Įkraunama...
Įkraunama...

skirtingi sekso poreikiai

QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 22, 00:21)
kaii buvau mazas, tai man aiskino, kad mergaiciu negalima skriausti. O as nesupratau, kuo jos jau toios ypatingos.
Po to supratau, nes turi pute, yra grazios.
Bet man tai atrode labai neteisinga. Tada pamaciau, kad as turiu dalyku, kur man nemalonus, bet paklausus tarp tu panu. Na vis sis tas... Yra kazkas mainams.

iki šiol taip manot, kad tik dėl to, kad gražios ir su pute? biggrin.gif juk ir vyrų daug gražių, tai kaip tada?
Atsakyti
Zinoma, Idomucia yra pats moteriskiausias is visu musu cia esanciu ir geriausiai supranta moteris, net geriau nei jos pacios save ar viena kita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 22, 00:21)
Kaltinkit dieva, kad man dave kitus organus pvz. kumscius

dievulis tau proto pagailejo, stai kur beda.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 01 22, 12:27)
Zinoma, Idomucia yra pats moteriskiausias is visu musu cia esanciu ir geriausiai supranta moteris, net geriau nei jos pacios save ar viena kita lotuliukas.gif

ir kodel tu tokia ziauri? Kodel tu sitaip parasei? Kodel sita baisia paslapti isdavei? Kaip tu galejai? Dabar mes visos jau zinom, kad mes maziau moteriskos nei Idomucia ir kaip mums su tuo susitaikyt cray.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 01 22, 12:21)
iki šiol taip manot, kad tik dėl to, kad gražios ir su pute? biggrin.gif juk ir vyrų daug gražių, tai kaip tada?

Vyrai neturi "loterijos bilieto"

QUOTE(mylimuke! @ 2019 01 22, 12:27)

Zinai, palaikytu tave badaujancia kelis metus, tai taptum Zmoniskiausia is visu., oo dabar tai eiline
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 22, 13:35)
Zinai, palaikytu tave badaujancia kelis metus, tai taptum Zmoniskiausia is visu., oo dabar tai eiline

vyrai turi didesnę fizinę jėgą, kurią reikia valdyti ir demonstruoti nebent pagalbai, pvz. vaikų atveju, kai žaidžia visi, padedant perlipti mergaitei per tvorą ar pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 01 22, 14:56)
vyrai turi didesnę fizinę jėgą, kurią reikia valdyti ir demonstruoti nebent pagalbai, pvz. vaikų atveju, kai žaidžia visi, padedant perlipti mergaitei per tvorą ar pan. smile.gif

Jei turiu kazko,, tai dar neereiskia, kad turiu tarnauti kazkokiai mergaitei. O ka ji man padarys? Sutvarkys kambarius ar "duos"

Nuoo vaikystes ipratina, kad jei jau "pute" tai priklauso nemokami patarnavimai, o po to kai jau ofisuose moteris vercia daryti kava, dengti stalus ir valyti dulkes, tai jau pykste.

Va uzsienietes - atidarysit duris - seksualinis priekabiavimas
Atsakyti
Kokia laime, kad mane supa vyriski vyrai, ne tokie kaip Idomucia - kur-vu, kur-va sieloje, kuriam svarbu vien barteriniai mainai.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 22, 17:12)
Jei turiu kazko,, tai dar neereiskia, kad turiu tarnauti kazkokiai mergaitei. O ka ji man padarys? Sutvarkys kambarius ar "duos"

Nuoo vaikystes ipratina, kad jei jau "pute" tai priklauso nemokami patarnavimai, o po to kai jau ofisuose moteris vercia daryti kava, dengti stalus ir valyti dulkes, tai jau pykste.

Va uzsienietes - atidarysit duris - seksualinis priekabiavimas

Idomucia tu nei moteru supranti, nei vyru, pakibes in between biggrin.gif

nesamones kazkokias rasai
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 22, 14:35)

Badaujancia seksualine ar maisto prasme? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 01 22, 18:42)
Badaujancia seksualine ar maisto prasme? lotuliukas.gif

Turincia bet kokiu problemu ilga laika.
Tada patobuletum problemu supratimo prasme.

Dabar vis i mane pirstu rodai lyg atrodo as atsakingas uz kitu zmoniu problemas. As tik matau jas is sono.

Todel tas jusu puolimas primena emigrantu uzpuolimus: "Jus niekada nebusit tikri nglai, ar tikri vokieciai ar dar kas"
O zmonesm nerupi tas tikrumas, jie nori normaliai gerai gyventi, o ne atitikti kazkokius tikrumus.
Taip ir su tuo moteriskumu. Tikra, netikra rupi tik turintiems nepilnavertiskumo kompleksa...

Sakysim vietinius piktina, kaip atvyke elgiasi gudriau uz juos. Taip, nes jie zino dalykus kur vietiniai nezino. Aisku nezino gal kai ko ka vietiniai zino.
Svarbu moket pasinaudot savo ziniu privalumais, o nee kentet del trukumo.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 22, 20:07)
Turincia bet kokiu problemu ilga laika.
Tada patobuletum problemu supratimo prasme.

Dabar vis i mane pirstu rodai lyg atrodo as atsakingas uz kitu zmoniu problemas. As tik matau jas is sono.

Todel tas jusu puolimas primena emigrantu uzpuolimus: "Jus niekada nebusit tikri nglai, ar tikri vokieciai ar dar kas"
O zmonesm nerupi tas tikrumas, jie nori normaliai gerai gyventi, o ne atitikti kazkokius tikrumus.
Taip ir su tuo moteriskumu. Tikra, netikra rupi tik turintiems nepilnavertiskumo kompleksa...

Sakysim vietinius piktina, kaip atvyke elgiasi gudriau uz juos. Taip, nes jie zino dalykus kur vietiniai nezino. Aisku nezino gal kai ko ka vietiniai zino.
Svarbu moket pasinaudot savo ziniu privalumais, o nee kentet del trukumo.

Visi yra tureje vienokiu ar kitokiu problemu

Bet jei problemu neturejimas tokiu kaip tavo reiskia, kad esu eiline, tai aciu dievui, kad esu eiline. Nes pas tave nei tu pats, nei tavo santykiai zmogiskumu ne nekvepia. Net verslo santykiuose daugiau silumos ir nuosirdumo turbut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 22 sausio 2019 - 19:54