Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

Taip gali ir 10 metu pralaukti :) 

Atsakyti

Na taip :) bet gal 10 metu jau siek tiek per daug. 

Deraramos o kada dbr paa tave mm? Dar vyras ejo tyrimus toliau darytis?

Atsakyti

Sarasiuke matyti 09.05. Siuo metu ovuliacija, skauda visa papilve, atsisest skauda..

Vyras treciadieni kulniuoja konsultacijai po paselio. Viskas taaaip ilgai vyksta. Man dar beveik jokie tyrimai nedaryti, tik kraujo hormoninius pasidarius pati pries kazkiek laiko..

Atsakyti

Sarasiuke matyti 09.05. Siuo metu ovuliacija, skauda visa papilve, atsisest skauda..

Vyras treciadieni kulniuoja konsultacijai po paselio. Viskas taaaip ilgai vyksta. Man dar beveik jokie tyrimai nedaryti, tik kraujo hormoninius pasidarius pati pries kazkiek laiko..

Tai gal viskas pas tave gerai :) laikau kumštukus kas pavyktų šį ciklą. Man tik užvakar maudenimas praėjo.

Atsakyti

Katute, nebandei NT? :)

Atsakyti

Man siandien mmm prasidejo. Sekancios turetu but rugsejo 17.

Uzejo nusivylimas ir apatija... Nebesidarysiu ov testu kita menesi. Kaip bus taip bus.

Atsakyti

Man siandien mmm prasidejo. Sekancios turetu but rugsejo 17.

Uzejo nusivylimas ir apatija... Nebesidarysiu ov testu kita menesi. Kaip bus taip bus.

:4u:  paliudeki ir naujas ciklas, nauji darbai!

Atsakyti

Na ką, oficialiai deduosi prie jūsų. Šiandien prasidėjo mm, kitų mm rugsėjo 18 labai norėčiau nebesulaukti 😊 juokavom su vyru, kokia būtų dovanėlė mum, mano gimtadienis rugsėjo 6, jo gegužės 22, tai jei ant mano gimtadienio pastoju, daugmaž ant jo gimtadienio gimdyčiau 😁😁🎁

Atsakyti

sveikos :) 

prisidedu prie Jusu :) 

tai va pribrendom vel planuoti vaikiuka...turiu tik tokia beda :) 3metus geriau KT ir jau kaip savaite nebegeriu menesines niekaip ir neateina. 

gal kas buvo susidure su tokia situacija?

gal yra kokie vitaminai ar vaistukai kurie paskatintu vaisinguma na tiksliaua iskviestu menesines. ir buciau rami kad po KT nieko nepasidare organizmui blogo ;) 

Atsakyti

Aš gėriau 10 metų kt be pertraukos, nutraukus mm prasidėjo gal po 6-7 dienų, ir tokios gausios, kad vaje vaje.. Mėnesį prieš pradėjau gerti vitaminų kompleksą planuojančioms pastoti. Velniai žino kada bus ov, tai reiks visą mėn po mm stengtis 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lokysta: 23 rugpjūčio 2018 - 14:19

sveikos :)

prisidedu prie Jusu :)

tai va pribrendom vel planuoti vaikiuka...turiu tik tokia beda :) 3metus geriau KT ir jau kaip savaite nebegeriu menesines niekaip ir neateina. 

gal kas buvo susidure su tokia situacija?

gal yra kokie vitaminai ar vaistukai kurie paskatintu vaisinguma na tiksliaua iskviestu menesines. ir buciau rami kad po KT nieko nepasidare organizmui blogo ;) 

Gali tik gine patarti. Siūlau nueiti šiaip ar taip jei pradedat planuoti kad pažiūrėtų ar viskas ok :)

Atsakyti

Kaip gyvenat? Kur testai? :D

Pas mane siuo metu 3 dpo. Tai nuo kokio pirmadienio galiu pradet tustint savo testu maisa :D

Atsakyti