Įkraunama...
Įkraunama...

PATEVIS 2

Norejau paaiskint del senos temos .tema nuklydo i pievas ir buvo uzrakinta . gal tai pades kitiem kas ibris i tokia situacija .

Tai va vienos peike kitos palaike mane . galu gale atomazga gavosi tokia kad issikyriau ir jei buciau paklauses proto ir cia kai kuriu protingu pasisakymu buciau negaises laiko . 

Labai geras buvo situacijos apibudinimas ,,Montevertes,,  ta moteris ieskojo ir iesko ir bunant su manim ir su kitais .prioritetas lieka jos EX nes vaikas (bendras)  . issiaiskinau kad ji yra pazinciu portalo zvaigzde ,bendrauja dar su 4 zmonemis ,buvau kaip neilinis padejejo etate ,mano etatas baigiasi is kart uzima kitas.

Tai va jei kazkokie saitai didesni sieja su EX ir toliau ,vaiko negrbimas kito atzvilgiu -negaiskit laiko ir neirodinekit nes ten niekas jusu nelaukia ,Jus tik dar vienas palengvintojas tos nelaimingosios seimos . 

Dabar gal neuzpuls , pastovios veteranes  .. tema issemta ir neaktuali  as issikyriau su ta seima ,ji po menesio jau kita turejo toliau ieskojo ir bendravo su EX :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Susipazinau su kita nelaimingaja ,ten toks pats variantas -mama +dukra   ,bet  nera EX ,  nera ateinanciu gerti arbata , nera netyciuku :)    vaikas domisi manim  jauciasi pagarba, bent kaip suaugusiam zmogui o to ir gana- pradziai .  zmoniu nepataisysi ir nereikia tam gaisti laiko -savas laikas yra  brangus .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 16 rugsėjo 2018 - 14:09
nepamenu tavo ankstesnes temos, net jei skaiciau ja.
Apie dabartine situacija pasakyciau, kad gaila mergaites, kuri turi toki netiksa "teva", kuris ja visiskai nesidomi. Slykstus sakyciau padaras, tik padare ir atia. Tikiuosi, kad bent alimentus moka.
Beja, o kodel ta moteri vadini "nelaimingaja"? ji pati save taip apibudino ar cia tavo isivaizdinimas, kad jei jau vienisa mama, tai ziauriai nelaiminga?
Atsakyti

nepamenu tavo ankstesnes temos, net jei skaiciau ja.
Apie dabartine situacija pasakyciau, kad gaila mergaites, kuri turi toki netiksa "teva", kuris ja visiskai nesidomi. Slykstus sakyciau padaras, tik padare ir atia. Tikiuosi, kad bent alimentus moka.
Beja, o kodel ta moteri vadini "nelaimingaja"? ji pati save taip apibudino ar cia tavo isivaizdinimas, kad jei jau vienisa mama, tai ziauriai nelaiminga?

Tas tevas rupinasi ,o kitur  tevo nebera .  cia as apibudinau ,tiesiog nelaiminga .

visi zmones geri -tik susitinka vienas kitam netinkantys ,pabuna ir issiskiria.

Atsakyti
Man irgi uzkliuvi toks keistas apibudinimas. Ar arbuze nelipi ant to patiea greblio? Patikesi kad ji nelaiminga ir bandysi padet? As tokius padejejus siusciau toli
Atsakyti
man atrodo, kad Arbuzas pats jauciasi ziauriai nelaimingas. Nes siaip jau zmones netraukia nelaimingi zmones,nebent patys tokie butu.
Atsakyti

Niekur as nelipu ,kaip tik einu tiesiu keliuku ,matau i prieki koki kilometra oras grazus sauletas,vejo nera ,aplink zydi viskas kvepia ,gaila kad jis siauras,antram niekaip issitekti..bet as einu 

Atsakyti
O kodėl ji NELAIMINGA? Kas ten pas ją per bėdos? Nes žinok, jei kokia amžinai depresuojanti ir žliumbianti, tai ir pats laimingas su ja nebūsi.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 11 12, 20:14)
O kodėl ji NELAIMINGA?

kad su juo susipazino, eiline auka lotuliukas.gif man tai taip nuskambejo lotuliukas.gif
Atsakyti