Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. LIEPĄ (179 TEMA)

Kisulita  :4u:  fantastika jau dekretas tuoj 😍 kaip tas laikas greitai lekia 🌻

Aš irgi jau senbuvių blevyzgų pasiilgau ☺️😏 kaži Boruziukas kaip HAL 😊  aš irgi palikau tyliąja skaitytoja rodos viskas išsakyta ir pasakyt neturiu ko naujo 😵 Iki O ir beveik per O dirbom o ar kas gausis bus matyt 

Aha, dabar laikas šiek tiek greičiau bėga, bet galėtų greičiau, jau labai laukiu dekreto, pilna darbų, o darbas labai trukdo :D

Na, reikia viltis, kad visgi gavosi kažkas  :4u:  O kada buvo O, kelinta dabar dpo?  :)​ 

Atsakyti

Kaži kaip Guzikas laikosi, ar dar užsuka pasisvečiuoti temoje  :D​ 

Atsakyti
sveikos 4u.gif

mano savijauta nekokia ,ryt kaip ir mm diena ,po ovuliacijos praejus sav pradejo svelniai mausti papilve ,tai viena kiauside lyg tai antra ,ir visa sav tokie jausmai iki siol ,skrandis jau kokias 5 d lyg nedirba,sustojes,papuliai nuo vakar jautreja ,snd jau net sedint juos jauciu toks jausmas lyg vidui karstoki ,kazkas dedasi ,valgyt atrodo noriu ,bet nenoriu ,nes tas skrandis kazko streikuoja ,viduriai streikuoja ... dariau snd testa ,neigiamas .bet ne rytinis ,neturejau ,ryt pasidarysiu rytini .pozymiai atitinka si kart neissigalvojant ,bet visko gali but unsure.gif
Atsakyti

Jeibohu mirstu... blink.gifUzklupo angina ne angina, kazkoks velnias, vos iki wc nusliauziu... O dar su vyru nenusisaugojom si cikla, tai ar nebus sunystes desnio tik...

Kaip Tu jautiesi? jau gal geriau?  :4u:

 

Man tai prasidėjo šiandien mmm, bet kai namie nebuvau, vilčių daug ir neturėjau, kaip tik labiau lyg laukiau, kad galima būtų dabar normaliai vėl bandyti  :wub:  ech, malonus tas darbas, rezultatas aišku irgi galėtų ateiti  :nestuke

 

dėl požymių, tai aš pasimokiau jau per pirmus porą mėnesių, taip jau viską jutau ir maudenimai, ir jautri krūtinė, ir galiausiai net supykinę buvo... tai po to visiškai susitaikiau su tuo, kad tie požymiai šnipštas... realiai artėjančių mmm ir nėštumo požymiai sutampa, o kai labai norime, tai viską dar jaučiame labiau... bet, lekianti, reiktų mums jau čia teigiamų rezultatų, tai tikiuosi ryt-poryt Tavęs mmm draugės neaplankys ir mus nudžiuginsi  :4u:​ 

 

07.14-15 lekianti nelaukia mmm
07.20 Katute nelaukia mmm

07.22 Nnnauja111 nelaukia mmm
07.23 FoxLady nelaukia mmm
07.25 motiejus5 nelaukia mmm
07.25 sange nelaukia mmm

07.30 finy nelaukia mmm
08.02 Garbanelele nelaukia mmm
08.05 deraramos nelaukia mmm
08.07 LoyalWarrior nelaukia mmm

08.08 Ritutia nelaukia mmm

08.08 lauralina3 nelaukia mmm

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 13 liepos 2018 - 18:28

Nu, tai negi nebus cia tokios, kur atejo, pyst pastojo ir viskas, ok? biggrin.gif

Yra! Pagaliau prisiruošiau parašyti ;)

Sveikos, merginos,

Kadangi jau  :nestuke ~3 mėn. tai galiu pasidalinti savo patirtimi ir gal kažkam tai bus naudinga :)

Kai atėjau pas Jus ir prisirašiau prie nelaukiančių mm, nesitikėjau, kad taip iškart jų ir nesulauksiu, nes realiai tai buvo pirmas planavimo mėnuo  :rolleyes:  Visų pirma planavom pirmą vaiką, man 33, mano ciklas būdavo apie 40 dienų, todėl nuspėt, kada bus O - misija neįmanoma. Bandžiau daryti kelis OT, bet jie nieko tikslaus nerodė ir dabar žinau kodėl... mano O į vyko apie 10 ciklo dieną :hmm: Tai gerai, kad iškart po mm darėm namų darbus, nes jei būčiau tikėjus programėle, tai būčiau laukus iki 24 d po mm ir tik tada labai labai aktyviai darius ND.

Dar viena priemonė, kuri gal ir padėjo, o gal tik buvo tik sutapimas, bet visus bandymus naudojau Conceive plius lubrikantą, kurį netyčia užmačiau vaistinėj ir perskaičiau, kad jo pagalba spermiukai lengviau pasiekia tikslą  :fish: Tęsiant toliau.. kažkuri mergina forume tuomet pasakė apie NT akciją, tai aš nieko nelaukus užsisakiau ir jų sulaukus iškart pasidariau pirmąjį, kaip tuomet galvojau 18 DPO, o pasirodo, realiai 29 DPO ir testas iškart parodė nėštumą  :first: Ar galėjau iki testo įtart, kad laukiuosi? Taip! Kaip dabar pamenu, beveik nuo pastojimo

mano normali kūno temperatūra visuomet būdavo virš 37 ir man visuomet būdavo karšta, taip pat gausus veido (kaktos) išbėrimas, ko niekad neturėjau bei jautrios ir sunkios krūtys, kurios pasidarė kitokios, nei būdavo prieš mm. Pilve nejutau nieko naujo, nes ten visuomet vyksta veiksmas, tai kiaušidę pamaudžia, tai dar kas... :)

Tai tokie mano pasidalinimai  :gossip: Tokiuosi atnešiau pozityvo ir kadangi esu daugiau skaitanti, nei rašanti, tai ir toliau, karts nuo karto stebėsiu, kaip viena po kitos tapsit  :nestuke  Kiekvienai po  :4u: 

Atsakyti

Yra! Pagaliau prisiruošiau parašyti ;)

Sveikos, merginos,

Kadangi jau  :nestuke ~3 mėn. tai galiu pasidalinti savo patirtimi ir gal kažkam tai bus naudinga :)

Kai atėjau pas Jus ir prisirašiau prie nelaukiančių mm, nesitikėjau, kad taip iškart jų ir nesulauksiu, nes realiai tai buvo pirmas planavimo mėnuo  :rolleyes:  Visų pirma planavom pirmą vaiką, man 33, mano ciklas būdavo apie 40 dienų, todėl nuspėt, kada bus O - misija neįmanoma. Bandžiau daryti kelis OT, bet jie nieko tikslaus nerodė ir dabar žinau kodėl... mano O į vyko apie 10 ciklo dieną :hmm: Tai gerai, kad iškart po mm darėm namų darbus, nes jei būčiau tikėjus programėle, tai būčiau laukus iki 24 d po mm ir tik tada labai labai aktyviai darius ND.

Dar viena priemonė, kuri gal ir padėjo, o gal tik buvo tik sutapimas, bet visus bandymus naudojau Conceive plius lubrikantą, kurį netyčia užmačiau vaistinėj ir perskaičiau, kad jo pagalba spermiukai lengviau pasiekia tikslą  :fish: Tęsiant toliau.. kažkuri mergina forume tuomet pasakė apie NT akciją, tai aš nieko nelaukus užsisakiau ir jų sulaukus iškart pasidariau pirmąjį, kaip tuomet galvojau 18 DPO, o pasirodo, realiai 29 DPO ir testas iškart parodė nėštumą  :first: Ar galėjau iki testo įtart, kad laukiuosi? Taip! Kaip dabar pamenu, beveik nuo pastojimo

mano normali kūno temperatūra visuomet būdavo virš 37 ir man visuomet būdavo karšta, taip pat gausus veido (kaktos) išbėrimas, ko niekad neturėjau bei jautrios ir sunkios krūtys, kurios pasidarė kitokios, nei būdavo prieš mm. Pilve nejutau nieko naujo, nes ten visuomet vyksta veiksmas, tai kiaušidę pamaudžia, tai dar kas... :)

Tai tokie mano pasidalinimai  :gossip: Tokiuosi atnešiau pozityvo ir kadangi esu daugiau skaitanti, nei rašanti, tai ir toliau, karts nuo karto stebėsiu, kaip viena po kitos tapsit  :nestuke  Kiekvienai po  :4u:

Sveikinu  :nestuke  :D​ 

Atsakyti
Sveikos merginos. Kaip savaitgalis? Kas testus gadinat? ax.gif
Atsakyti

Karštas 😊 man gadinti po kokiu 10d nebent

Atsakyti

Yra! Pagaliau prisiruošiau parašyti ;)

Sveikos, merginos,

Kadangi jau  :nestuke ~3 mėn. tai galiu pasidalinti savo patirtimi ir gal kažkam tai bus naudinga :)

Na va kaip smagu :) Labai džiaugiuosi!!! Lengvo nėštumo ;)

Savaitgalį buvau susitikusi su savo neštuke drauge (terminas jai liepos gale). Tai tokia graži ji  :wub:  Pilvukas nedidelis, visa švyti ir laukia. Ech, baltas pavydas sukirbėjo širdyje. 

Jaučiu, kad mūsų pirmas planavimo mėnesis praeis be rezultatų, bet nenukabinu nosies, viskas dar tik prieš akis :) Ir tikėjimo pilnos kelnės :D :D 

Atsakyti

Sveikos, man tai šiandien paskutinė mmm diena, jau nekantrauju griūti su vyru į guolį :D jei šį ciklą pavyktų, tai balandžiui vyrui gimtadienio proga dovanėlė būtų  :wub: dedu daug vilčių į šią vasarą... laisvesnio laiko daugiau, niu turi pavykti  :nestuke  :angel_not:​ 

Atsakyti

lekianti, kaip Tu? nudžiugink, kad mmm neatėjo ir II pamatei  :wub: 

07.14-15 lekianti nelaukia mmm ( :nestuke ? ar  :cry2: ?) 
07.20 Katute nelaukia mmm

07.22 Nnnauja111 nelaukia mmm
07.23 FoxLady nelaukia mmm
07.25 motiejus5 nelaukia mmm
07.25 sange nelaukia mmm

07.30 finy nelaukia mmm
08.02 Garbanelele nelaukia mmm
08.05 deraramos nelaukia mmm
08.07 LoyalWarrior nelaukia mmm

08.08 Ritutia nelaukia mmm

08.08 lauralina3 nelaukia mmm

Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif

as pasimetus ... unsure.gif pozymiu nebera ,beeeet..kazkas yra ,patepliojo pora d ..biski rudu biski tokiu gleiviu ir kraujo isskyrom ,siandien atsikeliu ryte ziuriu keli taskai susimaise su normaliom isskyrom ..
blink.gif blink.gif blink.gif

man visa gyvenima skaudedavo pilvo apacia o si karta ,kaip op ov pradejau jaust ta lyg maudima lyg ka taip iki pat siol jauciu ,tai vienas soniukas pamaudzia tai kitas ,bet mmm skausmeliu nera ,ryt darysiu testa ,jei vel neigiamas skambinsiu gydytojai ,pas ginekologe rasysiuos ,nes kazkas yra netaip ...
tai va tokios tokeles

ai pamirsau svarbiausia ,kai prasidedavo mmm,jo patepliodavo diena pries mmm o pacios mm budavo su kresuliukais visokiais ir pora dienu intensyvus kraujavimas ,atsiprasant net dribdavo dariniai .. db tylu ,del to labiausiai pergyvenu ,nes tepliot pradejo sekmadieni o jau treciadienis ir isskyros nedaug bet normalios ciut ne ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lekianti: 17 liepos 2018 - 12:37