Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

QUOTE(Lotari @ 2018 12 09, 16:31)
tylu, Kalėdų laukia.
Beje į až atsiųskit FB grupės .

O mes su naujienom, mūsų pagrandukas pasibeldė anskčiau. Mes turim  3,5 kg mergytę ir esam paskutinės dienos lapritinukė  4u.gif

wow sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif ramiu jums nakteliu ir pieno upeliu, va beveik surimavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 12 07, 19:11)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O gera kaina, tikrai pigiau net padevėtuose nebūtų įmanoma rast  biggrin.gif </p><p>Aš šiandien čiužinuko sulaukiau. Tai visai patinka. Idomus toks ax.gif </p><p>Man per paskaitele sakė, kad kremuko lyg dar nereikia, nes per labai didelius šalčius jo nevesim į lauką, o ir išeinant jį prirengiam, dar kažkuo užklojam, kad nepūstų, tai lyg ir nepasiekia jo veiduko šalčiai. Na bet aišku, manau, blogiau nebus rolleyes.gif </p><p>Man irgi pirmadienį nieko ypatingo nedarė, kitą vizitą davė jau 11d. Jei nepagimdysiu. Šiaip gerai jaučiuosi, kartais pamaudena, bet ne sarėmiai. Labiau pilvas susitraukia, pakietėja, kvėpavimas padažnėja. Vakar daugiau pajudėjus šiek tiek skaudėjo tarp kojų  lotuliukas.gif bet praėjo. Na jaučiuos lyg sulauksiu savo termino ax.gif  o vat draugės terminas 19d, o šiandien jau pasibeldė. Taip jaudinuosi. Su nekantrumu laukiu žinių wub.gif tai vat, visgi geriau iš anksto pasiruošti. Aš viską išsiskalbus, tik pataliukai ir apsaugas reikia pabaigt lyginti. Rūbeliai jau išlyginti, sudėti tašėse ir komodoje.</p><p>Dar namuose smulkius remonto darbus užsibaiginėjam, tai matyt vaikelis ir neskuba.  rolleyes.gif nors jau ir norėtųsi ax.gif​ </p><p></p>

na ka siandien terminas, lauksim ziniu 4u.gif paziurejau kad Lotari irgi buvo terminas 10 d bet lelyte pasibelde anksciau..
as jau ir pradejau tases krautis, galima sakyt 80% jau susikroviau - nesitikejau kad tokia didele gausis, bet ten deze vien gimdyves rinkinys puse tases, tada pora paku skirtingu rusiu pampiu ir jau beveik visa tase uzkista biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2018 12 10, 13:01)
wow sveikinimai wub.gif  wub.gif  wub.gif ramiu jums nakteliu ir pieno upeliu, va beveik surimavau biggrin.gif

Dėkui wub.gif mes dar negalim patikėti, kad lovytej jau miega pagrandukė
Atsakyti

tylu, Kalėdų laukia.
Beje į až atsiųskit FB grupės .

O mes su naujienom, mūsų pagrandukas pasibeldė anskčiau. Mes turim 3,5 kg mergytę ir esam paskutinės dienos lapritinukė 4u.gif

Sveikinimai!!!  :wub:  :4u:  koks ūgis? Man yra sakę, kad berniukai mėgsta pasėdėt,  mergaitės anksčiau pasirodyt  :D 

FB grupė secret, tai bet kas jos nematys. Nebent jūs kitokios norit? Tai reikia savo duomenis parašyti. Lotari, atrašiau až  :mirksiukas: 

Na ir aišku, aš noriu pasidžiaugti savo naujiena - 10d atkeliavusiu savo berniuku :wub: 4020g. 55cm :4u:  dar ligoninėje, daug sveikinimų, klausimų gaunu iš savų draugių nėtukių ir neseniai pagimdžiusių, tai nespėju visur reikštis :D bet žiauriai faina, kad jis jau šalia :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 12 11, 22:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lotari" data-cid="72291064" data-time="1544373107"><div><p>tylu, Kalėdų laukia.
Beje į až atsiųskit FB grupės .

O mes su naujienom, mūsų pagrandukas pasibeldė anskčiau. Mes turim 3,5 kg mergytę ir esam paskutinės dienos lapritinukė vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Sveikinimai!!!  wub.gif  4u.gif  koks ūgis? Man yra sakę, kad berniukai mėgsta pasėdėt,  mergaitės anksčiau pasirodyt  biggrin.gif </p><p>FB grupė secret, tai bet kas jos nematys. Nebent jūs kitokios norit? Tai reikia savo duomenis parašyti. Lotari, atrašiau až  mirksiukas.gif </p><p>Na ir aišku, aš noriu pasidžiaugti savo naujiena - 10d atkeliavusiu savo berniuku wub.gif 4020g. 55cm 4u.gif  dar ligoninėje, daug sveikinimų, klausimų gaunu iš savų draugių nėtukių ir neseniai pagimdžiusių, tai nespėju visur reikštis biggrin.gif bet žiauriai faina, kad jis jau šalia wub.gif </p>

Sveikinimai !!!!😍😍😍😍 koks didukas 😎 ilsekis dabar ir dziaukis. Man pirmosios dienos kaip is pasakos- salia taves tavo pilva kapstes bumsiukas 😍😍😍😙🤗😇😇😇
Atsakyti

Sveikinimai !!!!😍😍😍😍 koks didukas 😎 ilsekis dabar ir dziaukis. Man pirmosios dienos kaip is pasakos- salia taves tavo pilva kapstes bumsiukas 😍😍😍😙🤗😇😇😇

Ačiū :wub:  tai jau tikrai, neatsižiūriu ir nesuprantu iš kur jis toks fainas :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 12 11, 19:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lotari" data-cid="72291064" data-time="1544373107"><div><p>tylu, Kalėdų laukia.
Beje į až atsiųskit FB grupės .

O mes su naujienom, mūsų pagrandukas pasibeldė anskčiau. Mes turim 3,5 kg mergytę ir esam paskutinės dienos lapritinukė vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Sveikinimai!!!  wub.gif  4u.gif  koks ūgis? Man yra sakę, kad berniukai mėgsta pasėdėt,  mergaitės anksčiau pasirodyt  biggrin.gif </p><p>FB grupė secret, tai bet kas jos nematys. Nebent jūs kitokios norit? Tai reikia savo duomenis parašyti. Lotari, atrašiau až  mirksiukas.gif </p><p>Na ir aišku, aš noriu pasidžiaugti savo naujiena - 10d atkeliavusiu savo berniuku wub.gif 4020g. 55cm 4u.gif  dar ligoninėje, daug sveikinimų, klausimų gaunu iš savų draugių nėtukių ir neseniai pagimdžiusių, tai nespėju visur reikštis biggrin.gif bet žiauriai faina, kad jis jau šalia wub.gif </p>

Sveikinimai dideliausi wub.gif
Atsakyti

Sveikinimai dideliausi wub.gif

Ačiū  :wub: mes jau namie, viskas gerai, tai šiandien išrašė :rolleyes: daug geriau namuose, savo lovoje..

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 12 12, 23:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mimi88" data-cid="72293700" data-time="1544609702"><div><p>Sveikinimai dideliausi vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ačiū  wub.gif mes jau namie, viskas gerai, tai šiandien išrašė rolleyes.gif daug geriau namuose, savo lovoje..</p>

Ir kaip pirmosios naktys ir dienos. Mano maze tai kcepia medum 😍😍😍
Atsakyti

Ir kaip pirmosios naktys ir dienos. Mano maze tai kcepia medum 😍😍😍

Neapsakomas kvapas, lyg jau žinau kaip kvepia meilė  :wub:  :wub:  :wub: 

Merginos, jei dar kurios nors prisijungiate ir norite jungtis į platesnes diskusijas mūsų uždaroje FB grupėje, rašykit savo kontaktus PM/AŽ, pakviesiu į ją  :mirksiukas: 

man net nesitiki, kad tuoj šventės artėja, aš dar dovanų praktiškai niekam neturiu  :oh: tik vaikams :ax:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2018 12 17, 17:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lotari" data-cid="72294345" data-time="1544649684"><div><p>Ir kaip pirmosios naktys ir dienos. Mano maze tai kcepia medum 😍😍😍</p></div></blockquote><p>Neapsakomas kvapas, lyg jau žinau kaip kvepia meilė  wub.gif  wub.gif  wub.gif </p><p></p><p>Merginos, jei dar kurios nors prisijungiate ir norite jungtis į platesnes diskusijas mūsų uždaroje FB grupėje, rašykit savo kontaktus PM/AŽ, pakviesiu į ją  mirksiukas.gif </p><p></p><p>man net nesitiki, kad tuoj šventės artėja, aš dar dovanų praktiškai niekam neturiu  doh.gif tik vaikams ax.gif​ </p>

aš pati kaip dovanėlė dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 18 gruodžio 2018 - 16:51