Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

QUOTE(nebezinau:) @ 2018 07 01, 19:13)
Mes dar ne.. kažkaip dar ankstoka atrodo 4u.gif

na vėliau savijauta gali neleisti... klausinėjam apie firmas ir kol rasome geriausią manau jau bus pats laikas 4u.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif
Oceanica, kaip smagu, kad greitai atostogos wub.gifir kad pykinimas dingo bigsmile.gifkiek savaitėlių pas tave dabar? 4u.gif
Mane vis dar pykina..ir gan stipriai.. tai ypač sunku išbūti darbe.. nežinau atidesni kolegos jau turėtų kažką įtart, kad aš vis kažką kramtau, ar geriu gaziuota vandenį biggrin.gif
Penktadienį privačiai buvau UR tai rodė kad buvo 12 sav ir 3 d. Rytoj eisiu į polikliniką, tai žiūrėsim kiek jau oficialiai nustatys terminą bigsmile.giftikiuosi viskas gerai ten auga wub.gifterminas bus įtariu sausio pradžia biggrin.gif
Aš prieš pora savaičių turėjau labai didelį sukrėtimą..teko laidot artimą žmogų.. teko tada ir daliai artimiesiems pasakyt, tuo pačiu jiems suteikėm stirprybės..o ir mane suprato, kad negaliu išbūti visada šarvojime.. nes ten per daug emocijų.. (žuvo mamos brolis, jaunas, šeimos neturėjo, tad šeima mes.. o ir močiutė dar gyva... baisiausia kai tėvai laidoja vaikus) tai su vyru rūpinomės visais laidotuvių reikalais..tas kiek padėjo atitolti nuo minčių.. žirniukas leido tas dienas kiek tvirtesnei būti.. bet paskui atsiėmiau su kaupu visus pykinimus.. trapus tas gyvenimas..saugokim labai.. dažniau lankykim vieni kitus, sakykim kad mylim... unsure.gif

Pas mane lygiai 17sav. Šiandien. Aš jau žiauriai laukiu dekreto. Pilnatis darbe išvis negaliu jau kaip viskas nervuoja. Na bet gal po atostogų aprimsiu. Man ginė echo nedarė, užsirašė svorį, spaudimą, peržiūrėjo pasėlio rezultatus - geri, paklausė vaikelio širdelę. Lyg tai tiek. Kitas vizitas liepos 23d., bus echo  :wub:  :wub:  :wub: 

Graudžiai nuskambėjo tavo pasisakymas, ašarėlė nuriedėjo, labai sunku tokiais momentais, bent jau pas mane, tai emocijos aktyvesnės į viską aštriau reaguoju, jautriau priimu viską. Vyras sako nepakenčiama kaip per pirmą nėštumą  :hmm:  na bet ne visada bent jau :rolleyes: nors man atrodo, kad čia jis karščiuojasi daugiau nei aš.  :D 

Ką tau poliklinikoj pasakė? Nustatė terminus?

Atsakyti

Aš dar kol kas nerandu laiko nagrinėti vežimų  :ax:  gal kai išeisiu jau ilgųjų atostogų ką nors išsirinksiu. Dar niekaip remonto namie neužsibaigiam, nėr laiko.  :oh:​ 

Atsakyti

Aš va tik buvau pasidžiaugus, kad jau nėra pykinimų, tai visgi rytais dar toks jausmas kartais laikosi, kai dantis valausi, ar kai tik atsikeliu. Na bet mineralinio jau nereikia.

Labai laukiu judesiukų, tikiuosi ateinančią savaitę pajausti. Šeštadienį išskrendu atostogauti, pasikaitinsiu, nesulaukiu  :rolleyes: 

Atostogėėėlės :D  :wub:  :mirksiukas:  :ax:  :lol: 

Kaip jūs laikotės? :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Sveikos mergyckos :) man jau lygiai 16 savaiciu. Pykinimas dingo tai jauciuos kaip ant sparnu 😊😊 labai retai dar toki pajauciu kaip bandytu prasidet vel bet eina ir nueina tai nepalyginamai faina dabar. Uosle dar jautri bet dabar uzfiksuoju labiau skanius kvapus nei pries tai viskas absoliuciai smirdejo🤣🤣 tik va dabar ziauriai nubere krutines srity ir nugaroj nezinau net nuo ko ,greiciausiai hormonai . Ir dar va kelias naktis is eiles koja taip skaudziai kaip meslungis sutrauke tai reiks magnio gal nusipirkt. 😀 pas gydytoja vizitas tik kita  menesi 14 diena bus lygiai 21 savaite.labai laukiu bus nueita jau puse kelio ,tikiuos maziukui viskas gerai 😍 o vezima panos juokites nesijuokusios o mes jau nusipirkom😂😂😂😂😂 pati kvailai jauciuos ir bijau ar viskas bus gerai bet ai gera radau ir uzsimaniau, kadangi norejau stokke trailz tai radom  vieno vaikucio naudota labai geros bukles 3in1 su isofix baze jau ir visais priedais tai kazkaip ir pasiemen😂😂😂

Atsakyti

Atsiprašau, kad lendu į jūsų pašnekesius.Išsikraustome gyventi į kitą šalį,radau spintoje porą gražių paltukų, kuriuos nešiojau nėščia,nesinori nešti į konteinerį, atiduočiau už simbolinį mokestį. Vienas paltukas zara, kitas 100proc. Vilnos, pirktas Londo e. Abu gražūs ir stilingi.Jeigu ką sudomino, rašykite man į tel. arba skambinkite,860154031. https://www.musumazy...e28/drabuzeliai

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 07 02, 17:30)
<p>Aš dar kol kas nerandu laiko nagrinėti vežimų  ax.gif  gal kai išeisiu jau ilgųjų atostogų ką nors išsirinksiu. Dar niekaip remonto namie neužsibaigiam, nėr laiko.  doh.gif​ </p>

ooo remontas ir mane domina, mums reikia elektriko vienam kambariui pabaigti . gal turite kokius kontaktus ?
Papildyta:
QUOTE(Oceanica @ 2018 07 05, 16:41)
<p>Aš va tik buvau pasidžiaugus, kad jau nėra pykinimų, tai visgi rytais dar toks jausmas kartais laikosi, kai dantis valausi, ar kai tik atsikeliu. Na bet mineralinio jau nereikia.</p><p>Labai laukiu judesiukų, tikiuosi ateinančią savaitę pajausti. Šeštadienį išskrendu atostogauti, pasikaitinsiu, nesulaukiu  rolleyes.gif </p><p>Atostogėėėlės biggrin.gif  wub.gif  mirksiukas.gif  ax.gif  lotuliukas.gif </p><p>Kaip jūs laikotės? mirksiukas.gif​ </p>

ir mane ryte dar truputis papykina. Laukiu ir aš judesių , beto cekava kas ten auga, gal kitą savaitę jau pasakys.


Papildyta:
1. Jeigu kažkas ieškosi vežimo, tai į ką kreipiatė dėmesį. Visgi aš galvoju bus žiema, reik didelių ratų.
2. ar vežimą imsite naują ar padevėtą? nesinori ant padevėto su bėdom užkliūti.
3. kokia auto kėdutę galvojate ?

Aš čia kainas vis zonduoju ir na nepatinka, kai plėšikauja. Visgi už vežimą mokėti 40 proc. atlyginimo gan žiauroka. Tai mastau gal palėkti į Lenkiją pasižiūrėti. Kokių dar pampersų reik pasidairyti.

Man jau trumposios atostogos, tai leidžiu laiką vis ieškodama kokio nors daikto kraiteliui. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutke @ 2018 [/quote)
Vis pamąstau, kad mažokai čia bendraujančių turim  unsure.gif  įdomu kodėl taip  blink.gif Gal šiais laikais facebookuose mamytės kuria grupes...  hmm.gif Arba šiaip įtemptas gyvenimo būdas - nebėr laiko bendraut internete  unsure.gif  Bet smagu, kad bent pora mamyčių yra  clap.gif

Sveikos ir aš gruodinuko laukiu,kaledines dovaneles😀kelissyk skaiciau foruma bet neisdrisau pasisakyt nes pirmasis mano tai kazkaip nesinori skelbtis,norisi sau pasilaikyt ta zinia,dar ie gimines ir darbe ne visi net zino😁paciai virsiausiai valdziai dar tik planuoju pasakyt galvoju kaip cia subtiliai😁
Man lyg ir 17~18sav pagal gine,as pati pametu jas kazkaip, liepos pabaigoj laukia antras ultragarsas tikiuos viskas ok,nes kartais dar ir paciai sunku itiket,laukiu judesiuku nes kolkas tai net ir pamirsti galima kad nescia😂galiu pasidziaugti kad manes ne kart nepykino,suzinojau apie 5savaite tai antras ir trecias menesiukai buvo sunkesni nes spaudimas buvo lb krites vos 60sieke virsutinis tai prie zemes lb trauke ir miegot,dabar spaudimas vel normoj virs 100 tai ir as jauciuos kaip niekur nieko🙂.tiesa vienoj pusej strena gulint skaudena ir buvo tarpas kai kojas lb trauke bet magnio geriu tai lyg susitvarke. Ir aciu dievui apmazejo kraujo tyrimu nes pradxioj tai galvojau palapine prie poliklinikos statytis ir kad visa krauja nuleis, tai bendras,tai gliukoze tai skydliauke tai toksiplazmoze tai pakartotinis skydliaukes..su skydliauke ir iki tol ne kas buvo tiroksina geriau,tai dar padidino doze iki 150mg🤔
Truputi nervina kad kelnes aptemptos darosi o kai kuruos jau ir spaudzia nors atrodo tik lasiniua ant pilvo tematau😁iki kol suzn kaip ir metus palengva dietinaus,bet suzinojus vel valgau beveik viska tai atrodo tik lasinys dideja aplink bamba (nors priaugau tai tik 2kg) nors keletas zmoniu sake kad is veido kaip tik sukudus atrodau😁
Pirkt dar nieko ir neskubu nes kaip minejau kaxkaip nesinori skubet dar sunku itiket laukiu to antro skano kad isitiknt lad viskas mums gerai nors tikiu kad gerai. Per pirmaji lelius lb malesi spardesi,gydytoja futbolininku pavadino, per antra gal bus ramesnis ir pasirodys save🙂
Atsakyti
Vakar skaiciavau, kad mums 16 savaiciu dar, tai gine matyt 18 savaite paminejo kai rinko data antram skanui smile.gif ir pastebejau kortelej kad po pirmo ultragarso pakeite data is 12,26 i 12.23 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2018 07 13, 23:28)
Truputi nervina kad kelnes aptemptos darosi o kai kuruos jau ir spaudzia nors atrodo tik lasiniua ant pilvo tematau😁iki kol suzn kaip ir metus palengva dietinaus,bet suzinojus vel valgau beveik viska tai atrodo tik lasinys dideja aplink bamba (nors priaugau tai tik 2kg)  nors keletas zmoniu sake kad is veido kaip tik sukudus atrodau😁

va va ir man viskas jau per maža, o pardej pavadino stora karve. BLyn galvoju nesimato nėštumo pilvo tik lašiakai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 07 02, 18:27)
</div></blockquote><p>Pas mane lygiai 17sav. Šiandien. Aš jau žiauriai laukiu dekreto. Pilnatis darbe išvis negaliu jau kaip viskas nervuoja. Na bet gal po atostogų aprimsiu. Man ginė echo nedarė, užsirašė svorį, spaudimą, peržiūrėjo pasėlio rezultatus - geri, paklausė vaikelio širdelę. Lyg tai tiek. Kitas vizitas liepos 23d., bus echo  wub.gif  wub.gif  wub.gif </p><p>Graudžiai nuskambėjo tavo pasisakymas, ašarėlė nuriedėjo, labai sunku tokiais momentais, bent jau pas mane, tai emocijos aktyvesnės į viską aštriau reaguoju, jautriau priimu viską. Vyras sako nepakenčiama kaip per pirmą nėštumą  hmm.gif  na bet ne visada bent jau rolleyes.gif nors man atrodo, kad čia jis karščiuojasi daugiau nei aš.  biggrin.gif </p><p>Ką tau poliklinikoj pasakė? Nustatė terminus?</p>


Sveikos 4u.gif
ilgai nerašiau.. visko pas mus buvo.. turėjom ir streso.. ir paskui jau verkėm iš laimės 4u.gif
dėl tikslios datos tai nu daug klaustukų dar.. 25d eisiu pas akušerę, kuri tiikiuosi man suskaičiuos..kada ten kas.. nes dabar reikia tiesiog grubiai atimti pora savaičių, jei skaičiuoti pagal mmm. tai gaunasi kad dabar man 16 sav. bet vis tiek čia toks grubus skaičiavimas.. tai tikiuosi, kad akušerė sudės visus turimus ultragarso tyrimo rezultatus ir pagal tai apskaičiuos data;)
Pykinimas dar nedingęs.. jei vieną dieną lengviau tai kita atsiimu dvigubai..praeitą savaitę teko pora kartų vos vos nenualpt darbe.. laimei žinau, kas tai per būsena tai imuosi iškarto priemonių 4u.gif dar darbe nepasakiau..vis nenutaikau progos unsure.gif 4u.gif
QUOTE(Oceanica @ 2018 07 02, 18:30)
<p>Aš dar kol kas nerandu laiko nagrinėti vežimų  ax.gif  gal kai išeisiu jau ilgųjų atostogų ką nors išsirinksiu. Dar niekaip remonto namie neužsibaigiam, nėr laiko.  doh.gif​ </p>

Pas mus irgi, reiks įrengti kambarį leliukui wub.gif tai gal pirma tuo užsiimsim..o tada gal ir vežimais bigsmile.gif
Beje, žinom lytį - laukiam berniuko wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Lotari @ 2018 07 09, 22:55)

ir mane ryte dar truputis papykina.  Laukiu ir aš  judesių , beto cekava kas ten auga, gal kitą savaitę jau pasakys.
Papildyta:
1. Jeigu kažkas ieškosi vežimo, tai į ką kreipiatė dėmesį. Visgi aš galvoju bus žiema, reik didelių ratų. 
2. ar vežimą imsite naują ar padevėtą? nesinori ant padevėto su bėdom užkliūti.
3. kokia auto kėdutę galvojate ?

Aš čia kainas vis zonduoju ir na nepatinka, kai plėšikauja. Visgi už vežimą mokėti 40 proc. atlyginimo gan žiauroka. Tai mastau gal palėkti į Lenkiją pasižiūrėti.  Kokių  dar pampersų reik pasidairyti.

Man jau trumposios atostogos, tai leidžiu laiką vis ieškodama kokio nors daikto kraiteliui.  biggrin.gif

Ar jau sužinojot ko laukiate? wub.gif
1. Nieko nenusimanau apie vežimus.. aš kai pirmakartė tai tamsus miškas.. galvoju gal dar į vežimo svorį atkreipt dėmesi? nes panešiot gali tekt.. 4u.gif
2. galvojam pirkti naują.
3. nežinau, bet gal plačiai naudojamą maxi cosi?

Papildyta:
QUOTE(mimi88 @ 2018 07 16, 12:46)
Vakar skaiciavau, kad mums 16 savaiciu dar, tai gine matyt 18 savaite paminejo kai rinko data antram skanui smile.gif ir pastebejau kortelej kad po pirmo ultragarso pakeite data is 12,26 i 12.23 smile.gif

bet jei 16 savaičių, ar gimdymo data neturėtų būti sausio mėn?
Nes jei pasinaudojant skaičiuoklėmis internete - kai 18 savaičių, tada gimdymo data 12,22... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mimi88 @ 2018 07 14, 00:28)

Truputi nervina kad kelnes aptemptos darosi o kai kuruos jau ir spaudzia nors atrodo tik lasiniua ant pilvo tematau😁iki kol suzn kaip ir metus palengva dietinaus,bet suzinojus vel valgau beveik viska tai atrodo tik lasinys dideja aplink bamba (nors priaugau tai tik 2kg)  nors keletas zmoniu sake kad is veido kaip tik sukudus atrodau😁


Aš ir prieš porą metų susikūdinau, tai gerai kad visas sukneles pasilikau biggrin.gif tai dabar man jos kaip tik ir laisvokos, tai nesimato taip aiškiai dar. bet tas irgi keista..kad jau reik vis kitų rūbų.. aš kelnių, sijonų kažkaip ir nenoriu..man spaudžia atrodo.. tai kai vasara - suknelės į trasą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 07 17, 10:34)

bet jei 16 savaičių, ar gimdymo data neturėtų būti sausio mėn?
Nes jei pasinaudojant skaičiuoklėmis internete - kai 18 savaičių, tada gimdymo data 12,22... 4u.gif


nu subalamutinot tai skaiciavausi vėl biggrin.gif tai pagal paskutines mm tai rytoj lygiai 17savaiciu ir skaiciuojant ranka kalendoriuj 40savaiciu gaunas 12.26 tai tokia gine buvo ir irasius pirma bet paskui pakeitė į 12.23 rolleyes.gif aš tai tose savaitese painiojuos,db susiskaiciavau kitą sav vėl paklaus kas ir nežinosiu biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
dabar kaupiuosi,ruošiu kalba kaip darbe viršūnei pasakyt nes kiti (iskaitant ir tiesiogine vadove) tai jau žino tik pats mūsų padalinio viršus ne o turiu per šią savaitę prisikaupt nes paskui išeina mėnesio atostogų o kai grįš tai jau gal nė sakyt nereikės akis badys gal biggrin.gif bet reikia kažkaip išsidrasint nes juk tures ir sprest ar vietoj manes ko naujo ieskot ar mano darbus likusiom dviem kolegem uzkraut..ech nu atrodo ne piemene bet kazkokia nei tai baime tiesiog nesugalvoju kaip tai padaryt neteksiu gi "laba diena,zinot as nescia" biggrin.gif
Atsakyti