Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Gavau ats, tai 521,7. Kaip suprantu 2-4 nėštumo savaitės bigsmile.gifdabar sakė po trijų dienų kartot... kaip suprantu, turi augti skaičius, tada bus ok? bigsmile.gif
taip raižo ištisai pilvą... kad tik ten gerai tvirtintųsi...

Sveikinimai  :D  :nestuke  :4u:​ 

O pilvą raižo kaip per mm, pilvas neišpūstas, nėra taip, kad dauguma produktų ėmė netikti?  :) 

Kada turėjo būti paskutinės mm, kiek pagal mm jau savaičių? Iš patirties pasakysiu, kad hcg ne visoms parodo kiek nėštumui savaičių - mano keliom dienom vėluojant jau 1000 buvo ir tik 4 sav., nors tokie skaičiai 5-6 būna  :) 

Aš tai po dviejų dienų kartočiau, nes dvigubėja kas dvi dienas, po trijų dienų gali būti sunku pasakyti ar dieną prieš buvo padvigubėjimas  :) 

Atsakyti

Kisulita na jau matosi stipriai puzelis :nestuke  :wub:​ 

Na dar tik 16 sav., tai jau matyti, bet nežinant tai dar nepastebėsi, atrodo, kad tiesiog pastambėjau  :D​ 

Atsakyti

Kisulia,gal tu žinai kada per echo kažka jau pamato?

Puslytę tai jau anksti mato, apie 4,5-5 sav., tai tokiu metu jau matytų ar vietoje įsitvirtinę  :) 

Apie 5,5 sav. vidury jau gali ir pati žirniuką matyti, 6 sav. jau ir širdutė turėtų girdėtis  :wub:  

Yra teigiama, kad prie 2 tūkst. hcg jau turi matytis per echo vaisius, bet pas mane buvo 12 tūkst. ir matė tik tuščią puslytę, o vaisiaus dar nebuvo matyti, tai ne visom pasitvirtina, nes pas kai kurias natūraliai aukštas hcg, pas kai kurias jis žemas, tai geriausia pagal paskutines mm orientuotis, o jeigu žinoma O diena, tai iš vis puiku  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 05 01, 20:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="nebezinau:)" data-cid="72087491" data-time="1525100830"><div><p>Gavau ats, tai 521,7. Kaip suprantu 2-4 nėštumo savaitės vartotojo įkelta nuotraukadabar sakė po trijų dienų kartot... kaip suprantu, turi augti skaičius, tada bus ok? vartotojo įkelta nuotrauka
taip raižo ištisai pilvą... kad tik ten gerai tvirtintųsi...</p></div></blockquote><p>Sveikinimai  biggrin.gif  nestuke.gif  4u.gif​ </p><p>O pilvą raižo kaip per mm, pilvas neišpūstas, nėra taip, kad dauguma produktų ėmė netikti?  smile.gif </p><p>Kada turėjo būti paskutinės mm, kiek pagal mm jau savaičių? Iš patirties pasakysiu, kad hcg ne visoms parodo kiek nėštumui savaičių - mano keliom dienom vėluojant jau 1000 buvo ir tik 4 sav., nors tokie skaičiai 5-6 būna  smile.gif </p><p>Aš tai po dviejų dienų kartočiau, nes dvigubėja kas dvi dienas, po trijų dienų gali būti sunku pasakyti ar dieną prieš buvo padvigubėjimas  smile.gif </p>

kisulia ačiū wub.gif

Taip, raižo kaip per mmm arba taip kaip kad jos turėtų tuoj tuoj ateiti.. bet kaip jau esu rašiusi tiek su tuo raižymu ir pūtimu tame bėda, kad aš senai vargstu su žarnynu, turiu žiūrėt ką valgau, kada valgau ir pan. Tai įvairūs diegliai man jau ne naujiena.. pirmadienį stipriai draugavau su wc...gal tas ir išaukė skausmus.. bet tie skausmai daugiau ne kaip žarnų, o vat būten tie mmm... pagulėjus nurimo.. šiandien tik ryte kažkaip suskaudo dešinį šoną,o daugiau ne.. unsure.gif
Jei ne nėštumas, tai planavau darytis maisto netoliaravimo testą..kadangi, kaip minėjau, paskutines savaites arba intensyviai draugauju su wc..arba ir savaitėm ten galiu nenueit.. unsure.gif kolkas kažkokių spec.maisto atžvilgiu nejaučiu.. tik tiek, kad kažkaip nežinau ko noriu..noriu, bet neaišku ko.. arba tiksliau žinau kad reik valgyt tai ir valgau 4u.gif
Man klinikoje sakė ateit po trijų dienų..bet gal tikrai rytoj nueit? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kisulita @ 2018 05 01, 21:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="nebezinau:)" data-cid="72087941" data-time="1525162941"><div><p>Kisulia,gal tu žinai kada per echo kažka jau pamato?
</p></div></blockquote><p>Puslytę tai jau anksti mato, apie 4,5-5 sav., tai tokiu metu jau matytų ar vietoje įsitvirtinę  smile.gif 
</p><p>Apie 5,5 sav. vidury jau gali ir pati žirniuką matyti, 6 sav. jau ir širdutė turėtų girdėtis  wub.gif  </p><p>Yra teigiama, kad prie 2 tūkst. hcg jau turi matytis per echo vaisius, bet pas mane buvo 12 tūkst. ir matė tik tuščią puslytę, o vaisiaus dar nebuvo matyti, tai ne visom pasitvirtina, nes pas kai kurias natūraliai aukštas hcg, pas kai kurias jis žemas, tai geriausia pagal paskutines mm orientuotis, o jeigu žinoma O diena, tai iš vis puiku  4u.gif​ </p>

Ciklas mano nereguliarus.. tai nežinau ar tikslu pagal mmm skaičiuot. Paskutinės mmm buvo kovo 14 d. trukmė visad mano ne trumpesnė nei 30 d. Pagal skaičiuokles, tai 7 savaitė turėtų būti.
Vat dėl tų buvusiu skausmų ir norėtųsi apsilankyti pas ginę.. kad pasižiūrėtų..
gal ryt pasidaryt hcg, o tada 4 dienį bandyt kur nors privačiai unsure.gif 4u.gif
Gal Vilnietės, kas nors patarsit. kokią ginę gal gerą žinot? bigsmile.gif
Atsakyti

Oi mergitos pripliurpėt  :P mano diena visa saulėje tai sėdžiu raudona visa  :D 

Hal kažkaip noriu dar palaukt  nt kt sav kartosiu arba šios gale ..o tau linkių ryškaus ryt  :4u:  pykinimas yra banguotas miegelio noriu daug bt 37.2 -37 bet po O visada laikosi iki mm ne rodiklis 

Atsakyti

Nebežinau  :4u:  :4u: laikykis gal pratinasi gimda gal...

Atsakyti

Motiejau, nebezinau, eiksekit i nauja tema :) 

Atsakyti