Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Nastya @ 2021 06 01, 22:10)
Nebuvo pas jus darbe covid atvejų? - Buvo, bet gan sėkmingai viskas ir darbo stipriai neįtakojo tų žmonių susirgimas.

Buvo. Dvi artimos kolegės sirgo, abi posunkiai. Ir šiaip sirgo dar, bet ne artimos.

QUOTE(Sim@ @ 2021 06 04, 22:13)

Laba!
Kaip tau sekasi? Kaip tavo vaikai auga ir gyvena? Kaip tu pati laikais?

Ar spėjot susiorientuoti, kad vasarą atėjo?
Ne visai. Šiandien taip karšta, o aš su timpom, su dzinsine tunika. Paskui supratau, kad per karštai apsirengusi.

Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 05 30, 10:06)

Jeigu būtų tik du konkretūs pasirinkimai, kuri rinktumėtės iš dviejų?
Dirbti labai daug su viršvalandžiais, kokias 12 val.per dieną ir turėti tik vieną išeiginę per sav. Bet turėtumėt didelį atlygį, kokius 1700 EUR į rankas kas mėn. Ar dirbti valstybinį darbą ir gauti 560 EUR per mėnesį,bet turėti gerą darbo laiką, atidirbat savo 8 val.ir uždarot duris darbo, savaitgaliai visada laisvi. Kokį variantâ rinktumėtės?
Aš daug laisvo laiko.

laisvą laiką - bet ir tas aukštesnis atlygis nėra tas, kuris vertas tiek darbo įdėjimo smile.gif

QUOTE(Nastya @ 2021 06 01, 22:10)

Nebuvo pas jus darbe covid atvejų? - Buvo, bet gan sėkmingai viskas ir darbo stipriai neįtakojo tų žmonių susirgimas.

buvo, bet viskas ok baigėsi

QUOTE(Agrefa @ 2021 06 04, 23:10)
Ar spėjot susiorientuoti, kad vasarą atėjo?
Ne visai. Šiandien taip karšta, o aš su timpom, su dzinsine tunika. Paskui supratau, kad per karštai apsirengusi.

taip-jau suplanuota

su skiepais jau?-taip
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 06 04, 23:10)
Ar spėjot susiorientuoti, kad vasarą atėjo?
Spėjau, buvome prie jūros kelias dienas, labai gražios dienos buvo.
QUOTE(errachka @ 2021 06 09, 15:02)
su skiepais jau?
Be.

Hey mirksiukas.gif
Ar šiuo metu gyvenate įprastu ritmu? - Plius minus taip, viskas gerai, nieko labai naujo. Darbine prasme galėtų tik būti kiek ramiau, nes keblumų buvo dėl situacijos su Baltarusija.
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2021 06 09, 15:02)
su skiepais jau?-taip

Taip,.su abejais.

QUOTE(Nastya @ 2021 06 09, 21:37)
Ar šiuo metu gyvenate įprastu ritmu? - Plius minus taip, viskas gerai, nieko labai naujo. Darbine prasme galėtų tik būti kiek ramiau, nes keblumų buvo dėl situacijos su Baltarusija.dyta

Kad irgi yra visokių rūpestėlių. Plius,.virtuvė išgriauta, nervinuosi, ar baldai atvažiuos laiku ir ar gausis viskas padaryti.

Laba visoms,
Tylu čia pas mus. Kur dingo dalyviai? Pasiilgau visų!

Ar bivo jums kada akies tikas?
Man kuris laikas trūkčioja akies vokas. Tai praeina, tai vėl užeina. Užkniso.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2021 06 09, 21:37)
Ar šiuo metu gyvenate įprastu ritmu? - Plius minus taip, viskas gerai, nieko labai naujo. Darbine prasme galėtų tik būti kiek ramiau, nes keblumų buvo dėl situacijos su Baltarusija.

aga

QUOTE(Agrefa @ 2021 06 10, 18:09)

Ar bivo jums kada akies tikas?
Man kuris laikas trūkčioja akies vokas. Tai praeina, tai vėl užeina. Užkniso.

taip

lankotes jau prekybos centruose?p-nea
Atsakyti
Labas visoms mirksiukas.gif
QUOTE(Agrefa @ 2021 05 23, 19:21)
Nustebino, kad Italija tapo nugalėtojais?
Nenustebino. Prognozės tokios buvo, kad labai galimai lyderiais taps.
QUOTE(Nastya @ 2021 05 23, 19:58)
Ar jau spėjote atidaryti suknelių sezoną?
O taip!
QUOTE(errachka @ 2021 05 28, 14:37)
kas nustebino passkutiniu metu?
Kad sodyboje žemuogės dar tik žydi.
QUOTE(Agrefa @ 2021 05 30, 09:06)
Jeigu būtų tik du konkretūs pasirinkimai, kuri rinktumėtės iš dviejų?
Dirbti labai daug su viršvalandžiais, kokias 12 val.per dieną ir turėti tik vieną išeiginę per sav. Bet turėtumėt didelį atlygį, kokius 1700 EUR į rankas kas mėn. Ar dirbti valstybinį darbą ir gauti 560 EUR per mėnesį,bet turėti gerą darbo laiką, atidirbat savo 8 val.ir uždarot duris darbo, savaitgaliai visada laisvi. Kokį variantâ rinktumėtės?
Ir taip negerai ir taip blogai, bet jei rinktis va bank (neatsižvelgiant į aplinkybes), tai variantas 2 (laisvas laikas), nes nenorėčiau visą gyvenimą gyventi darbą nuo aušros iki sutemos rolleyes.gif
QUOTE(Nastya @ 2021 06 01, 21:10)
Nebuvo pas jus darbe covid atvejų?
Buvo, bet labai nedaug, vienetiniai atvejai gruodžio-sausio mėnesiais paskutinį kartą.
QUOTE(Agrefa @ 2021 06 04, 22:10)
Ar spėjot susiorientuoti, kad vasarą atėjo?
Nelabai dar rolleyes.gif nors ir atostogauju jau kurį laiką. Vasara eina per greitai man, visada.
QUOTE(errachka @ 2021 06 09, 14:02)
su skiepais jau?
Su.
QUOTE(Nastya @ 2021 06 09, 20:37)
Ar šiuo metu gyvenate įprastu ritmu?
Įprastu, taip.
QUOTE(Agrefa @ 2021 06 10, 17:09)
Ar bivo jums kada akies tikas?
Trumpalaikis tik buvo.
QUOTE(errachka @ 2021 06 14, 13:33)
lankotes jau prekybos centruose?
Lankomės reikalui esant. Gyvename įprastu ritmu.

Kuriame departamente paskutinį kartą lankėtės?
Migracijos, dėl asmens tapatybės kortelės galiojimo.
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2021 06 14, 14:33)
lankotes jau prekybos centruose?p-nea

Didžiuosiuose kaūkaip ne. Bet ne todėl, kad vengiu. Greičiau, nieko ten nereikia paskutiniu metu.

QUOTE(Visgi @ 2021 06 15, 01:07)
Labas visoms mirksiukas.gif
Kuriame departamente paskutinį kartą lankėtės?
Migracijos, dėl asmens tapatybės kortelės galiojimo.

Laba, seniai matyta!

Vienos kontroliuojančios institucijos departamente.

Laba,
Kuo nusistebėjot paskutinį kartą?
Kad žmogus nesilaiko žodžio. Prižadėjo vyro brolienė vyro tėvų kapus persodinti, sutvarkyti. Pasirodo, net neatvyko. Apšnetkšti kapai buvo
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 06 04, 23:10)
Kaip tau sekasi? Kaip tavo vaikai auga ir gyvena? Kaip tu pati laikais?
-----
Ar spėjot susiorientuoti, kad vasarą atėjo?

gerai viskas, vaikai jau baigia mokslus (Matas baigė 7 klases, Ugnė jau baogė 4 klases). Aš dirbu ten pat, Kauno klinikose, Paslaugų skyriuje, Kavinėje - išnešioju maistą į skyrius ir palatas
----
taip, nes jau gegužę savaitė buvo karšta

QUOTE(errachka @ 2021 06 09, 15:02)
su skiepais jau?-

taip

QUOTE(Nastya @ 2021 06 09, 21:37)
Ar šiuo metu gyvenate įprastu ritmu? -

taip

QUOTE(errachka @ 2021 06 14, 14:33)
lankotes jau prekybos centruose?

retai

QUOTE(Visgi @ 2021 06 15, 01:07)
Kuriame departamente paskutinį kartą lankėtės?

nesilankiau niekur

QUOTE(Agrefa @ 2021 06 17, 15:29)
Kuo nusistebėjot paskutinį kartą?

niekuo


SVEIKOS 4u.gif

kada vasaaros atostogos Jums? (man nuo liepos 12 - dvi sav.)
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 06 15, 01:07)
Kuriame departamente paskutinį kartą lankėtės?
Migracijos, dėl asmens tapatybės kortelės galiojimo.

seniai niekur nebuvau

QUOTE(Agrefa @ 2021 06 17, 15:29)
Kuo nusistebėjot paskutinį kartą?
Kad žmogus nesilaiko žodžio. Prižadėjo vyro brolienė vyro tėvų kapus persodinti, sutvarkyti. Pasirodo, net neatvyko. Apšnetkšti kapai buvo

kaip Lidle šluoja 8 ryte irklentes

QUOTE(Sim@ @ 2021 06 17, 21:19)

kada vasaaros atostogos Jums? (man nuo liepos 12 - dvi sav.)

rugpjūtį

braškių skanaujat?-šian sezoną atidarėm
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2021 06 17, 21:19)
kada vasaaros atostogos Jums? (man nuo liepos 12 - dvi sav.)

Jau prasidėjo. Tėviškėj esu.

QUOTE(errachka @ 2021 06 23, 14:18)
braškių skanaujat?-šian sezoną atidarėm

Nea, neturim braškių ir nepirkau dar. Bet turim savų trešnių, turim miške žemuogių. Tai šityos dalykus skanaujam.

Na ir ką jūs manot, ar gali būti.nuoširdi ir tikra draugystė tarp turtingo ir neturtingo, tarp turinčio laimingą šeimą ir gyvebančio be jos?
Negali. Nes neturtingas pavydės turtingam, vienišius -tam,kas turi laimingą šeimą. Bendrauti gal.ir bendraus, bet to neturinčiojo širdelėj bus vietos ir pavydui.
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif
Taip seniai čia bebuvau. Laikas bėga šviesos greičiu

QUOTE(errachka @ 2021 06 09, 14:02)
su skiepais jau?

Dar ne. Liepą eisiu. Jei įdomu, kodėl dar ne - tai skiepinausi nuo erkinio encefalito pavasarį, laukiau kol praeis reikiamas laikas po abiejų skiepų. O dabar jau ir neskubu, vasara... Bet planuoju eiti, kai nedirbsiu - liepos men.

QUOTE(Nastya @ 2021 06 09, 20:37)
Ar šiuo metu gyvenate įprastu ritmu?

Nežinau, kas yra įprastas ritmas, nes juo ir gyvenau visą laiką. Karantino metu visą laiką dirbau įmonėj, neturėjau jokių prastovų, jokio nuotolinio darbo. Bet dabar mano darbo laikas baigiasi, grįžta kolegė iš vaiko auginimo atostogų, tai man teks ieškotis naujo darbo. Tai, kai visi grįžta į normalų ritmą, aš iš jo išeinu rolleyes.gif

QUOTE(Agrefa @ 2021 06 10, 17:09)
Ar bivo jums kada akies tikas?

Būna. Ir gan dažnokai.

Agrefa, na ir kaip ta virtuvė jūsų? Jau baigėt remontus?

QUOTE(errachka @ 2021 06 14, 13:33)
lankotes jau prekybos centruose?

Nebuvau net nustojus juose lankytis

QUOTE(Visgi @ 2021 06 15, 00:07)
Kuriame departamente paskutinį kartą lankėtės?

Jokiame, nes niekur neprireikė

QUOTE(Agrefa @ 2021 06 17, 14:29)
Kuo nusistebėjot paskutinį kartą?

Nepamenu. Gal jau niekas nebestebina

QUOTE(Sim@ @ 2021 06 17, 20:19)
kada vasaaros atostogos Jums?

Kaip jau rašiau prieš tai, nuo liepos prasidės ir tęsis, kol susirasiu naują darbą. Norėčiau, kad liepos mėnesio užtektų pailsėt

QUOTE(errachka @ 2021 06 23, 13:18)
braškių skanaujat?

Kol kas valgom pilnom burnom braškes iš savo sodo, bet jau po truputį į pabaigą eina

QUOTE(Agrefa @ 2021 06 26, 13:49)
Na ir ką jūs manot, ar gali būti.nuoširdi ir tikra draugystė tarp turtingo ir neturtingo, tarp turinčio laimingą šeimą ir gyvebančio be jos?
Negali. Nes neturtingas pavydės turtingam, vienišius -tam,kas turi laimingą šeimą. Bendrauti gal.ir bendraus, bet to neturinčiojo širdelėj bus vietos ir pavydui.

Iš dalies su Tavim sutinku, bet manau, kad tai dar priklauso nuo pačių žmonių ir kiek jie tą savo turtą ar laimingą šeimą sureikšmina ir demonstruoja prieš prasčiau gyvenančią draugę. Bet tokios draugystės - gan reti atvejai, nes pavydo jausmas pas mus labai dažnas.

Ar pasirenkate ir pasidžiovinate šiuo metu vaistažolių žiemai?
Taip, sode prisirenku citrininių melisų, mėtų, ramunėlių. Ir labai pamėgau juodojo serbento jaunų lapelių arbatą.
Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2021 06 26, 19:19)
Sveikos, damos 4u.gif

Agrefa, na ir kaip ta virtuvė jūsų? Jau baigėt remontus?

Ar pasirenkate ir pasidžiovinate šiuo metu vaistažolių žiemai?
Taip, sode prisirenku citrininių melisų, mėtų, ramunėlių. Ir labai pamėgau juodojo serbento jaunų lapelių arbatą.

Labas, kaip malonu, kad užsukai!

Virtuvė baigiama dažyti, tuomet kviesim firmą, kad sudėtų įtempiamas lubas. Na ir tuomet jau atvažiuos visa technika ir baldžiai.
Gyvenimas virė dulkėse, be virtuvės, be viryklės, be kriauklės. Vienžo, laukiu rezultato.
Dar vienas didelis klausimas liko neišspręstaa-norim nupirkti mažų parametrų kažkokią sofkutę, bet nerandam tokių parametrų. O gaminti l.daug gaunasi.

Gal tau šita darbovietė darną dar pasiūlys, kitoje kažlolioje pozicijoje? Ar per maža įmonė?

Man draugė visada duoda mėtos, pasidžiovinu žiemai. Dar aviečių padidžiovinu, žemuogių lapų.

Važiuosiu kažkurią dieną aplankyti pusbrolio šeimos, o jo dukra lekiuką kelių sav.turi. Negyvena pas pusbrolį, bet dažnai atvažiuoja. Tad reikėtų kažką nupirkti lauktuvių ir leliukui. Ką pirktumėt?
Atsakyti