Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(errachka @ 2021 07 05, 11:39)
rytojui ką noes paplanavę?-nea...

Nuvažiuoti iki parduotuvės ir iki kapų.

QUOTE(Sim@ @ 2021 07 08, 23:26)
turinčios vaikų, leidote šią vasarą į stovyklas? jei taipm tai kur, kiek kainavo, kokiam laikui? (dukra šiemet pirmąkart lankė JUMP SPACE - batutų parko stovyklą vienos sav.su maitinimu, be galo patiko, mokėjau - 140 eur. Sūnus jau antri metai važiuoja su rankinio komanda į stovyklą Šilininkuose, Cibulsko kaimo turizmo sodyboje, savaitei - 130 eur, su maitinimu - rytoj popiet grįžta wub.gif  wub.gif )

Nea. Nenori maniškis.

QUOTE(Nastya @ 2021 07 14, 23:26)
Na, neatsibodo karščiai? - Mane žinot, man kaifas tokie orai, tai tikrai neatsibodo ir gali jie laikytis mažiausiai iki vasaros galo  cool.gif  rolleyes.gif

Man atsibodo. Šiomis dienomis truputuką vėsiau, tai man dabar tobula.

Laba,
O jums neatsibodo įvairūs mašalai?
Dieve, kiek šiemet kandančių uodų, varmų, ajlių. Kažkas baisaus. Vakare puola, prie vandens puola, miške puola. Ir taip skaudžiai kanda.

Panos, aš jau turiu naują virtuvę su indaplove. Kaifas wub.gif !
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2021 07 08, 23:26)
turinčios vaikų, leidote šią vasarą į stovyklas? jei taipm tai kur, kiek kainavo, kokiam laikui? (dukra šiemet pirmąkart lankė JUMP SPACE - batutų parko stovyklą vienos sav.su maitinimu, be galo patiko, mokėjau - 140 eur. Sūnus jau antri metai važiuoja su rankinio komanda į stovyklą Šilininkuose, Cibulsko kaimo turizmo sodyboje, savaitei - 130 eur, su maitinimu - rytoj popiet grįžta wub.gif  wub.gif )

savaitei - tik su nakvyne namie tokia buvo

QUOTE(Nastya @ 2021 07 14, 23:26)

Na, neatsibodo karščiai? - Mane žinot, man kaifas tokie orai, tai tikrai neatsibodo ir gali jie laikytis mažiausiai iki vasaros galo  cool.gif  rolleyes.gif

oi ne wub.gif

QUOTE(Agrefa @ 2021 07 21, 07:11)
O jums neatsibodo įvairūs mašalai?
Dieve, kiek šiemet kandančių uodų, varmų, ajlių. Kažkas baisaus. Vakare puola, prie vandens puola, miške puola. Ir taip  skaudžiai kanda.

Panos, aš jau turiu naują virtuvę su indaplove. Kaifas  wub.gif !

su virtuve bigsmile.gif
šiek tiek knisa mašalai

kokios spalvos nagučiai?-ryškiai rožiniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2021 07 31, 07:23)
kokios spalvos nagučiai?-ryškiai rožiniai biggrin.gif

Irgi! mirksiukas.gif

Laba,

Yra koks nors liūdesiukas?
Yra. Viena kolegė ruošiasi iš darbo išeiti. O ji labai charizmatiška ir komunikabili. Labai truks jos. Džiaugiamės, jei ten jai bus geriau, bet kartu ir labai liūdna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 01 rugpjūčio 2021 - 07:02
QUOTE(Agrefa @ 2021 07 21, 07:11)
O jums neatsibodo įvairūs mašalai?
---
Panos, aš jau turiu naują virtuvę su indaplove. Kaifas  wub.gif !
Kažkiek užknisa, bet nepasakyčiau, kad jų daugiau negu kiekvieną vasarą.
---
Žiauriai fainai! Pati prisimenu tą jausmą, kuomet negali atsidžiaugti naujai įrengta virtuve. Kai statėmės namą labiausiai laukiau virtuvės ir miegamojo lovos biggrin.gif
QUOTE(errachka @ 2021 07 31, 07:23)
kokios spalvos nagučiai?
labai šviesiai rožiniai.
QUOTE(Agrefa @ 2021 08 01, 08:01)
Yra koks nors liūdesiukas?
Į kolegės vietą ateis naujas žmogus? Gal susidraugausit taip pat 4u.gif
Pas mane jokių liūdesiukų, nenoriu prisikalbėti, bet vasara puiki.

Sveikos mirksiukas.gif vis rečiau ir rečiau čia užsukam verysad.gif
Seniai kokį skundą rašėt? - Prieš kelias dienas, ant DEPO. Nesutiko priimti prekės atgal, tai tegul vartotojų teisės pasiaiškina. Iš vis man jų klientų aptarnavimo lygis žemiau plintuso.
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

Seniai bebuvau pas Jus, bet liepa buvo labai intensyvus ir užimtas mėnuo. Vis dar dirbu, šiek tiek nusikėlė mano išėjimo laikas iki rugsėjo. Grįžo sūnus atitarnavęs kariuomenėj. Visą mėnesį buvo sesuo grįžus iš užsienio. Buvo daug visokių reikalų tvarkymo. Vyras vis dar nedirba. Tai tiek trumpai....

QUOTE(Agrefa @ 2021 07 01, 19:57)
Ar buvo, kad įsijungtų dūmų detektorius?

Pas mus nebuvo. Bet pas tėvuką vienu metu labai pastoviai cypčiojo, tai pasirodo, kad baterija baigėsi, pakeitėm ir vėl gerai viskas

QUOTE(Sim@ @ 2021 07 01, 20:03)
kai savo namuose įtaisėte pagal LR įstatymą lieptą dūmų detektorių, pas Jus bivo kažkas iš kokios nors instancijos, jį tikrino ir pan.?

niekas netikrino

QUOTE(Agrefa @ 2021 07 02, 06:45)
Ar esat pirkę drabužių pc Lidl?

Sau - nieko nepirkus, o sūnus buvo džinsinius šortus pirkęs. labai vargina ir užknisa, kad Lidle nėra matavimosi kabinų, bent jau pas mus. O gal didesniuose yra?

QUOTE(Nastya @ 2021 07 14, 22:26)
Na, neatsibodo karščiai?

Kai būdavo apie 35 laipsnius, tai jau ir man per daug. Man patinka kokie 25 laipsniai, kai būna

QUOTE(Agrefa @ 2021 07 21, 06:11)
O jums neatsibodo įvairūs mašalai?

Atsibodo, labai daug jų visokių.

Agrefa, dėl virtuvės - liuks, įsivaizduoju, koks kaifas. Norėčiau ir aš naujos, modernios virtuvės, bet kol kas niekaip

QUOTE(errachka @ 2021 07 31, 06:23)
kokios spalvos nagučiai?

permatomu laku lakuoti

QUOTE(Agrefa @ 2021 08 01, 07:01)
Yra koks nors liūdesiukas?

Oi, daug pas mane jų - didelių ir mažesnių

QUOTE(Nastya @ 2021 08 01, 15:30)
Seniai kokį skundą rašėt?

Asmeniškai niekada nesu rašiusi jokio skundo. Dažnaiusiai visus nesklandumus iki šiol pavykdavo sutvarkyti telefonu.

Ar jau jaučiat, kad tuoj ruduo?
Man ruduo atneš daug visko: sūnus stos į Universitetą, nežinia, kaip jam seksis. Aš liksiu be darbo.
Nelaukiu šito rudens unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2021 08 01, 16:30)
Žiauriai fainai! Pati prisimenu tą jausmą, kuomet negali atsidžiaugti naujai įrengta virtuve. Kai statėmės namą labiausiai laukiau virtuvės ir miegamojo lovos  biggrin.gif
labai šviesiai rožiniai.
Į kolegės vietą ateis naujas žmogus? Gal susidraugausit taip pat  4u.gif
Pas mane jokių liūdesiukų, nenoriu prisikalbėti, bet vasara puiki.

Sveikos  mirksiukas.gif vis rečiau ir rečiau čia užsukam verysad.gif
Seniai kokį skundą rašėt? - Prieš kelias dienas, ant DEPO. Nesutiko priimti prekės atgal, tai tegul vartotojų teisės pasiaiškina. Iš vis man jų klientų aptarnavimo lygis žemiau plintuso.

Tikrai labai faina! Džiaugiuosi, kaip vaikas 🙂. Dabar toks nors ir kambary daug ką pasikeisti. Įtariu, kad taip ir bus.

Žinok, kažin, ar kažką priims. 4 metai nepriiminėja žmonių vietoj išėjusių. Nesuorantunaš tokios politikos, bet taip.yra.

Rašiau nusiskundimą prieš kokį pusmetį dėl blogai veikiančio spaudimo matuoklio. Bet tik gamintojo atstovybei. Į vartotojų teises nesikreipiau, nors labai norėjosi.

QUOTE(Alkaja @ 2021 08 02, 18:54)
Seniai bebuvau pas Jus, bet liepa buvo labai intensyvus ir užimtas mėnuo. Vis dar dirbu, šiek tiek nusikėlė mano išėjimo laikas iki rugsėjo. Grįžo sūnus atitarnavęs kariuomenėj. Visą mėnesį buvo sesuo grįžus iš užsienio. Buvo daug visokių reikalų tvarkymo. Vyras vis dar nedirba. Tai tiek trumpai....

Agrefa, dėl virtuvės - liuks, įsivaizduoju, koks kaifas. Norėčiau ir aš naujos, modernios virtuvės, bet kol kas niekaip
permatomu laku lakuoti

Ar jau jaučiat, kad tuoj ruduo?
Man ruduo atneš daug visko: sūnus stos į Universitetą, nežinia, kaip jam seksis. Aš liksiu be darbo.
Nelaukiu šito rudens unsure.gif

Tai daug visko vyksta pas jus. Sūnus į Vilnių nori išvažiuoti mokytis? Ar susitaikei širdyje, kad jis jau užaugo?
O ką dukra? Lyg mokinė dar?

Gal irgi kada sysidėlios taip, kad susitvarkysit viską. Čia pirmiausiai finansai. O tai ir yra sumkiausua dalis.

Jaučiu, kad ruduo čia pat. Kitokie rytai ir vakarai jau. O ir nuotaika jau kažkokia rudeninė. Bet vasarą jaučiau. Gal todėl, kad visą mėn.buvau tėvišjėj.

Laba,
Ar esat dabar kažką "įsikandę" irnuolat perkat iš maisto (ne iš kasdieninių produktų)?
Taip, Iš Lidl Kijevo kotletus. Labai skamūs. Kažkokia nedidelė Lietuvos įmonė gamina
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 08 01, 08:01)
Yra koks nors liūdesiukas?
Yra. Viena kolegė ruošiasi iš darbo išeiti. O ji labai charizmatiška ir komunikabili. Labai truks jos. Džiaugiamės, jei ten jai bus geriau, bet kartu ir labai liūdna


labai kažkokių ne, bet šauni kolegė irgi palieka..
QUOTE(Nastya @ 2021 08 01, 16:30)

Seniai kokį skundą rašėt? - Prieš kelias dienas, ant DEPO. Nesutiko priimti prekės atgal, tai tegul vartotojų teisės pasiaiškina. Iš vis man jų klientų aptarnavimo lygis žemiau plintuso.

Varle.lt vakar

QUOTE(Alkaja @ 2021 08 02, 18:54)
Ar jau jaučiat, kad tuoj ruduo?
Man ruduo atneš daug visko: sūnus stos į Universitetą, nežinia, kaip jam seksis. Aš liksiu be darbo.
Nelaukiu šito rudens unsure.gif

jei ne pastarieji vėsūs rytai, tada dar ne

QUOTE(Agrefa @ 2021 08 03, 10:01)
Ar esat dabar kažką "įsikandę" irnuolat perkat iš maisto (ne iš kasdieninių produktų)?
Taip, Iš Lidl Kijevo kotletus. Labai skamūs. Kažkokia nedidelė Lietuvos įmonė gamina

vis dar riešutų sviestas, "užsėdus" rimtai biggrin.gif

baltus drabužiukus iš kart skalbiat po vieno panešiojimo?-dažnu atveju ne
Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2021 08 02, 18:54)
...Grįžo sūnus atitarnavęs kariuomenėj....
---
Ar jau jaučiat, kad tuoj ruduo?
Bet blem.bački kaip greit tas laikas bėga, gi tik pamenu pergyvenai kaip jam ten seksis, o jau žiūrėk atitarnavo unsure.gif
---
Manau tai susiję su atvėsusiais orais. Dar rudens labai nejaučiu, bet ir nenoriu jausti. Nenoriu rudens, nenoriu vėl šitų ateinančių n-tųjų bangų.
QUOTE(Agrefa @ 2021 08 03, 10:01)
Žinok, kažin, ar kažką priims. 4 metai nepriiminėja žmonių vietoj išėjusių. Nesuorantunaš tokios politikos, bet taip.yra.
---
Ar esat dabar kažką "įsikandę" irnuolat perkat iš maisto (ne iš kasdieninių produktų)?
Bet tai įdomiai. Tai darbus išėjusio žmogaus išskirsto ant likusių? Nekyla nepasitenkinimas? Ar tiesiog niekas net į tai dėmesio nebando kreipti?
---
Ne, nieko tokio paskutiniu metu nėra, bet vis paeksperementuoju su naujais produktais. Tai tą nusiperku pamėginti, tai aną.
QUOTE(errachka @ 2021 08 03, 12:51)
baltus drabužiukus iš kart skalbiat po vieno panešiojimo?-dažnu atveju ne
Ir aš dažnu atveju ne.

Laba mirksiukas.gif
Ar jus iš esmės greitai priimat sprendimus ar turit viską apgalvot, su kažkuo visada pasitart ir t.t.? - Dažniausiai greitai, bet kartais, priklausomai nuo situacijos turiu su kažkuo pasitarti ir pagalvoti, bet tą darau gana greitai, todėl sprendimų priėmimas niekada neužsitęsia pas mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 03 rugpjūčio 2021 - 22:31
QUOTE(errachka @ 2021 08 03, 12:51)
baltus drabužiukus iš kart skalbiat po vieno panešiojimo?-dažnu atveju ne

Kad irgi taip. Visai baltų aš tik keletą turiu.

QUOTE(Nastya @ 2021 08 03, 23:30)
Bet tai įdomiai. Tai darbus išėjusio žmogaus išskirsto ant likusių? Nekyla nepasitenkinimas? Ar tiesiog niekas net į tai dėmesio nebando kreipti?

Ar jus iš esmės greitai priimat sprendimus ar turit viską apgalvot, su kažkuo visada pasitart ir t.t.? - Dažniausiai greitai, bet kartais, priklausomai nuo situacijos turiu su kažkuo pasitarti ir pagalvoti, bet tą darau gana greitai, todėl sprendimų priėmimas niekada neužsitęsia pas mane.

Taip, nervina. Bet čia valstybės tarnyba, tai mes pačios nieko negalim pakeisti ir įtakoti. Bet dar baisiau, kai atiduoda pabaigti išeinančių darbus. Praktiškai, viską iš naujo darai.
Vienžo, labiausiai gaila, kad kolektyvas byra.

Aš labai apmąstau viską - kas bus, jei įvyks taip. O kas, jei kitaip įvyks. Ir tai mane vargina. Vienžo, labai greitai nepriimtų sprendimų. Mėgstu paklausti ir iš šalies nuomonės. Bet sprendimą priimu tą, kuris man atrodo geriausias. Nesivadovauju aklai kito nuomone.

Laba!

Kur dedate jums nereikalingus daiktus, kurių nenaudojat? Na tokių, kaip kad lėkštės, puodukai, keptuvės, stiklinės. Na, kad ir pintinės, šviestuvai ir pan.
Atiduodu per FB grupę "ATIDUOTUVĖ VILNIUS".

Atsakyti
Laba smile.gif
Seniai jau čia buvau ax.gif Persikrausčiau jau birželį, bet vasara tai gimtadieniai, tai pas tėvus ir t.t. biggrin.gif
QUOTE(Agrefa @ 2021 06 30, 06:34)
Ar teko pasinaudoti galimybių pasu, kažkur ji rodyti?

Neteko.

QUOTE(Nastya @ 2021 06 30, 21:55)
Kai kepate kokią mėsą(ar kažką kito) ant laužo, tai ką dažniausiai? - Šašlykus, būna kepsius, burgerius mėgstam, kartais kokių vištienos kulšelių arba sparnelių, dar visada prie mėsos daržovių pagrilinam.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Sim@ @ 2021 07 01, 20:46)
šiuo metu lyja pas Jus?

Ne.

QUOTE(Agrefa @ 2021 07 02, 07:45)
Ar esat pirkę drabužių pc Lidl?

Taip.

QUOTE(errachka @ 2021 07 05, 11:39)
rytojui ką noes paplanavę?

Pasivaikščioti su šunimi, iškepti kūgelį.

QUOTE(Nastya @ 2021 07 14, 23:26)
Na, neatsibodo karščiai?

Nebuvo atsibodę.

QUOTE(errachka @ 2021 07 31, 07:23)
kokios spalvos nagučiai?

Mėtiniai.

QUOTE(Nastya @ 2021 08 01, 16:30)
Seniai kokį skundą rašėt?

Seniai.
Papildyta:
QUOTE(Alkaja @ 2021 08 02, 18:54)
Ar jau jaučiat, kad tuoj ruduo?

Tik pagal trumpėjančias dienas ir lietingus orus jaučiu, kad artėja ruduo.

QUOTE(Agrefa @ 2021 08 03, 10:01)
Ar esat dabar kažką "įsikandę" irnuolat perkat iš maisto (ne iš kasdieninių produktų)?

Taip, Urigos sūrelius.

QUOTE(errachka @ 2021 08 03, 12:51)
baltus drabužiukus iš kart skalbiat po vieno panešiojimo?-dažnu atveju ne

Irgi taip pat.

QUOTE(Nastya @ 2021 08 03, 23:30)

Ar jus iš esmės greitai priimat sprendimus ar turit viską apgalvot, su kažkuo visada pasitart ir t.t.? - Dažniausiai greitai, bet kartais, priklausomai nuo situacijos turiu su kažkuo pasitarti ir pagalvoti, bet tą darau gana greitai, todėl sprendimų priėmimas niekada neužsitęsia pas mane.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Agrefa @ 2021 08 04, 21:36)
Kur dedate jums nereikalingus daiktus, kurių nenaudojat? Na tokių, kaip kad lėkštės, puodukai, keptuvės, stiklinės. Na, kad ir pintinės, šviestuvai ir pan.

Atiduodu per atiduotuves fb. Kai krausčiausi nemažai atidaviau daiktų.

Ar šiuo metu turite pamerktų gėlių vazoje? Turiu.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 08 04, 21:36)
Kur dedate jums nereikalingus daiktus, kurių nenaudojat?
Priklauso nuo daiktų. Kai ką vežu į sodybą ir naudoju ten, būna atiduodu kažkam iš giminių ar draugų, jei niekam nereikia ar tingiu specialiai kažkam siūlyti tai irgi per atiduotuvę atiduodu arba išmetu jei netinka jau atiduot.
QUOTE(kami_ @ 2021 08 07, 14:46)
Ar šiuo metu turite pamerktų gėlių vazoje?
Turiu, daug turiu wub.gif Vyras palepino, vakar atšventėme 11 vestuvių metines bigsmile.gif

Sveikos ax.gif
Kaip jums daina Kunigunda? - kurį laiką buvo užstrigusi galvoje, nes visur ją grojo, bet jau atsibodo biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Nastya,2021 07 14, 23:26]
Na, neatsibodo karščiai? -
[/quote]
ne

[quote=Agrefa,2021 07 21, 07:11]
O jums neatsibodo įvairūs mašalai?
[/quote]
ne

[quote=errachka,2021 07 31, 07:23]
kokios spalvos nagučiai?-
[/quote]
koralinės

[quote=Agrefa,2021 08 01, 08:01]
Yra koks nors liūdesiukas?
[/quote]
kol kas tik dėl sūnaus vakcinavimo

[quote=Nastya,2021 08 01, 16:30]
Seniai kokį skundą rašėt? -
[/quote]
senai

[quote=Alkaja,2021 08 02, 18:54]
Ar jau jaučiat, kad tuoj ruduo?
[/quote]
taip

[quote=Agrefa,2021 08 03, 10:01]
Ar esat dabar kažką "įsikandę" irnuolat perkat iš maisto (ne iš kasdieninių produktų)?
[/quote]
nesu

[quote=errachka,2021 08 03, 12:51]
baltus drabužiukus iš kart skalbiat po vieno panešiojimo?-
[/quote]
taip

[quote=Nastya,2021 08 03, 23:30]
Ar jus iš esmės greitai priimat sprendimus ar turit viską apgalvot, su kažkuo visada pasitart ir t.t.? -
[/quote]
visaip būna

[quote=Agrefa,2021 08 04, 21:36]
Kur dedate jums nereikalingus daiktus, kurių nenaudojat?
[/quote]
išmetu

[quote=kami_,2021 08 07, 14:46]
Ar šiuo metu turite pamerktų gėlių vazoje?
[/quote]
šiuo metu ne

[quote=Nastya,2021 08 08, 21:28]
Kaip jums daina Kunigunda? -
[/quote]
išgirdus - vimdo


LABA VAKARA 4u.gif
Atsakyti