Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

QUOTE(Ceroc @ 2018 07 31, 04:10)
<p>Sveikos, nėštukės!!! Hold on-aš dar NE. 😄</p><p>Tik norėjau pasakyti, kad jau pradėjom IVF dublį2 (dublis 1buvo, kai suzinojau, kad histero reiks daryt). Tai zodziu, visos spaudziat kumscius ir viska imanoma. </p><p>As cia ilindau, nes visas pazistu ir visos pazista maneeee ( cia kaip tam multike "Medziokles sezono atidarymas")</p><p>Zodziu, esu labai pozityviai nusiteikus-gal jau ateis svente ir musu kiema, o jei ateis, butinai čia sedesiu:) bis.gif​ </p>

Spaudžiam kumščius 4u.gif 4u.gif 4u.gif ploja.gif
Atsakyti

O wow kaip smagu, rašyk kaip sekas procesas, bus nekantru sekti :) laikom kumščius! 

Atsakyti

Ceroc- laikom kumscius kad pasisektu!!!

Atsakyti

Ceroc, kaip sekasi? :)

Atsakyti

Sveikos, nezinau, ar prisiminsite mane is planuojanciu temos, nes po 3 persileidimo ten taip ir nebegryzau...

Taciau dabar 4 nestumas, kuris tikiuosi bus sekmingas, nes jau pasiekiau 9 savaite, du kartus maciau plakancia sirdute  :wub: 

Atsakyti

Prisimenam! Laikom kumstukus - viskas bus gerai :) Kaip jautiesi?

Atsakyti

Prisimenam! Laikom kumstukus - viskas bus gerai :) Kaip jautiesi?

Dviprasmiska savijauta - labai dziaugiuosi nestumu, bet gulimas rezimas, pilvo/nugaros skausmai neleidzia dar pilnai isijausti ir atsipalaiduoti.

O visa kita kaip ir priklauso: pykinimas, vemimas, maistas nedziugina ir visi kvapai erzina  :D 

Kaip tu laikaisi? :)​ 

Atsakyti

Sveikinimai!! Kaip smagu dėl tavęs  :wub:  :wub:  kaip kitos nestukes laikosi? Tyla temoje.. 

Man jau 34 savaitės, laikas lekia nežmonišku greiciu :blink:​ 

Atsakyti

Dviprasmiska savijauta - labai dziaugiuosi nestumu, bet gulimas rezimas, pilvo/nugaros skausmai neleidzia dar pilnai isijausti ir atsipalaiduoti.

O visa kita kaip ir priklauso: pykinimas, vemimas, maistas nedziugina ir visi kvapai erzina  :D

Kaip tu laikaisi? :)​ 

Labai suprantama, kad sunku atsipalaiduoti :)

As irgi neatsipalaiduoju. Tuoj bus 28 savaites, o vis dar laisvalaikiu pavemiu, svoris kyla sunkiai (per pirmus 4-5men numeciau apie 5kg), o dabar prisijunge pakraujavimai, tai paranoja kabinasi, kad o jei anksciau pagimdysiu ir tt. Bet cia jau turbut naturalu, paskui bus "o kaip seksis gimdyt", tada "ar ne per ilgai miega", galu gale - "kur tas mano vaikas, kada gris is vakarelio" :)

Cioliene, tai jau visai nedaug liko :) Joooa, tas laikas zaibiskai bega. Sustoja tik kai tenka su tuliku bendraut :D

Atsakyti

Sveikinimai!! Kaip smagu dėl tavęs  :wub:  :wub:  kaip kitos nestukes laikosi? Tyla temoje.. 

Man jau 34 savaitės, laikas lekia nežmonišku greiciu :blink:​ 

Aciu :4u: 

Tikrai tyli temute, matyt visos pilvo gyventojais rupinasi :) 

Pavydziu tau laiko lekimo, nes man dienos tik slenka :D  Ar jau viska susiruoset naujam seimos nariui?

Labai suprantama, kad sunku atsipalaiduoti :)

As irgi neatsipalaiduoju. Tuoj bus 28 savaites, o vis dar laisvalaikiu pavemiu, svoris kyla sunkiai (per pirmus 4-5men numeciau apie 5kg), o dabar prisijunge pakraujavimai, tai paranoja kabinasi, kad o jei anksciau pagimdysiu ir tt. Bet cia jau turbut naturalu, paskui bus "o kaip seksis gimdyt", tada "ar ne per ilgai miega", galu gale - "kur tas mano vaikas, kada gris is vakarelio" :)

Cioliene, tai jau visai nedaug liko :) Joooa, tas laikas zaibiskai bega. Sustoja tik kai tenka su tuliku bendraut :D

Laikykis :4u:  O del kokios priezasties tau pakraujuoja?

O del nuogastavimu, tai man atrodo, kad kaip tu ir sakai, dabar ju visada bus vienokiu ar kitokiu.

Atsakyti

Dviprasmiska savijauta - labai dziaugiuosi nestumu, bet gulimas rezimas, pilvo/nugaros skausmai neleidzia dar pilnai isijausti ir atsipalaiduoti.

O visa kita kaip ir priklauso: pykinimas, vemimas, maistas nedziugina ir visi kvapai erzina  :D

Kaip tu laikaisi? :)​ 

Laikykis! As pradzioje gavau irgi gulima rezima, nes skaudejo baisiai. O dar prg pakrites buvo, tai panika didiziule buvo. Bet va, mano kruopytei jau daugiau kaip menesis 😍

Atsakyti

Laikykis! As pradzioje gavau irgi gulima rezima, nes skaudejo baisiai. O dar prg pakrites buvo, tai panika didiziule buvo. Bet va, mano kruopytei jau daugiau kaip menesis 😍

Labai dziaugiuosi del taves!!! :yahoo: 

Ar labai bemieges naktys?

Mano skausmai nera baisus, bet jie beveik nuolatiniai. O prg pradzioj irgi krito, bet tada israse 2 savaitem utrogestano arklio doze, o dabar jau 2 savaites kaip duphastona geriu. Labai tikiuosi, kad sikart ir man pasiseks :rolleyes: 

Atsakyti