Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 rudeniškų damų būrelis :)

Priedas  68210c41b13bdb64d4256f72162fbf20.jpg   118,29KB   1 Parsiųsta kartų

Pabodo tik skaityti, nori pabendrauti?

Kviečiame sėdinčias ant suoliuko užeiti, dalyvauti, bendrauti. 

Beeet norėsime bent trumpučio prisistatymo apie save. Temos išmintis byloja, kad derėtų iškart pristatyti savo:

#amžių

#vyrų ir vaikų skaičių (anūkų, jei yra )

#dislokacijos vietą bent apytiksliai

#kiek meilužių turi ar turėjai?

#papai yra, ar nelabai?

#pelenės pėdutė, ar milžinės pėda?

#šuo, ar katė? O gal pelė, ar triušis?

#ar visi dantys nuosavi?

#ar mėgstį karštį, o gal šaltį ir sniegą?

#pomėgius ir mėgstamas pramogas

Toliau fantazija neribojama, pasakokit kuo daugiau- mažiau tardysim        :)

Priedas  rytine-rasa.jpg   53,3KB   1 Parsiųsta kartų

Priedas  ruduo-sukure-lietuvos-veliava-69402666.jpg   113,67KB   2 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Laba.

Prieš keletą metų perskaičiau Gerritsen viską, kas buvo išleista, buvau labai užsikabinus. Dar man patiko Elisabeth George detektyvai.

Reikia ir man sugrįžti prie skaitymo, geras dalykas. Tik  reikia surasti kantrybės ir susikaupimo kažkiek.

Labas rytas.

Gerritsen irgi nemažai perskaičius, man dar patinka Harlan Coben, dabar dvi turiu. Dar rusų Aleksandros Marininos kartais pasiimu.

Atsakyti

Laba.

Gerritsen irgi nemažai perskaičius, man dar patinka Harlan Coben, dabar dvi turiu. Dar rusų Aleksandros Marininos kartais pasiimu.

Aš Marininą perskaičius irgi beveik visą.   Pirmos jos knygos buvo pačios geriausios, mano nuomone. Po to ji "pavažiavo" į visokius samprotavimus ir filosofijas, bet kaip detektyvinių romanų autorė man ji buvo geriausia. Aš jos pirmas knygas dar ir dabar paskaitau.

Atsakyti

Laba, 

Linkiu šilto rudens   :4u:

Mano rytas smagiai prasidėjo. Net, nežinau ką pirmiau pajutau: smūgį į galvą ar vandenį ant galvos. Nespėjau, nė pamatyti kuris katinas, susiruošė iš vazos atsigerti. Šalia lovos, ant staliuko stovi didelė vaza su saulėgrąžomis pamerkta. Tai, kadangi ji siaura, galva ryškiai neįlindo ir ją nuvertė. Tiesiai man ant galvos.  :B

Virga, dabar katiną senai svėriau. Gal kokie 6-7 kg, jis nėra iš didžiųjų bengalų pas mane. Iš, šiaip jų figūros gi tokios lieknos, bet raumeningos, nepasakysi, kad tiek kg. O, dar žinant kiek suėda  :laugh: 

Terezza, ai daug planų, daug šalių dar nematytų  :ax: dar planuojam, nieko konkretaus. 

Gadget3, palaikino foto. Gal grįši  :mirksiukas:  Upjoros postas labai seksovas  :bigsmile: I.Elija, pritariu, Liuksemburgas gražus. 

Ir, klausykit, o kokios yra įprastinės grožio procedūros (kaip suprantu, operacija) 50metei?  :hmm: 

Atsakyti

Marininos ir aš nemažai skaičius, dar patiko Dan Brown ir Sandra Brown.

Atsakyti

Prisiskaičiau apie visokius zrazus ir kitus skanėstus, tai gaminu dabar vištos suktinukus su šonine. Tikiuosi gausis kas nors padoraus :D

Atsakyti

Tikrai geras rytas, Limcamca  :bigsmile: 

Upjora, svarbiausia, kad namuose nedaro, kieme tai jau vis tiek galima išgyventi :)

Atsakyti

Vai, kokia grazi Frofes tema, myliu rudeni, sian vaikstau su suniu ir galvoju, kad atejo mano nuostabiausias laikas... :wub: 

Amzinai budavau isimylejusi ka nors rudens metu, ai, geriau  nereikia  jau :D​ 

Atsakyti

Labaz dienaz damos, 

Tai su pasibaigusia vasara! Oficialiai skelbiu, kad jau laukiu minuso ir daaauuuuggg sniego  :rolleyes:  :D 

Vasaros pabaiga šūdina, pasigavau diedo virusą. Nuo savaitės vidurio per snarglį gyvenimo nematau, o savijauta, tai iš viso tyliu.   :B 

Atsakyti

Labaz dienaz damos, 

Tai su pasibaigusia vasara! Oficialiai skelbiu, kad jau laukiu minuso ir daaauuuuggg sniego  :rolleyes:  :D

Vasaros pabaiga šūdina, pasigavau diedo virusą. Nuo savaitės vidurio per snarglį gyvenimo nematau, o savijauta, tai iš viso tyliu.   :B

s010.gif, o tai gausi  s030.gif

Dėl blogos savijautos duodu balioną.  :4u:  :D

Atsakyti

Vai, kokia grazi Frofes tema, myliu rudeni, sian vaikstau su suniu ir galvoju, kad atejo mano nuostabiausias laikas... :wub:

Amzinai budavau isimylejusi ka nors rudens metu, ai, geriau  nereikia  jau :D​ 

man ruduo irgi patinka. Tas auksinis, gražus. Kai ateina kažkokia ramybė po vasaros.

Mano visi geri gyvenimo įvykiai yra įvykę rudenį.

Atsakyti

Jo, tokia ramybe, gaiva..

Atsakyti