Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 vasariškų damų būrelis :)))

Siandien sedziu ant suolo Akropily,mergiote gal 2 metu krito ant zemes ir klykia,motina ir siaip,ir taip , nieko nepadaro.Priejau,sakau ateik pss mane,as busiu tavo mama.Iskart motinai i glebi,isterijos baigesi ,tik nemeiliai zvairavo i mane po to :D​ 

Atsakyti

Mano neisterikuodavo, tik neklausydavo.

Tai ne apie tą patį kalbam. Strong-willed signature požymis yra isterijos, kurių niekas nenuramina.  Daug žmonių yra stipraus charakterio, nedaug tokių kaip aš auginu. Nei viena iš mano draugių tokio neturi, mano anyta tris vaikus stipraus charakterio (kurie irgi enklausydavo, kaip pvz. mano vyras) užauginus iš pradžių buvo šoke, kai pirmas isterijas dukra pravedė jai. Dabar jau visi išmokom kaip reaguoti, ką daryti, nors kai kurie žmonės ją suvaldo geriau nei kiti. 

Beje, mokykloj ji laikoma auksiniu vaiku, dievinama visų, ypač mokytojų, nors ir nenusileidžia nei vienam vaikui.

Atsakyti
Kalbii lyg apie mano vaiką,darželyje auksas,o namie tai ajetau😂,užsispyrusi iki negalėjimo ir labai jos daug visur.ir neužsikemsa niekada,visa laiką kalba kaip uzsukta.
Atsakyti