Įkraunama...
Įkraunama...

2019 sausio stebukleliai

Sveikos, jungiuosi iš aš 4u.gif

NT pasidariau gegužės 3 d. Jau 4 d. apsilankiau pas gydytoją, nes laukė skrydis, pradėjau dvejoti ar galiu skristi ir t.t. Jokių simptomų nejaučiau. Gydytoja patvirtino nėštumą ir net užminė mįslę, kad didelė tikimybė, kad 2 leliukai blink.gif bigsmile.gif Pagal paskutines mm turėjo būti apie 5-6 sav.

Pradėjau gert folio rūgštį ir sakė sugrįžti po 2 sav. Tuomet matė jau tik vieną leliuką ir... negirdėjo jo širdelės plakimo, nors skaičiavom apie 7-8 sav. Beprotiškai išsigandau, labiausiai dėl to, kai daug pavyzdžių aplink ir persileidimai/nesivystantys nėštumai nėra jau tokia retenybė...

Gydytoja sakė nepanikuoti, nes ko gero tiesiog mažesnis nėštumo laikas, nei skaičiuojam pagal mm, bet akivaizdžiai sunerimo ir ji pati bei liepė sugrįžti jau po 5 dienų.

Na ir ką, vakar apsilankiau ir išgirdau savo leliuko plakančią širdelę wub.gif yahoo.gif Šiai dienai tik 6 sav. su trupučiu. Gerokai vėliau pastojau, nei skaičiavom standartiškai pagal paskutines mm.

Kaip ir rašėt kitos, dar džiaugiuosi tyliai, nors norisi išrėkti visam pasauliui.

Mane pykina jau tris savaites. Iš pradžių, pykindavo visos dienos metu, bet nežymiai + vis spaudė pilvo apačią. Dabar pilvo apačios maudimas praėjo, bet pykinimas pirmoje dienos pusėje labai suintensyvėjo. Ir nuolat noriu miego biggrin.gif

Kitas vizitas pas gydytoją birželio 7 d.

Pirmas nėštumas, man tuoj 27 metai. Gyvenu Kaune.

Kokios kitų istorijos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: [b!]Šiandien[/b!], 12:34
Sveikos, Mielosios  :4u:
Kviečiu prisidėti ir užpildyti šią trumputę apklausą apie burnos higieną nėštumo metu!  :wub:
Apibendrinti rezultatai bus skelbiami liepos mėnesio Mamyčių žurnale  :nestuke

Atsakyti