Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Lapkričio pupsiai!

Labas rytas 4u.gif
gal kurią irgi kamuoja veido spuogai? O gal kaip tik džiaugiatės švytinčia gražia oda? smile.gif
Aš tai jaučiuosi, kaip paauglė. tiksliau paauglystėj taip net nebuvo blink.gifbiggrin.gif

A kartais ne mergaite bus pas tave? Visa grozi suvalgo :) 

O siaip veido oda man su dukra buvo nekokia. Siaip esu linkusi spuogotis, o su dukra dar padedejo. Si kart veidas svaresnis tapo nei iki nrstumo , bet nugara kazkaip spuogotis pradejo. Aj dar su siuo nestumu pirma kart man ant veido atsirado pigmentenes demes. :oh:​ 

Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2018 06 29, 16:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="72140650" data-time="1530248420"><div><p>Labas rytas vartotojo įkelta nuotrauka
gal kurią irgi kamuoja veido spuogai? O gal kaip tik džiaugiatės švytinčia gražia oda? vartotojo įkelta nuotrauka
Aš tai jaučiuosi, kaip paauglė. tiksliau paauglystėj taip net nebuvo vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>A kartais ne mergaite bus pas tave? Visa grozi suvalgo smile.gif </p><p>O siaip veido oda man su dukra buvo nekokia. Siaip esu linkusi spuogotis, o su dukra dar padedejo. Si kart veidas svaresnis tapo nei iki nrstumo , bet nugara kazkaip spuogotis pradejo. Aj dar su siuo nestumu pirma kart man ant veido atsirado pigmentenes demes. doh.gif​ </p>

Nežinau dar kas bus, bet su dukra kai laukiausi tai oda plaukai nagai buvo beveik idealūs. Tai suprask kaip nori biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif
gal kurią irgi kamuoja veido spuogai? O gal kaip tik džiaugiatės švytinčia gražia oda? smile.gif
Aš tai jaučiuosi, kaip paauglė. tiksliau paauglystėj taip net nebuvo blink.gifbiggrin.gif

Visus pirmus 3 menesius buvo baisiau net paauglysteje :D Dabar lyg ir geriau, nors siaip oda blogesnes busenos nei pries nestuma. Bet vel gi, kadangi Kipre gyvenu, tai idegiau per siuos menesius, gal tai padejo kazkiek :P 

Atsakyti
Sveikos, as visai pamirstu uzeiti smile.gif smakras spuoguojasi, kaklas ir nugara. bet pas mane ne mergaite. Buvau antram scane tam didesniame, ilgai ziurinejo, kol kas viskas gerai sako. Tai del priscos nepergyvenu. Pasake lyti - berniukas 4u.gif as nepaneigsiu labai su vyru norejome mergaites, matyt tokia kaip svajone. viena isdykeli jau turime, tai bus broliai. As net asarojau vakare, kad neturiu nei seses, neturesiu ir mergaites. Ir busiu anyta pramanyta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosali @ 2018 07 01, 22:21)
Sveikos, as visai pamirstu uzeiti  smile.gif  smakras spuoguojasi, kaklas ir nugara. bet pas mane ne mergaite. Buvau antram scane tam didesniame, ilgai ziurinejo, kol kas viskas gerai sako. Tai del priscos nepergyvenu. Pasake lyti - berniukas 4u.gif  as nepaneigsiu labai su vyru norejome mergaites, matyt tokia kaip svajone. viena isdykeli jau turime, tai bus broliai. As net asarojau vakare, kad neturiu nei seses, neturesiu ir mergaites. Ir busiu anyta pramanyta.  4u.gif

Nepergyvenk, svarbiausia, kad vaikutis būtų sveikas 4u.gif Na o mergytė gal dar laukia ateity rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

Gyva aš smile.gif klausykit, pagalvojau, gal FB būt lengvia bendraut? Sukurčiau uždarą grupę, kur postus tik grupės narės matytų, galėtume dalintis nuotraukom pilvelių ir apart čia esančių kitų ten nebūtų. Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Multti @ 2018 07 03, 10:02)
Sveikos!

Gyva aš smile.gif klausykit, pagalvojau, gal FB būt lengvia bendraut? Sukurčiau uždarą grupę, kur postus tik grupės narės matytų, galėtume dalintis nuotraukom pilvelių ir apart čia esančių kitų ten nebūtų. Ką manot?

aš už thumbup.gif jei tik būtų daugiau norinčių ax.gif
Atsakyti

Aš irgi už :) 

Atsakyti
Panos, kurios už, tai tada surašykit man asmeninėm žinutėm savo vardus, sukursiu uždarą mūsų grupę FB ir bendrausim! Snagiau, saugiau biggrin.gif
Atsakyti

Man irgi tinka  :nestuke 

Skanas tik 10 d, vyras labai laukia berniuko, as kaip ir irgi noreciau kad sesute turetu broliuka  :rolleyes:  tad turbut bus truputi nusiminimo ir man, jei pazades mergyte :rolleyes:​ 

Atsakyti
Nuuuu, kur daugiau? biggrin.gif
Atsakyti

Labuka, jungiuosi prie jusu ;) terminas Lapkricio 21diena :) 

Atsakyti