Įkraunama...
Įkraunama...

Sunku suprasti vaikiną

Sveikos, mielos merginos.  Labai prašau jūsų pasidalinti nuomone, patirtimi, patarimais, nes esu labai pasimetusi.
Taigi, situacija tokia. Prieš kelis mėnesius išsiskyriau su buvusiu vaikinu, dabar horizonte atsirado naujas žmogus. Deja, santykiai per atstumą. Pradžia buvo labai graži, draugaujame jau du mėnesius, bet pastebėjau, kad jis nelabai domisi manimi, retai pirmas užveda temą, kartais tiesiog į mano žinutę atrašo tiesiog šypsenėle ir daugiau nieko. Sako, kad jam realus bendravimas svarbiausias, o žinutėmis nemoka ir nepatinka. Tačiau, kai kalba būna apie seksą, gali kalbėti ir kalbėti. Per visą bendravimo laiką pasigendu komplimentų, kurie būtų susiję su mano asmenybe, apie išorę girdžiu gana dažnai. Beje, vaikinas vyresnis 3 metais. Ankščiau galėdavome prašnekėti telefonu valandų valandas, tačiau pastaruoju metu nebendravom keletą dienų beveik visiškai, paskambinus per laisvesnį vakarą, atsisakė bendrauti, nes jo laukia draugai, ruošiasi į miestą. Pasijaučiau tikrai negerai ir vis dažniau aplanko abejonės, kad galbūt tą žmogų traukiu tik išoriškai, nors kaip pats teigė, jaučia man stiprius jausmus. Vis dėlto nelinkęs kalbėti, ką jaučia, todėl sunku suprasti, baisu pasitikėti, kol dar tiek nedaug laiko praėjo, bijau likti labai įskaudinta. Sako, kad vyrai nekalba, o parodo veiksmais. Laukiu tų veiksmų, bet nelabai matau jų...Neinicijuoja pokalbių, neparodo, kad pasiilgo, laisvą laiką, kuomet galime pabendrauti bent truputį, renkasi leisti su draugais. Nors susitikus viskas būna kaip ir gerai, bet labai dažnai krypsta į lovos pusę. Esu su juo kalbėjusi, bet vaikinas, atrodo, tikrai pasijautė įskaudintas, kad galiu galvoti, jog jam reikia tik to. Bet kaip man kitaip suprasti, jeigu apie kažką kitą nelabai ir kalba... Kita vertus, jei norėtų tik to, tai gal nevažinėtų į kitą miestą pasimatyti, nors tai nebūna labai dažnai... Tiesa, prieš gerus 2 metus, vaikinas turėjo ilgalaikius santykius,  tačiau nesėkmingai. Gal jam sunku įsileisti naują žmogų? Merginos, sakykite, ką jūs manot? Gal perdėtai nerimauju?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toma1994: 15 balandžio 2018 - 20:12
Jei jauti, kad kazkas ne taip, tai 99%, kad ir yra ne taip.
Jei jis neturi apie ka su tavimi kalbeti, bet pasisukus lovos link, ta tema atsiranda oi, kiek kalbos, tai santykiai anksciau ar veliau issikveps, net jei vaikinas ir neziuri i juos kaip i santykius tik del lovos.
Kiek pati tempsi su vaikinu, su kuriuo nera apie ka kalbeti?
Kad karta negalejo su tavimi kalbeti, nes draugai jau lauke, tai dar ne problema, visi zmones turi planu ir negali nuvilti laukianciu, su kuriais is anksto susitarta. Problema ne tame.
Atsakyti

Na anksčiau kalbėdavome telefonu po kelias valandas, atrodo, buvo apie ką kalbėti ir susitikus yra.. Bet dabar, atrodo, kažkas pasikeitė, išvis nebesusiskambinam... Tiesiog toks jausmas, kad man jo reikia labiau, negu jam manęs. Nežinau, gal visi žmonės skirtingi ir poreikiai taip pat. Bet atrodo, kad trauka tarp mūsų tikrai didžiulė, tik vat atsisveikinus po susitikimo, to bendravimo mažai būna iki kol vėl susitinkam.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toma1994: 15 balandžio 2018 - 22:14
Kai nori - ieskai budu, kai nenori - pasiteisinimu. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Jums už atsakymus, apsvarstysiu Jūsų žodžius. Labai sunku, atrodo, rimtai įsižiūrėjau ir nesinori patikėti, kad ne mano žmogus...
Atsakyti
Nustok kažką daryti. Neskambink, nerašyk, nieko nieko pati nesiimk. Pažiūrėk kada jis tavęs pasiges ir kaip. Ar klaus kas tave gyvenime, kur dingia, ką veiki, kaip mokslai, darbai ar dar ten kas nors pas tave, ar vėl iš karto sakys, kad tik kūno tavo pasiilgo ir matysi situaciją aiškiau.
Ir netiesa, kad vyrai nekalba, jausmų nerodo. Kalba ir rodo.
Atsakyti

Ačiū Jums už atsakymus, apsvarstysiu Jūsų žodžius. Labai sunku, atrodo, rimtai įsižiūrėjau ir nesinori patikėti, kad ne mano žmogus...

Labai paprasta. Ziurek ka jis daro, o ne ka sako. Stiprus jausmai, bet neskiria tau demesio santykiu pradzioje? Tai ne tokie jau stiprus. Labai linksta link lovos. Na tai...

Manau esi jauna, viskas pries akis, nemetyk saves zmonems, kurie to neverti. 

Atsakyti

Ir netiesa, kad vyrai nekalba, jausmų nerodo. Kalba ir rodo.

Visiskai sutinku. Dar ir kaip kalba ir kaip rodo. O kai nei kalba, nei rodo, nu tai atvejis aiskus.

Atsakyti

Nustok kažką daryti. Neskambink, nerašyk, nieko nieko pati nesiimk. Pažiūrėk kada jis tavęs pasiges ir kaip. Ar klaus kas tave gyvenime, kur dingia, ką veiki, kaip mokslai, darbai ar dar ten kas nors pas tave, ar vėl iš karto sakys, kad tik kūno tavo pasiilgo ir matysi situaciją aiškiau.
Ir netiesa, kad vyrai nekalba, jausmų nerodo. Kalba ir rodo.

Esu bandžiusi nerašyti, teiravosi, kur dingau, kodėl nieko nerašiau...

Atsakyti
Keisti dalykai. Zmones kaitalioja partnerius ir tikis kazkokiu ten meiliu. Iesko "savu zmoniu". Kas tas savas zmogus? Kazkas pagal uzsakyma pagamino ar kaip cia? Nera savu zmoniu tai labai kruopsciai sukuriamas reiskinys.
Reikia specialaus poziurio i gyvenima.
Atsakyti
draugaujame jau du mėnesius

Jus juokaujat? Tiek rasymo is 2 menesiu draugystes? Kiek kartu is vis buvot susitike kokius net 4? biggrin.gif Draugaukit tik toliau ir matytis i kur kas pakryps, tik nepulkit i lova, kokie dar stiprus jausmai? doh.gif aistra greiciau, ir ka tiek apie ta seksa kalbeti su tiek mazai pazystamu zmogum??
Pirma puda druskos kartu suvalgykit, nueikit i koki zygi sudetinga, kur pamatysit daugiau zmogaus savybiu, tada darykit isvadas. mirksiukas.gif
Duokit viskam laiko ir neforsuokit, megaukites bendravimu, neprisikurkit kazkokiu veju is tokios trumpos pazinties, kad matai turi draugu atsisakyti , o sedeti pakibes su jumis ant telefono.
Atsakyti
jusu draugyste tiesiog eina i pabaiga. Meiles net greiciausiai nebuvo, tik aistra, nes ir dabar aktualiausios kalbos apie seksa.
Ka siulau? Pagalvoti apie ateities perspektyvas. Ar tau reikalinga tokia draugyste ir kokia jos ateitis
Beja. O kiek jums abiems metu?.
Atsakyti