Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 vasariškų damų būrelis :)))

Priedas  linksmos_vasareles.jpg   33,51KB   0 Parsiųsta kartų

Pabodo tik skaityti, nori pabendrauti?

Kviečiame sėdinčias ant suoliuko užeiti, dalyvauti, bendrauti. 

Beeet norėsime bent trumpučio prisistatymo apie save. Temos išmintis byloja, kad derėtų iškart pristatyti savo:

#amžių

#vyrų ir vaikų skaičių (anūkų, jei yra )

#dislokacijos vietą bent apytiksliai

#kiek meilužių turi ar turėjai?

#papai yra, ar nelabai?

#pelenės pėdutė, ar milžinės pėda?

#šuo, ar katė? O gal pelė, ar triušis?

#ar visi dantys nuosavi?

#ar mėgstį karštį, o gal šaltį ir sniegą?

#pomėgius ir mėgstamas pramogas

Toliau fantazija neribojama, pasakokit kuo daugiau- mažiau tardysim        :)

Priedas  vasara.jpg   238,17KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  vasara (1).jpg   265,02KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  summer_field_wall_inkbluesky.jpg   118,03KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Šiandien turim dieną tik mums dviems. Diedas vedasi į kino teatrą žiūrėt to filmo kur jūs antradienio vakarą žiūrėjot.

Atsakyti

Frofesore, ačiū.

Atsakyti

Laba, 

SM veikia labai blogai jau kokį pusę metų. Nebeįdomus forumas pasidarė visiškai. 

8 pm., na taip, Dubajus blizgučių miestas  :D pas mus atostogos prasidės liepos 20 dieną, o į mokyklas grįšim rugsėjo maždaug 5-7 dienomis. 

Upjora, aš tai vyrui sakiau, su tavim ne tema tokį filmą žiūrėti  :D Čia mergaičių filmas  :D 

Atsakyti

Limcamca, jis pats tą filmą išrinko.  :D  Varom į tokį mažą kino teatrą, praeitą kartą gal 10 žiūrovų buvo. :rolleyes:​ 

Atsakyti

MAN SIANDIEN NELEIDO PER TEMAS EIT...TIK PRISIJUNGIU, BANDAU KAZKUR EIT IR PAKIMBA.

Atsakyti

man tai tik ilgiau krauna, kai paspaudziu mano sekamas turinys, daugiau jokiu nesklandumu. dar is pradziu maniau, kad gal internetas kaltas, bet kur bepasijungciau- darbe, namie, per tel., visur vienodai.

Atsakyti

Sveikos!

Penktaaaaaaaaaaaadieeeenis! Vaaaaaaasaaaaaraaaaa!

Gal kitą savaitę Vilnius kokio alaus susirinks? O tai krauna malkų mums visokios periferijos :D  :D  :D 

Šikna dega lėkt laukais. Vakare čilinsiu su rožiniu vynu ir krevetėmis. Vat taip užsinorėjau ir nusprendžiau. 

Reiktų ir man TĄĄ filmą pažiūrėt.

Virga, kremas su vit C galimai jokio poveikio nepadarys - jis ten greičiausiai nestabilizuotas.

Atsakyti

sveikinuosi naujoje temoje :) aciu temos kurejai :4u:

smagu cia  pasisukineti :)

sis forumas turbut  jau 'nebeuzdirba' pinigu   ir del to keliauja  i uzmarsti. o dar tas  naujas 'dizainas'  daug  ka pagadino. gaila  jeigu taip ir  uzsilenks, nes  vos kelios  temos gyvos, o buvo laikai....

p.s.  siandien paskelbta sviesiasplaukiu diena  su kuo ir  sveikinu :) :clap:

Atsakyti

Aš nuo 7 atidirbau, grįžau daba namoir vėl išlekiu darban, kažkaip diena chaose va tokiam  :tease:

Ex pakeisti nepakeisiu, bet ant galvos lipti ir neleisiu ir tegu jis derinasi prie mūsų, ne mes prie jo. Šiandien pasiūlė pasiimti maže į kelionę spalio gale, bet kadangi pamatė, kad nesusitvarko ilgiau ir jai mamos užsireikė. Tad sumąstė, jog jie skrenda ir aš atskrendu paskiau pas ją ir po savaitės grįžtu su ja, o jis toliau tęsia kelionę. Viskas būtų ok, bet pasakiau, jei jis pasirodinės tik kas 2-3 mėn. nieko nebus ir gali pamiršti visas keliones. Arba stabiliai su ja bendrauja, pasirodo ir būna tėvu, kad ji streso nejaustų  arba aš daugiau jos neįkalbinėsiu, kad ji su juo važiuotų per prievartą. Kaip bus, nežinau, žiūrėsiu.

Atsakyti

vien del musu temos neuzsilenks  :laugh:  :laugh:  

Atsakyti
Nebeidomus ir nepelningas sakot pasidare? O tai kas trukdo jums gerbiamosios pliekti prasmingus , idomius ir pelningus postus? Apatnyku susidevejimas ir kas cia dar buvo ,rankinuku mados ,atrodo ,nekelia susizavejimo.Apsipirkimo tiesa,iprociai.
Atsakyti