QUOTE(Nakviša @ 2018 04 26, 13:21)
Jei imti atvirai ir atsakyti, aš nelabai žinau kas yra meilė. Grynai filosofiniu požiūriu - empirinė būsena, kuri leidžia jaustis pakylėtam. Net nežinau, galbūt daugiau emocinė, juslinė.
Teigčiau, kad vieno apibrėžimo kas yra meilė nėra. Kiekvienas poetas, filosofas ir kt., bent kartą gyvenime bandė atsakyti į šį klausimą. Aš niekada į tai nesigilinau. Mano emocijos yra daugiau momentinės, tai daugiau reakcija į aplinką, supančių žmonių elgseną.
Taigi kas yra meilė - nežinau. Ar aš myliu? Nežinau. Jaučiu pasitikėjimą, draugystę, atsakomybę. Esu laisva savo pasirinkime. Mano dabartiniuose santykiuose man yra gerai. Tai yra faktas, kurį aš drąsiai galiu konstatuoti.
As daug masciau per gyvenima apie tai ir tebemastau. Aisku, nepretenduoju i universalia tiesa ir sunku viska nupasakoti zodziais, bet Meile man energija, kuria jauciam, kaip malonu, silta , gera jausma tam tikro zmogaus atzvilgiu. Meile labai tyli, ji nera kaip aistra, kuri kaitina krauja, maiso prota ir t.t. bet tik is meiles galima kalnus nuversit ir daug ka sukurti, atlaikyti. Kaip pvz mamos meile vaikui, pati meile visiems zmonem nesikeicia, tik israiskos ir bendravimo formos skiriasi vienaip bendrausim su vaiku, kitaip su vyru. Todel ir sakau, kad aistras reikia pralaukti, kad suprasti ar yra dar kazkokiu kitu jausmo apart jos, konkreciam zmogui. Ir su tuo zmogumi gali buti ir lengvu, ir sunkiu periodu, ir gera, ir nelabai, bet meile jausis, kartais stipriau, kartais maziau, jei jos neuzgos musu paciu negatyvus dalykai. Todel ir sakau, kad reikia tobuleti, augti, save moket analizuoti, kad islaikyti sugebejima jausti meile. Aistra gali praeiti, jei nebus gilesnio pamato, jos gali is vis nebuti, bet jei bus meile ir ji bus saugima ir priziurima, abu zmones gales nugyventi ilgai ir laimingai
o siaip gyvenime daznai viskas susimaise buna , neisideliojam gi saves i dalis jauciam daug ka vienu metu, dar isikisa protas, steriotipai, auklejimo dalykai, kultura, daug svetimu minciu galvoje prikista mums, o i save isiklausyti nelengva.