Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Man atrodo labai daug kas dar priklauso nuo pacios elgesio, nes tikrai kai kurios buna nuvaziuoja su karuna ir vos ten jom ne sikutes buciuot reikia. Man antakalnyje abu gimdymus buvo super personalas, o ir pati karuna namie palikau :D

Oj, aš tai jokių karūnų neturiu, tik šiaip neramu, pirmas gimdymas, pirmas vaikas, tai norisi kantresnio personalo  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 06 birželio 2018 - 13:46

Dėl jūros gėrybių ne tik turi žiūrėti, ar apdorota, ar ne, bet ir pasidomėti, ar konkrečiuose gyviuose nelinkę kauptis per daug sunkiųjų metalų, jodo ir pan. 

Atsakyti

Naudojau ir galiu rekomenduoti Mama Mio. Vartojau ir sviestą, ir aliejuką. Galiu rekomenduoti, nes neturiu nė vienos strijos. O buvau susitaikiusi, kad turėsiu, nes mama yra jų išvagota, o odos sandarą ir išvaizdą turim identišką.

Atsakyti

Užsisakiau miegojimo ir maitinimo pagalvę Zappy, tikiuosi, kad bus patogus dalykas  :D 

Atsakyti
Mano "makaronas" atejo nesenai, tai va pirma naktis kaip pratinaus. Nezinau, ar patinka, ar noriu sviest per langa :D
Atsakyti

Sveikos, na pagaliau prisiduodu :) birželio 3 gimė mum dukrytė :) didoka tokia 4190 g, 52 cm. Gimdymas labai ilgas ir labai sunkus buvo ir kraujo daug netekau, bet kai išsitraukiau pati mažę ir gulėjom kartu, tai jau nieko neberūpėjo man :) po valandžiukės kokios jau ir valgė mamos skanėstus 😂

Beje, gimdyt poza buvo lengviausia ant nugaros viena koja atsirėmus į kojos laikyklį, kitą pati laikiau. Buvau 2 paras nemiegojus, neturėjau jėgų visai kitaip, nors bandėm įvairias pozas. Personalas buvo nerealus, atsižvelgė į visus mano norus, net juodžiausiom mano silpnumo akimirkom nedarė ko iš pat pradžių nenorėjau 😂 džiaugiuos, kad turėjau dulą, nes per kai kuriuos sąrėmius galėjau ištverti pasikabinus ant rankų, vienas MB nebūtų to ilgai traukęs :)

na ką dabar skaičiuko ir crazy bee eilė 💪👏

Atsakyti

Man kažkokios juodos dienos užėjo, žiauriai nėra nuotaikos, vis suirzusi...  :unsure:  Ir vis jaudinuosi ar viskas gerai mažąjam, nes judesiukus jaučiu tik kai ramiai guliu, bet kai sėdžiu visą dieną darbe nejaučiu, tai vis jaudinuosi  :oh: Po nesėkmingo vieno nėštumo dabar vis dar baisu, turbūt nurimsiu tik kai pagimdysiu  :unsure:

Nenurimsi, nenurimsi.... :D kai gims leliukas-tada naktim nemiegosi,klausysi ar kvėpuoja...nervuosies jei nemiega, nervuosies, jei per ilgai miega, diegliai, dantys....ir t.t.  :D 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
saykit, kada pasisakėte darbe? Kiek buvo savaičių? bigsmile.gif
svarstau kada pasisakyt.. man dabar 13 sav. nestuke.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif
saykit, kada pasisakėte darbe? Kiek buvo savaičių? bigsmile.gif
svarstau kada pasisakyt.. man dabar 13 sav. nestuke.gif

Laba. Man teko pasisakyt labai anksti. Darbe seniai zinojo, kad labai laukiam. O vos pamaciu II prasidejo dideli skausmai ir iskart isejau i biuleteni, tai ir pasakiau kodel. 

Atsakyti

Sveikos 4u.gif
saykit, kada pasisakėte darbe? Kiek buvo savaičių? bigsmile.gif
svarstau kada pasisakyt.. man dabar 13 sav. nestuke.gif

Kaip tik 13os ir sakiau, po skano pas genetikę ir kraujo rezultatų kad viskas ok

Nenurimsi, nenurimsi.... :D kai gims leliukas-tada naktim nemiegosi,klausysi ar kvėpuoja...nervuosies jei nemiega, nervuosies, jei per ilgai miega, diegliai, dantys....ir t.t.  :D 

Va va su tuo kvepavimu tai tikrai. O kad ilgai miega aš jau nepergyvenu, žindymas įsivažiavęs tai naktį pamiegam ilgiau :)

Atsakyti

Mano "makaronas" atejo nesenai, tai va pirma naktis kaip pratinaus. Nezinau, ar patinka, ar noriu sviest per langa :D

Mes tai "bananu" vadinam, tai dabar kai nėštumas didesnis, tai tikrai patogu  :D  Iš pradžių tai buvo pagalvę kojom pasidėti :D

Atsakyti

Sveikos, nėštukės!!! Hold on-aš dar NE. 😄

Tik norėjau pasakyti, kad jau pradėjom IVF dublį2 (dublis 1buvo, kai suzinojau, kad histero reiks daryt). Tai zodziu, visos spaudziat kumscius ir viska imanoma. 

As cia ilindau, nes visas pazistu ir visos pazista maneeee ( cia kaip tam multike "Medziokles sezono atidarymas")

Zodziu, esu labai pozityviai nusiteikus-gal jau ateis svente ir musu kiema, o jei ateis, butinai čia sedesiu:) :bis​ 

Atsakyti