ne?

Ne. Man tas dalykas nepasiteisino. Man geriau užbėgt kasdien ir nusipirkti tik to ko reikia ir ko norisi.

Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2020 07 08, 13:03)
Esat skaičiavę kiek Jūsų organizmui reikia kilokalorijų per parą? </strong></p><p>Aha. Esu kažkada skaičiavusi iš smalsumo. </p><p></p>

aga

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 13:57)
Verdat uogienes žiemai ar daugiau šaldot ?
Verdu uogienes. Nevalgo pas mane šaldytų niekas. Vyras uogiejes labai kėgsta, kaip Karlsonas. Jau išviriau mėlynių uogienės, braškių, vyšnių.

tik šaldau

QUOTE(Nastya @ 2020 07 08, 20:27)
Manot bus antra koronos banga ar ne? - Nežinau  unsure.gif labai tikiuosi, kad ne.

taip

QUOTE(Alkaja @ 2020 07 08, 20:47)

Reikia kažką atsinaujinti iš buitinės technikos?
Man telefono naujo reikia, maniškiui jau 4 metai ir pradeda jau "ožius" rodyt kartais.

reik skalbiankės

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 08, 21:01)
jei įves vėl privalomą kaukių dėvėjimą, dėvėsite? (gal ne. žinoma, jei nebauduos)

taip

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 23:04)

Ar seniai gavot atostoginius?
Birželio mėn.pabaigoje.

neimu atostoginių atskirai

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 09, 09:48)
Kada nusimato atostogos?</strong></p><p>Liepos 20   ploja.gif  vacation1.gif  tourist5.gif </p>

nežinau...

QUOTE(Alkaja @ 2020 07 09, 18:59)

Turit namuose palapinę, miegmaišį?
Palapinės neturim, tik miegmaišį sūnui kažkada pirkom

taip ir taip

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 09, 20:39)
lyjo? (oi, dar ir kaip)

ką tik
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 09, 23:49)
Ar būna, kad pasidarot tokį kokteiliuką džinas+tonika.
Taip, dabar mano mylimas.


retokai
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 10, 07:14)

Šiandien kaip žinia - liepos 10 diena - Miegantys broliai. Liaudyje yra toks posakis: "Jei atsikėlus ryte lyja iki pietų per Miegančius brolius, tai lietūs lydės visą likusią vasarą." Ar šiuo metu lyja pas Jus ir, ar tikite šiuo posakiu? (taip, lyja lb smarkiai ir posakis teisingas)

nelijo kai klausei, netikiu

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 10, 08:52)
Darot savaitės meniu ir apsipirkinėjat vieną kartą savaitei, ar ne?</strong></p><p>Ne. Man tas dalykas nepasiteisino. Man geriau užbėgt kasdien ir nusipirkti tik to ko reikia ir ko norisi.</p>

ne

gal turit sau kokią džiugią naujieną - mes taip - baigėm mokėt būsto paskolą yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 10, 07:14)
Šiandien kaip žinia - liepos 10 diena - Miegantys broliai. Liaudyje yra toks posakis: "Jei atsikėlus ryte lyja iki pietų per Miegančius brolius, tai lietūs lydės visą likusią vasarą." Ar šiuo metu lyja pas Jus ir, ar tikite šiuo posakiu? (taip, lyja lb smarkiai ir posakis teisingas)

A. A. Tėtė irgi taip sakydavo. Dabar lyt pradėjo, iki.šiol nelijo. Gal.ir yra tiesos.

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 10, 08:52)
Darot savaitės meniu ir apsipirkinėjat vieną kartą savaitei, ar ne?</strong></p><p>Ne. Man tas dalykas nepasiteisino. Man geriau užbėgt kasdien ir nusipirkti tik to ko reikia ir ko norisi.</p>

Užsiperkam kokioms 5-kioms dienoms.

QUOTE(errachka @ 2020 07 10, 14:24)
gal turit sau kokią džiugią naujieną - mes taip - baigėm mokėt būsto paskolą  yahoo.gif  yahoo.gif

Tikrai puiki žinia! Šaunuoliai!

Man džiugu, kad vyrui sparčiai vyksta darbas-išterssinių kentų daro laiptus tėviškėj.

O jūsų vyras nagingas, moka pats pasidaryt tokius ir panašius dalykus?
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2020 07 10, 08:52)
Darot savaitės meniu ir apsipirkinėjat vieną kartą savaitei, ar ne?

nedarau

QUOTE(errachka @ 2020 07 10, 14:24)
gal turit sau kokią džiugią naujieną -

tik tai, kad poryt išvažiuoju su vaikais į pajūrį - atostogos:)

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 10, 15:26)
O jūsų vyras nagingas, moka pats pasidaryt tokius ir panašius dalykus?

moka, bet...kai ne jo, tai ir nesistengia


liepos mėn.turite gimtadienių? (oi, cielus penkis)
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 10, 20:46)
tik tai, kad poryt išvažiuoju su vaikais į pajūrį - atostogos:)

liepos mėn.turite gimtadienių? (oi, cielus penkis)

Faina! Gero poilsio!

Kaip tavo sesuo? Gražiai bendraujat?

Liepos mėn.trys gimtadieniai.

Kur laikot puodus?
Spintelėj.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 11, 00:03)
Faina! Gero poilsio!
Kaip tavo sesuo? Gražiai bendraujat?
---
Kur laikot puodus?

dėkui 4u.gif
sesuo aną savaitę grįžo iš Ispanijos (Alicante) - metus laiko gyveno, dirbo ir mokėsi. Ir po kelių dienų, atsitiktinai susidūriau su ja ir jos dukra gatvėje, tai po 4 metų TYLOS, sesuo pirma mane apsikabino, pasisveikino ir užkalbino bigsmile.gif blink.gif tik klausimas, kiek ilgam?
--
puodus laikau taipogi spintelėj


LABAS RYTAS bigsmile.gif

nusiteikę, kad likusi vasara bus ir lietaus, ir tik vos +22 - ? (žuūrėjau gismeo.lt, tai karščių su plius trim trimis nebebus ax.gif rudi nebevaikščiosim)
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 11, 08:44)
nusiteikę, kad likusi vasara bus ir lietaus, ir tik vos +22 - ? (žuūrėjau gismeo.lt, tai karščių su plius trim trimis nebebus ax.gif rudi nebevaikščiosim)

Man labai tinka tokia vasara. Šiandien +19, o aš vaikštau trumpomia ranlovėmis, galvą kieme išsiploviau, kieme vėjas išpūtė. Man labai tinka šiandieninis oras. Galėtų visad būt +19.

Jeigu turėtumėt naujus kaimynys sodyboj, jūs norėtumėh tik minimalaus bendravimo.per tvorą, be jokių kavoa gėrimų ar vakarojimų, kaip atsakytumėy į kvietimą ateiti į svečius tipo.susipažinimo proga?
Nueičiau iš mandagumo, bet valandai kokiai, be ilgesnio pasisėdėjimo. Jeigu kitus kartus kviestų ateiti, kažkaip mandagiai atsisakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 11, 08:44)
sesuo aną savaitę grįžo iš Ispanijos (Alicante) - metus laiko gyveno, dirbo ir mokėsi. Ir po kelių dienų, atsitiktinai susidūriau su ja ir jos dukra gatvėje, tai po 4 metų TYLOS, sesuo pirma mane apsikabino, pasisveikino ir užkalbino bigsmile.gif  blink.gif tik klausimas, kiek ilgam?


nusiteikę, kad likusi vasara bus ir lietaus, ir tik vos +22 - ? (žuūrėjau gismeo.lt, tai karščių su plius trim trimis nebebus ax.gif rudi nebevaikščiosim)

Matai kaip. Gal kažkiek ant žemės nutūpė.
Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2020 07 08, 20:47)
Reikia kažką atsinaujinti iš buitinės technikos?
Ne, viskas dar pakankamai nauja po namo statybos.
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 08, 21:01)
jei įves vėl privalomą kaukių dėvėjimą, dėvėsite?
Jeigu bus privaloma, tai taip.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 23:04)
Ar seniai gavot atostoginius?
UK išeinant iš darbo 2014m.
QUOTE(k@mylye @ 2020 07 09, 09:48)
Kada nusimato atostogos?
Dar aiškiai nenusimato normalių atostogų. Bet šiuo metu visas mano laikas pusiau atostogos.
QUOTE(Alkaja @ 2020 07 09, 18:59)
Turit namuose palapinę, miegmaišį?
Sodyboje turim, namuose berods ne, nebent vyras kur nukišęs.
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 09, 20:39)
lyjo?
Šiandien ne.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 09, 23:49)
Ar būna, kad pasidarot tokį kokteiliuką džinas+tonika.
Retai, bet pasitaiko.
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 10, 07:14)
Ar šiuo metu lyja pas Jus ir, ar tikite šiuo posakiu?
Aš visokiais posakiais išvis netikiu. Na nes kartais sutaps, kartais ne.
QUOTE(k@mylye @ 2020 07 10, 08:52)
Darot savaitės meniu ir apsipirkinėjat vieną kartą savaitei, ar ne?
Ne, viskas max kelioms dienoms į priekį. Nors dabar gaunasi apie dukart savaitėje, nes jei į sodybą važiuojam, tai prieš važiuojant apsiperkam ir po to grįžus apsiperkam kitai pusei savaitės kol esam namuose. Jei Palangoj būnam, tai daug valgom ne namuose, kažkiek ir namuose, bet ten gaunasi, kad perkam tai pačiai dienai, na max dienai į priekį.
Papildyta:
QUOTE(errachka @ 2020 07 10, 14:24)
gal turit sau kokią džiugią naujieną - mes taip - baigėm mokėt būsto paskolą  yahoo.gif  yahoo.gif
Pasibaigė mano pykinimai nestuke.gif Nebuvo kažkokie baisiai dideli, bet vis tiek rolleyes.gif O šiaip kažkuo labai negaliu pasidžiaugti, viskas daugiau mažiau įprasta.
Jums fainai 4u.gif
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 10, 15:26)
O jūsų vyras nagingas, moka pats pasidaryt tokius ir panašius dalykus?
Ką nutariam tą ir patys pasidarom, jei pagauna įkvėpimas. Visai neblogai gaunasi dažniausiai. Tačiau mes dažniau esam linkę nusipirkti/užsisakyti ar pasisamdyti kažką, negu patys kažką darom. Pavyzdžiui ir prie statybų vyras minimaliai prisidėjęs savo rankomis.
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 10, 20:46)
liepos mėn.turite gimtadienių?
4. Va prieš nepilną savaitę atšventėme mažės trečiąjį gimtadienį wub.gif
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 11, 00:03)
Kur laikot puodus?
Virtuvės apatinėse spintelėse.
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 11, 08:44)
nusiteikę, kad likusi vasara bus ir lietaus, ir tik vos +22 - ?
Nenusiteikusi schmoll.gif Norisi didesnės šilumos.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 11, 15:00)
Jeigu turėtumėt naujus kaimynys sodyboj, jūs norėtumėh tik minimalaus bendravimo.per tvorą, be jokių kavoa gėrimų ar vakarojimų, kaip atsakytumėy į kvietimą ateiti į svečius tipo.susipažinimo proga?
Daryčiau kaip tu.

Sveikos mirksiukas.gif
Jei tarp jūsų ir kaimynų būtų sena tvora ir norėtumėte naujos (arba tvoros nebūtų išvis), ar eitumėte kalbėti su kaimynais dėl tvoros keitimo, kad galbūt ir jie norėtų keisti tvorą ir kartu prisidėti prie naujos tvoros išlaidų? - Situacija ne mano, o draugų. Jiems pavyko susitarti ir išlaidas dalinsis per pusę. Aš irgi eičiau kalbėtis, o kodėl ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 12 liepos 2020 - 20:12
QUOTE(Nastya @ 2020 07 12, 21:15)
Jei tarp jūsų ir kaimynų būtų sena tvora ir norėtumėte naujos (arba tvoros nebūtų išvis), ar eitumėte kalbėti su kaimynais dėl tvoros keitimo, kad galbūt ir jie norėtų keisti tvorą ir kartu prisidėti prie naujos tvoros išlaidų? - Situacija ne mano, o draugų. Jiems pavyko susitarti ir išlaidas dalinsis per pusę. Aš irgi eičiau kalbėtis, o kodėl ne.

Nastya, o kokia jaunesnių šeimos narių reakcija buvo į tai, kad turės broliuką arba sesytę?🙂

Dėl tvoros pas mus panaši situacija tėviškėj yra. Naujieji kaimynai klausė, kieno buvo šita tvora tverta. O ta tvora buvo buvusių kaimynų tverta. Aš taip ir pasakiau, kad buvusių kaimynų. Tada jie ir pasakė, kad nori tvorą kitą dėtis, bet vėliau. Aš kolkas nieko jiems nesakiau, jie man irgi nieko nesakė. Bet, kai dės, galvoju pasiūlyti pinigų ir prisidėti.

O kaip jūs dsrytumėt, jeigu būtimėt mamo vietoj. Paaiūlytumėt pinigų, jeigu jie neprašo?
Atsakyti