Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Aciu uz padrasinima, turbut taip jau gamtos sudeliota, kad viskas apsivercia 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Laba,
Gal nepaguosiu, bet man pats baisumas buvo tie naktiniai kelimaisi... Ir dabar mintis nedziugina apie tai, bet zinau, jig kaip ne kaip tai yra laikinas dalykas ir reik istvert smile.gif
O kol kas smaginames, ruosiasi tetukas musu Fast Lap varzyboms, o mes laikom rankas ant peties biggrin.gif
Atsakyti

Foxlady, kaip tavo atostogos? Koki yspudziai?

Katute, tos bemieges naktys ir man buvo baisiausias laikotarpis. Nors su vyru keisdavomes naktim kas pora val, bet vistiek ne tas pats kas vakare atsigult ir ryte atsikelt. Bet tai laikina😁

Atsakyti

Man šiandien OT vėl rodo dvi juosteles. Kas per pieva tie OT, ne veltui sakoma kad neverta ju darytis.  :D​ 

 

Jie praktiskai visada dvi ir rodys. Teigiamas OT tada, kai testinis bruksnys tokio pat ryskumo arba ryskesnis uz kontrolini. Jeigu pastoviai tie tikrieji teigiami - arba per jautrus testai, arba reikia tirtis del pcos. Nors as ir su pcos plius minus sugaudziau, tiesiog jau gale ciklo ziuriu kuris buvo ryskiausias. Nes idealiai as nenutaikiau, buvo irgi pastoviai teigiami, o sekancius silpnesnius naudojant ne visada budavo isvis teigiamas, tai tiesiog ziuredavau kas ryskiausia.

Atsakyti

Na aš bandau sekti savo ciklą kaip išeis pirmąkart.  :ax:  pas mane nebūna tarpų tarp mėnesinių, beveik visada labai tiksliai, nebent sustresuoju. Tai dabar darbe stengiuosi iš šalies į problemas žiūrėt, tai ir darbai lengviau dirbasi. Kitą savaitę pagaliau dieną dirbsiu .

Katute, o kaip tau praetą dieną sekėsi kažką apžiūrėt ?  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Gintare Zu @ 2018 05 18, 18:54)
</p><p>Katute, tos bemieges naktys ir man buvo baisiausias laikotarpis. Nors su vyru keisdavomes naktim kas pora val, bet vistiek ne tas pats kas vakare atsigult ir ryte atsikelt. Bet tai laikina😁


Beda, kad keldavaus tik asss, nes sazine neleisdavo budint vyro, kuris po to dar dirbt turi visa diena, bet jis nesuko smegenu del namu netvarkytu ar vakarienes nevirtos... Dsr pradzioj net i kita kambari eidavau, kol vyras pats liepe niekur neit...

QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 05 18, 23:32)
Katute, o kaip tau praetą dieną sekėsi kažką apžiūrėt ? 


Apie kanopini? Ateinancia savaite tik vaziuosiu kazkuria diena. Ir dar drauge sugalvojo isigyt, pas mus laikyt ir atvazinet mokintis jot. Gresia rimtas papildymas! rolleyes.gif
Atsakyti

:4u:  :4u:  :4u:  grazaus savaitgalio. Akies kampu ziuriu vestuves  :hmm:  :D​ 

Atsakyti

Sveikos! Kaip Jūsų savaitgaliai? 

Mes buvom sodyboj su draugais, tai užsirelaksinau ir man rodos šiek tiek veidą nudegiau :D

Dar gandrą praskrendant mačiau pirmąkart šiais metais, tai gal atneš mums gerų žinių artimiausiu metu  :bigsmile: 

Atsakyti
Oi sveikos, as bandau atsigaut po savaitgalio kazkaip biggrin.gif
Vyrui penktadieni prasidejo varzybos, bet per treniruote suplyso sankaba, tai visa penktadieni keitem, remontavom sunu atidave mociutem. Vakar nuo anksciausio ryto iki nakties varzybose, grizom gal apie 1val, kol susikuitem, tai miegot tik po 2val nuejom, bet jau parpem tai is sirdieees biggrin.gif Tai siandien tik susodinau geles, kurias buvau susipirkus, aptvarkiau nuotraukas ir vakariene sugebejau padaryt. Visiskas relax... Labai smagu, kad net jei tingiu ir nieko neveikiu niekas nei puses zodzio nezako biggrin.gif
Atsakyti
As busiu persistengus is tos geros savijautos. Siandien patepluojo, tai ta proga rytoj leksiu pas gine pirma karta ir siandien rami, kaip belgas, numeciau visus ukio darbus i sona.
Atsakyti

Katute 😣 :4u: suglausk kojas ir nė žingsnio

O mano sąskaitoje jau 40 cd be mm  :P šiaip neblogai be jų bet lb jų laukiu nes visi planavimai nugaruoja

Atsakyti

Katute ilsėkis, reik po tokio savaitgalio atgaut jėgas.

Motiejus - ateis tos nelabosios, niekur nedings

Aš pasidariau progesterono tyrimą šiandien tai viskas taip pat žemai kaip prieš kelis mėnesius. Tai turbūt man O net nebuvo šį mėnesį. Tai dabar liūdna sėdžiu. 

Atsakyti