Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

Nu viskas, ljau pradejo tept, tai tikrai pramus, o siaip tai toks pms, kad cia kitaip ir negalejo buti...
Pliusas tik, kad nebuvo visury ciklo jokiu ten tepliojimu, pakraujavimu, o praejo graziai tvarkingai.
Atsakyti

Nepergyvenk.. man tas pats. Irgi tikėjausi kad nebus mm bet atėjo.. kelias dienas tai liūdna buvo bet dabar kai mm į pabaiga ateina entuziazmas greiciau nd daryt :D :angel2: 

Atsakyti

:4u:  :4u: 

Linkiu kito sėkmingo ciklo ;)

Atsakyti
Nu ot, vis tik neisivaziavo ir nepramuse dar. Nuuu, tai arba pramus, arba ryt tikrai perku testa biggrin.gif Siandien truputi priklausoma buvau nuo kitu, tai nebuvo kada vaistinej stabtelt...
Atsakyti

Nu ot, vis tik neisivaziavo ir nepramuse dar. Nuuu, tai arba pramus, arba ryt tikrai perku testa biggrin.gifSiandien truputi priklausoma buvau nuo kitu, tai nebuvo kada vaistinej stabtelt...

Niu tai gali būti tik kad taip patepliojo, būna merginoms per numanomas dienas, kad patepa...  :) 

laikome kumštukus ir laukiame testuko  :angel2:​ 

Atsakyti
Nu gerai, laukiam rytojaus ir matysim, kaip cia bus smile.gif
Atsakyti
Vis dar nieko.
O cia tik man vienai per tel SM nekrauna? Viskas gerai tik per kompa...
Atsakyti
Man veikia ir telefonu smile.gif
Atsakyti
Nuuu, tai nei mmm, nei II. Dariausi easy care testa, tai nieko, o nei nieko. Tepliot isvis nustojo, nors ten net tepliojimu nebuvo galima vadint. Einu ziuret testuku suvestines, kas ten meluoja, kas ne unsure.gif
Atsakyti

Nuuu, tai nei mmm, nei II. Dariausi easy care testa, tai nieko, o nei nieko. Tepliot isvis nustojo, nors ten net tepliojimu nebuvo galima vadint. Einu ziuret testuku suvestines, kas ten meluoja, kas ne unsure.gif

Va tai Tau... niu įdomiai įdomiai... easy care negirdėtas net testukas... Pasidaryk Easy test ;)

Atsakyti

Nuuu, tai nei mmm, nei II. Dariausi easy care testa, tai nieko, o nei nieko. Tepliot isvis nustojo, nors ten net tepliojimu nebuvo galima vadint. Einu ziuret testuku suvestines, kas ten meluoja, kas ne unsure.gif

Nebekartojai testo? 

Aš tai šiandien pagavau OT, tai darysim nd dbr tris dienas iš eilės :D

Atsakyti
Man telefone irgi niekas nekrauna normaliai..

Tai ar atejo mmm? bigsmile.gif

As vel apsirgau, sedziu ant antibijotiku. Jau kaip atsibodo unsure.gif bet sykarta pati kalta, klima ir skersvejai taip ir turejo nutikti. Mmm pagaliau baigesi ( mirtinai keistos ) ir prasideda naujas ciklas is kurio nieko nesitikiu, zodziu ziauriai pesimistiskai nusiteikusi esu.

Motiejus kaip laikaisi?

Ritute, atsiskaitom biggrin.gif

Zaza, dar tau pati pradzia. Kitos cia jau paaabai ilgai tupi, as jau bus tuoj metai kaip laukiu gandru. Jai taip verksi kaskadt gausi ne nestuma, o depresija rolleyes.gif susiimk.

Lady warrior , Katute laikomes draugen wub.gif sulauksim ir mes.. kadanors rolleyes.gif
Atsakyti