Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinė meilė

Rašiau čia jau gan senokai kaip susirašinėju su marokiečiu ir planuoju vasarą vykti pas jį. Visi iki paskutinės išvykimo dienos kalė galvon jis blogas, kokia aš naivi ir tt. Vat dabar sėdžiu sau laiminga Maroke ir džiaugiuosi, kad nieko neklausiau ir pasitikėjau juo smile.gif Parašiau, nes buvo tokių norinčių sužinoti kaip man sekas
Atsakyti
QUOTE(bembyze @ 2006 08 03, 02:04)
Rašiau čia jau gan senokai kaip susirašinėju su marokiečiu ir planuoju vasarą vykti pas jį. Visi iki paskutinės išvykimo dienos kalė galvon jis blogas, kokia aš naivi ir tt. Vat dabar sėdžiu sau laiminga Maroke ir džiaugiuosi, kad nieko neklausiau ir pasitikėjau juo  smile.gif Parašiau, nes buvo tokių norinčių sužinoti kaip man sekas


O kiek jūs kartų matėtės prieš išvažiuojant? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bembyze @ 2006 08 03, 03:04)
Rašiau čia jau gan senokai kaip susirašinėju su marokiečiu ir planuoju vasarą vykti pas jį. Visi iki paskutinės išvykimo dienos kalė galvon jis blogas, kokia aš naivi ir tt. Vat dabar sėdžiu sau laiminga Maroke ir džiaugiuosi, kad nieko neklausiau ir pasitikėjau juo  smile.gif Parašiau, nes buvo tokių norinčių sužinoti kaip man sekas


Papasakok savo istorija placiau...

As su savo afrikieciu draugauju puse metu, matomes kas menesi ir kol kas juo nenusivyliau, bet:
Kol nepragyvensiu su juo bent poros metu (diena is dienos), tol negalesiu sakyt, kad juo pilnai pasitikiu, nes vis tik kita kultura - maza ka! Niekada negali zinoti, ar antros zmonos i namus neatves lotuliukas.gif Del to maza dalele manes visa laika budrauja, nes tik laikas atskleis, ar pasitikejimas yra pelnytas.
Atsakyti
Vo. Radau tavo istorija. Gali nebepasakot smile.gif Tai cia jusu pirmas pasimatymas? smile.gif

Apturejau ir as tokiu pasimatymu, kur n menesiu bendrauji kompu, o po to pasimatai. Geroji puse: nei karto nepakliuvau i nesaugia situacija, vadinasi, atsirinkau gerai. Blogoji puse: nors atrodo, kad pakankamai pazisti zmogu, susitikus jis buna.... kitoks... Ne blogesnis, ne geresnis, tiesiog kitoks. Is pradziu atrodo "o, tai idomu! priimsiu tuos kitoniskumus, ir viskas bus ok", bet grizti namo, prabega kiek laiko ir supranti, kad vis tik tai nebuvo tai, ko noretum. Tik po to jau issiskirt n kartu sunkiau, nes yra didelis idirbis (paprastai keli men. bendravimo, keliones kastai) ir zmogus lyg ir geras... tai lyg ir nera pagrindo nutraukti draugyste, bet...

Patarimas tau: kad ir kaip gerai besijaustum, visuomet buk budri. Turek atsarginiu pinigu ir dokumentus prie saves. Nesileisk apsvaiginama jausmu ir neapnestek. Stebek ir vertink. As taip darau su savuoju, ir dziaugiuosi, kad jis islaike galybe mano testu, apie kuriuos ir pats nezino smile.gif ir pilnas pasitikejimas ne tiek zmogumi, bet svetima kultura man bus tik tada, kai bendrausim diena is dienos, metai is metu... Ir tai.. gyvenimas gali pateikti ivairiausiu staigmenu. Jei patinka, megaukis, bet apsidrausk, tai nepamaisys, kad veliau nebutu neigiamu pasekmiu.
Atsakyti
Drąsi mergaite esi, jei čia jūsų pirmas pasimatymas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nieko sau drasumas ... blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Cia identiska tema mirksiukas.gif
Internetines pazintys
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 08 03, 08:04)
O kiek jūs kartų matėtės prieš išvažiuojant? blink.gif

nei karto čia buvo mūsų pirmas susitikimas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 08 03, 11:02)
Nu nieko sau drasumas ...  blink.gif  blink.gif  doh.gif



thumbup.gif visiškai sutinku...Čia jau ne drąsumas, o auksčiausio lygio lengvabūdiškumas blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 08 03, 18:27)
thumbup.gif visiškai sutinku...Čia jau ne drąsumas, o auksčiausio lygio lengvabūdiškumas blink.gif  doh.gif



Prie ko tas lengvabūdiškumas??? Aš jau daugiau nei metus bendrauju su vienu žmogum, kuris irgi gyvena toli. Ne meilė, tik draugas, bet kitą vasarą planuoju pas jį važiuoti kokiam mėnesiui... Aš juo pasitikiu, ne 100% , bet pakankamai rolleyes.gif Ir nemanau kad tai lengvabūdiška.
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 08 03, 19:27)
thumbup.gif visiškai sutinku...Čia jau ne drąsumas, o auksčiausio lygio lengvabūdiškumas blink.gif  doh.gif

aha ir aš čia nelabai supratau prie ko lengvabūdiškumas? blink.gif Aš jį myliu, jis myli mane. Tikrai labai džiaugiuosi, kad tvirtai laikiausi savo nuomonės ir nuvykau pas jį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bembyze @ 2006 08 04, 03:24)
aha ir aš čia nelabai supratau prie ko lengvabūdiškumas? blink.gif Aš jį myliu, jis myli mane. Tikrai labai džiaugiuosi, kad tvirtai laikiausi savo nuomonės ir nuvykau pas jį wub.gif


Na kai kurie to turbūt niekad ir nesupras blink.gif doh.gif

Myli???Virtualiai???? blink.gif doh.gif
Atsakyti