Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies skausmas

Sveiki,
 
pradedu prarasti viltį, nes daktarai niekaip nesugeba išsiaiškinti, kas man negerai, tad mėginu laimę čia... Jau kokius metus jaučiu skausmą širdies plote
(tiksliau, ne širdies plote, o atrodo, jog skauda pačią širdį). Skausmas pastovus, nėra kažkokie staigūs dūriai ar panašiai. Būna sunku įkvėpti oro.
Labai sustiprėja, kai kažkur skubu, esu streso būsenoje, susierzinęs, turiu atlikti daug darbų vienu metu. Gydytojai pilnai patikrino širdį (padarė echoskopiją
ir kitus tyrimus) ir nieko blogo nerado. Taip pat, dariausi stuburo rentgeną - irgi nieko. Išbandžiau: papildus "Rami širdis", vitaminus kalį + magnį širdžiai, 
širdies lašus, Dyclac tabletes, tačiau niekas nepadėjo. Paskutinį vaistą, kurį vartojau, išrašė psichiatras - Fluanxol. Irgi nepadėjo. Pas psichatrą ėjau,
nes buvo minčių, kad tai gali būti psichologinis skausmas, t. y., nuo streso. Nes, kaip ir rašiau, stresinėse situacijose skausmas sustiprėja, darosi sunku
įkvėpti oro. Visgi, nepadėjo ir tas psichiatro priskirtas vaistas... Dabar jau kuris laikas jaučiu, kad ryte, apie 30min. po atsibudimo, tas skausmas yra ne
grynai širdyje, bet "pareina" kažkur iš nugaros, šiek tiek žemiau nei "širdies aukštis". Galvoju, gal visgi reikia dar kartą tikrinti nugarą (stuburą)..?
Man padarė tik paprastą rentgeną, o kiek žinau, yra ir kitų būdų tikrinti stuburą, siekant išsiaiškinti, ar nėra užspaustų nervų ar panašiai... Ką patartumėt?
 
Ačiū.
Atsakyti

Vegetacine distonija

Atsakyti

o ar tikrinotės skrandį? rūgšringumą būtent. Tą ką aprašėt man nuo refliukso atsiranda... sunku įkvėpti, maudžia širdį ir pulsas pakyla. 

Atsakyti