Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

Tai kur visos dingusios? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(finy @ 2018 09 21, 10:32)
Tai kur visos dingusios? unsure.gif



as cia.. irgi ateinu kasdiena paziureti galkas ka parase , bet tustuma.. unsure.gif

lygiai savaite manau iki mmm, sykarta bandysiu gadinti testukus ax.gif

kaip jus visos laikotes?
Atsakyti

Labas :). Mes nieko ypatingo. Gal vaisingos dienos pas mane į pabaigą. Iki mmm dar apie pora savaičių. O taip, namai, darbai, reikalai, vaiko ligos... Kažkaip ir tikiesi, bet ir atrodo, kad nusispjovus, nes vis tiej nesigaus.

Atsakyti
I kur kitos? ax.gif
Pas mane nei mmm nei II. Tai taip ir nzn. Vilciu daug neturiu, nes nlb pataikem kad but II biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos, aš irgi laukiu kol kas parašys. Mano O buvo vakar arba užvakar naktį :D matuoju bkt tai sėkmingai pakilo man temperatūra po numatomos O. Dabar lauksiu kitos savaitės pasidaryti prg ir sužinoti ar pilnavertė O įvyko. 

Šį mėn žymiai mažiau nd buvo, tai nieko nesitikiu ir gadinsiu nt nebent mm diena.

Atsakyti

Man užvakar baigės mm, sėdžiu rami kaip belgas, nei vaisinga, nei nėščia kol kas 😁 Rodos pms baigės, bet tas besaikio ėdimo simptomas liko 🙄

Atsakyti

:D tas besaikio edimo simptomas, man tesiasi visa cikla :D, niekaip nedingsta 😁

Atsakyti

Aš tai save raminų, organizmas kaupia medžiagas lelio išnešiojimui 😂

Atsakyti

Kaip nervina patepliojimai visokie jau ne vidury ciklo. Vaisingų dienų jau nė ženklo. Daktarėliam nieko tokio, jei skundiesi tuo. Ar man nesiseka užtaikyt ant tokios, kuri išklausytų visko, kuo skundiesi, ar čia visos pusės pasakojimo negirdi.

Atsakyti

Kaip nervina patepliojimai visokie jau ne vidury ciklo. Vaisingų dienų jau nė ženklo. Daktarėliam nieko tokio, jei skundiesi tuo. Ar man nesiseka užtaikyt ant tokios, kuri išklausytų visko, kuo skundiesi, ar čia visos pusės pasakojimo negirdi.

O stipriai teplioja ir ar seniai? Niekad nebuvau girdėjus kad ignoruotų tokį dalyką

Atsakyti

Aš manau, kad tam tepimui yra priežastis, ir puikiai suprantu kaip nervina. Man dažnai pasikeitus aplinkybėm, šaliai, orui ar dar bala žino kam atsiranda tepliojimai ar net vienadienės mm. Kai buvau pas ginę tapasakė, kad plona gleivinė ir nieko tokio. Tada dar paskyrė stipresnius kt ir viskas. Tiesa pasakius nepamenu ar kas pasikeitė po tų kt, nes jau turėjau įprotį, kraunies lagaminą, dedies ir mm amuniciją. Tiesa, nutraukus kt to nepasitaikė, tai kažkaip galvoju gal tikrai nieko baisaus tai 🤔

Atsakyti

O stipriai teplioja ir ar seniai? Niekad nebuvau girdėjus kad ignoruotų tokį dalyką

Senokai, pirmą kartą pastebėjau gal prieš porą metų. Nėra, kad stipriai, bet pastebima. Kartais po myliuko kitą dieną būna. Dabar tai neaišku nuo ko. Bet kiek skundžiaus, tai kažkaip didelio dėmesio neatkreipia. Pažiūri, tądien neteplioja ir tuo pasibaigia. Vilniuj nesiseka su ginėm. Tik Kaune turėjau superinę. Dabar kyla minčių pas ją privačiai nuvažiuot.

Atsakyti