Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

Sveikos! jungiuosi ir as prie jusu.. nors pas gydytoja tik kita savaite issamesnei apziurai ir tyrimams, pirmas vizitas, kuris atrodo buvo pries simta metu, patvirtino, kad sirdele plaka... dabar tik pilvas didejantis primena, kad kazkas auga. 

Trecias vaikas, labai lauktas ir planuotas... Vilnius :) 

Atsakyti
Sveikos prisijungusios 4u.gif

Smagu, kad gruodinukų daugėja smile.gif ir smagu girdėti, kad pas daugeli jau pilveliai auga 4u.gif buvau jau sunerimusi, kad per anksti truputį, kad gal valgau per daug tai nuo to man čia ir auga pilvas ax.gif mano nėštumas nebuvo planuotas, buvo planuose numest svorio biggrin.gif o čia taip atvirkščiai gavosi, tai vis neramu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif
grįžtu ir aš, po savo trumpų atsotogų wub.gif
darbe darbai užgriuvo..antra tik diena.. o jau vėl reik atostogų biggrin.gif šiandien iš vis labai sunku..galvą nuo vakar vakaro skauda.. o ir blogumas labai didelis.. tai taip sakanat, kenčiu.. unsure.gif
o aš po vakar vizito, matyt turėčiau kraustytis į sausinukes bigsmile.gif
jau antras UR patvirtino, kad data pagal mmm neatitinka.. nes pagal jas man jau turėtų buti 12 ir kelios dienos, o UR rodo, kad yra 10 sav. ir 4 d. Taigi tokią datą jau man ir užskaitė ir nurodė, kad skaičiuoti pagal UR 4u.gif Mėnesinės labai nereguliarios, todėl, kaip ir gydytoja sakė, natūralu kad skiriasi 4u.gif vakar mačiau jau didesnį.. labai judrus biggrin.gif gydytoja net sako, nu ir vikruolis bigsmile.gif sukosi, sukosi jis ten, maskatavosi wub.gif rankytes, kojytės yra, širdelė plaka wub.gif tai eisiu 28 d. tada jau bus virš 12 sav. Taip tikėjausi, kad jau galėsim pasakyti artimiesiems.. bet dar teks kentėt.. 4u.gif nors mamai matyt pasakysiu, nes ji išvyksta mėnesiui, ir kitu atveju tektų telefonu sakyt..o nenoriu.. bet kaip reiks išpešt iš jos kad niekam nesakytų biggrin.gif

Sveikos visos prisijungusios 4u.gif



QUOTE(Linutke @ 2018 06 06, 14:30)

Vis pamąstau, kad mažokai čia bendraujančių turim  įdomu kodėl taip  Gal šiais laikais facebookuose mamytės kuria grupes...  hmm.gif Arba šiaip įtemptas gyvenimo būdas - nebėr laiko bendraut internete  unsure.gif  Bet smagu, kad bent pora mamyčių yra 

O man kaip tik čia labiau patinka nei fb.. nenorėčiau ten.. nes čia vat ir senesnes žinutes labai laisvai susirandi, perskaitai o ir jei kokia info, gali grįžti ir dar pasiskaityti 4u.gif

Geros dienelės visoms 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti

Sveikos, būsimos gruodžio mamytės :)

Jungiuosi ir aš į laukiančių būrį. Laukiam pirmojo leliuko, bendraujant laukti tikiuosi bus smagiau :D

Atsakyti

Sveikos visos prisijungusios :4u:

 

kazin, kur Oceanica pradingus, seniai nematau :unsure:

Atsakyti

labas vakarėlis,gydytoja sako bus šeimos papildymas gruodžio 10-12, bet man kyla itarimu ar ne per velai  :4u: 

Atsakyti

Sveikos visos naujai prisijungusios  :nestuke :4u: 

Sveikos visos prisijungusios :4u:

kazin, kur Oceanica pradingus, seniai nematau :unsure:

Kaip miela, kad kažkas pasigedo  :wub: užkrauta darbais, pavadavimais, kolegė sirgo, dabar atostogauja, nelabai čia man nuskilo.. jau taip laukiu savų atostooogų  :rolleyes: šiaip dar vyresnėlis gavo mokyklą, tai gavom palankyt, susipažinimui kelias dienas, labai laukia, patiko.  :super: 

Šiandien einu pas ginę apžiūrai tirėtų paklausyt širdelę, nežinau ar echo darys, gal kitą kartą. Ir pasėliui šlapimą reikėjo priduoti, gal jau bus rezultatai, nes tik aną savaitę spėjau nuvežti, o ten tiria apie savaitę.

Aš jau dienas skaičiuoju iki savo atostogų, liko 7 darbo dienos  :lol: 

Šeštadienį dar paturėjau vyro balių, jubiloejų, tai irgi pervargau ten kol visus išlydėjom, po namus išsiuntėm  :ax:  ir kažkaip po to susijaudinau, ar vaikui viskas gerai, labai laukiu pas ginę, nes šitos dvi dienos mane kankina. Vis laukiu kokio judesiuko bent, antrą naktį iš eilės sapnuoju, kad jaučiu judesius  :oh: šiaip pykinimas dingo, tai jau tokių simptomų lyg ir nėra. Na galbūt šiek tiek rūgštys kartais kyla.

Atsakyti

labas vakarėlis,gydytoja sako bus šeimos papildymas gruodžio 10-12, bet man kyla itarimu ar ne per velai  :4u:

Mano terminas irgi ~ gruodžio 10d  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Nebezinau:) koks tavo planuojamas terminas sausį?  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 06 27, 08:57)
<p>Sveikos visos naujai prisijungusios  nestuke.gif 4u.gif </p><p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lasveni" data-cid="72134974" data-time="1529747285"><div><p>Sveikos visos prisijungusios 4u.gif</p><p></p><p>kazin, kur Oceanica pradingus, seniai nematau unsure.gif</p></div></blockquote><p>Kaip miela, kad kažkas pasigedo  wub.gif užkrauta darbais, pavadavimais, kolegė sirgo, dabar atostogauja, nelabai čia man nuskilo.. jau taip laukiu savų atostooogų  rolleyes.gif šiaip dar vyresnėlis gavo mokyklą, tai gavom palankyt, susipažinimui kelias dienas, labai laukia, patiko.  thumbup.gif </p><p>Šiandien einu pas ginę apžiūrai tirėtų paklausyt širdelę, nežinau ar echo darys, gal kitą kartą. Ir pasėliui šlapimą reikėjo priduoti, gal jau bus rezultatai, nes tik aną savaitę spėjau nuvežti, o ten tiria apie savaitę.</p><p>Aš jau dienas skaičiuoju iki savo atostogų, liko 7 darbo dienos  lotuliukas.gif </p><p>Šeštadienį dar paturėjau vyro balių, jubiloejų, tai irgi pervargau ten kol visus išlydėjom, po namus išsiuntėm  ax.gif  ir kažkaip po to susijaudinau, ar vaikui viskas gerai, labai laukiu pas ginę, nes šitos dvi dienos mane kankina. Vis laukiu kokio judesiuko bent, antrą naktį iš eilės sapnuoju, kad jaučiu judesius  doh.gif šiaip pykinimas dingo, tai jau tokių simptomų lyg ir nėra. Na galbūt šiek tiek rūgštys kartais kyla.</p>



QUOTE(Oceanica @ 2018 06 27, 10:48)
<p>Nebezinau:) koks tavo planuojamas terminas sausį?  rolleyes.gif​ </p>

Sveikos 4u.gif
Oceanica, kaip smagu, kad greitai atostogos wub.gif ir kad pykinimas dingo bigsmile.gif kiek savaitėlių pas tave dabar? 4u.gif
Mane vis dar pykina..ir gan stipriai.. tai ypač sunku išbūti darbe.. nežinau atidesni kolegos jau turėtų kažką įtart, kad aš vis kažką kramtau, ar geriu gaziuota vandenį biggrin.gif
Penktadienį privačiai buvau UR tai rodė kad buvo 12 sav ir 3 d. Rytoj eisiu į polikliniką, tai žiūrėsim kiek jau oficialiai nustatys terminą bigsmile.gif tikiuosi viskas gerai ten auga wub.gif terminas bus įtariu sausio pradžia biggrin.gif
Aš prieš pora savaičių turėjau labai didelį sukrėtimą..teko laidot artimą žmogų.. teko tada ir daliai artimiesiems pasakyt, tuo pačiu jiems suteikėm stirprybės..o ir mane suprato, kad negaliu išbūti visada šarvojime.. nes ten per daug emocijų.. (žuvo mamos brolis, jaunas, šeimos neturėjo, tad šeima mes.. o ir močiutė dar gyva... baisiausia kai tėvai laidoja vaikus) tai su vyru rūpinomės visais laidotuvių reikalais..tas kiek padėjo atitolti nuo minčių.. žirniukas leido tas dienas kiek tvirtesnei būti.. bet paskui atsiėmiau su kaupu visus pykinimus.. trapus tas gyvenimas..saugokim labai.. dažniau lankykim vieni kitus, sakykim kad mylim... unsure.gif
Atsakyti

Mes pradėjome ieškoti vežimo.  Gal kuri plačiau jau domėjosi?

Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2018 06 30, 17:41)
<p>Mes pradėjome ieškoti vežimo.  Gal kuri plačiau jau domėjosi?</p>

Mes dar ne.. kažkaip dar ankstoka atrodo 4u.gif
Atsakyti