Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

Pritariu kad reikia kartoti, nes kas 3 men rekomenduoja pasidaryti.

Ir reikia nenuleisti ranku!

Atsakyti

Taip, padarys trumpa spermograma ir is tos pacios paseli. Na ir jau pries viska, jei teks, zinoma kartos vel. Nes taip greitai niekas nevyksta.. Dar ir man kokias chlamidijas, pratekamuma jauciu ziures :/ nes reikia atmesti kitus variantus.

I tema, tai neuzilgo mano ov :) buvau vakar pas gine, pamatavo echoskopu is vidaus, kad tuoj sprogs folis :) mate du folius kairej kiausidej, bet vienas ciut mazesnis, tai turbut tik vienas sprogs taip manau.. Jei gerai suprantu :D

Atsakyti

Labas vakarelis.

As su tokiu durnu klausimu, kiek ta ov trunka?  :mastau: 

Foxlady kada testuka gadinsi? Saraso virsunej esi. Truksta temukej tu II bruksniuku.

Kur Katute dingusi?

As pagaliau po 8 darbo dienu turesiu 2laisvas. Pikta, pavargus ir dar su streikuojanciu skrandziu. O uz betvarke namie jau siandien ir vyras ir sunus velniu gavo  :bash:​ 

Atsakyti

Labas vakarelis.

As su tokiu durnu klausimu, kiek ta ov trunka?  :mastau:

Tiek, kiek trunka kiausialastei issilaisvinti is kiausides. Kas ten gali zinot? Kelias sekundes?.. Bet kiausialaste po to gyva apie para. Del to skaitosi dar para po O vaisinga.

Atsakyti
Si cikla nieko negadinsiu, nes nebuvo nd per vaisingas dienas :/
Atsakyti

Man jau knieti testa pasibandyti, bet jauciu anksti dar. O del pozymiu, tai vaidenasi nuo pat vaisingu dienu pradzios :). Bet logiskai pagalvojus, tai visi tie patys pozymiai buna ir artejant menesinem...

Atsakyti

Tiek, kiek trunka kiausialastei issilaisvinti is kiausides. Kas ten gali zinot? Kelias sekundes?.. Bet kiausialaste po to gyva apie para. Del to skaitosi dar para po O vaisinga.

Labuka Niu o man giniuks pasakė taip mes tikrai vaisingos 3 dienos iki O ir 3 po tikrai būtent taip ana kart ir buvau pastojus jau po O nes per O nebuvo santykių 🙂 

pas mus nieko naujo tik tiek kad vėl gryžau į ciklą O buvo galinga su visais pojūčiais žėsim ar pavyko kas ar ne birželį

Atsakyti
Net 3d po Ov??? Pirma kart girdziu blink.gif net programele rodo, kad po Ov vaisinga tik viena diena..
Man teigiamas ot testas buvo 16cd, tai ov turejo ivykti 17cd, o nd buvo 19cd, tai maz eit darytis nt biggrin.gif

Motiejau beje, tuomet berniukas uzkibo? Nes po Ov sako buna berniukai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 21 birželio 2018 - 12:46

Net 3d po Ov??? Pirma kart girdziu blink.gifnet programele rodo, kad po Ov vaisinga tik viena diena..
Man teigiamas ot testas buvo 16cd, tai ov turejo ivykti 17cd, o nd buvo 19cd, tai maz eit darytis nt biggrin.gif

Motiejau beje, tuomet berniukas uzkibo? Nes po Ov sako buna berniukai biggrin.gif

Deje bet ne nesužinosi 9savaite iškeliavo pas angeliukus  :angel_not:  :angel_sadangel:​ na o visos mergytės prie O man pasitvirtino 🧚‍♂️🧚‍♂️🧚‍♂️🧚‍♂️

Atsakyti

Nu tikrai LABAI keista. Nes visa moksline literatura ta pati sako - ne daugiau paros isgyvena. Pirma karta girdziu, kad isvis kas sakytu, kad trys paros :blink: Vyru turtas - joa, tas iki 5 dienu berods, retais atvejais kaikru raso kad net iki 7 isgyvena - gera terpe ir tt. Bet ne musu kiausineliai. Tai gal tiesiog O buna velesne ir gaunas taip. Mano dabar irgi greiciausiai uzkibo su mylu mylu po O, bet ne 3 dienas :)

Sako berniukai per arba po O, nes, teigiama, vyru gyvuliukai su Y yra greiti, bet greit ir numirsta, o su X letesni, bet labiau patvarus :D

Atsakyti

Manau kad pataria 3 dienas iki ir po O, nes tiksliai neaišku kada ten ovuliuoja tas kiaušinėlis, o ne dėl to kad ilgai būna gyvybingas. Kai pagalvoju tiek mažai pataikyti tos tikimybės yra... :mastau: 

Kaip Jūs mielosios laikotės? Kieno eilė NT gadinti?

Atsakyti
Nors per vaisingas dienas net nebuvo nd, vistiek sugadinau nt lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti