Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

QUOTE(nebezinau:) @ 2018 07 30, 10:21)
Man atrodo, kad 30sav.daro? 4u.gif bet aš ir privačiai pavaikščiosiu jei nedarys.. norisi vis pamatyti 4u.gif Aš ketvirtadienį į UR keliauju smile.gif

Kaip merginos gyvuojat? Kaip karščiai? Ar jau pradėjot daiktelius pirkt? kada į dekretą? bigsmile.gif

as galvojau kad as labai lengvai karsti tveriu, bet pasirodo tiesiog pas mane namie vesu biggrin.gif vakar i svecius nuejom tai kaip pirty..darbe kondiske, namie pasirodo palyginus su kitais pakankamai vesu kaip tokiam orui galvoju ko cia visi dvesia ir is kur tas ventiliatoriu deficitas.. biggrin.gif biggrin.gif
atlaikiau maratorna pas dantiste - higiena ir du dantis taise, po milijono metu be nuskausminimo bet viskas ok, tik pinigine nugreze biggrin.gif biggrin.gif
daiktu dar nieko nepirkau kazkaip pirmai atrode anksti dabar atostogu reikalai ir pirkiniai ir proceduros ant nosies tai nusikelia dar.
apie dekreta kazkaip gydytoja neuzsimena bet pagal laika speju kazkur spalio gale..nors sakiau ziuresiu kaip jausiuos gal jei viskas ok dirbsiu ilgiau nei terminas nes kazkaip atrodo bus nuobodu namie sedet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2018 08 02, 16:53)
as galvojau kad as labai lengvai karsti tveriu, bet pasirodo tiesiog pas mane namie vesu biggrin.gif vakar i svecius nuejom tai kaip pirty..darbe kondiske, namie pasirodo palyginus su kitais pakankamai vesu kaip tokiam orui galvoju ko cia visi dvesia ir is kur tas ventiliatoriu deficitas.. biggrin.gif  biggrin.gif
atlaikiau maratorna pas dantiste - higiena ir du dantis taise, po milijono metu be nuskausminimo bet viskas ok, tik pinigine nugreze biggrin.gif  biggrin.gif
daiktu dar nieko nepirkau kazkaip pirmai atrode anksti dabar atostogu reikalai ir pirkiniai ir proceduros ant nosies tai nusikelia dar.
apie dekreta kazkaip gydytoja neuzsimena bet pagal laika speju kazkur spalio gale..nors sakiau ziuresiu kaip jausiuos gal jei viskas ok dirbsiu ilgiau nei terminas nes kazkaip atrodo bus nuobodu namie sedet biggrin.gif

Sveika,
aš irgi save skaičiau iš tų, kuri tveria tą karštį..bet paskutiniu metu labai sunku miegot..per karšta man naktį..dieną tai visai nieko bigsmile.gif
Aš ir buvau pas dantistą, nu tai gal pirmą kartą po n metų nieko nerado biggrin.gif bigsmile.gif nes visad kai nueinu, atrodo nieko neskauda bet ir tą ir aną reik taisyt unsure.gif dabar tik protinį reik raut, bet sakė, kai pagimdysiu tada, kažkaip jis ten nereikalingas unsure.gif
aš ir pasiryžus bent kažkiek ilgiau padirbt, bandysiu vieną projektą link pabaigos palydėt biggrin.gif buvau ir pas akulistą, tai lašino į akis, tai į darbą teko 3h vėliau grįžt biggrin.gif bet irgi akys geros bigsmile.gif
uh, atostogos gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 07 23, 13:12)
Lotari, įtariu čia skaitytųsi maži ratai?
Nes dėl ratų gera pastaba..visgi bus žiema bigsmile.gif
Kroatijoje gerai, tik karšta.. buvom praeitą rugpjūtį wub.gif

jo čia maži ratai... mes nusipirkom PEPE ECO su pripučiamais... mažasis jau gerai spardosi, toks keistas jausmas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 07 30, 13:21)
Kaip merginos gyvuojat? Kaip karščiai? Ar jau pradėjot daiktelius pirkt? kada į dekretą? bigsmile.gif

kai karščiai atslūgo, puikiai dabar.
Jau lovą su čiužiniu ir užklotu turim, 3 in 1 vežimą, žiemos miegmaišį, pirmajį šliauštinį ir dar krūvą kitų šliaužtinių. Vis dar nesitiki, kad kaupiu kraitį, bet kai pilbas subanguoja suprantu, kad tikrai viskas- bus mažius ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2018 08 12, 16:53)
jo čia maži ratai... mes nusipirkom PEPE ECO su pripučiamais... mažasis jau gerai spardosi, toks keistas jausmas  ax.gif
Papildyta:

kai karščiai atslūgo, puikiai dabar.
Jau lovą  su čiužiniu  ir užklotu turim, 3 in 1 vežimą, žiemos miegmaišį, pirmajį šliauštinį ir dar krūvą kitų šliaužtinių. Vis dar nesitiki, kad kaupiu kraitį, bet kai pilbas subanguoja suprantu, kad tikrai viskas- bus mažius  ax.gif  wub.gif

oho kiek visko jau turite, as dar nieko biggrin.gif biggrin.gif bet kalbejau su draugem tai dauguma pirmagimiui vos ne paskutini menesi viska susipirko, sunku issirinkti, nezinia ko reik ko nereik, istikro visko tiek daug kad vaje o as dar tokia priekabi sunkiai renkuosi tai jau matau kad bus ilga kelione per kopas biggrin.gif biggrin.gif jau bent sarasa vezimu pradejau darytis mazdaug paskui kol visus apciupinesiu kol rasiu mane tenkinancia kaina, kol atmetimo budu pasiliksiu prie vieno vaje vaje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
as jau po atostogu, pilvelis prisimaude i valias, prisidegino nestuke.gif net keista kad saule manes visai neveike varginanciai nors karciau nei cia bet kazkaip lt prie kokio ezero man neimanoma isbut.. pries kelione man paranoja buvo uzejus nes labai skaudejo nesuprasi ka gaktikauli ar tai koja ar tai kluba kai issukta, dar gine kaip tycia atostogavo pasiklaust nebuvo ko jau ir zliubiau ir privaciai ruosiasi eit, bet kelionej viskas praejo kaip niekur, tai dabar nzn ar nuo magnio trukumo ar tiesiog isslipant is masinos (lb zema) nepatogu budavo..
uztat isvaziavau be pilvo o grizau jau su atrodo per ta savaite paaugo tiek pat kiek iki tol per 20 lotuliukas.gif ir as jau jauciu kazkokius burbuliavimus pilve bet visdar sunku itiket kazkaip nzn..pas mane dar placenta sake prieki tai ispejo kad judesiukus jausiu nuslopintus tai banguot nebanguoja bet viduj ten atrodo zarnos sukasi kartais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 20 rugpjūčio 2018 - 20:06

Sveikos :bigsmile: 

Kaip smagu, kad visi jau augam, judam. Aš tai darbuose susisukus, pas mus trys nėštukės darbe, tai plepesių begalės turim. Jau kaip mamyčių klubas  :nestuke  :wub:  turiu paskutinį pavadavimą šią savaitę, po to dar tris atidirbti ir bus dekretas, dar iki jo imu savų atostogų 2sav. Imu tai anksčiau gaunasi. Jau tada bus daugiau laiko skirti vėžimų, patalinių ir kt.paieškoms ir plepesiams čia prie rytinės kavos išleidus vaiką į mokyklą :rolleyes:  kaip keistai skamba. Bus man dar vargelio su mokykla 1klase, pati labiau jaudinuosi nei vaikas  :rolleyes: turėjau savaitę atostogų, bet buvo sunki savaitė, susiremontavom, baldus užsisakėm, atvežė. Dabar jau gražu :wub:  nors dar ne pabaiga. Liko užsibaigti dar keletą dalykų. :unsure: 

Dėl karščių, tai man nuolat karšta ir saulė labai ima, iškart nudegu, tai reik pasisaugoti. Vat buvau aną mėnesį Turkijoj, buvo karštis ir 45laipsniai, bet lengviau buvo pernešti, nei čia tvankų LT klimatą. Darbe kondicionieriai, tai gaivu, nors vistiek atrodo karšta  :D 

Dėl skausmų, tai man irgi būna skauda tarp kojų, nesuprasi, tai kirkšnis ar gal net gaktikaulį kartais suskausta. Aišku dažniausiai kai per daug judi, arba po staigių judesių, reiktų kiek daugiau ramybės.  :4u: 

Poryt einu pas ginę apžiūrai, bet spėju tik svorį, spaudimą ir širdutę paklausys. Nors ir tai labai laukiu.nes karstais neramina, jog judesiai kartais būna ramesni. Placenta priekinėje dalyje, lyg maniau, kad kaip tik jautresni judesiai turėtų būti, bet kaip mimi88 sakė atvirkščiai, tai gal klystų? :unsure:  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Po mano antrasis irgi į pirmą klasę, tai jaudulio pakanka 😀
Aš jau taip storeju,tad susiperku viską dabar nes nežinau kaip pavyks vaikščioti toliau 😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 23 rugpjūčio 2018 - 07:15
QUOTE(Oceanica @ 2018 08 21, 14:32)
<p>Sveikos bigsmile.gif </p><p>Kaip smagu, kad visi jau augam, judam. Aš tai darbuose susisukus, pas mus trys nėštukės darbe, tai plepesių begalės turim. Jau kaip mamyčių klubas  nestuke.gif  wub.gif  turiu paskutinį pavadavimą šią savaitę, po to dar tris atidirbti ir bus dekretas, dar iki jo imu savų atostogų 2sav. Imu tai anksčiau gaunasi. Jau tada bus daugiau laiko skirti vėžimų, patalinių ir kt.paieškoms ir plepesiams čia prie rytinės kavos išleidus vaiką į mokyklą rolleyes.gif  kaip keistai skamba. Bus man dar vargelio su mokykla 1klase, pati labiau jaudinuosi nei vaikas  rolleyes.gif turėjau savaitę atostogų, bet buvo sunki savaitė, susiremontavom, baldus užsisakėm, atvežė. Dabar jau gražu wub.gif  nors dar ne pabaiga. Liko užsibaigti dar keletą dalykų. unsure.gif </p><p>Dėl karščių, tai man nuolat karšta ir saulė labai ima, iškart nudegu, tai reik pasisaugoti. Vat buvau aną mėnesį Turkijoj, buvo karštis ir 45laipsniai, bet lengviau buvo pernešti, nei čia tvankų LT klimatą. Darbe kondicionieriai, tai gaivu, nors vistiek atrodo karšta  biggrin.gif </p><p>Dėl skausmų, tai man irgi būna skauda tarp kojų, nesuprasi, tai kirkšnis ar gal net gaktikaulį kartais suskausta. Aišku dažniausiai kai per daug judi, arba po staigių judesių, reiktų kiek daugiau ramybės.  4u.gif </p><p>Poryt einu pas ginę apžiūrai, bet spėju tik svorį, spaudimą ir širdutę paklausys. Nors ir tai labai laukiu.nes karstais neramina, jog judesiai kartais būna ramesni. Placenta priekinėje dalyje, lyg maniau, kad kaip tik jautresni judesiai turėtų būti, bet kaip mimi88 sakė atvirkščiai, tai gal klystų? unsure.gif  rolleyes.gif​ </p>

kaip fainai Jums darbe tuomet jei tiek nestukiu, mane tai koleges tycia dar erzina tariasi kaip i komandiruotes vaziuos be manes (ankaciau vaziuodavom kartu ir as budavau pagrindine organizatore ir iniaciatore, o pas mus komandiruotes tai tokios pusiau darbas pusiau pramoga tai as megeja buvau pakeliaut biggrin.gif) tai truputi kartais erzina smile.gif as suprantu kad neuzesiu vienu uzpakaliu visko ir daug ka praleisiu, na bet vistiek neesmagu kai vat tycia taip daro nors ir stengiuos ignoruot arba teigiamai reaguot smile.gif
žnokit vakar skaitinejau apie ta placenta priekyje dar, tai tikrai visur rašė kad nuslopina, sulaiko judesiukus, o vat kai būna užpakalinėje daly tai viska lb jauti..

QUOTE(Lotari @ 2018 08 23, 05:14)
Po mano antrasis irgi į pirmą klasę, tai jaudulio pakanka 😀
Aš jau taip storeju,tad susiperku viską dabar nes nežinau kaip pavyks vaikščioti toliau 😂

o kada Jums terminas? pas mane su laisvesnem sukenelem ar maikem tai dar nelb ir matyt, bet nusirengus jau matosi, dar pries gera savaite nesimate ir nusirengus, atrodziau tiesiog kaip gerai pavalgius (nes ir valgau tikrai daugiau) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 23 rugpjūčio 2018 - 09:57
QUOTE(mimi88 @ 2018 08 23, 10:56)

o kada Jums terminas? pas mane su laisvesnem sukenelem ar maikem tai dar nelb ir matyt, bet nusirengus jau matosi, dar pries gera savaite nesimate ir nusirengus, atrodziau tiesiog kaip gerai pavalgius (nes ir valgau tikrai daugiau) biggrin.gif

Man gruodžio 10, bet iki nėštumo buvau nelabai kūda 😂😂 tai dabar gerai pavalgius. Jau priaugau 10kg 😕
Atsakyti

Po mano antrasis irgi į pirmą klasę, tai jaudulio pakanka 😀 Aš jau taip storeju,tad susiperku viską dabar nes nežinau kaip pavyks vaikščioti toliau 😂 [background=rgb(255,255,255)][/background]

Oj aš tai nuo ginės velnių gavau. Kad paskutinį mėn.priaugau 4kg. Nes per praitus visus priaugau tik 1kg. Tai jokių bandelių, saldumynų, bulvių ir makaronų. Mėsytę, daržoves ir pan. Na bandysiu labiau prisižiūrėti, bet visiškai apriboti savęs negaliu :rolleyes:  daug negaliu priaugti, nes prieš nėštumą nemažai priaugau :unsure:

Dabar sėdžiu poliklinikoj jau antrą valandą, daro gliukozės tyrimą, na sunkoką išsėdėti ir dar be pusryčių :rolleyes:  :unsure:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oceanica: 27 rugpjūčio 2018 - 08:06

Po mano antrasis irgi į pirmą klasę, tai jaudulio pakanka 😀
Aš jau taip storeju,tad susiperku viską dabar nes nežinau kaip pavyks vaikščioti toliau 😂

Aha pirma klasė ir mano terminas gruodžio 10d.  :rolleyes: aš negaliu pirkiniais mėgautis man darbai trukdo  :oh: gal per tuos pavadavimus jau visai nuvargau. Noriu jau poilsio  :ax: 

Atsakyti

kaip fainai Jums darbe tuomet jei tiek nestukiu, mane tai koleges tycia dar erzina tariasi kaip i komandiruotes vaziuos be manes (ankaciau vaziuodavom kartu ir as budavau pagrindine organizatore ir iniaciatore, o pas mus komandiruotes tai tokios pusiau darbas pusiau pramoga tai as megeja buvau pakeliaut biggrin.gif) tai truputi kartais erzina smile.gifas suprantu kad neuzesiu vienu uzpakaliu visko ir daug ka praleisiu, na bet vistiek neesmagu kai vat tycia taip daro nors ir stengiuos ignoruot arba teigiamai reaguot smile.gif
žnokit vakar skaitinejau apie ta placenta priekyje dar, tai tikrai visur rašė kad nuslopina, sulaiko judesiukus, o vat kai būna užpakalinėje daly tai viska lb.

Taip, man darbe patinka, kad apie nėštumą galim pakalbėti, šiek tiek nuo darbo prasiblaškyti ir apie vaikučius, ir pilvukus pakalbėti :) 

Stenkis taip nenusiminti, bus vėliau dar geresnių komandiruočių :rolleyes: o dabar gali sakyti apie savooo komandiruotę  :4u: jos manau irgi pavydi :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 08 27, 06:16)
</p></div></blockquote><p>Taip, man darbe patinka, kad apie nėštumą galim pakalbėti, šiek tiek nuo darbo prasiblaškyti ir apie vaikučius, ir pilvukus pakalbėti smile.gif </p><p>Stenkis taip nenusiminti, bus vėliau dar geresnių komandiruočių rolleyes.gif o dabar gali sakyti apie savooo komandiruotę  4u.gif jos manau irgi pavydi rolleyes.gif </p>

is tikruju manau kad gali buti kad pavydi, bent jau viena tai tikrai biggrin.gif o pas mane darbe dabar pats gazas, net garai per ausis ruksta, buna kad ir pavalgyt nespeju bet dar savaite ir turetu nurimt biggrin.gif
visos taip nutilę, ar jau vežimukus susipirkot? as tai dar visai nieko..siuo metu kitu rupesciu turim bet buvau nuvykus paziuret paciupinet, tik gaila nespejau visų kurių norejau apciupinet..nu patiko man tas mima xari pardej tos lengvutis, vaziuoja atrodo pats net stumt nereik..ir stabdis labai patogus (kitų kažkaip dar pasilenkus ieskot reiikejo), dar gal stokke patiko tik va jei xplory tai jau sunkokas jis..tuttis palyginus su siais tai nemanevringas pasirode, bet aisku parduotuves danga tai cia toli grazu kai jau reikes realiais keliais ar per sniega riedet..bet kaip sakau puses dar ne paciupinet nespejau parduotuvej, nes paskambino ir turejom lekt i susitikima kitam miesto gale..
praejusia savaite buvau pas gine, sako einam paziuresim jei kabinetas laisvas del lyties ir ka..ir vel pedaa uzsidenges leliukas biggrin.gif biggrin.gif paskyre preliminaria dekreto data spalio 17, tai darbe jauciu visi soka gaus nes man atrodo kad tikisi lapkriti neanksciau, o ir to pilvo su laisva maike nelb matyt smile.gif
Atsakyti