Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Niekada nebuna vien tik gerai, ar vien tik blogai. Tos nuomones irgi yra toks dalykas... Nes kaip yra visokiu gydytoju, taip yra ir tokiu pacientu... Mano aplinkoj tikrai nemazai gydytoju, tai ir istoriju atitinkamai. Ir dar galioja tas dalykas, jog vienas gydytojas, kaip tas saukstas deguto medaus statinej...
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2018 05 21, 16:08)
Niekada nebuna vien tik gerai, ar vien tik blogai. Tos nuomones irgi yra toks dalykas... Nes kaip yra visokiu gydytoju, taip yra ir tokiu pacientu... Mano aplinkoj tikrai nemazai gydytoju, tai ir istoriju atitinkamai. Ir dar galioja tas dalykas, jog vienas gydytojas, kaip tas saukstas deguto medaus statinej...

pritariu 4u.gif mano klasiokių ne viena į mediciną nuėjo.. tai istorijų irgi visokiausių. Bet visumoj LT medicina..tikrai juda geryn 4u.gif
Atsakyti

Merginos, nuo kada reikia pradėti lankyti tuos mokomuosius kursus nėščiosioms?  :hmm:  Internete kažkaip nerandu info, tai gal nuo bet kada  :D​ 

Atsakyti

Nuo bet kada, bet manau kuo vėliau tuo geriau - nespesi pamiršti visko ;)

Atsakyti

Nezinau kas ten auksinio buvo bet mes neparsivezem nieko :) o del prakirpimo tai abu kartus ispejo, nes plysimai butu blogiau. 

Na as labai patenkinta likau ir nesiskundziu :)

Jau seniausiai įrodyta, kad kirpimas reikalingas tik extra atvejais, o plyšimai - dažniausiai dėl netikusios personalo "pagalbos". Stumti pvz nereikia išvis, gimdos raumenys patys atlieka darbą. Gimdyti ant nugaros irgi. Aišku, kiekviennam savaip, bet aš turiu alergiją nekompetetingam med personalui ir dėl jų klaidų nesiruošiu kęsti skausmą ar turėti gimdymo traumų :). Kam kankintis, jeigu galima to išvengti? 

Atsakyti

Savo reikia tureti, bet nu man jie puikiai issiskalbe, palikau kitam gimdymui 

Rimtai??? 😍

Atsakyti

Aš labai panašiai kaip Jefimija turiu mažai kantrybės neapsišvietusiems daktarams ar tiesiog tinginiams ar tiesiog darantiems kaip jiem patogiau. Turėjau daug labai skaudžios patirties. Žinoma, kad nėra absoliučiai visi tokie, niekada tikrai taip negalvojau, bet važiuoji gimdyti ir turi vos ne melstis, kad tik ant gerų užtaikyti 😂

Visose šalyse yra trūkumai sveikatos priežiūros sistemose, aš galėčiau ir apie SE romanus rašyt :) bet kas liečia bendravimą su pacientu, tai žinokit kaip dangus ir žemė :) kompetencija jau kitas dalykas :)

Ir dėl kirpimų pritariu, tai žymiai daugiau žalos nei naudos. Jei galva sugeba pralysti pro dubens kaulus jų nesulaužydama, tai kodėl iškart reikia kirpti tuos minkštus audinius? Daktarai jau kaip kokie pranašai nustato odos būklę, jos elastingumą ir gebėjimą temptis? Galvytė juk minkšta, paslanki ir jei audiniai ir praplyšta, tai tik ten kur jie ploniausi, o kai kerpa, kerpa jau ir storesnius, plius gijimas tokio kirpimo yra ilgesnis :) info kiek tik nori, bet kiekvienas pasirenka kaip jam yra patogiau :) svarbiausia jaustis gerai ir saugiai gimdant, jei tai su daktarų priežiūra tebūnie :)

Atsakyti

Va butent. Svarbiausia buvo mamos istorijoj, kad svetimkuniu nepriima. Ir be jokio leidimo cerkstelejo, nepamenu kiek sake siuliu buvo, bet daug. Ir negijo, viskas puliavo ir tt. Kai gimde sese Tyzenhauzuose, paprase jokiu kirpimu, sake, kad gali plyst - sako kaip bus taip bus. Tai vos itruko ir ten sake pusantros siulytes tereikejo ar kazkas pns ir sugijo momentaliai. Tai ka as zinau. Man irgi atrodo, kad musu kunai tokie yra. Aisku, buna anomaliju, buna perskirta makstis ir tt - tada ziuri kada tikrai kirpt reikes, ar CP, bet jeigu viskas ok, tai kam ten papildomai zalot? Cia tas pats kaip su tais sokinejimais ant pilvo alkunem kad "isgimdytu". Kiek jau suzalotu vaikiuku taip...

Atsakyti

Plyšimai gyja geriau nei kirpimas. Nebent plyšimas ketvirtos stadijos, tada geriau kirpti šiek tiek. Bet tokie atvejai labai reti. 

O apie procedūras be moters sutikimo ar dar blogiau kai moteris sako ne aš net nepradėsiu kalbėti, nes niekad nebaigsiu. Jeigu kas sukištų pirštus į mano kūno ertmes be mano sutikimo, tai būtų išprievartavimas. O gimdykloje matai normali praktika. 

Atsakyti

Rimtai??? 😍

Rimtai :D 

Jau seniausiai įrodyta, kad kirpimas reikalingas tik extra atvejais, o plyšimai - dažniausiai dėl netikusios personalo "pagalbos". Stumti pvz nereikia išvis, gimdos raumenys patys atlieka darbą. Gimdyti ant nugaros irgi. Aišku, kiekviennam savaip, bet aš turiu alergiją nekompetetingam med personalui ir dėl jų klaidų nesiruošiu kęsti skausmą ar turėti gimdymo traumų :). Kam kankintis, jeigu galima to išvengti? 

Na nesigincysiu :) nelaikau tai traumos, va jei plysciau belekaip tai ir trauma butu. O del gimdymo nieks juk ir neliepia gulint gimdyt, as pasirinkau kaip noriu ir tiek, tas pats ir del stumimo nenori nestumk :) as norejau kad viskas greiciau judetu tai ir stumiau :)

Atsakyti

Dažniausiai dėl ko plyšta, tai kai kūnas nespėja prisitaikyti, o tai būna skatinant, tada viskas labai greit ir skausmai, ir plyšimai. Jau kartą pasiskatinus, be daktarų įsikišimo sunku po to :( Aš čia apie bendras tendencijas aišku, ne 100% atvejų :)

Dar kas man baisu kai sako, kad oj pažiesim kiek atsivėrė, o tuo pačiu ten krapšto ir kitaip kišasi į procesą be gimdyvės žinios, moterims tenka skausmo agonijose kankintis po to :( 

Man ryt pas akušerę, tai aš jau kovai nusiteikus, nes ji labai nori mane skatinimui siųsti. Be skano nenoriu jokių skatinimų :( išvis nenoriu net eit ten, ryt žada 29 karščio kaip tik laikas per pietus 😫😫😫

Atsakyti

Aj dar žinot tokį bajerį, kad būna susiūna tyčia šiek tiek daugiau nei reik? Atseit, kad vyram būtų maloniau.. Kaip jaustis tokiais atvejais? 🙈

https://www.healthli...not-just-myth#2

Atsakyti