QUOTE(m.s. @ 2018 05 26, 00:25)
<p>Šiaip net susimąsčiau... Aš paauglystėje niekada nesvajojau ištekėti, kai klasiokės spangdavo apie vestuves, susiraukus klausdavau: "jūs rimtai norit šitos katorgos?" Ta prasme tai TIKRAI nebuvo mano svajonių sąraše. Visad norėjau keliauti, gyventi įdomų, įspūdžių kupiną gyvenimą. Ir kaip taip sumąsčiau? Buvau pirmoji tekanti savo kurse, matyt, sužaidė tas ego dalykas - padaryti ką nors pirmai, būti "suaugusiai". Po santuokos iš karto skirtis irgi atrodė prastas dalykas, nes buvo prognazuojančių, kad tokios ankstyvos santuokos niekur neveda, norėjau parodyti, kad mano pasirinkimas veikia ir kad aš buvau pakankamai brandi. Pamenu, kai jau pirmais metais jaučiau, kad kažkaip ne tas santuokos jausmas, sau sakiau, bet tu dar pabūk, nes juk kažkaip nefainai skirtis neišbuvus metų. Po to nefainai skirtis neišbuvus dvejų metų. Po to pripratau, dar po to man prasidėjo su darbais krizė, išgyventi stresą reikėjo paramos, saugumo jausmo... Ir tik dabar prabudau, kai jau santuoka pradėjo ne juokais smaugti. Tiesą sakant, ilgai, netgi iki šios temos užvedimo, maniau, kad normalu būti nepatenkintam savo santuoka, kad čia tokia kolektyvinė katorga, tik visi tyli...</p>
......... Na, reik atrasti tą esminę ašį, vardan ko tai darau, kad vėliau, kai būtų labai sunku - o taip neišvengiamai kurį laiką būtų -, rasčiau jėgų ištverti, žinočiau vardan ko tai darau, galėčiau save paguosti, kad tai vis tiek geriausias įmanomas sprendimas. Antraip rizikuoju užsigraužti.</p>
Per daug gyvenate del kitu, per didele puikybe, vaidnasi per mazai pasitikejimo savimi. Reiktu labiau ismokt atsizvelgt i save, savo norus, ir nusispjaut i aplinikini pasaulio nuomoe apie jus, kas ka kaip galvoja apie jus, tikrai kitiem visiskai dzin ta jusu santuoka jusu laimes ir nelaimes, nebent porga papletkinti ir tiek.
Esmine asis visda busite jus pati, jei i save nesugebat atsiremti, kankinsites visa gyvenima, nepriklausomai su kuo , kaip gyvensit.
O jei bijot palikti vyra, papasakokit viska jam nuosirdziai, kaip cia, nu gal ne visai viska, apie seksa ta dali palikciau ir kitu isivaizdavima, bet kazkaip pasakyciau, kad tai kas vyksta yra ziauriai blogai, ir paklauskit ar jis vis dar nori su jumis gyventi, lai jis jus palieka.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 05 26, 10:30)
Ar tikrai jis atrodo moteris viduje is bendravimo? Man tai vyras, kuriam moteris yra nuosavybe. As moters jo komentaruose nerandu isvis.
Transeksualumas vis dar klasifikuojamas kaip psichine liga, taigi jis vyras su psichiniais sutrikimasi , saves indentifikavimo sferoje. Todel tikrai nekeista, kad moteris norejo issiskriti. Blogiausia, kai zmogus nepripazysta problemos.