Įkraunama...
Įkraunama...

2019 sausio stebukleliai

Sveikos, jungiuosi iš aš 4u.gif

NT pasidariau gegužės 3 d. Jau 4 d. apsilankiau pas gydytoją, nes laukė skrydis, pradėjau dvejoti ar galiu skristi ir t.t. Jokių simptomų nejaučiau. Gydytoja patvirtino nėštumą ir net užminė mįslę, kad didelė tikimybė, kad 2 leliukai blink.gif bigsmile.gif Pagal paskutines mm turėjo būti apie 5-6 sav.

Pradėjau gert folio rūgštį ir sakė sugrįžti po 2 sav. Tuomet matė jau tik vieną leliuką ir... negirdėjo jo širdelės plakimo, nors skaičiavom apie 7-8 sav. Beprotiškai išsigandau, labiausiai dėl to, kai daug pavyzdžių aplink ir persileidimai/nesivystantys nėštumai nėra jau tokia retenybė...

Gydytoja sakė nepanikuoti, nes ko gero tiesiog mažesnis nėštumo laikas, nei skaičiuojam pagal mm, bet akivaizdžiai sunerimo ir ji pati bei liepė sugrįžti jau po 5 dienų.

Na ir ką, vakar apsilankiau ir išgirdau savo leliuko plakančią širdelę wub.gif yahoo.gif Šiai dienai tik 6 sav. su trupučiu. Gerokai vėliau pastojau, nei skaičiavom standartiškai pagal paskutines mm.

Kaip ir rašėt kitos, dar džiaugiuosi tyliai, nors norisi išrėkti visam pasauliui.

Mane pykina jau tris savaites. Iš pradžių, pykindavo visos dienos metu, bet nežymiai + vis spaudė pilvo apačią. Dabar pilvo apačios maudimas praėjo, bet pykinimas pirmoje dienos pusėje labai suintensyvėjo. Ir nuolat noriu miego biggrin.gif

Kitas vizitas pas gydytoją birželio 7 d.

Pirmas nėštumas, man tuoj 27 metai. Gyvenu Kaune.

Kokios kitų istorijos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: 24 gegužės 2018 - 12:34
Mano zirniukas, deja, bet isejo...
Linkiu visoms gero laukimo, ir kad niekam nepasikartotu mano istorija...
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2018 05 25, 21:10)
Mano zirniukas, deja, bet isejo...
Linkiu visoms gero laukimo, ir kad niekam nepasikartotu mano istorija...


Katute, labai liudna del taves. Ar zinai del ko taip ivyko, ar buvai ultragarso tyrimai?
Papildyta:
As irgi tyliai jungiuosi prie sausinuku. Laukiuosi 5 sav. Ir 4 dienos. Pirmas vizitas skenui 5 birzelio. Jokiu nestumo pagrindiniu nestumo pozymiu kaip ir nejauciu. Tik nuovargi. Prisiskauciau, aisku, kad tai normalu nieko nejausti, bet kazkaip neramu. Ar kuri nors is jusu irgi nejaucia nieko?
Atsakyti

Aš antrą kartą eisiu echo birželio 6 d., nes dar praėjusią savaitę tik puslytė buvo, sakė paskui širdutės klausys. Kažkaip nesusigaudau, kuri realiai savaitė, nes pagal mm turėtų būt jau 7, o pagal echo mažiau buvo.

Man irgi nėra kitų požymių be nuovargio ir jautrios krūtinės. Bet dėl to nepergyvenu, nes man ir su pirmais nėštumais tas pats buvo

Atsakyti
QUOTE(palubė @ 2018 05 28, 13:38)
<p>Aš antrą kartą eisiu echo birželio 6 d., nes dar praėjusią savaitę tik puslytė buvo, sakė paskui širdutės klausys. Kažkaip nesusigaudau, kuri realiai savaitė, nes pagal mm turėtų būt jau 7, o pagal echo mažiau buvo.</p><p>Man irgi nėra kitų požymių be nuovargio ir jautrios krūtinės. Bet dėl to nepergyvenu, nes man ir su pirmais nėštumais tas pats buvo</p>


Net palengvejo, kad ne as viena neturiu pozymiu. Man pirmas nestumas ir labai lauktas, po ilgu nevaisingumo metu, tai viskas idomu ir ir del to kyla klausimai ar normalu ar ne. 4u.gif tikiuosi viskas bus gerai per pirma echo.
Papildyta:
QUOTE(palubė @ 2018 05 28, 13:38)
<p>Aš antrą kartą eisiu echo birželio 6 d., nes dar praėjusią savaitę tik puslytė buvo, sakė paskui širdutės klausys. Kažkaip nesusigaudau, kuri realiai savaitė, nes pagal mm turėtų būt jau 7, o pagal echo mažiau buvo.</p><p>Man irgi nėra kitų požymių be nuovargio ir jautrios krūtinės. Bet dėl to nepergyvenu, nes man ir su pirmais nėštumais tas pats buvo</p>


Net palengvejo, kad ne as viena neturiu pozymiu. Man pirmas nestumas ir labai lauktas, po ilgu nevaisingumo metu, tai viskas idomu ir ir del to kyla klausimai ar normalu ar ne. 4u.gif tikiuosi viskas bus gerai per pirma echo.
Atsakyti
QUOTE(Alyvuoge123 @ 2018 05 28, 11:41)
Katute, labai liudna del taves. Ar zinai del ko taip ivyko, ar buvai ultragarso tyrimai?


Na, matyt kazkokia "chromosomine klaida" ar kazkas tokio... Sako organizmas pats apsaugojo, nes nieko gero nebutu iseje. Grubiai sakant. Ultragarsu ziurejo, nieko ten nerado, bet po keleto savaiciu liepe dar karta pasirodyti del visa ko.
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2018 05 25, 22:10)
Mano zirniukas, deja, bet isejo...
Linkiu visoms gero laukimo, ir kad niekam nepasikartotu mano istorija...


Užjaučiu 4u.gif Taaaip trapu ta pradžia. Ir taip dažnai pabėga cray.gif
Atsakyti

Sveikos besilaukiancios. Musu cia dar mazai! As laukiuosi trecio vaikelio, gimdymo terminas lyg sausio 6 nusimato... dziaugiuosi uz tas, kurios nieko naujaucia, man baisiai bloga, ir miegoti galeciau visa para. Bet taip pat buvo ir su pirmaisiais dviem. Tikiuosi, kad uz poros savaiciu blogumai praeis...!

Atsakyti

sveika prisijungus :).

Kažkaip gan vangiai čia vyksta diskusijos...

Aš irgi trečio laukiuos ir jau galvojau viskas pažįstama ir ramu bus, bet kur jau... Vakar pradėjo teplioti, tai vidurnaktį klinikų priimamajame praleidau, nes labai neramu pasidarė. Tikino, kad nėštumo pradžioje taip būna ir nesukti galvos, padarė echo mažiukas mažesnis nei pagal mm, bet širdutė plakė, sakė viskas gerai. 

Šiandien tas tepliojimas tokiau tęsiasi, tai ramybės labai nepriduoda. Gal kuriom irgi taip buvo?

Atsakyti
QUOTE(palubė @ 2018 06 04, 13:14)
<p>sveika prisijungus smile.gif.</p><p>Kažkaip gan vangiai čia vyksta diskusijos...</p><p>Aš irgi trečio laukiuos ir jau galvojau viskas pažįstama ir ramu bus, bet kur jau... Vakar pradėjo teplioti, tai vidurnaktį klinikų priimamajame praleidau, nes labai neramu pasidarė. Tikino, kad nėštumo pradžioje taip būna ir nesukti galvos, padarė echo mažiukas mažesnis nei pagal mm, bet širdutė plakė, sakė viskas gerai. </p><p>Šiandien tas tepliojimas tokiau tęsiasi, tai ramybės labai nepriduoda. Gal kuriom irgi taip buvo?</p>


Gal pasitikrink progesterona ar normoj. Man pacioj pradzioj kai tepliojo. Pasitikrinus rode per zema kieki ar ant ribos, tai israse zvakutes. Ir nustojo.
Atsakyti

Pasitraukiu iš šios temos aš, nes nebeturiu savo mažiuko... :angel_sadangel: 

Sėkmingo ir lengvo jums nėštumo.

Atsakyti
QUOTE(palubė @ 2018 06 07, 08:52)
<p>Pasitraukiu iš šios temos aš, nes nebeturiu savo mažiuko... angel_sadangel.gif </p><p>Sėkmingo ir lengvo jums nėštumo.</p>


Užjaučiu labai 4u.gif

Aš buvay pas gyd. Vėl rodė širdelės pulsavimą, kaip judriai sukiojasi leliukas wub.gif Kaskart dar turiu sau įsignybti, kad patikėčiau, jog tai tiesa. Man terminas sausio 14. Kaip kitoms sekasi? 4u.gif
Atsakyti