Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

Sveikos 🙂

Bandau jungtis, nors ir į pabaigą 😁 terminas lapkričio 29 - gruodžio pradžia, tai ribinė tokia aš 😁 vaikutis trečias, kruopytė, kaip aš vadinu, Čikita Makaliuška, bus dviejų brolių (11 metų ir beveik 2 metų) numylėtinė ❤️tikiuos priimsit! 

Atsakyti

O dziugu, kad vis prisijungia nauju mamu. 

Visas sweikinu ir lengvi ramaus laukimo🙂

Atsakyti

Sveikos, naujai prisijungusios :nestuke  :4u: 

Ir kaip jau kuri minėjo laikas į pabaigą, tai man pagal nuotaiką atrodo, kad jau tuoj tuoj, reik suskubti. O kartais atrodo pfff... 1,5mėn.dar  :D 

Tai mūsų sąrašiukas didėja, dar parenkam ir sudeliosim pagal datą, smagu bus laukti. 

1. Oceanica 12.10, antras vaikelis, berniukas.

2. Elindree. 12.09.Antras vaikiukas, berniukas

3. Mimi88, 12.26, pirmas vaikelis, paslaptukas slepiasi kas

4. Lotari, 12.10, pirmasis, daktarai nesusitaria kas   :D tai laukiam stebūklo.

5. a_drute, 12.26, antras vaikas, mergaitė.

6. Multti, 11.29, trečias vaikas, mergaitė.

Sakykit, ar kuri yra iš Vilniaus? Man įdomu kur žadat gimdyt, pati svarstau tarp santariškių ir antakalnio  :hmm: 

Atsakyti

man net baisu pasidaro perskaicius zodzius tuoj tuoj biggrin.gif nes dar tiek atrodo visko reikia pasirupinti, nes dar tik vezimelis yra ir kelios smutkeles biggrin.gif na bet jau si menesi zadejom pirkt lovyte, komoda, visokiu ten marliuku, flaneliukiu smile.gif beje lygtais turesim mergaite, sakau lygtais nes man visdar sunku itiket kai tiek ilgai slepes - kai ejau del dekreto israsymo tai paprasiau kad paziuretu smile.gif
jau savaite kaip dekretinese o as kiekviena diena vis nuvaziuoju i darba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet vistiek vyras jau pastebejo kad man stoga rauna nuo buvimo namie vienai ax.gif stengiuos susirast veiklos pakuot daiktus, nors mane truputi nervina ta persikraustymo mintis, noretusi jau kaip tik isikurt ir laukt na bet ka darysi, pakuoju viska namie tik kad va dezes baiges, reiks laukt kol vyras nauju parupins smile.gif
beje mamytes per kiek laiko gavot dekreto ismoka nuo prasymo uzpildymo? as zinutes sodroj jau gavau apie paskaiciuotas sumas ir tiesa pasakius sunervino ta ju tvarka kad ismoka priklauso nuo darbo dienu skaiciaus ta menesi tai ir nesiekia 100 proc algos, nes darbe tai fiksuotai gaudavau dzin ar ta menesi 18 ar 21 darbo diena tai tas truputteli sunervino unsure.gif
Atsakyti

man net baisu pasidaro perskaicius zodzius tuoj tuoj biggrin.gifnes dar tiek atrodo visko reikia pasirupinti, nes dar tik vezimelis yra ir kelios smutkeles biggrin.gifna bet jau si menesi zadejom pirkt lovyte, komoda, visokiu ten marliuku, flaneliukiu smile.gifbeje lygtais turesim mergaite, sakau lygtais nes man visdar sunku itiket kai tiek ilgai slepes - kai ejau del dekreto israsymo tai paprasiau kad paziuretu smile.gif
jau savaite kaip dekretinese o as kiekviena diena vis nuvaziuoju i darba biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbet vistiek vyras jau pastebejo kad man stoga rauna nuo buvimo namie vienai ax.gifstengiuos susirast veiklos pakuot daiktus, nors mane truputi nervina ta persikraustymo mintis, noretusi jau kaip tik isikurt ir laukt na bet ka darysi, pakuoju viska namie tik kad va dezes baiges, reiks laukt kol vyras nauju parupins smile.gif
beje mamytes per kiek laiko gavot dekreto ismoka nuo prasymo uzpildymo? as zinutes sodroj jau gavau apie paskaiciuotas sumas ir tiesa pasakius sunervino ta ju tvarka kad ismoka priklauso nuo darbo dienu skaiciaus ta menesi tai ir nesiekia 100 proc algos, nes darbe tai fiksuotai gaudavau dzin ar ta menesi 18 ar 21 darbo diena tai tas truputteli sunervino unsure.gif

Aš tai vis randu ką veikti, ir dar pilna darbų ir planų iki vaikelio gimimo, miegot dažniau patraukia dienos metu ar vakare, o va po to neužmiegu. Dar remontai nebaigti, šiandien buvo meistras užsakiau nauja spinta, labai laukiu, kažkaip paskutiniu metu negaliu pakęsti daiktų matomoj vietoj.  :D dėl baldų ne visai sekasi. Nusipirkę naują lovą, o ji taip girgžda, rytoj atvažiuoja pardavėjai ją apžiūrėti, tikiuosi rasim kompromisą, labai susinervinus dėl to jaučiuosi, nors žinau, kad nervuotis negalima :( 

Dėl išmokos, tai taip, pastebėjau, irgi nepatiko tas jų skaičiavimas, mums gruodį visoms nelabai pasisekė, lyg gyvenam tik darbo dienom :lol:  :lol:  per laisvadienius nereik pinigų :oh:  o pinigus gavau po 13dienų nuo prašymo pateikimo. Ir maždaug po poros dienų nuo galutinio paskaičiavimo. Ir kaip suprantu, dabar gausim tik kovo mėn. :huh2: 

Oj dar taip nemaloniai rūgštys kyla, dažniausiai vakare, kai guliu :unsure: kartais net akys ašaroja nuo to :unsure:  na bent valgyt vakarais netraukia, gal daug svorio nepriaugsiu  :D 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 10 24, 02:00)
Sakykit, ar kuri yra iš Vilniaus? Man įdomu kur žadat gimdyt, pati svarstau tarp santariškių ir antakalnio  hmm.gif </p>

aš iš Vln ir matyt rinksiuosi santariškes mirksiukas.gif
Atsakyti

Aš irgi labiau ten linkstu :)

Atsakyti

As ir taip galvoju kad kitas pajamas gausim nuo kovo men.. 

O man irgi labai kyla rugstys, kad sawaite galvojau kad gerkle skauda naktim nes labai griauzia, o tada prisidėjo ir kosulys. Bet ir gydytoja paaiskino, kad ten skrandis neuzsidaro ir todel atrodo kad gerkle skauda. O kosulys ir nuo to nes jau vaistus geriau ir nieko negerėja man...

Tam kartui biski sumazint rugsti padeda rennie tabletes. Bet nakti tai miegit neina kai sukyla. 

Tada niekas nepadeda, nei siltas pienas😐

O kuriai jau pasirode priespenis? 

Atsakyti

Sveikos!

Aš iš Vilniaus, gimdysiu Antakalnyje. Pirmą, prieš 11 metų gimdžiau VGN, antrą AK, trečią ten pat - man ten visai patiko, o ir lankaus Antakalnio motinystės centre. Gal ir iš jūsų ten kas nors lankos?

Su rūgštingumu kovoju, nors ne taip smarkiai jis mane kankina lyginant kai vaikščiojau su bernais. Gelbėja Fruttin, visi kiti liaudiški reikaliukai neveikia. Ir burbuliukų norisi nesvietiškai! Mėsos išvis gali nebūt, ale nukepčiau ką nors už karvutės saldainį 😁

35+2 dabar, finišas artėja, paruošiamieji kartais užspaudžia. O jums kaip su paruošiamukais? Užvakar naktį net į dušą kylau, kad apramint juos, nes dažni labai buvo...

Atsakyti

O kuriai jau pasirode priespenis? 

Su antru ryškiai pasirodęs buvo, dabar vos vos, bet diskomforto kol kas nekelia, maikutės nešlampa 😁 kaip jums? 

Atsakyti

As ir taip galvoju kad kitas pajamas gausim nuo kovo men.. 

O man irgi labai kyla rugstys, kad sawaite galvojau kad gerkle skauda naktim nes labai griauzia, o tada prisidėjo ir kosulys. Bet ir gydytoja paaiskino, kad ten skrandis neuzsidaro ir todel atrodo kad gerkle skauda. O kosulys ir nuo to nes jau vaistus geriau ir nieko negerėja man...

Tam kartui biski sumazint rugsti padeda rennie tabletes. Bet nakti tai miegit neina kai sukyla. 

Tada niekas nepadeda, nei siltas pienas😐

O kuriai jau pasirode priespenis? 

Man tai buna taip užkyla, kad net akys užašaroja. Žinau, kad apmažėtų rūgštingumas, tai reikia apmažinti miltinius ir keptus patiekalus. Bet negaliu :unsure: tai ir kenčiu... :rolleyes: 

Prieš porą savaičių aptikau nedaug pridžiuvusio priešpienio, o šiaip nėra. Su pirmu išvis nebuvo pasirodęs nėštumo metu, bet pieno buvo pakankamai. Tai jei kuriai nepasirodo, tai nesibaiminkit  :D 

Atsakyti

Sveikos!

Aš iš Vilniaus, gimdysiu Antakalnyje. Pirmą, prieš 11 metų gimdžiau VGN, antrą AK, trečią ten pat - man ten visai patiko, o ir lankaus Antakalnio motinystės centre. Gal ir iš jūsų ten kas nors lankos?

Su rūgštingumu kovoju, nors ne taip smarkiai jis mane kankina lyginant kai vaikščiojau su bernais. Gelbėja Fruttin, visi kiti liaudiški reikaliukai neveikia. Ir burbuliukų norisi nesvietiškai! Mėsos išvis gali nebūt, ale nukepčiau ką nors už karvutės saldainį 😁

35+2 dabar, finišas artėja, paruošiamieji kartais užspaudžia. O jums kaip su paruošiamukais? Užvakar naktį net į dušą kylau, kad apramint juos, nes dažni labai buvo...

Aš tai tiesiog lankausi pas ginekologę-akušerę antakalnio p-koje. O tas mokymo centras, jis mokamas? Kokios naudos iš jo, gal kiek plačiau būtų galima?

Man 1 trimestrą reikėdavo burbuliukų, kasdien vytauto mineralinį gerdavau, 2 trimestrą girą, na o dabar vanduo labai gerai eina. Kartais išmuša toks prakaitėlis, šiek tiek silpnumas, tai reik įkvėpt gryno oro ir daug vandens atsigert.

Pas mane kai dar tik 33+4, tai dar nėra jokių paruošiamųjų, vienoj nėščiųjų paskaitėlėj sakė, kad lyg nuo ~36sav.gali prasidėt, internete daug anksčiau rašo. Man būna tiesiog pilvas sukietėja ir lyg suspaudžia šiek tiek. Bet negalvoju, kad čia paruošiamieji. O ir su pirmu lyg nejutau, arba nėra, arba nežymūs, arba nemoku atskirti  :lol:  :ax: na bet jau bet kokiu atveju turėtum būti iš mūsų pirmoji, tai lauksim žinių :)  :bigsmile: kelių savaičių kiti vaikeliai gimė?

Atsakyti