Įkraunama...
Įkraunama...

Ar priims i kariuomine su siomis ligomis:

Sveiki, turiu tokias ligas:

 

Astigmatizmas;

osteochondrozė 1 stadija;

plokščiapėdystė;

nutukimas

Atsakyti

Greiciausiai ne.

Atsakyti
QUOTE(fnaticLTU @ 2018 07 06, 11:06)
<p>Sveiki, turiu tokias ligas:</p>
<p> </p>
<p>Astigmatizmas;</p>
<p>osteochondrozė 1 stadija;</p>
<p>plokščiapėdystė;</p>
<p>nutukimas</p>

bet tai tu su nutukimu tikiesi ten istvert fizini kruvi?
Atsakyti
Į šiuos klausimus tau tiksliausia atsakys šeimos gydytojas.Ne tuo adresu kreipeisi.
Atsakyti

Mano brolį paėmė į kariuomenę praeitais metais. Buvo toks stambokas, bet va grįžo, tai neatpažino tėvai  :D Kas liečia nutukimą, tai kariuomenė bus tik į naudą truputį,  sutvirtės kūnas  :D 

Atsakyti

I kariuomene priims jei noresi. Nes i sauktiniu kariuomene priima daug lengviau nei i profesionalu.. Jie jau geriau po 2 menesiu tave komisuos del netinkamos sveikatos, bet politika tokia,kad uzpildys nesvarbu kokiais, o kiek is ju baigs tarnyba jau nesvarbu. Nors zinau ne viena su panasiom i tavo diagnozem.. O vienas identiska tavo aprasyma turejo, nutukimas, ploksciapadyste, stuburo problemos ir regejimo sutrikimai.. Tik jis labai nenorejo tarnauti.. Todel lankesi kiekviena diena su savo problemomis, norejo,kad ji komisuoti is kariuomenes, bet surado jam kita vieta(tame paciame dalinyje), kur fizinis kruvis daug daug mazesnis ir paliko pabaigti ta 9 men tarnyba.. ir baige.. 

Sauktiniu kariuomeneje  nera tokia griezta komisija norint tarnauti, palyginus su profu kariuomene.  Jeigu tavo galva dirbs normaliai, noresi priimti issukius, juos iveikti ir tobuleti pats, tai su savo diagnozem gali drasiai rasytis,kad nori tarnauti ir tau iseis tik i gera. Bet jeigu nenori... Tai netarnauk, neieskok po to ligu sau ir netrukdyk busimies vadams ir medikams dirbti. :)

Atsakyti

mano sunu prieme su astigmatizmu ir ploksciapedyste

Atsakyti