Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

QUOTE(Oceanica @ 2018 05 17, 00:02)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Vilnietė, gydytojos afišuot nenoriu, tai PM parašiau  mirksiukas.gif  man dabar ginė davė nurodymą, bet ir užrašė kaip siuntimą, tai pas stomatologą, kad parašytų, jog dantys sveiki, o jeigu ne, tai kad tvarkytų, taip pat ir pas šeimos gydytoją dėl bendros apžiūros. Tai aš dar kaip ir nebuvus pas šeimos gydytoją, o tu pas ginę jau buvai?  rolleyes.gif​ </p>



QUOTE(Oceanica @ 2018 05 17, 00:18)
Su pirmu irgi tas pats buvo, neatitiko. Ir terminus nustatė pagal echo, pagal tai koks realus vaikučio laikas. Pagimdžiau 41sav. Pagal echo. Pagal mmm būtų apie 45sav. Na tai ir dabar gydytoja pažiūrėjo, koks būtų laikas pagal mmm, bet į nėščiosios pasą(tą kur su savim visur turim nešiotis) įrašė prel.gimdymo datą pagal echo. Nes taip tiksliau.  smile.gif  su pirmu labiau išsigandau, nes bijojau kad nebūtų neatitikimų, kad va realiai mažiau išsivystęs nei pagal mmm, kad atsilieka, nes tuo metu nei vienos SM merginų neturėjo tokių neatitikimų. Pas visas pagal mmm buvo. Tai šįkart ramiau, kai žinau, kad visaip būna  biggrin.gif o ir va ne viena tokia  biggrin.gif​ </p><p></p><p>O tą dauno sindromą mato per 3D, ar čia atskiras tyrimas? Aš irgi galvoju šįkart pasidaryti 3D, labai įdomu jau  rolleyes.gif  ax.gif  wub.gif </p><p>Tik reiks pasiieškot kiek, kur.... reiks kokių atsiliepimų pasiskaityt ar rekomendacijų užklaust.</p>

Parašiau tau ats į PM 4u.gif
Ėjau, kai buvo 7 sav pagal mmm dėl skausmų. Tai rado tada žirniuką 5 sav, wub.gif
tai va jau irgi neatitikimas. Todėl manau, visos čia turėsim kelis gimdymo terminus biggrin.gif dėl 3D kaip įdomu bigsmile.gif Oceanica - pasidalink, ką gero rasi bigsmile.gif
Atsakyti

Linutke, Sveika prisijungus  :mirksiukas: 

Aš lėksiu į kelionę liepos pr., bet ginei nieko neminėjau, na ir bus apie 18sav. Tai gal ir nereik nieko minėt :hmm:

tavo vietoje bandyčiau pasiderinti dar su darbu apie kelionę rugpjūti, savaitei tai gal išleistų, nebent jūs ilgiau planavot. Jau bus gal 3mėn darbe praėję.

Mano irgi draugas mineralinis ir būtent Vytautas. Kito net nenoriu. Darbe geriu ir geriu, nieks dar neįtaria, sakau gaziukų norisi  :D o vyras namie trys blokus nupirkęs, kad nepritrūktų.  :D  turbūt vėliau ir pažiūrėt į jį negalėsiu  :D

šiaip mano irgi labai didelis vaikas gimė, bet aš ir nemažai priaugau, nemanau, kad pernešiojom, gal sutapimas. Bet aš labiau tikiu data pagal echo  :)  Aš jau net nusipirkau batus be kulniukų, kad lengviau būtų ir galėčiau daugiau vaikščioti  :nestuke​ 

Atsakyti

Parašiau tau ats į PM 4u.gif
Ėjau, kai buvo 7 sav pagal mmm dėl skausmų. Tai rado tada žirniuką 5 sav, wub.gif
tai va jau irgi neatitikimas. Todėl manau, visos čia turėsim kelis gimdymo terminus biggrin.gifdėl 3D kaip įdomu bigsmile.gifOceanica - pasidalink, ką gero rasi bigsmile.gif

Aha, reiks rast laiko, man taip širdelė virpa kai su gydytoja pasižiūrim jį per echo  :wub: skraidau, su nekantrumu laukiu kito vizito. O tau ginė skyrė kitą datą susitikimui, kai pamatė 5sav.nėštumą?

Atsakyti

Su pirmu irgi tas pats buvo, neatitiko. Ir terminus nustatė pagal echo, pagal tai koks realus vaikučio laikas. Pagimdžiau 41sav. Pagal echo. Pagal mmm būtų apie 45sav. Na tai ir dabar gydytoja pažiūrėjo, koks būtų laikas pagal mmm, bet į nėščiosios pasą(tą kur su savim visur turim nešiotis) įrašė prel.gimdymo datą pagal echo. Nes taip tiksliau.  :)  su pirmu labiau išsigandau, nes bijojau kad nebūtų neatitikimų, kad va realiai mažiau išsivystęs nei pagal mmm, kad atsilieka, nes tuo metu nei vienos SM merginų neturėjo tokių neatitikimų. Pas visas pagal mmm buvo. Tai šįkart ramiau, kai žinau, kad visaip būna  :D o ir va ne viena tokia  :D​ 

O tą dauno sindromą mato per 3D, ar čia atskiras tyrimas? Aš irgi galvoju šįkart pasidaryti 3D, labai įdomu jau  :rolleyes:  :ax:  :wub:

Tik reiks pasiieškot kiek, kur.... reiks kokių atsiliepimų pasiskaityt ar rekomendacijų užklaust.

Pažiūrėsiu,kaip ten viskas vyks trečiadienį, nes ir pati nelabai suprantu ar jie tą sindromą per 3D tikrins ar čia atskirai vyks. Nes čia visi tą patikrinimą 12-13 sav. vadina "big scan", tai gal ne tik dauną tikrina bet ir kitas patologijas :hmm: Žinau tik kad duos filmą su vaiku :D Labai jau laukiu nesulaukiu.

Vakar pirmą kartą šį sezoną prie jūros varėm, tai labai jau bijojau bet dariau viską atsargiai,t.y. važiavome po 16 val. kai jau saulė ne taip kepina, sėdėjau tik šėšėlyje, o taip apmaudu nes rankos ir veidas juodi jau nuo saulės kiekvieną dieną,o kūnas baltas, tai taip nesinori taip ir likti pusiau baltai :D Galvoju gal maudimuką tą uždarą nusipirkti kad pilvas užengtas būtų, ramiau gal jausiuos...O ir vistiek po 1-2mėn pilvukas jau matysis tai norėsiu uždengt tikrai.

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 05 18, 09:02)
Aha, reiks rast laiko, man taip širdelė virpa kai su gydytoja pasižiūrim jį per echo  wub.gif skraidau, su nekantrumu laukiu kito vizito. O tau ginė skyrė kitą datą susitikimui, kai pamatė 5sav.nėštumą?</p>

Kaip minėjau, ji ten aiškino kad reik apsispręst kur lankysiuos nėštumo metu ir pan. ir nieko konkrečiai nepaskyrė unsure.gif nepatiko man tas. Aš planuoju lankytis poliklinikoj, bet noriu ir privačiai, nes taip pat noriu daugiau echo ir pan. Bet ten pagrindiniai kraujo tyrimai ir kt. tai man tinka ir poliklinikoje manau. Norėčiau atrasti kokią gerą/fainą privačiai ginę.. o kai pirmas nėštumas juk tų ir klausimų milijonas unsure.gif
Aš ir noriu labai pamatyti.. kad tik viskas būtų gerai unsure.gif 4u.gif
Neišvykau šiandien su darbu į gamtos išvyką (čia toks kaip vasaros atidarymas turėtų būt), nes vakar pakilo temperatūra 37,5.. jei būčiau viena, tai net nekreipčiau dėmesio, bet kai jau ne viena.. reik galvot protingai. Tai va, guliu, ilsiuosi šiandien. Gydytoja sakė tausot save ir jei nepraeis, pirmadienį ateiti 4u.gif

QUOTE(Lasveni @ 2018 05 18, 11:16)
><p></p><p>Pažiūrėsiu,kaip ten viskas vyks trečiadienį, nes ir pati nelabai suprantu ar jie tą sindromą per 3D tikrins ar čia atskirai vyks. Nes čia visi tą patikrinimą 12-13 sav. vadina "big scan", tai gal ne tik dauną tikrina bet ir kitas patologijas hmm.gif Žinau tik kad duos filmą su vaiku biggrin.gif Labai jau laukiu nesulaukiu.</p><p></p><p>Vakar pirmą kartą šį sezoną prie jūros varėm, tai labai jau bijojau bet dariau viską atsargiai,t.y. važiavome po 16 val. kai jau saulė ne taip kepina, sėdėjau tik šėšėlyje, o taip apmaudu nes rankos ir veidas juodi jau nuo saulės kiekvieną dieną,o kūnas baltas, tai taip nesinori taip ir likti pusiau baltai biggrin.gif Galvoju gal maudimuką tą uždarą nusipirkti kad pilvas užengtas būtų, ramiau gal jausiuos...O ir vistiek po 1-2mėn pilvukas jau matysis tai norėsiu uždengt tikrai.</p><p></p>

Lt irgi kaip suprantu 12-13d svarbus echo. Žiūri ir sindromą ir rankytes skaičiuoja ir pan wub.gif
Kas dėl kelionių - tai po poros savaičių manęs laukia.. turim į Ispaniją poilsinę. Tai irgi planuoju tausojančiai jas leist.. irgi nesideginsiu ant atviros saulės ir t.t. Gydytojos kai klausiau dėl sportavimo - tai sakė daryt viską, ką ir dariau ir stebėt save. Tai kelionė manau irgi taip.. 4u.gif
Linutke - domintų, kur lankaisi privačiai pas ginę? Nes kaip suprantu, patenkinta esi bigsmile.gif gali į pm pasidalinti, būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 05 18, 08:57)
<p><strong>Linutke,</strong> Sveika prisijungus  mirksiukas.gif </p>
<p>Aš lėksiu į kelionę liepos pr., bet ginei nieko neminėjau, na ir bus apie 18sav. Tai gal ir nereik nieko minėt hmm.gif</p>
<p>tavo vietoje bandyčiau pasiderinti dar su darbu apie kelionę rugpjūti, savaitei tai gal išleistų, nebent jūs ilgiau planavot. Jau bus gal 3mėn darbe praėję.</p>
<p>Mano irgi draugas mineralinis ir būtent Vytautas. Kito net nenoriu. Darbe geriu ir geriu, nieks dar neįtaria, sakau gaziukų norisi  biggrin.gif o vyras namie trys blokus nupirkęs, kad nepritrūktų.  biggrin.gif  turbūt vėliau ir pažiūrėt į jį negalėsiu  biggrin.gif</p>
<p>šiaip mano irgi labai didelis vaikas gimė, bet aš ir nemažai priaugau, nemanau, kad pernešiojom, gal sutapimas. Bet aš labiau tikiu data pagal echo  smile.gif  Aš jau net nusipirkau batus be kulniukų, kad lengviau būtų ir galėčiau daugiau vaikščioti  nestuke.gif​ </p>



Įsidarbinau gegužės 15 d (prasidėjo mokymai), bet dirbti pradėsiu tik nuo birželio 1d, tai nelabai gaunasi su ta kelione... jei gine prieš, kad vykti rugsėjo pabaigoj, tai nelabai bus už ir rugsėjo pradžioj. Darbe visi žino, kad grįžau tik dėlto jog laukiuosi. Kitaip manęs ten nebūtų smile.gif tai priėmė su terminuota darbo sutartim 4 mėnesiam, tai nelabai priklauso kokios atostogos hmm.gif O aš negaliu niekaip dėlto nurimti doh.gif Noriu bent kur nors biggrin.gif Tai varysim į Saremos salas savaitgaliui birželio pabaigoj biggrin.gif Bent kažkur biggrin.gif tokiom aplinkybėm labai džiugina ir tiek biggrin.gif

Nebežinau smile.gif Vaikštau ne privačiai, o poliklinikoje pas gine ;) Lyginant su gydytoja kuri prižiūrėjo pirmą nėštumą, tai ši tikrai puiki smile.gif bet čia gal kiekvienam savo smile.gif daug gerų atsiliepimų apie ją buvo, bet nemažai ir blogų ax.gif
Atsakyti

Įsidarbinau gegužės 15 d (prasidėjo mokymai), bet dirbti pradėsiu tik nuo birželio 1d, tai nelabai gaunasi su ta kelione... jei gine prieš, kad vykti rugsėjo pabaigoj, tai nelabai bus už ir rugsėjo pradžioj. Darbe visi žino, kad grįžau tik dėlto jog laukiuosi. Kitaip manęs ten nebūtų smile.giftai priėmė su terminuota darbo sutartim 4 mėnesiam, tai nelabai priklauso

Tai sveikinu su darbuku, kad priėmė.  :bigsmile: bet naktim nedirbsi ar kaip ten sutarėt? 

Man buvo sunkus savaitgalis padėjau kraustytis mamai, persikėlė. Tai savaitgalio lyg nebūta  :oh:

Man šiandien jau 11sav  :wub:  po savaitėlės didi diena, pranešim vyro tėvams ir mano tėčiui. Mama jau žino  :rolleyes:  nors man tėvų darželio kalendorius atsiuntė, jog 12sav. Tai nesuprantu ten gal ateinančią jau skaičiuoja, taip nustebau. Prisiregistravau ten pasiskaitymams kas savaitę. Kokio jis jau dydžio, kas formuojasi  :wub:

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 05 21, 08:55)
<p>Tai sveikinu su darbuku, kad priėmė.  bigsmile.gif bet naktim nedirbsi ar kaip ten sutarėt? </p>
<p>Man buvo sunkus savaitgalis padėjau kraustytis mamai, persikėlė. Tai savaitgalio lyg nebūta  doh.gif</p>
<p>Man šiandien jau 11sav  wub.gif  po savaitėlės didi diena, pranešim vyro tėvams ir mano tėčiui. Mama jau žino  rolleyes.gif  nors man tėvų darželio kalendorius atsiuntė, jog 12sav. Tai nesuprantu ten gal ateinančią jau skaičiuoja, taip nustebau. Prisiregistravau ten pasiskaitymams kas savaitę. Kokio jis jau dydžio, kas formuojasi  wub.gif</p>



Dirbsiu ir naktimis ax.gif Manau, viskas ok bus. Kiek įmanoma pasiderinsiu kuo daugiau dieninių, o keletas naktinių - nieko tokio.
Aš tai supermamoj skaitausi kalendorių. Irgi puikus ir labai išsamus victory.gif
Mano šeima tai jau visa žino. Daug visokių emocijų biggrin.gif Tik vaikas mus ignoruoja... pradeda eiti kalba apie sese ar broli, tai iškart pradingsta iš akiračio... Gal reikia laiko dar apsiprast prie naujienos... verysad.gif O vyro tėveliai mirę... Bet turi dar keturis brolius. Vieno vaikas gegužinukas, kito birželio gims, trečio lapkritį ir mūsų gruodinukas bus smile.gif Visiems pirmas vaikas ir visi bus gimę 2018 metais doh.gif Apie mūsų lelių dar nieks nežino iš jo pusės smile.gif bet jau tuoj pasimatys smile.gif kolkas tik šiaip storėju doh.gif bet ir pilvukas tuoj pradės augti smile.gif penktadienį man pas ginę, pirmadienį echo smile.gif laaabai laukiu!!! Nes su pirmu vaikiuku tai darė tik vieną echo kai išėjau į dekretą... Tai džiaugiuos jog šį kartą nereiks tiek ilgai laukt yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 05 21, 08:55)

<p>Tai sveikinu su darbuku, kad priėmė.  bigsmile.gif bet naktim nedirbsi ar kaip ten sutarėt? </p>
<p>Man buvo sunkus savaitgalis padėjau kraustytis mamai, persikėlė. Tai savaitgalio lyg nebūta</p>
<p>Man šiandien jau 11sav  wub.gif  po savaitėlės didi diena, pranešim vyro tėvams ir mano tėčiui. Mama jau žino  rolleyes.gif  nors man tėvų darželio kalendorius atsiuntė, jog 12sav. Tai nesuprantu ten gal ateinančią jau skaičiuoja, taip nustebau. Prisiregistravau ten pasiskaitymams kas savaitę. Kokio jis jau dydžio, kas formuojasi </p>



QUOTE(Linutke @ 2018 05 22, 10:33)
Dirbsiu  ir naktimis  ax.gif  Manau, viskas ok bus. Kiek įmanoma pasiderinsiu kuo daugiau dieninių, o keletas naktinių - nieko tokio.
Aš tai supermamoj skaitausi kalendorių. Irgi puikus ir labai išsamus  victory.gif
Mano šeima tai jau visa žino. Daug visokių emocijų  biggrin.gif  Tik vaikas mus ignoruoja... pradeda eiti kalba apie sese ar broli, tai iškart pradingsta iš akiračio... Gal reikia laiko dar apsiprast prie naujienos... verysad.gif O vyro tėveliai mirę... Bet turi dar keturis brolius. Vieno vaikas gegužinukas, kito birželio gims, trečio lapkritį ir mūsų gruodinukas bus smile.gif Visiems pirmas vaikas ir visi bus gimę 2018 metais  doh.gif Apie mūsų lelių dar nieks nežino iš jo pusės smile.gif bet jau tuoj pasimatys smile.gif kolkas tik šiaip storėju  doh.gif bet ir pilvukas tuoj pradės augti smile.gif penktadienį man pas ginę, pirmadienį echo smile.gif laaabai laukiu!!! Nes su pirmu vaikiuku tai darė tik vieną echo kai išėjau į dekretą... Tai džiaugiuos jog šį kartą nereiks tiek ilgai laukt

Linutke - smagu dėl darbo, kad priėmė bigsmile.gif
aš ir labai laukiu 12 sav.. ir labai vizito pas gydytojus laukiu.. noriu pamatyti, įsitikinti, kad viskas gerai. Mes dar niekam nesakėm..laukiam saugaus laiko.. ar kai įsistikinsim, kad jau ten tvirtai įsikabinęs wub.gif
Nuo vakar dešinį šoną paskausta unsure.gif ypač jei susilenkiu... tikiuosi čia nieko rimto unsure.gif penktadienį pas šeimos gydytoją einu, o kitą savaitę tikiuosi ir pas ginę 4u.gif
Linutke - kokio amžiaus pirmas vaikelis? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 05 22, 10:42)
Linutke - smagu dėl darbo, kad priėmė bigsmile.gif 
aš ir labai laukiu 12 sav.. ir labai vizito pas gydytojus laukiu.. noriu pamatyti, įsitikinti, kad viskas gerai. Mes dar niekam nesakėm..laukiam saugaus laiko.. ar kai įsistikinsim, kad jau ten tvirtai įsikabinęs wub.gif 
Nuo vakar dešinį šoną paskausta unsure.gif  ypač jei susilenkiu... tikiuosi čia nieko rimto unsure.gif  penktadienį pas šeimos gydytoją einu, o kitą savaitę tikiuosi ir pas ginę 4u.gif
Linutke - kokio amžiaus pirmas vaikelis? bigsmile.gif

Pamačiau šone - 8 metai, nemažas jau wub.gif bet gal kaip tik toks ale maištingas amžius.. bet tikiu, kad gimus - nuomonės pasikeis bigsmile.gif
Atsakyti

Dirbsiu ir naktimis ax.gifManau, viskas ok bus. Kiek įmanoma pasiderinsiu kuo daugiau dieninių, o keletas naktinių - nieko tokio. Aš tai supermamoj skaitausi kalendorių. Irgi puikus ir labai išsamus

SM toks pasikeitęs, reiks paieškot čia tos info, aš kai per telefona tik jį žiūriu, tai ir nemačiau, tik forumus randu. O per google įvedžiau info apie nėštumo savaites rast tai ir išmetė TD puslapį.

Smagu kai visi laukiatės. Aš su pirmu laukiausi kartu su pusesere, tai tą patį mėnesį gimdėme. Smagiau, visokias mankšteles kartu ir pan.  :nestuke  :super: 

Mes irgi jau greit vaikui pasakysim, nes jau įsivaizduoju, kad girsis visur. Arba tik man taip atrodo  :mastau:  :D  nors jau gal metus apie tai kalbame, tai sako, kad nori  :wub:​ 

Atsakyti

Nebezinau:), gal ten raiščiai tempiasi. Dūrimas toks? Aš paskutinių metu labai daug čiaudau ir man vis paskausta, arba kai staigiau sujudu. Tai pasiskaičiau, kad čia raiščiai ir lyg nieko blogo vaikeliui. Stengiuosi greitai suimti už tos vietos ir praeina skausmas.  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 05 22, 23:15)
<p>Nebezinau:), gal ten raiščiai tempiasi. Dūrimas toks? Aš paskutinių metu labai daug čiaudau ir man vis paskausta, arba kai staigiau sujudu. Tai pasiskaičiau, kad čia raiščiai ir lyg nieko blogo vaikeliui. Stengiuosi greitai suimti už tos vietos ir praeina skausmas.  rolleyes.gif​ </p>

Galbūt unsure.gif šiandien jau nebejaučiu to skausmo, bet vakar taip - lenkiantis, kažką darant jausdavosi unsure.gif
Aš vis dar vargstu su pykinimu.. nepykina kai tik valgau unsure.gif jau pavargau nuo to nuolatinio blogumo.. ir apatija labai didelė..kai visad negera blink.gif kaip laukiu, kai šis laikas praeis.. wub.gif (tikiu, kad turi praeit unsure.gif )
Atsakyti