Įkraunama...
Įkraunama...

skirtingi sekso poreikiai

Sveiki ir sveikos kas beskaitytumet. Praleidau vakara skaitinedamas ivairias temas bandydamas rasti situacija panasia I musu bet kazkaip sunkiai sekesi. Mes kartu jau 18 metu, susituoke 15, auginam pirmaklasi sunu. Atsimenu kai susipazinom buvom labai skirtingi-bet maniske vis sakydavo kad priesingybes traukia. Is pradziu gyvenime viskas buna tvarkoj nes didelis uzimtumas, mokslai ivairus darbai, karjeros siekimai, turto kaupimai, zodziu matydavomes tik po darbo ir savaitgaliais, seksas budavo kasdien ar kas antra, bet del patogumo miegodavome atskiruose kambariuose. Mazdaug pries 10 metu maniske jau pradejo sakyti kad kas antra diena sekso jai nereikia, o mazdaug pries 5 metus jau tekdavo ivairiais budais ikalbinet, kol galiausiai priejom iki to kad tai pradejo griaut musu gyvenima.

Ji labai grazi, protinga ir visais kitais atvejais tieisog ideali moteris kuria as beprotiskai vis dar myliu ir vien tik pazvelgus I ja man jau kyla geismas. Del jos ir seimos as bet ka pasiryzes padaryt ir visa gyvenima stengiausi-turim nuosavus namus, gyvenam nuostabioje salyje, abu mylim sunu, nieko netruksta. Taciau dabar as pradedu suprast kad as turiu priklausomybe seksui, kurio mano zmona negali man suteikt taip daznai.  Viena diena ji gryzus is keliones pas artimuosius gryzo ir nusprende kad nori skirtis del to, nes jai atsibodo buti kas antra diena dulkinamai, kaip ji pati issireiske. Sake paaukos viska, vaiko ateiti, ir viska kas tarp musu buvo. Man buvo toks sokas kad po savaites streso pradejo stot normalus organizmo darbas, bandziau rast kompromisu, bet negaliu per save perlipt, tikrai negalesiu gyvent su mylima grazia moterimi kurios negalesiu ne paliest, o kol esu su ja tikrai kitos neieskosiu is pagarbos. 

Ji man vis sakydavo kad moterims sekso nereikia ir cia tik del vyru jos tai daro. Is idomumo bandziau forume paieskot panasiu situaciju bet susiduriau tik su tokiom temom kur moterys pacios turi vyrus viliot kad is ju sekso gautu. As tokia moteri isvis ant ranku nesiociau, bet gaila maniske man to negali suteikt ir tai ilgainiui pradeda I santykius inest juodumo, ypac kai zinai kad ji duoda vos ne per prievarta ir jai to visai nereikia. Kaip ir minejau, nenoriu kad ji iseitu, bet kartu ir suprantu kad jei ji kencia tai myledamas ja turesiu paleisti, tik bijau kad ar ji to per daug nesureiksmina ir ar tai is tikro tokia didele problema tarp zmoniu. Aisku cia kiekvienai porai individualiai. Gaila kad ji to anksciau stipriai neakcentavo, bent jau pries gismtant vaikeliui... Zenklu buvo, bet mes vyrai kazkaip nelinke kreipt daug demesio I tuos pasakymus kad man siandien nesinori , as pavargus po darbo ir pan... Masazai, oraliniai padeti pataisydavo, bet ilgainiui ir tai eme nebepadet. Jai tieiog tiek nereikia sekso ir ji sako kad labai noretu gyventi be jo, bet as negaliu. 

Na ar tikrai moterims tai yra tokia didele problema kad jos viska del to paaukotu? As vis galvoju kad jei ji iseis del sekso, tai praras ir visa kita-seima, namus, galu gale manau kad ji irgi mane myli, nors to daznai tikrai negirdedavau...Na nezinau ne ka galvot, bet skauda sirdi del viso sito, man tai tas pats kas as pasakyciau zinai, tu negrazi, kokia nors stora todel as po 18 metu bendro gyvenimo nutariau tave palikt...

Atsakyti
kiek jum abiem metu? ar jai viskas gerai su sveikata?
ar jus geras meiluzis, ar jai buna gera per pasimylejima?

nezinau, istorija man kazkaip nesirisa, kazkas yra, ko nedasakot, ar nezinot...
Atsakyti
Jus pati vyrui neduodat is principo, kaip cia aiskinot... (nezinau,, kaip yra is tikruju, bet cia keiciames nuomonemis), tai ka galit patarti tam vyriskiui?
Nieko.

"Jai tieiog tiek nereikia sekso ir ji sako kad labai noretu gyventi be jo"

Visai imanoma, kad taip ir yra. As netikejau, kol nepabandziau, kaip kuriu preparatu poveikio.

Vyrai netiki... Na kaip jums paaiskint. Jei jums pasakytu iskrauti tona plytu, kaip i tai ziuretumet? Uz tai pazadetu bokala alaus ar kazka tokio ka megstat?

Iskrauti aisku imanoma, nuo to dar niekas nenumire ir del mylimo zmogaus iskrautumet... Bet taip kas antra diena butu...
Pradetumet svajot apie gyvenima be plytu ir velniop ta bokala aalaus kuris neatperka...

Na gal tona plytu daugoka, bet ir puse tonos butu kas veikti... Jei po esate pavarges ir norit pailset, o jusu mylimas zmogus vel apie plytu krovima...

Zmona jusu nemoka nusiteikti. As kazkaip ismokau... Pagulet tai juk ne plytas krauti, bet tam reikia ismokti nusiteikti, nes kitaip bus kancia...

Papildyta:
Siaip myletis su vyru yra zmonos pareiga o ne noras. Bet jei moteris nesugeba nusteikti, tai jai bus per sunku pareigas vykdyti
Atsakyti

kiek jum abiem metu? ar jai viskas gerai su sveikata?
ar jus geras meiluzis, ar jai buna gera per pasimylejima?

nezinau, istorija man kazkaip nesirisa, kazkas yra, ko nedasakot, ar nezinot...

Jai 34, man43. Su sveikata abiem viskas tvarkoj. Kas liecia ar geras esu meiluzis? Buciau geras, jei tik sutiktu tam skirti daugiau nei 5 min. Ir ne, jai tikrai nera nieko gero per pasimylejima. Orgazmas jos netraukia ir ji jo jau nenori. Zodziu tieiog nenori sekso ir tiek.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiss: 11 rugpjūčio 2018 - 16:38
jums 43 ir norit kas antra diena blink.gif
viespatie dieve, kur man toki vyra rasti?
Atsakyti
QUOTE(emiss @ 2018 08 11, 17:36)
Buciau geras, jei tik sutiktu tam skirti daugiau nei 5 min. Ir ne, jai tikrai nera nieko gero per pasimylejima. Orgazmas jos netraukia ir ji jo jau nenori. Zodziu tieiog nenori sekso ir tiek.

As jusu zmona suprantu. Dar pasimylet yra nesunku, o va jau gaudyti OO visokius tai tikrai reikia nusiteikimo. Malonumas neatperka pastangu.

Jus bandykit kitaip. Ar jusu zmonai patinka artumas? Na apsikabinimai ir t.t.
Turetu patikti...
Tai geriau nei seksas, nereikia nusiteikinet. Tada jei norit sekso kas antra diena, na sakysim kas trecia gal bus gerai pradziai, tada bent tris kartus per diena skirkit savajai siaip glamonems. Turetu viskas pasikeisti.
Atsakyti
QUOTE(emiss @ 2018 08 11, 17:36)
Jai 34, man43. Su sveikata abiem viskas tvarkoj. Kas liecia ar geras esu meiluzis? Buciau geras, jei tik sutiktu tam skirti daugiau nei 5 min. Ir ne, jai tikrai nera nieko gero per pasimylejima. Orgazmas jos netraukia ir ji jo jau nenori. Zodziu tieiog nenori sekso ir tiek.</p>
<p> </p>

ne cia kazkas ne taip, negali zmogui orgazmo nereikti, gali to zmogaus nereikti arba kazka ne taip lovoje darot smile.gif
O taip visa laika buvo, ar jai po gimdymo pasikeite poreikis?

o siaip dar siek tiek palaukit ir jums to sekso reiks maziau, o jai gal daugiau..

o ka ji pati sako, ko jai is jusu reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 11 rugpjūčio 2018 - 18:49

jums 43 ir norit kas antra diena blink.gif
viespatie dieve, kur man toki vyra rasti?

Nejaugi tai tokia retenybe 🤔

Atsakyti
o ji dirba? gal dar visus buities darbus atlieka po darbo, kiek prie vaiko pamokų ir visokių kitokių poreikių sėdite jūs ir kiek žmona?
kažin ar vienodai, ar per pusę? o gal jūs dykinėjate, o ji vargsta?
sakot namas ir visa kita... o kas tą namą tvarko? ar turite tvarkytojus? gal žmona visgi dauguma darbų daro?
Atsakyti

Čia net ne apie malonumą eina kalba, gali būti, kad fiziškai jai tuo metu skauda, o psichologiškai ji jaučiasi prievartaujama.

O jei ji dar dirba ir darbe, ir namie antru etatu, turi daug atsakomybių, jai gali būti sunku persijungti nuo wc šveitimo ar vaiko problemų mokykloje sprendimo prie oralinio ar masažo. Plius jei seksas siejasi ne su maloniais dalykais, o pareiga per skausmą ir per negaliu...

Taip jau gaunasi, kad jūs savo poreikių negalite atsisakyti, o ji nori nenori, privalo duoti. Šiuo metu ji įvaryta į kampą.

Galbūt jums reiktų bandyti surasti iki jos kelią, neprašant duoti - pradedant švelnumu, masažais, perimtomis atsakomybėmis, pokalbiais apie viską. Kad jūsų artumas jai taptų saugus ir malonus, o seksas būtų natūrali visokio gėrio tąsa.

Atsakyti

Nera nenorinciu sekso moteru, yra tik netinkamas partneris. Ir mano draugui buvo ta pati situacija ir mano viena mergina yra prisipazinusi jog buvo tokioje situacijoje. Esme tokia kad tas vyras moters tiesiog netraukia ir viskas jis gali nertis is kailio taciau nera seks traukos jos buna tik del patogumo seima rupestis gal finansiniai dalykai. Moteris radusi tinkama partneri tiesiog prazysta deja taip jau yra. Ir prazysta net ir toks kurios sako jog seksas joms tik pareiga ( nes jos taip galvoja kol nesutinka tinkamo zmogaus) tuomet net ir tokiom seksas pasidaro net pareigs o malonumas diddziausias. Ir  temos autorous deja sioje vietoje nieko nepadaris kad ir kaip noretu kad.ir koks geras meiluzis butu nera tiesiog bendros chemijos siam reikale.

Atsakyti
QUOTE(KlaudijusKalnietis @ 2018 08 12, 09:13)
Nera nenorinciu sekso moteru, yra tik netinkamas partneris.

Nesamone.
Cia tas pats kaip sakyti, kad nera blogu muzikantu, tik instrumentai netinkami buna.

Klausyk Klaudijau, jei testosterono mazai (pas moteri jo irgi yra ir jie vaidina savo vaidmeni),tai sekso nesinori.

Pagerk kokio Androkur ir pats nenoresi. O tada pamatysi, kad tiesiog nesinori, o ne bobos tinkamos nera. Jei jau netiki
Atsakyti