Įkraunama...
Įkraunama...

2019 VASARINUKAI

na ar jau yra (tikiu, kad tikrai yra ) 2019 vasarinukų? :) dalinamės džiaugsmais ir įvykiais :)

Atsakyti

Linkiu visoms gero nešiojimo, jis labai greit prabėgs, pernai irgi tokiu metu sužinojau, kad laukiuosi, dabar jau turiu 4mėn pupą. Apėmė nostalgija pamačius temutę. Didžiausios sėkmės, lengvų nėštumų ir gimdymų :)

Atsakyti

kad gaila, niekas nesijungia pasidžiaugti kartu :)

Atsakyti

Sveikos nestukes. AS ne drasiai bet noriu prisijungti prie Jusu:)

Atsakyti

Nesuprantu, negi nera aktyviu nariu

Atsakyti

na maciau kad daugiau nariu nestukiu yra Tevu darzelis psl

Atsakyti

Idomu, kodel nesijungia :rolleyes:

Kiek jums laiko? 

Atsakyti

Atsiprašau, kad lendu į jūsų pašnekesius.Išsikraustome gyventi į kitą šalį,radau spintoje porą gražių paltukų, kuriuos nešiojau nėščia,nesinori nešti į konteinerį, atiduočiau už simbolinį mokestį. Vienas paltukas zara, kitas 100proc. Vilnos, pirktas Londo e. Abu gražūs ir stilingi.Jeigu ką sudomino, rašykite man į tel. arba skambinkite,860154031. https://www.musumazy...e28/drabuzeliai

Atsakyti
4u.gif sveikutes!

Pagaliau pavyko susitvarkyti su slaptazodziu ir galiu prisijungti smile.gif


Siaip mes su pirma dukryte iki puses nestumo bendravom sm, o paskui visos persikelem i fb slapta grupe. Kartu auginom pilvukus, kartu gimdem ir dabar intensyviai bendraujam kasdien: nuo pasibedavojimu su vyrais iki kasdieniniu dziaugsmu leliais smile.gif ten daug patogiau.
Tad siulyciau ir su 2019 vasarinukais ta pati padaryti, jei musu bus nedaug..nes su dukriuku esu ir viesose grupese, tai nesamone su 500 nariu. Man nei vaiko, nei savo foto nesinori deti. O, kai max 20, tai visai kitas reikalas, viena kita gerai pazystam.
Atsakyti

Sveikos, jungiuosi prie Jūsų. Kai pamačiau, kad yra 2019 vasarinukų,labai apsidžiugiau.

Atsakyti

Aš irgi sutikčiau uždaresnėj grupėj būt.

Atsakyti

:nestuke

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai zalia: 20 liepos 2018 - 16:02