Įkraunama...
Įkraunama...

Netyciukas

Laba diena, visada suzinojus,kad laukiesi atsiranda jausmas. Kai kam didziulis dziaugsmas, kitam nerimas, bet akivaizdu,kad gyvenimas keiciasi. Mano situacija tokia. Neseniai issiskyriau su vaikinu, su kuriuo draugavau ilgus metus. po poros menesiu. Susipazinau su vaikinu/jaunu vyru. Po pirmo pasimatymo mane labai suzavejo. susitikinejome pora savaiciu, na ir isejo taip, kad praeita savaite is ketvirtadienio i penktadieni nakti permiegojom. Manyje atrode,kad nebaige, todel per daug nesukau del to galvos. Po triju dienu (sekmadieni) turejo buti menesines.. Bet as ju nesulaukiau.. Niekada neveluodavo.. Pasidariau ankstyvaji nestumo testa vakar ir siandien(po sekso praejo 5-6 dienos, menesines veluoja 3 diena) ir abu testai rodo vos imatomus vaiduokliukus, bet rodo.. Tai reiskia,kad jau kaip ir nescia.. Sokas, neramu, tikrai per anksti. As dar neplanavau tureti vaiku, jis taip pat. Jis reagavo gan ramiai. Neparode didelio nerimo. Pasake,kad vaikas yra labai gerai, kad jis jo nebijo ir yra pilnai pasirenges buti tevu. Dirba gera darba, protingas ir visapusiskai mane palaiko betkurioje situacijoje, ramina, rupinasi kaip jauciuosi ir t.t. Bet.. Mes pazistami tik 2 savaites ir taip prisizaidem.. Vienas kito gerai nepazistame, meiles tikrai dar nera nei as jam, nei jis man nejaucia.. Nezinome kaip sektusi kartu gyventi, nes yra viena kai susitikineji 2-3 kartus per savaite ir kur gyveni beveik 24h per para..  Abu priemem sprendima,kad tikrai nedarysim jokio isvalymo.. Tik neaisku su gyenimu kartu.. As jo nepazistu koks jis zmogus, atrodo geras, protingas, turintis issilavinima ir gera darba. Jis taip pat del to nerimauja, kad nepazista manes. Situacija labai nerami, tas toks greitas pastojimas..  Atrodo jauciu visus nestumo simptomus.. Nezinome ar vienas kitam tinkami mes, sukasi mintis,kad gal geriau gyventi atskirai, kad vaikas nematytu saltu tevu santykiu, kai gyvena del vaiko tik.. Bet is kitos puses norisi,kad vaikas turetu pilna seima ir augtu su mama ir teciu.. Labai sunku. Dar tik 6 dienos po lytiniu santykiu ir jau testas rodo,kad nescia.. Taip viskas greit.. 

 

Kiek zinau nestumo testai nemeluoja.. Plius simptomai atitinka nesciosios.. Siek tiek maudzia pilvo apacia, pastrejo kvapai, negaliu valgyti, nes pykina valgant.. O,kad nervinga,tai akivaizdu,kad tokia zinia suzinojus, neplanuojant su mazai pazistamu zmogumi ramiai buti neimanoma... 

 

Viliuosi,kad ankstyvieji testai gali klysti... Nuejau pas gydytoja kraujo tyrimo pasidaryti, tai sake,kad taip anksti dar nieko nematys.. Pakartoti testa kai sueis bent 10 dienu nuo nesaugiu lytiniu santykiu.. 

 

Ar gali testai meluoti? /

Ar gerai buti kartu del vaiko, nors sutari gerai, vienas kita gerbi, bet nemyli...? Ar tokie santykiai nepasmerkti?

 

Patarkit mergaites ka daryti, jusu patirtis, jusu nuomone man labai svarbi. As neabejoju,kad isgirsiu daug teisingu minciu ir galbut savo isgyvenimu.. 

Atsakyti
Man atrodo, čia tas atvejis, kai baimės akys didelės... Jeigu gydytoja sako, kad net kraujo tyrimas dar nieko nerodys, tai testai tuo labiau dar nieko negali parodyti - tiek vieni, tiek kiti pagrįsti to paties hormono aptikimu. Galvojant logiškai - jeigu kraujyje dar nelabai įmanoma aptikti hormono pėdsakų, tai tuo labiau neįmanoma jų rasti šlapime.
O vaiduokliukus, greičiausiai, kuria tik įsiaudrinusi vaizduotė...
Atsakyti

Na vaiduokliuka teste matau ne as viena ir ne jis vienas. Ji mato ir drauges, ir mama. :)  

Labai atsiprasau,kad teisinuosi, nenoriu,kad tai pavirstu i puolima ir gynyba. :) 

Jazza, labai butu faina,kad tavo zodziuose butu tiesa, kad tai tik baimes akys. :)

Atsakyti
Testai meluoti gali,
tuo labiau - na beveik nulinė tikimybė kad kažką parodytų po 6d... Taip kad siūlau visas diskusijas dar pristabdyti , ir pasisemti kantrybės
Atsakyti

Hmm. Gal tegul atsako labiau ismanantys. Gal mergina kazko nedasako, seksas is ketvirtadienio i penktadieni.. Antradieni jau testas rode silpnai teigiama.. Kiek zinau,tai vaisius prisitvirtina per tris dienas.. Dar kazkiek laiko turi praeiti,kad pats jautriausias testas galetu tik parodyti kazkokius pozymius. Ar kartais nebus anksciau mergaite nuklydusi i sona su kazkuo? Nes kazkaip man sunkiai risasi. :)

Atsakyti
QUOTE(bcaa @ 2018 07 11, 18:48)
<p> Pasidariau ankstyvaji nestumo testa vakar ir siandien(po sekso praejo 5-6 dienos, menesines veluoja 3 diena)

autore, jūs pasimylėjot per nevaisingas denas.
siūlau susipažinti su savo ciklu, savo kūnu.
kiek jums metų?
lovoje sexuojat, o nieko nežinot apie save pačią.




p.s. jei ir pastojot, tai ne nuo šio sexo. ax.gif



Atsakyti
QUOTE(bcaa @ 2018 07 11, 20:48)
<p>Patarkit mergaites ka daryti, jusu patirtis, jusu nuomone man labai svarbi. As neabejoju,kad isgirsiu daug teisingu minciu ir galbut savo isgyvenimu.. </p>

Ateikit gydytoją ir darykitės privačiai HCG tyrimą. 8-9 dieną po implantacijos į gimdą hormono pėdsakai jau matosi.
HCG norma nepastojus yra 1-5,6. Esant nėštumui pirmas 6 savaites jis kas 42-78 val dvigubinasi. Vadinasi šiuo metu (jei laukiatės) norma svyruos nuo 16 iki 156.
Atsakyti

Aš negaliu suprasti jūsų mąstymo. Jei kilo įtarimas, kad seksas buvo nesaugus (o šiu atveju jis toks ir buvo, nes akivaizdu, kad nebuvo naudojamas prezervatyvas) reikia gerti greitosios kontracepcijos tabletę (per 72 val.). Tačiau čia tik dėl neštumo. Kaip galima mylėtis be prezervatyvo su vos pažįstamu žmogumi kai šiuo metu taip lengva užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Juk apie tai nuolatos kalbama visur. Nėra šios ligos tik asocialių asmenų problemos, esu sutikusi išsilavinusių, puikų darbą dirbančių žmonių sergančiu sifiliu.

Antra - kaip galima nežinant ar tikrai laukiesi pasakyti ir vaikinui, ir mamai, ir draugėms. Kažkokia kvailystė. Dar ir apie ciklą nieko nežinot. Kiek jums metų?

Atsakyti
Pasamone zaidzia zaidimus.
Nu nori ji to nestumo. Nori labai.
Uztai ir mato vaiduoklius. Kad juos mato ir kiti - nieko nuostabaus, nes rezultata reikia vertinti po nustatyto testo instrukcijoje laiko, o ne jam sudziuvus.
Gerai, kad vaikinas nebega i krumus. Bet nuo siol saugokites, kol sukursit tokius santykius, kokiu norit.
Atsakyti

Aš negaliu suprasti jūsų mąstymo. Jei kilo įtarimas, kad seksas buvo nesaugus (o šiu atveju jis toks ir buvo, nes akivaizdu, kad nebuvo naudojamas prezervatyvas) reikia gerti greitosios kontracepcijos tabletę (per 72 val.). Tačiau čia tik dėl neštumo. Kaip galima mylėtis be prezervatyvo su vos pažįstamu žmogumi kai šiuo metu taip lengva užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Juk apie tai nuolatos kalbama visur. Nėra šios ligos tik asocialių asmenų problemos, esu sutikusi išsilavinusių, puikų darbą dirbančių žmonių sergančiu sifiliu.

Antra - kaip galima nežinant ar tikrai laukiesi pasakyti ir vaikinui, ir mamai, ir draugėms. Kažkokia kvailystė. Dar ir apie ciklą nieko nežinot. Kiek jums metų?

Pritariu absoliuciai viskam.

 Vaikas ne beda, bet kaip nebijoma uzsikresti lyt plintanciomis ligomis ar pasigauti gimdos kaklelio vezio virusa, tai as neisivaizduoju. 

Atsakyti

Ateikit gydytoją ir darykitės privačiai HCG tyrimą. 8-9 dieną po implantacijos į gimdą hormono pėdsakai jau matosi.
HCG norma nepastojus yra 1-5,6. Esant nėštumui pirmas 6 savaites jis kas 42-78 val dvigubinasi. Vadinasi šiuo metu (jei laukiatės) norma svyruos nuo 16 iki 156.

galima net ne pas gydytoją, yra gi klinikos, kur visokius tyrimus daro - nueini ir pasidarai, ką reikia.

Atsakyti
mergos, pasimylėta per nevaisingą langą. ciklo gale visai. mėnesinės turėjo būti po trijų dienų nuo pasimylėjimo. (šiam etape, gimdoje dykynė). negi ir jūs išprusimo neturite...och, su tais aukštaisiais.

tablečių pavadinimus žinot, prezikų rūšis žinot, o savo ciklo langų - ne?
marš į kursus arba online švieskitės, nes liūdna visai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 12 liepos 2018 - 10:42