Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Lapkričio pupsiai!

Sveikos! 

Man ir idomu, jei skaudėti skrandį and angliuka galima?  :hmm: 

O sakykit kaip jums su svoriu? Blogumas baigesi, valgau beveik viską ir jaučiu greit pradės svoris augt. Nors Nlb norėtųsi priaugti daug...

Atsakyti
QUOTE(TukasEd @ 2018 06 22, 08:20)
O sakykit kaip jums su svoriu? Blogumas baigesi, valgau beveik viską ir jaučiu greit pradės svoris augt. Nors Nlb norėtųsi priaugti daug..

Man irgi kai blogumas baigėsi, pradėjo augti, dabar tiksliai nežinau kiek, nesisvėriau. Bet nėra visvien taip, kaip su pirma buvo, kad valgiau viską non stop, valgau po ne daug, gal tik dažniau 4u.gif
Atsakyti

Labukas visoms. Aš geriau angliukus kai viduriavau, tikrai kad galima. Skaiciau kad ir nospa galima...bet geriau paklausti daktares. 

Vakar po skrydzio man buvo taip bloga :( galva skaudejo, galvojau kar plys. Vyras jau i ligonine norejo vezti. Isgeriau puse paracetamolio. Uzmigau apie 7 vakaro, o atsibudau tik ryte po 7 val :) isgeriau vandens-isvemiau viska. paskui pasidare  daug geriau. nuvaziavau pati pridaviau tyrimus, antradieni pas daktare keliauju. 

Per atostogas priaugau 1,5 kg. Manau gerai:) nes iki siol svoris visai neaugo... nukrito ir stovejo vietoj. 

Jau pradejau jausti judesiukus, jau kartais net vizualiai matosi  :wub: 

Atsakyti

Na angliukai ne nuo skausmo sakyciau, nors savitaiga gali suveikti :) pades nuo visu lygu :)

Man svoris auga, auga, auga... Valgyt norisi labai, tai stengiuos skrandi apgauti su vaisiais arba salotom, bet ne visada iseina :D

Jau pradejau jausti kutenima is vidaus, tai jau kruopa kibina mamyte  :rolleyes: 

Oras toks nemalonus, prie miego traukia, bet deja reikia dirbti  :oh:​ 

Atsakyti
Aš irgi jau jaučiu lengvus plezdenimus, judesiukus wub.gif fainas jausmas labai wub.gif
Atsakyti

Mergaites, kokius vitaminus dabar geriat?  :hmm: pasibaige mano parveztiniai vitaminai kaip savaite, o musu vaistinese neisirenku  :ax: Kazkaip nelabai atsiliepia apie elevit vitaminus, kuriuos anksciau taip girdavo.

Beje gal kas bande purskiama magni -Oiledexin firmos? Si ryt pabudau ir taip ranka suspaude meslungis, reik susiimti su vitaminais   :( 

Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2018 06 24, 08:41)
<p>Mergaites, kokius vitaminus dabar geriat?  hmm.gif pasibaige mano parveztiniai vitaminai kaip savaite, o musu vaistinese neisirenku  ax.gif Kazkaip nelabai atsiliepia apie elevit vitaminus, kuriuos anksciau taip girdavo.</p><p>Beje gal kas bande purskiama magni -Oiledexin firmos? Si ryt pabudau ir taip ranka suspaude meslungis, reik susiimti su vitaminais   verysad.gif </p>

Kolkas negeriu nieko, kadangi tyrimai geri, tai su daktare sutarėm, kad kol sezonas vaisiai uogos daržovės suteiks man visko. Paskui jau matysim. Jei kažko trūksta manau tada tikrai pavartot geriau.
Pirmą kartą kai laukiausi gėriau Elevit. Magnio nesu gėrus niekad, čia kai mešlungis traukia reikia?
Atsakyti

Aš geriu dabar tik magnį. Nes man sukieteja gimda, pilvas kaip akmuo kartais buna. Nevisas o gimdos apacia. Per pirma neštuma dar geriau geležį, nes jo buvo trukumas, hemoglobinas krito. 

Dabar eisiu daktare žiures reikia man ko ar ne. Bet magni liepe gerti kas ryta. 

Atsakyti

Mergaites, kokius vitaminus dabar geriat?  :hmm: pasibaige mano parveztiniai vitaminai kaip savaite, o musu vaistinese neisirenku  :ax: Kazkaip nelabai atsiliepia apie elevit vitaminus, kuriuos anksciau taip girdavo.

Beje gal kas bande purskiama magni -Oiledexin firmos? Si ryt pabudau ir taip ranka suspaude meslungis, reik susiimti su vitaminais   :(

Net nesu girdejus apie toki magni, paskaitysiu :) Nes diasporalis man nelabai skanus. 

Atsakyti
QUOTE(Fiesta10 @ 2018 06 24, 09:59)
<p>Aš geriu dabar tik magnį. Nes man sukieteja gimda, pilvas kaip akmuo kartais buna. Nevisas o gimdos apacia. Per pirma neštuma dar geriau geležį, nes jo buvo trukumas, hemoglobinas krito. </p><p>Dabar eisiu daktare žiures reikia man ko ar ne. Bet magni liepe gerti kas ryta. </p>

Magnio irgi nesu gerus niekad, įdomu nuo ko čia priklauso tie visi gimdos kietėjimai? Man būdavo, bet jau paskutiniais mėnesiais, kiek pamenu.
Atsakyti

O as va savaite jau nebevartuoju vitaminu, ir pradejau jausti vel nugara. Pries pastojant buvo uzdegimas, tai liepe vartot vitB ir palengvejo. O dabar turbut burbuliukas sugeria ka gali, nes ir nugara vel pradejo skaudet ir oda sausa pasidare... Su vaisiais ir darzovemis matyt negaunu viskuo kiek reikia.

Atsakyti

Aš taip pat nieko nevartoju. Man rekomendavo tik vitamina D gerti visa nėštumą. 

As taip pat jaučiu lyg gimda kieta butų. Bet neminėjau akuresei. Nėštumo pradžioj gerdavau magni nes tempdavo apačia labai. Bet nustojau nes sakė pagal kraują nereikia jokių vitaminų. 

Tai va idomu ar nepakenktu jei pagerciau magni?

Atsakyti