Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

Sveikos  :nestuke

 

Na gal jau yra laukiančių gruodinukų? :bigsmile:

Laukiam draugųųų  :ax:

 

Šiandien mums apie 5sav.  :wub:

Atsakyti

:ax:​ 

Atsakyti

Atsizymesiu ir cia  :4u: 

Kitos paneles tai tikriausiai net neitaria dar apie prieskaledini stebukla :D​ 

Atsakyti

Sveika  :4u: 

Na tai dar palaukiam  :rolleyes: o kiek jums dabar laiko?

Mano vyresnysis naujametinis stebuklas. Tai bet tarp gimtadieniu tarpas šioks toks bus  :D​ 

Atsakyti

Sveika  :4u:

Na tai dar palaukiam  :rolleyes: o kiek jums dabar laiko?

Mano vyresnysis naujametinis stebuklas. Tai bet tarp gimtadieniu tarpas šioks toks bus  :D 

Mums 7 sav ir 2d pagal paskutini ultragarsa :)) pagal mmm butu +1sav. Pati jauciu, kad gruodis bus kazkaip :D Mums tai pirmas vaikelis ir laaaabai netiketas, bet jau labai laukiamas :wub: 

Mano gimtadienis lapkriti tai reikia irgi kazkoki tarpa palikti :rolleyes: 

Atsakyti

Mano irgi lapkritį  :D 

Vyro vasarą, tai sako jam sunku... mūsų visų gimtadieniai bus šalia, jam daug išlaidų  :lol: 

Mus pirmasis irgi nustebino ir kartu nudžiugino  :mirksiukas: 

Aš ryt pas ginę, noriu irgi tikslesnį laiką žinoti :ax:​ 

Atsakyti

Mums 7 sav ir 2d pagal paskutini ultragarsa :)) pagal mmm butu +1sav. Pati jauciu, kad gruodis bus kazkaip :D Mums tai pirmas vaikelis ir laaaabai netiketas, bet jau labai laukiamas :wub: 

Mano gimtadienis lapkriti tai reikia irgi kazkoki tarpa palikti :rolleyes:

Na mes savaitę jaunesni, 6sav. 2d.  :wub:  jau širdelė plaka, taip gražu  :wub:​ 

Atsakyti

O man vakar baisu buvo..Kaip pradejau kraujuoti, kol iki ligonines nuvaziavom jau nesitikejau vaikuti gyva pamatyti...Bet yra, sveikas gyvas, bet as dabar 3 dienas namuose turiu but ir hormona vartoti. Antradieni varysim vel pasitikrint, ar tikrai pasiseke :unsure: 

Atsakyti

O man vakar baisu buvo..Kaip pradejau kraujuoti, kol iki ligonines nuvaziavom jau nesitikejau vaikuti gyva pamatyti...Bet yra, sveikas gyvas, bet as dabar 3 dienas namuose turiu but ir hormona vartoti. Antradieni varysim vel pasitikrint, ar tikrai pasiseke :unsure:

O jei... na ir nuotykiai :unsure: te balionuką, viskas turi būti gerai  :4u:  mano pusseserė irgi apie 7sav važiavo į ligininę dėl kraujavino ir va laksto pipiras. Viskas gerai. Pradėjai iš niekur nieko kraujuoti, ar gal kažka veikei? Nieko nekilnojai, stipriai nedirbai?

Atsakyti

O jei... na ir nuotykiai :unsure: te balionuką, viskas turi būti gerai  :4u:  mano pusseserė irgi apie 7sav važiavo į ligininę dėl kraujavino ir va laksto pipiras. Viskas gerai. Pradėjai iš niekur nieko kraujuoti, ar gal kažka veikei? Nieko nekilnojai, stipriai nedirbai?

Su saviskiu nesusilaikem truputi :tomato: 

tai antradieni dar karta varom isitikinti, kad viskas ok ir nieko negresia. Gydytojas sake 90% viskas gerai, o 10% tai visada tikimybe yra. Manau kad viskas ok, vakar pirma kart laaabai pykino net i tulika begau :D ir miegu miegu miegu...

Atsakyti

Su saviskiu nesusilaikem truputi :tomato:

tai antradieni dar karta varom isitikinti, kad viskas ok ir nieko negresia. Gydytojas sake 90% viskas gerai, o 10% tai visada tikimybe yra. Manau kad viskas ok, vakar pirma kart laaabai pykino net i tulika begau :D ir miegu miegu miegu...

Mes vakar irgi nesusilaikėm, bet lyg viskas gerai  :karsta: 

Pagaliau penktadienis... man taip sunku darbe :( man reikia pietu miego, vos laikausi, kavos dar nebegeriu, pastovus gumulas gerklei, rodos kažkas lyst nori :D laaabai noriu ilsėtis savaitgalį, žada gerą orą gal eisim į gamtą ar prie kokių sakurų, jau žydi :ax:  šiaip dar niekada prie jų nebuvau.

Atsakyti

Mes vakar irgi nesusilaikėm, bet lyg viskas gerai  :karsta:

Pagaliau penktadienis... man taip sunku darbe :( man reikia pietu miego, vos laikausi, kavos dar nebegeriu, pastovus gumulas gerklei, rodos kažkas lyst nori :D laaabai noriu ilsėtis savaitgalį, žada gerą orą gal eisim į gamtą ar prie kokių sakurų, jau žydi :ax:  šiaip dar niekada prie jų nebuvau.

Tai puiki proga :4u:  visai nieko tos sakuros. 

As tai visai pamirsau paminet, kad as siuo metu Kipre gyvenu :P tai oras visada geras, del to kaip ir nera noro pastoviai eit kazkur, nes dirbu prie juros salia ir nemazai laiko praleidziu ant gryno oro. Ir siaip niekur nenoriu nors tu ka :huh2: Balkone pasedziu su arbata ir uztenka kol kas :D 

Atsakyti