Įkraunama...
Įkraunama...

Kur perkate kokybiškus rūbus?

Nežinau, ar man taip sekasi, bet paskutiniu metu ką benusipirkčiau - per trumpą laiką rūbai pasidengia gumuliukais, nublunka, nusišeria arba elementariai suplyšta, jau nusibodo, nes gaila ne tik pinigų, bet ir laiko, kurį sugaišti beieškant, o po to į šiukšlyną, neieškau kažkokių super kokybiškų rūbų, noriu normalios kokybės drabužių, kurie atrodytų normaliai ne tik prikimo dieną, bet ir protingą laiko tarpą po pirkimo. Domintų parduotuvės Vilniuje, bet įdomu ir kituose miestuose, kur perkate, nes galbūt ir Vilniuje yra to tinklo parduotuvių. Ačiū
Atsakyti
gal į sudėtį nežiūrite? Pastaraisiais metais ji labai žemyn krenta, labai daug šlamšto net tarp firminių. Aš tai sudėtį labai išsinagrinėju, man jinai pirmoje vietoje. Nes kam man iš tiesų kažkoks VS akrilinis megztukas, kuris bus vienkartinis ir išsitampys? Mėgstu medvilnę, kažkiek viskozės ir žiemai aišku ir su vilna.
Bet, be abejo, kaip ten bebūtų, pirmenybė vistiek tenka firminiams drabužiams (bet kokių firmų, bile patiktų išvaizda, nes paprastai turiu iš skirtingų, nėra taip, kad viskas vienos kurios nors patinka). Labai vengiu kinietiško ir turkiško šlamšto. Medvilniniai megztukai tokie kasdieniniai pankovi su visokiais užrašais ar raštais su šuniu vaikščioti man dar ir lenkų pasiteisino, labai gerai nešiojasi, ilgai kaip nauji atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 16 rugpjūčio 2018 - 22:08

I sudeti reikia ziureti.Akrilas visada gumulais pasidengs.Skalbiant kuo mazesne temperatura naudoti.

Atsakyti

Absoliučiai nesunešiojami (asmeniškai man):

medvilniniai marškiniai

saržos audinio kelnės ir sijonai (100 % medvilnė, kaip džinsas standi tokia)

pusiau medvilnė, pusiau linas - iš tokio audinio perku rūbus vasarai: marškinius, sijonus, kelnes, sukneles ir tt

džinsinio audinio sijonai, suknelės, marškiniai (kelnės plyšta vienoj įdomioj vietoj  :D )

medvilniniai ploni ("mašininio mezgimo") džemperiai ir kardiganai

bliuzonai, pasiūti iš 100 % medvilnės (tik kur tokius rasti dabar  :D Kažkodėl pastaruoju metu vis matau 60-60 % poliesterio sudėtyse)

sportiniai rūbai, pasiūti iš spec medžiagų (kur išveda prakaitą į paviršių ir tt)

 

Nepavyksta sunešiot  ir viršutinių rūbų: striukių, paltų, lietpalčių...

 

Ką tenka dažnai keisti:

minkštus trikotažinius rūbus, net jei jie ir 100 % medvilniniai, pvz treningines kelnes, maikutes. Dažniausiai išsitampo...

 

Nieko neperku brangaus. Pagrindinės parduotuvės: Maxima, Lidlas, Pepco, Reserved, Takko.

Viskas, kas megzta, mezgu pati, parduotuvėse nematau tinkamų sudėčių...

 

 

Atsakyti

Mano nuomone: Takko – ne, Reserved – gal.

Tokios parduotuvės kaip Maxima, H and M, Peek and Cloppenburg turi geresnį, kokybiškesnį vyriškų drabužių skr. – ten perku „maikes“, sportinius drabužius, džemperius ir t.t. Pastaroji P&C įdomi tuo, kad ten kokybė ir kaina atvirkščiai proporcingos. Nuo jų brangių suknių, žiūrėk, karoliukai byra, o vyriški popigiai Montego marškinėliai „amžini“ – nei nusiskalbia, nei išsitampo.

Atsakyti
Ačiū labai visoms už patarimus, pabandysiu daugiau sudėtį žiūrėti, kas man belieka. Beje, Lidle kelis kartus pirkau sportinius rūbus ir pižamą, tai tikrai nustebino kainos ir kokybės sąntykis, bet normalių rūbų į eiti į darbą ten nenusipirksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2018 08 18, 11:25)
<p>Absoliučiai nesunešiojami (asmeniškai man):</p>
<p>medvilniniai marškiniai</p>
<p>saržos audinio kelnės ir sijonai (100 % medvilnė, kaip džinsas standi tokia)</p>
<p>pusiau medvilnė, pusiau linas - iš tokio audinio perku rūbus vasarai: marškinius, sijonus, kelnes, sukneles ir tt</p>
<p>džinsinio audinio sijonai, suknelės, marškiniai (kelnės plyšta vienoj įdomioj vietoj  biggrin.gif )</p>
<p>medvilniniai ploni ("mašininio mezgimo") džemperiai ir kardiganai</p>
<p>bliuzonai, pasiūti iš 100 % medvilnės (tik kur tokius rasti dabar  biggrin.gif Kažkodėl pastaruoju metu vis matau 60-60 % poliesterio sudėtyse)</p>
<p>sportiniai rūbai, pasiūti iš spec medžiagų (kur išveda prakaitą į paviršių ir tt)</p>
<p> </p>
<p>Nepavyksta sunešiot  ir viršutinių rūbų: striukių, paltų, lietpalčių...</p>
<p> </p>
<p>Ką tenka dažnai keisti:</p>
<p>minkštus trikotažinius rūbus, net jei jie ir 100 % medvilniniai, pvz treningines kelnes, maikutes. Dažniausiai išsitampo...</p>
<p> </p>
<p>Nieko neperku brangaus. Pagrindinės parduotuvės: Maxima, Lidlas, Pepco, Reserved, Takko.</p>
<p>Viskas, kas megzta, mezgu pati, parduotuvėse nematau tinkamų sudėčių...</p>
<p> </p>
<p> </p>

Atsiprasau,bet pepco takko tai kazkas baisaus blink.gif na bet aisku kiekvieno stilius indvidualus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2018 09 09, 13:08)
Atsiprasau,bet pepco takko tai kazkas baisaus  blink.gif na bet aisku kiekvieno stilius indvidualus  smile.gif

nu kodėl? vyras nusipirko Takko džinsus. Labai normalūs, užtenka kokybės.
Gi nebūtina viską pirkti vienoje parduotuvėje. Mano visi rūbai turbūt skirtingų firmų, nelabai kas ir pasikartoja
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 06, 14:57)
nu kodėl? vyras nusipirko Takko džinsus. Labai normalūs, užtenka kokybės.
Gi nebūtina viską pirkti vienoje parduotuvėje. Mano visi rūbai turbūt skirtingų firmų, nelabai kas ir pasikartoja

Takko vaikiški treningai, maikutės labai gerai nešiojamos ax.gif
Atsakyti